• GoHome Professional
što manji lift do 70 m2 do 290000 eura zadnjih 14 - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • što manji lift do 70 m2 do 290000 eura zadnjih 14 - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - što manji lift do 70 m2 do 290000 eura zadnjih 14 dana

  • Za upit "što manji lift do 70 m2 do 290000 eura zadnjih 14 dana" pronađeno 476 nekretnina - prosečna cena 3.066 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 270000 eura (malo jeftiniji)
    • 300000 eura (malo skuplji)
    • do 3000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Medijana, 133.900 €, 48,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je renoviran jednosoban stan na odličnoj lokaciji u centru, u neposrednoj blizini parka Čair. Površine je 48m2 (43m2+5m2 terase), nalazi se na IV spratu (nije poslednji) stambene zgrade bez lifta. Stan poseduje dobar i funkcionalan raspored i sastoji se iz hodnika, sobe,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 120.000 €, 48,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1102405 - Cena 120.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se renoviran duplex stan u jednom od najtraženijih i najprestižnijih delova grada, idealan za porodičan život ili kao sigurna investicija. Stan je funkcionalno organizovan na dva nivoa. Na donjem nivou nalazi....

 
 
 
  Stan, VELIKI MOKRI LUG, 117.845 €, 48,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

KVALITETNA NOVOGRADNJA SA PRAVOSNAŽNOM GRAĐEVINSKOM DOZVOLOM. BUDUĆI STAMBENO - POSLOVNI OBJEKAT SE NALAZI U ULICI MILOŠEV KLADENAC BROJ 18, NA SAMO 7,5 KM UDALJENOSTI OD CENTRA GRADA. OBJEKAT SE SASTOJI OD 22 STANA KOJA SU RASPOREĐENA NA ČETIRI ETAŽE ( PR+1+1+PS), SA 2 (DVA) POSLOVNA....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 115.377 €, 48,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo stan površine 47.48 m2 od renomiranog investitora na odličnoj lokaciji u Mirijevu u ulici Teodora Mirijevskog. Stan je po strukturi dvoiposoban i koncipiran je tako da se sastoji od open space prostora - dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, 2 spavaće sobe, kupatila,....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 86.400 €, 48,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stana u Nišu-Mokranjčeva(Palilula)(Stan - Jednoiposobna Struktura)Prodaja jednoiposobnog stana u Nišu-Mokranjčeva na 4. spr, bez lifta. Funkcionalan stan,sastoji se od komfornog dnevnog boravka,trpezarija sa kuhinjom,hodnik,kupatilo,odvojena spavaca soba i terasa.Za dodatne....

 
 
 
  Stan, LEŠTANE, 84.070 €, 48,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na mirnoj lokaciji u Leštanima, u blizini hotela Radmilovac i Smederevskog puta, u prodaji je stan u modernom objektu čija je izgradnja u toku. Do Cvetkove pijace stiže se za svega 15 minuta vožnje, što lokaciju čini posebno pogodnom za svakodnevni život. Objekat će biti izgrađen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 195.920 €, 48,98 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

2.0, 48.98, terasa, EG, 2/4, lift, interfon, mogućnost garaže. Građevinska dozvola. 🏡 Atraktivna Lokacija! ✨ 📍 Lokacija: mirna, a istovremeno izuzetno atraktivna! 🏗 Novogradnja – moderan objekat vrhunskog kvaliteta 🌅 Položaj: stan okrenut ka jugoistoku,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 215.000 €, 49,00 m2 cca 4390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Nov stan na odličnoj lokaciji. Kvalitetna zgrada pored Airport City-a. Lep raspored, velika terasa. Četiri lifta u zgradi. Kvalitetan parket. Aluminijumska folija. Mogućnost kupovine garažnog mesta po ceni od 30.000e. Useljiv stan. Mali troškovi održavanja. Fizičko obezbeđenje 24/7.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 200.000 €, 49,00 m2 cca 4080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Novi Beograd, Airport Garden – Đorđa Stanojevića, preko puta Airport City Belgrade Prodaje se moderan dvosoban stan površine 49m² sa terasom, smešten na šestom spratu kvalitetne novogradnje u okviru prestižnog stambenog kompleksa Airport Garden. Stan se nalazi u jednom od najtraženijih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 181.300 €, 49,00 m2 cca 3700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Palilula, Hadžipopovac - Primorska 2.0, 49m2 (lođa 8m2), 1/4, EG, lift, telefon, interfon, garaža Stan u izgradnji, na odličnoj lokaciji, u zgradi sa malim brojem stanova! Zgrada se nalazi u blizini vrtića, Osnove škole, stajališta gradskog prevoza i svih ostalih infrastrukturnih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 147.330 €, 49,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Mesto gde počinje Vaš novi način života i uživanja! Predstavljamo Vam sigurnu investiciju na jednoj od traženijih lokacija na Novom Beogradu. Ova lokacija predstavljaju izuzetnu priliku za sve koji traže spoj udobnosti, pristupačnosti i perspektive. Ova lokacija je postala jedno od....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 75.000 €, 49,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju moderan i funkcionalan stan u samom centru Ćuprije, idealan za porodičan život ili kao investicija. Stan je odlično organizovan i pruža maksimalnu iskorišćenost prostora. Strukturu stana čine ulazni hodnik iz kog se pristupa svim prostorijama, prostrana dnevna soba sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 256.350 €, 50,00 m2 cca 5130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Dvoiposoban stan, na I/V. Visok kvalitet gradnje, fasada kamena vuna, na uličnoj strani fundermaks, prozori drvo-aluminijum sa alu roletnama, sa elektro podizačima. Ulazna vrata Bosal, unutrasnja stolarija farbana, keramika I klase (špansko-italijanska), hrastov parket I klase, stepenište....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 205.000 €, 50,00 m2 cca 4100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Podrum Prote Mateje Soba: 2 Godina izgradnje: 1960 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 199.800 €, 50,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

2.0, 50m2, terasa 4 m2, lift, TA, ostava, podrum, VPR/V,lift, telefon, interfon. Uknjiženo 50m2 Lokacija stana je iznad Požeške ulice, u mirnom, parkovskom okruženju, a u blizini su veće prodavnice, apoteka, vrtić, škola, stajalište gradskog javnog prevoza. Idealan za život, kako....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 190.000 €, 50,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Svetomira Nikolajevića Soba: 2 Godina izgradnje: 1957 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 190.000 €, 50,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Zvezdara, Crveni krst - Svetomira Nikolajevića 2.0, 50m2 (terasa 5m2), VPR/5, CG, telefon, lift, interfon, podrum, parking U ponudi za prodaju dvostrano orijentisan stan na odličnoj lokaciji. Nalazi se u zgradi sa sopstvenim parkingom. Stan je u izvornom stanju, potrebno mu je sređivanje.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 170.000 €, 50,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Vojvode Vlahovica, Predraga Tomica, 2.0, 50 m2 sa terasom od 4 m2, IV od V spratova, podno grejanje, lift, interfon, ktv, internet, klima, odmah useljiv, namesten, uknjizen na 50 m2, zajednicki parking ispred zgrade, novogradnja. Odlican luksuzno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 170.000 €, 50,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Predraga Tomica Sprat: 4 Spratnost: 5 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalvarija, 149.000 €, 50,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Prodaje se dvosoban stan u Zemunu, u ulici Marije Bursać, na drugom spratu od ukupno četiri, u zgradi bez lifta (starogradnja). Stan ima površinu od 50 m2 i funkcionalan raspored koji obuhvata dnevni boravak, spavaću sobu, kuhinju, hodnik, kupatilo i malu terasu. Uz stan ide i pripadajući....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 118.450 €, 50,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Veternik, Novosadski put. Izdvajamo iz ponude uknjižen jednoiposoban stan koji se nalazi u neposrednoj blizini Fudbalskog centra “Vujadin Boškov” i Lipovog gaja. Ovaj lep i svetao stambeni prostor čine komforan dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo sa tuš....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 100.000 € na 95.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Apelovac, 95.000 €, 50,00 m2 cca 1900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.05.2026 - 100.000 €
22.05.2026 - 95.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se dvosoban stan, površine 50m2 na osmom spratu stambene zgrade sa četiri lifta. Zgrada je pozicionirana na odličnoj lokaciji, preko puta Niškog Kulturnog centra, na 10minuta hoda do centra grada. Strukturu stana čini ulazni hodnik, dnevna soba, troezarija sa kuhinjom, spavaća....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 93.680 €, 50,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Zgrada se nalazi u blizini Pantelejske crkve, izolovana od buke I gradske gužve. Površina stana je 50,53 metara kvadratnih. Po stukturi je dvosoban, nalazi se u prizemlju zgrade. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i lodje. Prvoklasna PVC stolarija,....

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 84.000 €, 50,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Palilula, Krnjača, Jovana Đorđevića, 50.45m2 50.45m2, 2.0, PR/4, EG, lift, terasa, interfon, telefon, nov. Nov i svetao stan, lepog rasporeda i pozicije u prizemlju novogradnje.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 220.000 €, 51,00 m2 cca 4310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Šumadijska Sprat: 6 Spratnost: 7 Soba: 2 Godina izgradnje: 2020 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 219.000 €, 51,00 m2 cca 4290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Kanalizacija Interfon Deligradska Sprat: 5 Spratnost: 8 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 210.000 €, 51,00 m2 cca 4120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Zemun, Zemunske kapije - Šumadijska; 51m2, 2.0, 3./7, cg, lift, klima, interfon, internet, garažna mesta; Ušuškan, osunčan, dvosoban stan (uknjiženih 51m2) na trećem spratu uredne, nove zgrade u Zemunskim kapijama; Sjajna struktura - iz hodnika se ulazi u sve prostorije: dnevno-trpezarijsko-kuhinjski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 168.500 €, 51,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Na traženoj lokaciji u Paviljonima, u ulici Džona Kenedija, u ponudi je dvosoban stan, uknjižen 51 m2, a stvarne površine 60 m2 sa tri terase. Stan je svetao, dvostrano orjentisan i komforan, funkcionalnog rasporeda - iz hodnika se ulazi u sve prostorije. Na zapadnoj strani su: kuhinja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 153.000 €, 51,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se namešten dvoiposoban ukljužen stan od 51m2 u Učiteljskom naselju na Zvezdari. Učiteljsko naselje je poznato kao miran porodični kraj. Ulica Paje Jovanovića u kojoj se stan nalazi je smeštena u blizini Bulevara kralja Aleksandra i ulice Mis Irbijeve što omogućava dobru povezanost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 148.600 €, 51,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Lepom i Mirnom delu Novosadskog naselja Telep Trosoban stan 51 m2 u Izgradnji na ODLIČNOJ LOKACIJI... Stan se nalazi na Trećem spratu zgrade, lepe orijentacije, Novogradnja Lift U izgradnji.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 143.800 €, 51,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo Lep Dvosoban stan 51 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na Četvrtom spratu zgrade, ulične je orijentacije, osunčan tokom celog dana, Funkcionalan što doprinosi vašem komforu i udobnosti, ističemo kvalitetnu ugradnju modernih Inovacija, Domaća Keramika,....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 124.000 €, 51,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se stan u širem centru grada, kod velikog parka, kvadrature 51 kvm,  na drugom spratu, grejanje na gas, nema lifta u zgradi. Sastoji se od predsoblja,  dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe,  kupatila i  terase .....

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 65.000 €, 51,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Centar,dvosoban stan na trećem, poslednjem spratu, bez lifta. Renoviran, prodaje se opremljen stvarima i uređajima: sudomašina, mašina za sušenje. Bez ulaganja. Hodnik, kupatilo, spavaća i dnevna soba, kuhinja i terasa. Grejanje inverter klima i norveški radijatori. Obezbeđen parking....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 180.000 €, 52,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka-1102616 CENA SA URAČUNATOM AGENCIJSKOM PROVIZIJOM OD 3%. Prodaje se putpuno renoviran KOMPLETNO NAMEŠTEN klasičan dvosoban stan na Limanu 4, u neposrednoj blizini Doma Zdravlja. Stan se sastoji iz prostranog dnevnog boravka, odvojene kuhinje sa prirodnom ventilacijom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 168.000 €, 52,00 m2 cca 3230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdavanje stanova Novi Sad Liman 3. Izdaje se dvosoban, renoviran, nenamesten stan površine 52–52,5 m2, u ulici Narodnog fronta 24, na 3. spratu od ukupno 8, u kvalitetnoj stambenoj zgradi sa liftom. Stan je odmah useljiv i izdaje se na duži period. Stan je izuzetno funkcionalnog....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 115.000 €, 52,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan stan, na atraktivnoj lokaciji u blizini Pantalejske crkve. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Ispred zgrade je dostupno autobusko stajalište, a nadomak su mnogi marketi, pošta, opština, piljare, škola, vrtić Po strukturi je dvoiposoban, uknjižene površine....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 105.000 €, 52,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kompletno renoviran i namešten 2.5 stan u blizini Bogoslovije. Nalazi se na 4. spratu stambene zgrade bez lifta. Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, terase i ostave. Stan je potpuno renoviran i prodaje se sa novim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 250.000 €, 53,00 m2 cca 4720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Bulevar despota Stefana Sprat: 5 Spratnost: 12 Soba: 2.5 Godina izgradnje: 1975 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 238.000 €, 53,00 m2 cca 4490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 132482, VI/XI, klima, lift, telefon, uknjižen, nov, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, podrum, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 238.000 €, 53,00 m2 cca 4490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132482, VI/XI, klima, lift, telefon, uknjizen, nov, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, podrum, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 235.000 €, 53,00 m2 cca 4430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Podrum Kursulina Sprat: 1 Spratnost: 11 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 201.400 €, 53,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Ustanička Sprat: 1 Spratnost: 8 Soba: 2 Godina izgradnje: 2024 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 169-210 (od ukupno 440)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>