• GoHome Professional
što manji lift do 240000 eura porasla cena dvorišt - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • što manji lift do 240000 eura porasla cena dvorišt - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - što manji lift do 240000 eura porasla cena dvorište

  • Za upit "što manji lift do 240000 eura porasla cena dvorište" pronađeno 8 nekretnina - prosečna cena 2.905 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 220000 eura (malo jeftiniji)
    • 250000 eura (malo skuplji)
    • do 2800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+3%

Promena cene sa 122.000 € na 125.660 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Detelinara, 125.660 €, 44,00 m2 cca 2860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 122.000 €
13.05.2026 - 125.660 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen dvosoban stan površine 44 m², smešten na 2. spratu moderne stambene zgrade useljene 2024. godine, u ekskluzivnom zatvorenom naselju Square Garden na Avijaciji u Novom Sadu. Stan je orijentisan prema istoku, što obezbeđuje obilje prirodne svetlosti tokom celog dana.....

 
 
 
 
+12%

Promena cene sa 120.000 € na 135.000 € dana 19.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 135.000 €, 50,00 m2 cca 2700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.02.2026 - 120.000 €
19.03.2026 - 135.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

Šifra:1053934 NOVI SAD, NOVO NASELJE , JEDNOIPOSOBAN STAN, 50 m² Iz ponude izdvajamo odličan jednoiposoban stan od 50 m² na lokaciji Novo Naselje - BISTRICA. Nekretnina je u kvalitetno građenoj zgradi, dobar raspored stana. Spavaća soba je vrlo prostrana, veće kvadrature, pravilnog....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 215.415 € na 236.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 236.000 €, 59,00 m2 cca 4000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 215.415 €
17.04.2026 - 236.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac - Lekino brdo 3. 0, 59m2 + dvorište 1 ar, PR/3, podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi je ekskluzivna novogradnja na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu, u neposrednoj blizini parka Šumice. Zgrada se nalazi u mirnom i zelenilom okruženom delu grada,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'što manji lift do 240000 eura porasla cena dvorište'
190.000 €
190.000 €
184.000 €
 
+2%

Promena cene sa 213.600 € na 218.051 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BELE VODE, 218.051 €, 60,00 m2 cca 3630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.04.2026 - 213.600 €
10.05.2026 - 218.051 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2026.,

www.indomio.rs

Najtraženija lokacija Banovog brda – Lješka ulica. Prodaje se trosoban stan broj 9 u izgradnji, površine 60 m², sa savršenom podelom na dnevnu i spavaću zonu. Orijentisani ka severozapadu, pružaju svetlost, mir i funkcionalnost. Stan sadrži prostranu dnevnu sobu sa kuhinjom, dve udobne....

 
 
 
 
+16%

Promena cene sa 223.000 € na 259.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 259.000 €, 74,00 m2 cca 3500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 223.000 €
03.04.2026 - 259.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Vračar, blizina hrama Svetog Save - lep konforan stan u novogradnji, površine 74 m2 uknjižen kao poslovni prostor-Atelje, prizemlje, CG. Struktura stana: 2 sobe, hodnik, kuhinja, trpezarija, dnevna soba, kupatilo, wc, 2 terase. Dvostrano orijentisan, jedan deo stana gleda na dvorište.....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 221.000 € na 228.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 228.000 €, 103,00 m2 cca 2210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.12.2025 - 221.000 €
13.05.2026 - 228.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

2,0 Vracar , Sazonova , 103m2 ( 52m2 povrsina stana + 51m2 pripadajuce dvoriste - terasa ) , Pr / 5 , lift, cg / kalorimetri , perfektan stan sa lepo uredjenim dvoristem povrsine 51m2 , lepo pozicioniran , istocno orijentisan , izrazito svetao stan , visina plafona 2,7m , Alu stolarija....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 208.322 € na 232.230 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, 232.230 €, 117,00 m2 cca 1990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 208.322 €
22.05.2026 - 232.230 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi luksuzan objekat u izgradnji u naselju Duvanište! Stambeni objekat je po projektu spratnosti po+pr+4, od 20 stambenih jedinica. U blizini su vrtić , tržni centar Roda, brojni marketi, škola, kao i autobusko stajalište. Nadomak je takođe park Sveti Sava, pravo blago ovog dela....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 7)

<< <1> >>