• GoHome Professional
što manji lift do 240000 eura do 2400 eura/m2 cent - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • što manji lift do 240000 eura do 2400 eura/m2 cent - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - što manji lift do 240000 eura do 2400 eura/m2 centralno grejanje

  • Za upit "što manji lift do 240000 eura do 2400 eura/m2 centralno grejanje" pronađeno 309 nekretnina - prosečna cena 1.805 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 150000 eura
    • do 190000 eura (prosečna cena)
    • do 230000 eura
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, NIŠ, 23.000 €, 17,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lokal u TC Gorča. Lokal je površine 17 m2, nalazi se u suterenu zgrade, pogodan za obavljanje različitih delatnosti. Odlična lokacija, sam centar grada (pešačka zona). Sastoji se iz višenamenske prostorije i toaleta. Centralno grejanje u lokalu(trenutno isključeno), lift.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bistrica, 46.350 €, 22,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kompletno nameštena garsonjera površine 22 m², smeštena na petom spratu zgrade bez lifta u mirnom delu Novog Naselja. Stan je svetao i funkcionalan; u jednoj prostoriji spojeni su dnevni boravak i kuhinjski kutak, koji je opremljen keramikom i belom tehnikom. Zgrada je....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 52.500 €, 25,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se garsonjera u neposrednoj blizini Difa. Nalazi se na visokom prizemlju novije zgrade koja nema lift i koja nije priključena na centralno grejanje. Površina stana je 25m2. Nepokretnost nema ulaganja, sem higijenskog krečenja, poseduje pvc stolariju sa roletnama, terasu, ugradjenu....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'što manji lift do 240000 eura do 2400 eura/m2 centralno grejanje'
165.825 €
209.150 €
41.500 €
  Stan, ZRENJANIN, 31.000 €, 25,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.agencijapragma.com

Lesnina – Jednosoban stan površine 25m2 na petom i poslednjem spratu zgrade bez lifta. Velika zajednička terasa. CG, klima, interfon. Prodaje se sa nameštajem. Uknjižen 1/1. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. Centralno grejanje.

 
 
 
  Stan, SMEDEREVO, Centar, 40.000 €, 27,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednosoban stan u centru Smedereva. Centralno grejanje. Vlasnik 1/1. Za više informacija pozovite na broj 0652076465 Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Kotež 1, 53.132 €, 28,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo visokokvalitetne stanove u izgradnji, na odličnoj lokaciji. U pitanju je kompleks od 97 stanova različitih kvadratura i struktura u srcu naselja Kotež 1, nadomak vrtića, osnovnih i srednjih škola, igrališta, marketa i ostalih bitnih sadržaja za udoban....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 61.000 €, 29,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju garsonjera na Crvenom Pevcu,na lokaciji pogodnoj za život studenata zbog blizine medicinskog fakulteta, 29m2. Nalazi se na 5. spratu stambene zgrade bez lifta ( nije poslednji) i sastoji se od ulaznog hodnika, višenamenske prostorije sa kuhinjom, kupatila i terase. U neposrednoj....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 75.720 €, 31,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi su stanovi u moderno projektovanoj stambenoj zgradi koja se gradi na jednoj od najpoželjnijih i najatraktivnijih lokacija u Nišu. Objekat se nalazi u mirnom okruženju, a u neposrednoj blizini su škole, fakulteti, Apelacioni sud, pijaca, supermarketi, teretane i druge važne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 18.600 €, 31,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov stan u centru grada. Dvorišno je orijentisan što garantuje mir, poseduje mesto na terasi za odmor i kafu. Stan u kom još niko nije živeo, koji ima dva televizora i veš mašinu. Centralno grejanje na karolimetre. Za više informacija slobodno pozovite našu agenciju. Potreban depozit,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 15.500 €, 31,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov stan u centru grada. Dvorišno je orijentisan što garantuje mir, poseduje mesto na terasi za odmor i kafu. Stan u kom još niko nije živeo, koji ima dva televizora i veš mašinu. Centralno grejanje na karolimetre. Za više informacija slobodno pozovite našu agenciju. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 18.880 €, 32,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo LUX stan 32 kvadrata u novogradnji na atraktivnoj lokaciji - Zvezdara - Dimitrija Tucovica. Odlicna konekcija gratskog prevoza odmah preko puta zgrade ( Autobus 77 i 79 ) (Ttolejbus 28 i 40 ) U Blizini zgrade nalaze se samoposluge Maxi, Idea, Aroma 1-2 minuta hoda,Mesara....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Kotež 1, 66.026 €, 35,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 17.500 €, 35,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Svetao, funkcionalan stan od 35m², sprat 4/6 blizu Kalemegdana, u urednoj zgradi. Struktura: Predsoblje, kuhinja; kupatilo i prostrana soba. Dodatne pogodnosti: Centralno grejanje, telefonska linija, namešten, klima uređaj. Stan je odmah useljiv. Depozit iznosi jednu mesečnu zakupninu.....

 
 
 
  Stan, SMEDEREVO, 44.500 €, 36,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Papazovac, zgrade kod Idee. Odličan, veliki, jednosoban stan, 36 kvadrata i velika natkrivena terasa 10 kvadrata. Prvi sprat, lift, centralno grejanje, odličan raspored. Funkcionalan, u izvornom stanju. PVC stolarija, park ispred zgrade, blizina prodavnica, pijace, pekara i javnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 21.600 €, 36,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Bulevar oslobođenja, ulica Kosančić Ivana. Nov, neuseljavan, kompletno namešten jednoipoosban stan nadomak Bulevara oslobođenja i Futoške pijace. Ovaj enterijerski lepo uređen stambeni prostor čine dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba, kupatilo sa tuš kabinom i terasa.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 87.550 €, 37,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.02.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Samo kod nas! Odličan jednosoban stan u uvučenoj zgradi na Bulevaru kralja Petra I. Centralno grejanje, klima, kupatilo sa prirodnom ventilacijom, uvek dostupno za gledanje, lift,uknjiženo 1/1, lako se prepravlja u jednoiposoban, može kredit. Naša preporuka. POZOVITE! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 74.150 €, 37,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan na bulevaru Patrijarha Pavla. Stan ima dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, jednu odvojenu spavaću sobu, kupatilo i hodnik. Centralno grejanje. Uknjižen 1/1 Za više informacija pozovite 069/383-1010 Stanislava Lift.

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Dorćol, 26.600 €, 38,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan od 38kvm u novoizgrađenom luksuznom kopleksu na Dorćolu. Mirna lokacija na samo par minuta od centra grada. U sastavu kompleksa postoji spa, teretana, uređeno dvorište sa raznim sadržajima, kao i pristup izolovanoj terasi sa klupama samo za stanare. Stan je kompletno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 55.000 €, 39,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2021.,

www.indomio.rs

Crveni krst , odličan 1.0 stan ( sa mogućnošću prepravke u 1.5 stan ) , sa divnim pogledom na ceo grad , zapadno je orjentisan . Stan se nalazi na 16. spratu od 18. Zgrada ima 3 lifta i portira . Od prostorija stan ima dnevnu sobu , terasu , hodnik , trpezariju , kuhinju i kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 100.000 €, 40,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Telep. Direktna prodaja od renomiranog investitora poznatog po kvalitetnoj gradnji i tačnosti rokova. Blizina Bulevara patrijarha Pavla i Bulevara Evrope, Limana IV, više obrazovnih ustanova i objekata uslužne delatnosti. Izdvajamo iz ponude odlično projektovan dvosoban....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 30.000 €, 40,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u Sazonovoj ulici, ispod Doma Zdravlja na Crvenom Krstu. Sastoji se od dnevnog boravka, spavače sobe, kuhinje, terase. Na drugom spratu. Centralno grejanje po utrošku, klima. Depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Parking mesto u zgradi. Agencijska provizija 50%....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 25.200 €, 40,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ODLIČNA LOKACIJA - Na izdavanje stan u centru Beograda u Sava mali U neposrednoj blizini Beograda na vodi, Savskog trga, Brankovog mosta, Slavije, Promenade itd. Odlično povezan sa drugim delovima grada putem više linija -2, 7, 9, 11, 12, 83 itd. Stan ima 40m2 Po strukturi je 1.5....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Salajka, ulica Kisačka. Nov, neuseljavan, delimično namešten jednoiposoban stan sa kompletno opremljenom kuhinjom, klima uređajem, veš-mašinom i plakarom u spavaćoj sobi. Neposredna blizina centra grada. III sprat u novoizgrađenom stambenom objektu sa liftom. Obezbeđeno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 20.000 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem nameštenu garsonjeru na Voždovcu, centralno grejanje, lift, niski režijski troškovi. Ispred zgrade je stanica sa linijama 33,9,10,14 i E9, odlična veza sa gradom. Potreban depozit, Terasa, Lift, Internet, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 98.450 €, 41,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Lokacija: Južni Telep, Novi Sad Tip nekretnine: Stanovi u novogradnji Status: Slobodni stanovi za kupovinu Opis nekretnine: Pozdravite udobnost i savremeni stil života u novoj zgradi koja se upravo završila na atraktivnoj lokaciji Južnog Telepa! Ova modernizovana zgrada nudi sve što....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 93.400 €, 41,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 50.000 €, 41,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Jednosoban stan na Radijalcu, centralno grejanje, podovi obloženi laminatom i keramikom, nalazi se na četvrtom spratu u zgradi bez lifta. Stan se sastoji od jedne prostrane sobe, kuhinje, kupatila, ostave, terase, i ima pripadajući podrum, prodaje se komplet opremljen. Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 107.000 €, 42,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 110.000 €, 42,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan na Nišavskom Keju. Nalazi se na prelepoj lokaciji u samom centru grada. Odlična investicija za porodični život i izdavanje. Stan je uknjižene kvadrature 42m2. Po strukturi je jednoiposoban. Nalazi se na drugom spratu u kvalitetnoj zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 29.400 €, 42,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Vase Pelagića. Odličan, kompletno namešten jednoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji. Nadomak Futoške pijace, strogog centra grada, Spensa, Pupinove palate i Bulevara oslobođenja. Predstavljaju ga dnevni boravak, kuhinja, spavaća soba, kupatilo sa tuš kabinom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 27.300 €, 42,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Cara Dušana, ulica Braće Lučić. Nov, kompletno i kvalitetno namešten jednoiposoban stan na lepoj i mirnoj lokaciji. U blizini Medicinske škole, parka, Bulevara cara Lazara, Bulevara Evrope Ovaj lep stambeni prostor čine dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 99.990 €, 43,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.08.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Savska Spratnost: 6 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 25.370 €, 43,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 99807, IV/VII. Na Bulevaru kralja Aleksanda, LUX, nov, moderan, namešten, 43m2, dvosoban stan. Struktura stana: dnevna soba, spavaća soba, kuhinja, kupatilo, predsoblje i terasa. Nov nameštaj i kompletna bela tehnika. Pet friendly! Kvalitet gradnje po najvišim standardima,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 23.650 €, 43,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Podbara, ulica Jug Bogdana. Odličan, nov, svetao jednoiposoban stan na lepoj lokaciji. Nedaleko od centra grada. Ovaj stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, ulazni hodnik, kupatilo i terasa. Centralno grejanje na gas. Mogućnost....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 101.970 €, 44,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju dvoiposoban stan kod Gradske bolnice, površine 45m2, na sedmom spratu zgrade sa dva lifta. Sastoji se iz hodnika, dnevne sobe, dve manje spavaće sobe, kupatila i terase. Stan je u izvornom stanju, ima centralno grejanje, stolarija je drvena. Odlična lokacija i pogled na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 110.000 €, 44,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 1,5-stan: Novi Sad, Bulevar Evrope, 44 m², 3. sprat, nova zgrada sa liftom, u blizini hotela Sheraton. Raspored: -Prostrana dnevna soba sa trpezarijom -Odvojena kuhinja -Spavaća soba -Kupatilo -Terasa i francuski balkon Centralno grejanje Vlasništvo 1/1 Uključeni kuhinjski....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 52.000 €, 44,00 m2 cca 1180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Jednosoban stan na Prozivci, centralno grejanje, terasa, viša spratnost. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NIŠ, 101.970 €, 45,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 110.190 €, 45,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, Bagljaš, 49.000 €, 45,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.04.2026.,

www.agencijapragma.com

Bagljaš – jednosoban stan površine 45m2 + terasa na petom spratu u stambenoj zgradi bez lifta. Centralno grejanje, parket, interfon, uknjižen 1/1. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. Centralno grejanje.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 40.500 €, 45,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan je useljiv 01.08.2025.god. Namešten i kompletno opremljen. Kuhinja sa mašinom sa suđe, mašina za veš sa sušenjem, svi kuhinjski aparati. Peti sprat, lift. Plaćanje kvartalno. Klima, centralno grejanje. Interfon, optički internet. Mogućnost kućnih ljubimaca uz dupli depozit. Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 27.000 €, 45,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stari Grad, Dorćol, u neposrednoj blizini Skadarlije i Bajlonijeve pijace. Stan se nalazi u novijoj zgradi, na petom spratu, površine 45m². Centralno grejanje, klima, terasa, okrenut prema bašti tako da je bez buke. Agencijska provizija iznosi 50% od dogovorene mesečne zakupnine jednokratno.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 306)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8> >>