• GoHome Professional
što manji lift Zadnjih 7 dana luksuzan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • što manji lift Zadnjih 7 dana luksuzan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - što manji lift Zadnjih 7 dana luksuzan

  • Za upit "što manji lift zadnjih 7 dana luksuzan" pronađeno 40 nekretnina - prosečna cena 3.551 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 290000 eura
    • do 360000 eura (prosečna cena)
    • do 430000 eura
    • do 3600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, MLADENOVAC, Centar, 59.563 €, 37,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Luksuzni stan nove gradnje – nekoliko minuta od centra U ponudi je stan vrhunskog kvaliteta gradnje, projektovan po najvišim savremenim standardima, na izuzetnoj lokaciji – svega nekoliko minut hoda od centra grada. Savršen spoj komfora, bezbednosti i moderne tehnologije, namenjen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 138.700 €, 38,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

LUX novogradnja – Lekino brdo – 37m² – idealan stan za investiciju Na atraktivnoj lokaciji na Lekinom brdu, u blizini Hrama Preobraženja Gospodnjeg, gradi se moderan stambeni objekat sa svega nekoliko stanova. Odlična povezanost sa svim delovima grada zahvaljujući blizini Autoputa....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 121.238 €, 47,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

LUX NOVOGRADNJA – SURČIN – 2.0 STAN 46.63 m² Na prodaju dvosoban stan u luksuznoj novogradnji u Surčinu, savršen za život ili izdavanje. Površina: 46.63 m² Cena: 121.238 EUR Karakteristike: Tarkett parket Aluminijumska stolarija Etažno grejanje Uvozna premium keramika Moderno projektovan....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'što manji lift zadnjih 7 dana luksuzan'
215.000 €
417.000 €
135.000 €
  Stan, PADINSKA SKELA, 86.400 €, 48,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stana u Nišu-Mokranjčeva(Palilula)(Stan - Jednoiposobna Struktura)Prodaja jednoiposobnog stana u Nišu-Mokranjčeva na 4. spr, bez lifta. Funkcionalan stan,sastoji se od komfornog dnevnog boravka,trpezarija sa kuhinjom,hodnik,kupatilo,odvojena spavaca soba i terasa.Za dodatne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 170.000 €, 50,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Vojvode Vlahovica, Predraga Tomica, 2.0, 50 m2 sa terasom od 4 m2, IV od V spratova, podno grejanje, lift, interfon, ktv, internet, klima, odmah useljiv, namesten, uknjizen na 50 m2, zajednicki parking ispred zgrade, novogradnja. Odlican luksuzno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 218.320 €, 55,00 m2 cca 3970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! BEZ PROVIZIJE KUPCA! Lekino brdo, Tikveska, 2.0, 54.58 m2 sa terasom od 9.14 m2, I od IV sprata, podno grejanje, tel, lift, interfon, klima, ktv, internet, useljiv od 01.06.2027. godine, gradjevinska dozvola, mogucnost kupovine parking mesta....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 201.600 €, 56,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

LUX novogradnja – Lekino brdo – 56m² – poslednji sprat Na jednoj od najtraženijih lokacija na Lekinom brdu, u blizini Hrama Preobraženja Gospodnjeg, gradi se moderan stambeni objekat visokog kvaliteta. Lokacija je idealna za miran porodičan život, ali i investiciju zbog blizine Vračara....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 91.637 €, 56,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 232.920 €, 58,00 m2 cca 4020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! BEZ PROVIZIJE KUPCA! Lekino brdo, Tikveska, 2.5, 58.23 m2 sa terasom od 9.14 m2, II od IV sprata, podno grejanje, tel, lift, interfon, klima, ktv, internet, useljiv od 01.06.2027. godine, gradjevinska dozvola, mogucnost kupovine parking mesta....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 126.000 €, 58,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan na prodaju – Mirijevo 3, lux novogradnja (58 m²) Na prodaju izuzetno lep, svetao i funkcionalan 2.5-soban stan površine 58 m², u lux novogradnji na odličnoj i mirnoj lokaciji Mirijevo 3. Stan se nalazi na visokom prizemlju kvalitetno građene zgrade i odlikuje se odličnim rasporedom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 215.000 €, 60,00 m2 cca 3580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132217, VI/, klima, lift, terasa, uknjizen, garaza, parking. **AVENIA GARDEN** LUX STAN 60 m2 + GARAZA 17 m2, ISTOK - zasticen od buke. Dvorisna strana. 2 spavace sobe, LIFT, TERASA, Klima. Uknjizen. Garazno mesto, koje ulazi u cenu je u suterenu zgrade. Podovi: parket.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 325.000 €, 64,00 m2 cca 5080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! BEZ PROVIZIJE KUPCA! Lekino brdo, Tikveska, 3.5, 64.20 m2, terasa 100 m2, PR od IV sprata, podno grejanje, tel, lift, interfon, klima, ktv, internet, useljiv od 01.06.2027. godine, gradjevinska dozvola, mogucnost kupovine parking mesta u garazi,....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 164.606 €, 64,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

LUX NOVOGRADNJA – SURČIN – 3.0 STAN 63.31 m² Na prodaju trosoban stan u luksuznoj novogradnji u Surčinu, rađen po visokim standardima moderne gradnje. Idealan za porodično stanovanje ili investiciju. Površina: 63.31 m² Cena: 164.606 EUR ✨ Karakteristike: Tarkett parket prve klase....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 105.837 €, 65,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 277.000 €, 66,00 m2 cca 4200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

U izuzetno kvalitetnoj, četvorospratnoj zgradi imamo u ponudi extra luksuzan stan na prvom spratu, nov neuseljavan. EG (na struju), nečujni lift-Schindler (kojim se silazi do garaže), sigurnosni sistem, javljači dima i požara, interfon, video nadzor… Stan je po strukturi trosoban....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 263.880 €, 66,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! BEZ PROVIZIJE KUPCA! Lekino brdo, Tikveska, 3.0, 65.97 m2 sa terasom od 9.14 m2, III od IV sprata, podno grejanje, tel, lift, interfon, klima, ktv, internet, useljiv od 01.06.2027. godine, gradjevinska dozvola, mogucnost kupovine parking mesta....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 147.400 €, 66,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju nov, trosoban stan na atraktivnoj i mirnoj lokaciji na Somborskom bulevaru. Stan se nalazi na drugom spratu modernog stambeno-poslovnog objekta spratnosti 2Po+P+5 sa dva lifta novije generacije, projektovanog i izvedenog po najvišim standardima savremenog stanovanja. Vrhunski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 221.100 €, 68,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

LUX novogradnja – Lekino brdo – 67m² – garaža – blizina Hrama U mirnom i prestižnom delu Lekinog brda, u neposrednoj blizini Hrama Preobraženja Gospodnjeg, gradi se moderan stambeni objekat visokog kvaliteta. Lokacija pruža odličnu povezanost sa svim delovima grada – u neposrednoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 293.360 €, 73,00 m2 cca 4020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! BEZ PROVIZIJE KUPCA! Lekino brdo, Tikveska, 3.5, 73.34 m2 sa terasom od 9.14 m2, III od IV sprata, podno grejanje, tel, lift, interfon, klima, ktv, internet, useljiv od 01.06.2027. godine, gradjevinska dozvola, mogucnost kupovine parking mesta....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 163.200 €, 73,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 294.526 €, 76,00 m2 cca 3880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

3.0, 76,94m2,dve terase, Podno grejanje/ fan coil, lift, I/6, mogućnost garaže. Građevinska dozvola. Luksuzna novogradnja na odličnoj lokaciji Zahvaljujući velikim prozorima, stan je izuzetno osvetljen i odiše prijatnom atmosferom tokom celog dana. ✨ Karakteristike zgrade i materijala....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 294.526 €, 76,94 m2 cca 3830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

3.0, 76,94m2,dve terase, Podno grejanje/ fan coil, lift, I/6, mogućnost garaže. Građevinska dozvola. 🏡 Luksuzna novogradnja na odličnoj lokaciji 🪟 Zahvaljujući velikim prozorima, stan je izuzetno osvetljen i odiše prijatnom atmosferom tokom celog dana. ✨ Karakteristike....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 224.000 €, 80,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132375, II/V, klima, terasa, uknjizen, stambena zgrada. CENTAR - **RENOVIRAN** 80 m2, sa 2 terase, 2 spavace sobe. (Bez terasa 72 m2). Grejanje: centralno, gradsko. Informatika za 2 osobe 13000 din. Luksuzni ugradjeni keramika spanska Navarti i italijanska 41zero42.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 224.000 €, 80,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132375, II/V, klima, terasa, uknjižen, stambena zgrada. CENTAR - **RENOVIRAN** 80 m2, sa 2 terase, 2 spavaće sobe. (Bez terasa 72 m2). Grejanje: centralno, gradsko. Informatika za 2 osobe 13000 din. Luksuzni ugradjeni keramika španska Navarti i italijanska 41zero42.....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 330.000 € na 320.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 320.000 €, 83,00 m2 cca 3860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.05.2026 - 330.000 €
22.05.2026 - 320.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu, u mirnom delu Savskog venca, nalazi se ovaj izuzetno funkcionalan i temeljno renoviran stan koji spaja salonski karakter sa modernim enterijerom i savremenim načinom života. Retkost za centralnu gradsku zonu je upravo mir koji ovaj stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 368.000 €, 87,00 m2 cca 4230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132281, I/V, klima, lift, terasa, uknjizen, parking, stambena zgrada. Prodaje se luksuzno opremljen trosoban stan povrsine 87m² sa dve komforne spavace sobe, prostranom terasom i pripadajucim podrumom, projektovan i izveden od strane renomiranog arhitektonskog studija,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 368.000 €, 87,00 m2 cca 4230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 132281, I/V, klima, lift, terasa, uknjižen, parking, stambena zgrada. Prodaje se luksuzno opremljen trosoban stan površine 87m² sa dve komforne spavaće sobe, prostranom terasom i pripadajućim podrumom, projektovan i izveden od strane renomiranog arhitektonskog studija,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 327.000 €, 90,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Trošarina - Vojvode Stepe 3. 0, 90m2 (lođa 5m2), 6/9, podno grejanje, klima, lift, interfon, video nadzor, garaža Prodaje se luksuzan porodični stan na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Voždovih kapija, Lidla, prodavnica, kafića i sa odličnom vezom gradskog prevoza....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Košutnjak, 330.000 €, 92,00 m2 cca 3590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

STARI KOŠUTNJAK- nedaleko od Belog dvora, Pere Velimirovića, fantastičan stan, 92m2, dve zastakljene lođe, cg, troiposoban, II (6), Lift, Uknjižen Stan se nalazi u uredno održavanoj zgradi od fasadne cigle okruženoj zelenilom. Kompletno luksuzno renoviran. Sastoji se od predsoblja,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 465.000 €, 96,00 m2 cca 4840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

21.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U samom centru Starog Grada, u blizini Narodne skupštine Republike Srbije, Trga Republike , Knez Mihailove prodaje se luksuzan petosoban duplex u Palmotićevoj ulici. Stan ima 108 m² sa terasom i lođom (uknjižen na 96 m²), nalazi se na III i IV spratu uredne zgrade sa novom fasadom.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 520.000 €, 103,00 m2 cca 5050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Voždovačka crkva - Jove Ilića 4. 0, 103m2 (terasa), 3/4, GAS, klima, lift, telefon, interfon, garaža Luksuzno sređen i kompletno opremljen stan u novijoj zgradi na Voždovcu. Nalazi se na trećem spratu, a odlikuje ga trostrana orijentacija koja obezbeđuje prijatan osećaj....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 255.500 €, 114,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju nov, četvorosoban stan na atraktivnoj i mirnoj lokaciji na Somborskom bulevaru. Stan se nalazi na drugom spratu modernog stambeno-poslovnog objekta spratnosti 2Po+P+5 sa dva lifta novije generacije, projektovanog i izvedenog po najvišim standardima savremenog stanovanja.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 695.000 €, 130,00 m2 cca 5350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U ponudi je luksuzno opremljen stan u novogradnji na Gornjem Dorćolu, u Dobračinoj ulici, koji predstavlja spoj savremenog dizajna, komfora i izuzetne lokacije. Dominantni deo stana čini prostrana dnevna zona od oko 50m², koncipirana kao otvoren i svetao prostor koji prirodno povezuje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram, 679.000 €, 131,00 m2 cca 5180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

VRAČAR-HRAM, Fenomenalna, ekskluzivna novogradnja.Porodična intimna zgrada u centru dešavanja. Lokacija ovog objekta govori sve. Nalazi se ispod hrama Sv. Save u srcu Vračara i svih zbivanja,između Čuburskog i Neimarskog parka, na svega nekoliko koraka do najlepših osnovnih škola....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 960.000 €, 152,00 m2 cca 6320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Vračar, Čubura - Vardarska 5.0, 152m2, dve terase, 5/6, toplotne pumpe, lift, interfon, garaža Retka prilika na jednoj od najprestižnijih lokacija u Beogradu. Luksuzan penthouse od 152 m² koji zauzima ceo sprat zgrade, sa privatnim liftom koji ulazi direktno u stan, pružajući maksimalnu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 760.000 €, 174,00 m2 cca 4370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Vračar, Crveni krst - Sazonova 6.0, 174m2, dve terase, grejanje na toplotne pumpe, lift, 5/5, interfon, dva garažna mesta Luksuzan i moderno dizajniran penthouse, u mirnoj ulici sa puno zelenila. Stan je na dva nivoa. Na prvom nivou se nalazi prostrani dnevni boravak sa kuhinjom i....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 1.150.000 €, 257,00 m2 cca 4480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Luksuzna kuća na Deidinju na prodaju Prodajemo modernu luksuznu kucu na tri nivoa sa sopstvenom bastom od 66 m2 gratis i prostranom krovnom terasom kojoj se pristupa iz master spavaće sobe. Ključne prednosti Svetao prostran enterijer spratna visina 3m. Lift i unutrašnje stepenište....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 1.325.000 €, 296,00 m2 cca 4480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Luksuzna kuća na Dedinju na prodaju Prodajemo modernu luksuznu kuću na tri nivoa sa sopstvenom baštom od 82 m2 gratis i prostranom krovnom terasom kojoj se pristupa iz master spavaće sobe. Ključne prednosti Svetao prostran enterijer spratna visina 3m. Lift i unutrašnje stepenište....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-38 (od ukupno 37)