• GoHome Professional
što manji kablovska 80 m2 klima do 2200 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • što manji kablovska 80 m2 klima do 2200 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - što manji kablovska 80 m2 klima do 2200 eura/m2

  • Za upit "što manji kablovska 80 m2 klima do 2200 eura/m2" pronađeno 616 nekretnina - prosečna cena 1.672 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 2000 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2300 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 170000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 159.650 €, 73,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, PETROVARADIN, TROSOBAN/TROIPOSOBAN STAN, 73 m2, GARAŽA - nudimo vam odličan, moderno koncipiran stan u kvalitetnoj zgradi iz 2020. godine. U pitanju je dupleks, gde je samo ulaz na 4. spratu, a čitav stan se nalazi na etaži iznad, pod lučnim krovom. Izuzetno prostran, svetao,....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 159.650 €, 73,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan uknjižen trosoban stan u novoj zgradi koji lako može biti troiposoban. Nalazi se u novoj zgradi sa kvalitetnom opremom. Uknjiženo je na ime prodavca 1/1 bez tereta i moguća je prodaja i putem stambenog kredita. U ceni je kompletan nameštaj sa tehnikom. Vlasnici imaju garažu....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan trosoban stan na Petrovaradinu. Stan se prodaje kompletno namešten i lociran je u centru Petrovaradina, u blizini vrtića, škole, Doma Zdravlja i gradskog prevoza, na 3 km od centra Novog Sada. Strukturu stana čini velika dečija soba sa mogućnošću pregrade....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'što manji kablovska 80 m2 klima do 2200 eura/m2'
175.000 €
150.000 €
157.900 €
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 158.620 €, 73,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

TOP LOKACIJA!Trosoban nov. Blizina fakulteta, marketa, autobuskog stajališta, apoteka, banaka. Izgradnja sa rokom useljenja septembar 2024. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Vredi videti, naša preporuka. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 156.950 €, 73,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

BULEVAR PATRIJARHA PAVLA, 73m2, ČETVOROSOBNI Predstavljamo Vam prodaju četvorosobnih stanova u izgradnji. Zgrada i stanovi su odličnog kvaliteta gradnje i opreme, po modernom i urbanom standardu. Svi stanovi su isti po vertikali. Odličnog su rasporeda i čine ih sledeće prostorije:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 154.500 €, 73,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se fantastičan porodičan stan, bez ulaganja. Stan je namešten, sa kompletnom belom tehnikom. Ne zahteva apsolutno ulaganja. Prilikom opremanja se pazilo na svaki detalj, a sam nameštaj je veoma kvalitetan. Idealan za miran, porodičan život. Nekretnina vredna svake pažnje.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 154.500 €, 73,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je komforan porodičan stan na Adicama idealan za miran i udoban život.Stan se nalazi u mirnoj ulici na početku Adica, u neposrednoj blizini Telepa i Dunava. Zgrada je novije gradnje, sa visokim kvalitetom izvedbe.Stan se prostire na 73 m² i sastoji se od prostranog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 152.440 €, 73,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Starogradnja u izvornom stanju. Stan poseduje 77m2 (73m2 uknjižen+4m2 terasa). Raspored: velika trpezarija koja izlazi na zastakljenu terasu, prostrana dnevna soba, odvojena, kuhinja, 2. manje spavaće sobe iz jedne se ide na drugu manju zastakljenu terasu, jedna velika spavaća soba....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 150.000 €, 73,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ADICE, 73m2, TROSOBAN Prodaje se trosoban stan na Adicama, 73m2. Prostran, svetao i veoma komforan. Prodaje se polunamešten, ostaju svi ugradni delovi: kuhinja, plakari, takođe i sva bela tehnika i ugaona garnitura. Struktura stana: Prostrana dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 150.000 €, 73,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju manja kuća na Telepu kvadrature 73m2 poseduje ostavu u kojoj se nalazi gasni kotao, dnevni boravak sa kuhinjom, toalet, a na spratu su dve sobe kupatilo i terasa.. Kuća je u potpunosti izolovana, nova ne useljavana, poseduje dve klime na svakom spratu po jedna. Parking....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 148.000 €, 73,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se troiposoban stan od 73m2 sa podrumskom ostavom i zastakljenom terasom od 4m2. Stan je pogodan za renoviranje i sledećeg je rasporeda: dnevna soba, velika trpezarija sa odvojenom kuhinjom, tri spavaće sobe od kojih je jedna velika, kupatilo, 2 terase. Odlična nekretnina....

 
 
 
  Kuća, BUKOVAC, 144.200 €, 73,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju kuće novije gradnje na 10km od centra grada.Ugradjena nova pvc stolarija,centralno grejanje na dve etaže kombinovano gas i čvrsto gorivo. Prizemlje sadrži kuhinju,salu za proslave,kupatilo,ostavu. Na spratu su dve spavaće sobe,kuhinja sa trpezarijom,dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 142.140 €, 73,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam trosoban odličan stan na Bulevaru oslobođenja. U toku je totalna adaptacija nekretnine, idealan za višečlanu porodicu. Nalazi se na fenomenalnoj lokaciji, sve što Vam treba imate na dohvat ruke. Autobuska stajališta, banke, pošte, markete, škole, parkove. Za više....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 139.050 €, 73,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je odličan trosoban duplex na Novoj Detelinari u blizini sajma, prodavnoca, škola, doma zdravlja i svih drugih važnih gradskih sadržaja.Stan se sastoji od dve etaže u donjoj se nalazi hodnik,dnevni boravak sa kuhinjom, zastakljena terasa i veliko kupatilo sa kadom.U....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 135.300 €, 73,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.02.2023.,

www.oglasi.rs

0643187924 Prodajemo trosoban stan 73m u Novom Sadu, na Adicama ulica Nikole Aleksića, stan se nalazi na I spratu, mala zgrada sa svega šest stanova. U stanu senalaze dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo, komforna terasa, sve je iz hodnika, odličan raspored,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 130.000 €, 73,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosoban stan u Čairu, na idealnoj lokaciji kako za život tako i za izdavanje. Blizina centra i svih vitalnih institucija, parka, škole, marketa. Površina 73m2 sa dve terase, uknjižen na 67m2. Na 6. spratu stambene zgrade sa dva lifta. Centralno grejanje u stanu. Sastoji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 123.600 €, 73,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se troiposoban stan-dupleks 73 m2 koji se nalazi na odličnom mestu blizu Sajma . Idealna lokacija za stanovanje. Zgrada ima lift. Na donjem nivou stana se nalaze hodnik iz kog se ulazi u sve prostorije, kuhinja je odvojena šankom od trpezarije i dnevne sobe, hodnik, kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 120.320 €, 73,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ID: 538541 - kon.tel. 069/2244173 *** Predstavaljamo Vam komforan troiposoban stan u izgradnji. Rok izgradnje proleće 2025 god. Za više informacija pozovite naše agente prodaje!!! Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 169.950 €, 73,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Nova Detelinara - Trosoban - 73 m2 - savršen raspored - Terasa, Ostava - Novogradnja - Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan odličnog rasporeda, na izuzetno traženoj lokaciji. U blizini se nalazi sve neophodno za svakodnevno funkcionisanje, i kao takva ova nekretnina je idealna za porodičan život. Za više informacija pozovite naše agente prodaje! Kontakt: 021/221-5100 i 064/803-3306....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 171.940 €, 73,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja, cena sa povratom PDV-a. Rok završetka 2024. godine. Popust zavisi od dinamike isplate.kontakt.060/423-30-33 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 87.600 €, 73,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na izuzetnoj lokaciji u srcu Beograda izdaje se nov trosoban stan površine 73m2.Stan se nalazi na 4 spratu zgrade sa kontrolom pristupa.Mogućnost spajanja sa dvosobnim stanom od 40m2. Raspored prostorija -prostran dnevni boravak sa trpezarijom,dve komforne spavace sobe,potpuno opremljena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 87.600 €, 73,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BACKO GRADISTE, 82.400 €, 73,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep trosoba stan u Bačkom Gradištu! Savršen za porodično stanovanje, bez ikakvog ulaganja, useljiv po isplati. Nekretnina je uknjižena 1/1 tako da je kupovina preko kredita moguća. Za više informacija pozovite 0621048521 Agencijska šifra: 535348 Terasa, Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 175.100 €, 73,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo Vam fantastičnu nekretninu na jednoj od najatraktivnijih lokacija, kod Socijalnog. U pitanju je komforan trosoban stan odličnog rasporeda. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. Terasa, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 23, 73.000 €, 73,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 63.000 €, 73,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan apartman površine 37m² u Vikend naselju. U okviru kompleksa su wellness&spa, dva restorana, dečija igraonica, sportski tereni, tursko kupatilo, sauna, parking , dve recepcije. Preko puta apartmana su prodavnica i kladionica, a u neposrednoj udaljenosti i Maxi objekat. Apartman....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 47.450 €, 73,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prostran, komforan, svetao, dosta prostora za odlaganje. Nalazi se u mirnom kraju u blizini Južnog bulevara. Iza kompleksa Kapija Vračara. Sastoji se od dnevne sobe, dve spavaće sobe, kupatila, kuhinje sa trpezarijom, špajza, predsoblja sa dodatnom ostavom, 2 terase. Zbog rasporeda....

 
 
 
  Kuća, DONJA TOPONICA, 40.000 €, 73,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju fina porodična kuća starije kvalitetne gradnje u selu Donja Toponica. Nalazi se u naseljenom delu, a mirnom i lepom prirodnom okruženju, Kuća je uknjižene površine 73m2, jednoetažna , VPR. Nalazi se na placu površine 1578m2, ali se uz kuću prodaje površina od 7 ari. Kuća....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 36.500 €, 73,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 162.800 €, 74,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Južni Telep - Novi Sad prodaja 4,0 stana od 74m2. Stan se nalazi na prvom spratu troetažne zgrade izgrađene 2018. godine. Prostor ima idealan raspored sa četiri sobe, kupatilom, dva toaleta i terasom. Stan je nov i polunameštеn sa kuhinjskim elementima, plakarima i internet priključkom.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 160.000 €, 74,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja 4,0 duplex od 74m2 - ugao Novosadskog Sajma i Bulevara Oslobođenja. +3% agencijska provizija AGENT: Nebojša Tukodi 060 139 0 333 broj licence 4290 EXPO REAL ESTATE DOO Bulevar Zorana Đinđića 45V,Novi Beograd Upisan u registar posrednika 1817. Terasa, Lift, Internet, Telefon,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 152.400 €, 74,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, NOVA DETELINARA / SAJAM, TROSOBAN STAN - odlična ponuda na sjajnoj lokaciji, u mirnom delu kvarta koji je ušuškan u zelenilo. Čini ga fantastičan, prostran dnevni boravak, potpuno odvojen radni deo kuhinje, trpezarija, dve vrlo komforne sobe, kupatilo i prelepa terasa sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 165.000 €, 74,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.02.2023.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvosoban stan na odličnoj lokaciji-U blizini centra grada Stara gradnja , na trećem spratu,poseduje lift. Stan poseduje dve terase (OTVORENOG I ZATVORENOG TIPA),dve odvojene velike sobe,dve ostave,fizicki odvojenu trpezariju sa kuhinjom,kupatilo.Odličan raspored stana.VREDI....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 149.350 €, 74,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju 3,5 stan 74m2 na Limanu 4. Odličan porodični stan na atraktivnoj lokaciji. U neposrednoj blizini su svi sadržaji potrebni za udoban život, veliki marketi, škola, vrtić, autobuske linije, parkovi i u dvorištu dečija igrališta. Sam stan može da se pretvori i u poslovni prostor,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 134.890 €, 74,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam novu izgradnju na Adicama - u najbližem delu ka Telepu! Poznati investitor koji već dugi niz godina gradi stambene objekte i koji je poznat po odličnim rasporedima i kvalitetu gradnje! Sjajna oprema, sigurnosna ulazna vrata, na podu italijanska keramika, PVC stolarija,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 167.684 €, 74,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je odličan četvorosoban stan ukupne površine od 74 m², lociran na prvom spratu moderne stambene zgrade na Telepu. Stan poseduje tri spavaće sobe i prostranu dnevnu sobu, što ga čini idealnim izborom za porodice koje traže komforan i funkcionalan životni prostor.Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 132.690 €, 74,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je prostran troiposoban stan površine 74 m², smešten na odličnoj lokaciji na Klisi. Ovaj stan nudi savršen spoj udobnosti i modernog dizajna, a izgrađen je od materijala vrhunskog kvaliteta. Planiran rok izgradnje je oktobar 2025. godine. U blizini se nalaze svi potrebni....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 168.480 €, 74,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

492630-Izgradnja cena sa PDV-om. Urbana vila. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 126.000 €, 74,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan na odličnoj lokaciji, na početku Bulevara Nemanjića, izmedju centra grada i Delta Planet-a, u blizini škola, fakulteta, parka Sveti Sava. Nalazi se u starijoj kvalitetnoj zgradi sa dva lifta na jedanestom spratu (nije poslednji), uknjižene površine 74m2 + lođa. Po....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, Centar, 120.000 €, 74,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stambeno poslovni prostor u Kragujevcu, koji se retko nalazi u ponudi, centar, blizina tržnih centara, marketa, škole, vrtića, površine 74 m2, pogodan kako za stambeni tako i za poslovni prostor. Nalazi se na prizemlju u zgradi, ima dva ulaza. Namešten je, opremljen i odmah....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 170.200 €, 74,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

TELEP, 74m2, ČETVOROSOBAN Prodaje se moderan i funkcionalan stan u kvalitetno građenoj zgradi iz 2018. godine. Stan je idealan za porodice sa dvoje ili više dece. Stan ima odličan raspored: iz ulaznog hola se ulazi u sve prostorije. U neposrednoj blizini dnevnog boravka nalazi se....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 594)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>