• GoHome Professional
što manji kablovska 80 m2 duplex porasla cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • što manji kablovska 80 m2 duplex porasla cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - što manji kablovska 80 m2 duplex porasla cena

  • Za upit "što manji kablovska 80 m2 duplex porasla cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 497 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+19%

Promena cene sa 185.400 € na 221.400 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, 221.400 €, 78,00 m2 cca 2840 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 185.400 €
20.05.2026 - 221.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.07.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Ovaj izuzetno funkcionalan četvorosoban stan od 90m² nudi savršenu kombinaciju udobnosti i praktičnosti. Stan je dupleks strukture, pri čemu donja etaža obuhvata prostrani dnevni boravak, modernu kuhinju, toalet i jednu spavaću sobu. Na gornjoj etaži nalaze se dve komforne spavaće....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 190.000 € na 200.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Bulevar, 200.000 €, 78,00 m2 cca 2560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 190.000 €
15.05.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

****Bulevar , troiposoban , uknjižen .Agencijska oznaka 1100617 . CENA 190000 e + 3% agencijska provizija. Prodaje se duplex stan u blizini Futoške pijace . Odlično mesto za kvalitetno stanovanje . Stan je na dva nivoa . U donjem nivou je ulazni hodnik, kupatilo, kuhinja satrpezarijom,....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 107.200 € na 108.900 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 108.900 €, 87,00 m2 cca 1250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 82.000 €
24.04.2026 - 107.200 €
17.05.2026 - 108.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 131612, I/II, terasa. ProdajaJUŽNI VETERNIK NOVI **ELEGANCIJA DUPLEX** USELJIV! POVRAT PDV 67 m2, 3 spavaće sobe 5,72 m2, 10,53 m2 i 8,2 m2. Dnevna soba , velika 31 m2. 2 terase. Položaj: dvostrano. Blizina Dunava i šetalista. Blizina 2 osnovne škole! Stan "Elegancija"....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 180.200 € na 195.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 195.000 €, 81,00 m2 cca 2410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 180.200 €
01.05.2026 - 195.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je prijatan i funkcionalan trosoban duplex stan površine 81 m², smešten u mirnom delu Grbavice, u ulici Miše Dimitrijevića. Stan se nalazi u starijoj, kvalitetnoj zgradi sa liftom, na petom spratu, dvorišno je orijentisan i obezbeđuje komforno i mirno porodično stanovanje.....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • što manji 80 m2 duplex porasla cena (7)
  • što manji kablovska duplex porasla cena (4)
  • što manji kablovska 80 m2 porasla cena (12)
  • što manji kablovska 80 m2 duplex (115)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>