• GoHome Professional
što manji kablovska 80 m2 do 230000 eura 4.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • što manji kablovska 80 m2 do 230000 eura 4.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - što manji kablovska 80 m2 do 230000 eura 4.sprat

  • Za upit "što manji kablovska 80 m2 do 230000 eura 4.sprat" pronađeno 25 nekretnina - prosečna cena 1.922 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 210000 eura (malo jeftiniji)
    • 240000 eura (malo skuplji)
    • do 1700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 159.650 €, 73,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, PETROVARADIN, TROSOBAN/TROIPOSOBAN STAN, 73 m2, GARAŽA - nudimo vam odličan, moderno koncipiran stan u kvalitetnoj zgradi iz 2020. godine. U pitanju je dupleks, gde je samo ulaz na 4. spratu, a čitav stan se nalazi na etaži iznad, pod lučnim krovom. Izuzetno prostran, svetao,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 87.600 €, 73,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na izuzetnoj lokaciji u srcu Beograda izdaje se nov trosoban stan površine 73m2.Stan se nalazi na 4 spratu zgrade sa kontrolom pristupa.Mogućnost spajanja sa dvosobnim stanom od 40m2. Raspored prostorija -prostran dnevni boravak sa trpezarijom,dve komforne spavace sobe,potpuno opremljena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 215.250 €, 74,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Duplex okrenut ka istoku, dvorisna strana, na 4 spratu odrzavane zgrade . Gradnja 2019. Uknjizen 1/1. Pogled na: centar grada (Katedrala i Gradska Kuca), i Frusku goru. U 50 metara je prodavnica, pekara, Osnovna Skola, pecenjare, prodavnica gotovih jela, menjacnice, autobuske stanice....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'što manji kablovska 80 m2 do 230000 eura 4.sprat'
215.000 €
124.600 €
119.500 €
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 215.000 €, 75,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban, komforan stan površine 74m2 (sa lođom). Nalazi se u centru grada u Višegradskoj ulici u neposrednoj blizini Beograda na vodi i šetališta uz reku. Svetao, dvostrano orijentisan severozapad-jugoistok. Pozicioniran je na 4. spratu zgrade iz 1937. godine, bez lifta (u toku je....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 195.760 €, 76,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u centru grada, spratnosti PO+P+7. Stambeno – poslovni objekat je kvalitetne i moderne arhitekture. Nalazi se na idealnoj lokaciji, nedaleko od pešačke zone, Filozofskog fakulteta, Doma Zdravlja, Narodnog Pozorišta. Stan je projektovane površine 76,23....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 140.000 €, 77,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem duplex - dvosoban stan od 77m2 u samom centru Novog Sada, iza Izvršnog veća, u blizini stana je vrtić, osnovna škola, fakulteti, Kej, centar. Stan se može pretvoriti u četvorosoban. Nalazi se na 4. spratu u pokrovlju, na prvom nivou se nalazi dnevni boravak sa otvorenom kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 160.850 €, 78,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u Duvaništu, na četvrtom spratu stambenog kompleksa, na lokaciji savršenoj za porodični život zbog blizine svih vitalnih infrastrukturnih objekata, 78 m2. Sastoji se od ulaznog hodnika, toaleta, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, izdvojenog degažmana sa dve....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 133.345 €, 78,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan 78,71m2, na četvrtom spratu stambeno-poslovnog objekta Po+P+4 na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u naselju Čalije, sa mogućnošću povraćaja PDV-a. Zgrada se gradi po evropskim standardima, uz upotrebu isključivo visokokvalitetnih materjala renomiranih evropskih....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 113.000 €, 79,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u izgradnji na dobroj lokaciji, IV sprat. U blizini stana je sve što je potrebno za ugodan život. Tu su prodavnice, apoteke, ambulante, škola , obdanište, zabavište, autopraona, benzinska pumpa.Zgradu gradi investitor sa tradicijom dužom od 25 godina poznad po kvalitetnoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 120.000 €, 80,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u centru Borče III, opština Palilula Stan je površine 80m2 i po strukturi je troiposoban Nalazi se na četvrtom spratu stambene zgrade od četiri sprata bez lifta Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinje, manje sobe, radne....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 120.000 €, 80,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan od 80m2 u centru Stare Pazove. Stan se nalazi na četvrtom spratu stambene zgrade od pet spratova. Zgrada je u završnoj fazi pred useljenje. Po strukturi stan je četvorosoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevno trpezarijskog dela, kuhinje, tri....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 212.530 €, 82,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u centru grada, spratnosti PO+P+7. Stambeno – poslovni objekat je kvalitetne i moderne arhitekture. Nalazi se na idealnoj lokaciji, nedaleko od pešačke zone, Filozofskog fakulteta, Doma Zdravlja, Narodnog Pozorišta. Stan je projektovane površine 82.76....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 173.500 €, 82,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*NAŠA PREPORUKA*Prodajemo Trosoban stan 82 m2 u Novogradnji na ODLIČNOJ LOKACIJI u Traženom kraju Naseljastan se nalazi na Četvrtom spratu zgrade, ulično je orijentisan,ističe se kvalitetna ugradnja,Šestokomorna stolarija nemačkog profila,Sigurnosna vrata čelične konstrukcije....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 215.000 €, 83,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izuzetno retku priliku – stan od čak 83m² na četvrtom spratu kvalitetne zgrade sa liftom, u jednom od najtraženijih delova grada – Liman IV. Ovakve nekretnine se retko pojavljuju na tržištu, posebno u izvornom, ali odlično očuvanom stanju, što Vam ostavlja savršenu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 205.000 €, 83,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je prostran trosoban stan u neposrednoj blizini Bulevara kralja Aleksandra, idealan za sve koji žele da uživaju u udobnosti života na prestižnoj lokaciji. Stan je uknjižen na 83m², ali ima stvarnih 93m². Savršen je za porodice sa decom, parove, kao i za strane kupce, zahvaljujući....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 49.800 €, 83,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Sajam, Bulevar kralja Petra I. Kompletno renoviran, veoma komforan trosoban stan funkcionalnog rasporeda. Blizina Novosadskog sajma, Mašinske škole, osnovne škole Ovaj svetao stambeni prostor čine prostran dnevni boravak, odvojena kuhinja sa mašinom za pranje posuđa i....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 137.000 €, 85,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan na Čairu, najtraženija lokacija kako za stanovanje, tako i za izdavanje. U neposrednoj blizini čairkog parka, vrtića, osnovne škole, pijace, centar je na par minuta hoda… Stan je uknjižene površine 85m2, nalazi se u potkrovlju (IV sprat) zgrade bez lifta. Sastoji se....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 131.500 €, 85,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lep, funkcionalan stan na četvrtom spratu novije zgrade sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika,dnevne sobe sa kuhinjom,dve spavaće sobe, kupatila, toaleta i lođe.Na podu parket, stolarija je pvc, grejanje je etažno. Odlična lokacija za stanovanje ili izdavanje. Terasa,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 42.500 €, 85,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo stan na Vidikovcu, ul. Vidikovački Venac na četvrtom spratu. TROSOBAN po strukturi, izdaje se PRAZAN sa kuhinjskim elementima i sudoperom, bez el.uređaja. Poseduje : hodnih, predsoblje, ostavu, dva mokra čvora, dve odvojene spavace sobe velike, plus dnevna soba od 30m2, kuhinja,trpezarija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 42.500 €, 85,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban namesten stan 85m2 na 4.spratu sa dve spavace sobe i dve terase idealan za porodicu sa decom.Cena zakupa je 500e+depozit+agencijska provizija. Za dodatne informacije pozvati na tel.:0646685341 Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 226.600 €, 86,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Dobrodošli u prelep porodični stan u Petrovaradinu. Četvorosoban stan koji odiše toplinom porodičnog doma, sadrži sve što je neophodno za život. Pozicioniran tako da u svojoj neposrednoj blizini poseduje prodavnice, pekaru, autobusko stajalište i još mnogo sadržaja, udaljen na svega....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 226.600 €, 86,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, MAJUR, 216.300 €, 86,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 145.370 €, 86,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju troiposoban stan 86,75m2, na četvrtom spratu stambeno-poslovnog objekta Po+P+4 na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u naselju Čalije, sa mogućnošću povraćaja PDV-a. Zgrada se gradi po evropskim standardima, uz upotrebu isključivo visokokvalitetnih materjala renomiranih evropskih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 149.900 €, 87,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

✨ Moderan dupleks sa stilom – 87m² elegancije u zgradi sa liftom! ✨ U ponudi je jedinstven, svetao i funkcionalan dupleks stan na četvrtom spratu u odlično održavanoj zgradi sa liftom . Idealna prilika za one koji žele spoj udobnosti, kvaliteta i savremenog dizajna! Struktura stana:....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-25 (od ukupno 25)

<< <1> >>