• GoHome Professional
što manji kablovska 80 m2 Oglasi objavljeni od pos - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • što manji kablovska 80 m2 Oglasi objavljeni od pos - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - što manji kablovska 80 m2 Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "što manji kablovska 80 m2 oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Liman III, 265.534 €, 78,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.03.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Trosoban stan na Limanu 1 – 77m², visoko prizemlje, odlična lokacija! Na prodaju trosoban stan površine 77m², uknjižen, visoko prizemlje, gradsko grejanje. Nalazi se u novijoj zgradi sa liftom i prilagođen je osobama sa posebnim potrebama. Lokacija: Liman 1 – blizina fakulteta, Keja,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram, 310.000 €, 73,00 m2 cca 4250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Vračar, Karađorđev park - Nebojšina 4.0, 73m2 (lođa 3m2), 1/6, CG, lift, telefon, interfon, video nadzor, KATV, internet, podrum U ponudi četvorosoban stan površine 73m2, u neposrednoj blizini Karađorđevog parka. Stan se sastoji od velike dnevne sobe, trpezarije, kuhinje sa ostavom,....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 406.000 € na 399.000 € dana 21.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 399.000 €, 73,00 m2 cca 5470 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.08.2025 - 479.000 €
10.10.2025 - 469.000 €
11.11.2025 - 459.000 €
16.12.2025 - 449.000 €
03.02.2026 - 439.000 €
10.03.2026 - 429.000 €
03.04.2026 - 409.000 €
17.04.2026 - 406.000 €
21.04.2026 - 399.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Kanalizacija Interfon Cika Ljubina (RETKO U PONUDI ! NAMESTEN !) Sprat: 4 Spratnost: 4 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 310.000 €, 73,00 m2 cca 4250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Parking Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Hadzi Djerina Sprat: 3 Spratnost: 4 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 310.000 €, 73,00 m2 cca 4250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Kablovska Internet Lift Centralno grejanje Terasa Interfon Podrum Nebojšina Sprat: 1 Spratnost: 6 Soba: 4 Godina izgradnje: 1991 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Nova Galenika, 250.000 €, 73,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Zemun, Galenika - Jovana Stojsavljevića 2.5, 73m2 (terasa 5m2), 3/5, CG. Prodaje se odličan, funkcionalan, dvoiposoban stan u Zemunu, u naselju Nova Galenika. Nalazi se na trećem od pet spratova. Odlična lokacija, u mirnoj ulici, prepunoj zelenila, u neposrednoj blizini škole i centra....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 226.500 €, 73,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Vračar, Kalenić - Golsvordijeva 3.0, 73m2, 4/4, EG, interfon, telefon, klima. Ranoviran stan, dvostran, na prestižnoj lokaciji kod Kalenic pijace u Golsvordijevoj ulici. Nalazi se na poslednjem spratu, iznad stana je tavanski prostor, nije ravan krov/ploča. Stan je renoviran u potpunosti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 3, 182.500 €, 73,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo stan u naselju Medaković 3, opština Zvezdara. Stan je vrlo komforne površine od 73m2. Nalazi se na visokom prizemlju ali nivoa prvog sprata, stambene zgrade od sedam spratova. Zgrada je starije gradnje ali redovno održavana i sa liftom. Po strukturi je....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 185.400 €, 73,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

EKSKLUZIVNO! Predstavljamo Vam fantastičan četvorosoban stan u novogradnji, idealan za porodičan život. Nalazi se u mirnom delu Petrovaradina i u neposrednoj blizini autobuske stanice, prodavnica, vrtića, škole i svih ostalih potrebnih sadržaja za život. Izuzetno svetao stan, prodaje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 154.500 €, 73,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je komforan porodičan stan na Adicama idealan za miran i udoban život.Stan se nalazi u mirnoj ulici na početku Adica, u neposrednoj blizini Telepa i Dunava. Zgrada je novije gradnje, sa visokim kvalitetom izvedbe.Stan se prostire na 73 m² i sastoji se od prostranog....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • što manji kablovska 80 m2 (2541)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>