• GoHome Professional
što manji 80 m2 parking do 250000 eura najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • što manji 80 m2 parking do 250000 eura najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - što manji 80 m2 parking do 250000 eura najnovije

  • Za upit "što manji 80 m2 parking do 250000 eura najnovije" pronađeno 16 nekretnina - prosečna cena 2.425 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 230000 eura (malo jeftiniji)
    • 260000 eura (malo skuplji)
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 212.180 €, 76,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo na Novom Naselju Uknjižen Trosoban stan 76 m2 na Top-Top Lokaciji Stan je svetao,prostran i funkcionalan i veoma lepo organizovan nalazi se na 7. spratu stambene zgrade sa dva lifta, smešten u mirnom i porodičnom delu Novog Naselja Stan ima 76m² grejne površine, plus....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 144.200 €, 74,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Novi Sad, PETROVARADIN, trosoban stan, 74 m2 Nudimo vam uknjižen, kompletno renoviran stan u blizini svih bitnijih sadržaja u Petrovaradinu. Trostrano je orijentisan, izuzetno osvetljen i peredstavlja pravu poslasticu za ljubitelje ovg dela grada. Poseduje dve prostrane terase - jedna....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 120.000 €, 74,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Stan se nalazi u strogom centru grada, kod hotela Kragujevac, sa odličnom strukturom i brojnim pogodnostima.Opis stana: Veliki dnevni boravak koji pruža dovoljno prostora za udoban boravak i relaksaciju. Odvojena kuhinja sa prostranom trpezarijom koja se može prilagoditi u dodatnu....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'što manji 80 m2 parking do 250000 eura najnovije'
170.000 €
250.000 €
230.000 €
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 221.250 €, 75,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Optimist nekretnine vam ponude komforan, svetao i izuzetno funkcionalan dvoiposoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija na Novom Beogradu, u ulici Jurija Gagarina. Stan je smešten na višim spratovima, što mu pruža neverovatan mir, obilje prirodne svetlosti i panoramski pogled....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković, 171.159 €, 75,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se cetvorosoban stan na Medakovic padini, Zvezdara. Sta dobijate pored sjajne cene: - Lokacija: sjajna povezanost sa svim delovima grada - Gradjevinska dozvola - Na cenu se dodaje PDV, mogucnost povrata PDV-a. - Struktura stana: dnevni boravak, tri spavace sobe, open space....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 112.500 €, 75,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.menadzer.biz

Polja označena sa * su obavezna Blizina rijeke Blizina samoposluge Centar mesta/grada Javni parking - besplatni.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Julino Brdo, 170.000 €, 76,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju dvoiposoban stan, u izvornom stanju. Stan je kompletno okrečen. Na mirnom mestu, veoma je svetao, sa pogledom na park i zelenilo iza zgrade. Izuzezno funkcionalan sa dve spavaće sobe, velikim dnevnim boravkom sa izlaskom na lođu, trpezarijom, kuhinja sa ostavom i izlaskom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 199.900 €, 77,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Mije Kovečevića Sprat: 8 Spratnost: 17 Soba: 3 Godina izgradnje: 1963 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bogoslovija, 199.900 €, 77,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Palilula, Bogoslovija - Mije Kovačevića 3.0, 77m2 (terasa 4.80m2), dva francuska balkona, 8/17, CG, dva lifta, interfon, parking U ponudi trosoban stan u izvornom stanju u soliteru, koji je jedan od simbola grada Beograda, smešten na raskršću puteva kod Bogoslovskog fakulteta. Nalazi....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 134.300 €, 79,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 109217, NPR/IV, terasa, novogradnja, parking. U prilici smo da Vam ponudimo stan u novogradnji, sa prelepim panorama pogledom. Sastoji se od 3 spavace sobe, dva kupatila dnevnog boravka i kuhinje. Poseduje i terasu od 27m2 koja ide gratis. Parking mesto ispred zgrade.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 260.000 €, 81,00 m2 cca 3210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Funkcionalan odlicno osvetljen porodican stan sa 3 spavace sobe. Kompletno renoviran , maksimalno iskoriscen prostor, u cenu uracunat ugradni namestaj (kuhinja i plakari), postoji mogiucnost kupovine kompletnog namestaja. Prostorije dnevni boravak, kuhinja, trpezarija, 3 spavace sobe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 252.500 €, 83,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U mirnom i zelenilom okruženom naselju Cerak Vinogradi nalazi se ovaj prostran i funkcionalan četvorosoban stan, idealan za porodičan život ili kao investicija sa velikim potencijalom. Dvostrano orijentisan i okupan prirodnim svetlom tokom celog dana, stan pruža osećaj komfora, privatnosti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak Vinogradi, 165.000 €, 83,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Naselje Cerak Vinogradi od skoro ima status zasticenog naselja kod zavoda za zastitu spomenika kulture Republike Srbije. Zgrada u kojoj prodajemo stan je od zute fasadne cigle. Ispred zgrade veliki parking. Stan je prostran, funkcionalan, dvostrano orjentisan, odrzavan. Dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 170.000 €, 84,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132317, PR/II, uknjižen. Na prodaju trosoban dupleks stan – moderan i prostran!Prodaje se atraktivan trosoban dupleks stan, idealan za porodičan život ili kao investicija. Stan se prostire na dve etaže, sa odličnim rasporedom prostorija i puno prirodne svetlosti.Osnovne....