• GoHome Professional
što manji lift do 240000 eura - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • što manji lift do 240000 eura - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - što manji lift do 240000 eura

  • Za upit "što manji lift do 240000 eura" pronađeno 27 388 nekretnina - prosečna cena 2.537 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • 220000 eura (malo jeftiniji)
    • 250000 eura (malo skuplji)
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • parket
    • parking
    • 3.sprat
    • klima
    • 2.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 89.610 €, 26,00 m2 cca 3450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan jednosoban stan na Bulevaru Evrope. Funkcionalan dvorišno orijentisan stan od 26 m2, dobro povezan gradskim prevozom, okružen marketima i drugim radnjama, predstavlja odličan izbor za kupovinu a takođe i kao investiciju za izdavanje. Uknjižen 1/1, bez tereta i zabeležbi. Za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 89.610 €, 26,00 m2 cca 3450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan na Bulevaru Evrope. Uknjižen bez tereta, odmah useljiv po isplati. Bez ulaganja. Preporuka i kao investicija i za stanovanje. Odvojena kuhinja, prodaje se opremljen . 069/383-1007. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 89.600 €, 26,00 m2 cca 3450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje 1.0 stan u Novom Sadu, BULEVAR EVROPE, površine 26 m².Stan se prodaje Namešten. Izuzetno funkcionalan sa odvojenom kuhinjom. Moderan kompleks. Odlično povezan sa svim delovima grada. Zavređuje pažnju. Pozovite da pogledate. Lift, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 89.000 €, 26,00 m2 cca 3420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122755, III/, lift, terasa. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 88.000 €, 26,00 m2 cca 3390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja- Nova Detelinara- Garsonjera Agencija Gold nekretnine, predstavlja garsonjeru na prodaju na Novoj Detelinari Novi Sad. Prodajemo garsonjeru u novogradnji na Novoj Detelinari, kompletno je opremljena novim nameštajem, nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom. Atraktivna....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se svetao, udoban studio apartman od vlasnika. Stan se prodaje sa celokupnim nameštajem i tehnikom, sve je novo, niko nije živeo nakon renoviranja. Prozorima se izlazi na dvorište. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 87.550 €, 26,00 m2 cca 3370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju fantastičan jednosoban stan na traženoj lokaciji koja poseduje sve neophodan sadržaje za svakodnevni život. Kuhinja je odvojena fizički i poseduje ostavu, veoma niski režijski troškovi grejanje se plaća po utrošku, idealna prilika ako uzimate kao investiciju, a takođe i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 85.000 €, 26,00 m2 cca 3270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem namešten jednosoban stan sa fizički odvojenom kuhinjom na uglu Patrijarha Pavla i ulice Bogdana Šuputa br.81 zgrada 1 4/5 spratova. Lift, klima, sateltska TV, internet, interfon, terasa, grejanje daljnsko na gas plaća se po potrošnji. Parking spoljni ispred zgrade. Terasa,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 84.460 €, 26,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Pozvati za vise infromacija. b119 sifra: 552955 Terasa, Lift, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 82.400 €, 26,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je odlična garsonjera na potezu Nove Detelinare. Nekretnina ima 26m2, nalazi se na 5. spratu od 6, u zgradi koja poseduje lift. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje, kupatila i terase! Blizina svih neophodnih sadržaja za život Za gledanje ove nekretnine i više informacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 82.400 €, 26,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je fantastična nekretnina na jednoj od najatraktivnijih i najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Zbog same lokacije gde se nalazi nekretnina - predstavlja odličnu investiciju kako za život tako i za izdavanje. Stan je dvorišno orijentisan što pruža potpuni mir tišinu,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 81.400 €, 26,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se funkcionalna garsonjera od 26m² na odličnoj lokaciji – Nova Detelinara , idealna za izdavanje ili miran gradski život . Stan se nalazi na 3. spratu u zgradi koja ima lift , što ga čini pristupačnim i komfornim. Karakteristike: Površina: 26m² Sprat: 3 Lift: Da Terasa: Da....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 81.370 €, 26,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 80.340 €, 26,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam garsonjeru na Podbari. Odlična garosonjera bez ulaganja. U blizini nekretnine nalazi se marketi, apoteke, škola, vrtići Za više informacija pozovite našu agenciju. KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: 064-80-333-22, 064-80-333-23 021-23-000-30 EMAIL: art@ns-group. rs Agencijski....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 80.340 €, 26,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam garsonjeru na Podbari. Odlična garosonjera bez ulaganja. U blizini nekretnine nalazi se marketi, apoteke, škola, vrtići... Za više informacija pozovite našu agenciju. Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 80.340 €, 26,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u odličnoj zgradi, sigurnosna vrata, pvc, parketi, uvozna keramika, ulično orijentisan, jug. Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 80.000 €, 26,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije komforna i funkcionalna garsonjera 26m2, opremljena nameštajem koji je nov i rađen po meri. Pored toga postoje lux dekoracije zidova, spuštenih plafona i svetla kako bi atmosfera bila posebna. Cipelarnik u ogledalu hodnika, ormari u kupatilu i sobi od poda do plafona,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 79.830 €, 26,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 79.830 €, 26,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljam vam fenomenalnu garosonjeru na Bulevaru Evrope, u svojih 26m2 ima sve što vam je potrebno, dosta prostora za odlaganje, ugradni plakari koji su već u stanu, prodaje se kompletno nameštena, ima prelep pogled sa terase. Nalazi se na prvom spratu, zgrada poseduje lift, održavana,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 79.830 €, 26,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka-1100268 Na prodaju uknjižena garsonjera KOMPLETNO NAMEŠTENA, kao na slikama. U dvorištu zgrade parking za sve stanare, sa kapijom. Stan je uknjižen 1/1 i može se prometovati putem stambenog kredita. Nalazi se na prvom spratu, u zgradi sa liftom. Kontakt 0638901299....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 79.825 €, 26,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja stana- Bulevar Evrope- Garsonjera Prodajemo garsonjeru na Bulevaru Evrope . Stan ima 26 kvadrata, uknjizen 1/1 na vlasnika. Stan se prodaje kompletno namesten kao sto vidite na fotografijama, odlicnog rasporeda. Nalazi se na prvom spratu zgrade sa lifitom. U dvoristu zgrade....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 79.825 €, 26,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam funkcionalnu garsonjeru na odličnoj lokaciji, na Bulevaru Evrope kod Zoneda. Stan ima 26 kvadrata i uknjižen je 1/1 na vlasnika. Prodaje se kompletno namešten, idealan za izdavanje ili kao investicija. U dvorištu zgrade postoji zajednički privatni parking za sve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 79.820 €, 26,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se garsonjera u NOVOM SADU, BULEVAR EVROPE površine 26m2. Stan se prodaje komplet namešten. Odlično je povezan sa ostalim delovima grada. Svi potrebni sadržaji u blizini stana. Stan zavređuje pažnju. Pozovite da pogledate. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 79.630 €, 26,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Biser Stare Detelinare. Tako bi se mogao zvati ovaj arhitektonski projekat, dizajniran sa posebnom pažnjom, ambijentalno uklopljen u okolinu. Poštujući sve principe savremenog stanovanja i humanog življenja, sa puno pažnje. U gradnji i opremanju stanova biće korišćeni materijali najnovijih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 79.310 €, 26,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

- Bulevar patrijarha pavla, novogradnja - kompletno renovirana garsonjera - terasa, dvorišna orijentacija - lift u zgradi - 2. sprat, nije poslednji - niske mesečne režije, grejanje na gas - dovoljno prostora za ugradni plakar u hodniku - odlična investicija Agencijska provizija u....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 79.310 €, 26,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je garsonjera na odlicnoj lokaciji,u Gogoljevoj ulici na visokom prizemlju. Stan je dvorisno orijentisan i predstavlja odlicnu investiciju, kako za zivot tako i za izdavanje. U cenu je uracunata agencijska provizija. Za vise informacija nazovite 063501120. alex nekretnine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 79.030 €, 26,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 78.600 €, 26,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Našim kupcima nudimo kvallitet, sigurnost i garantovano najbolju lokaciju na Bulevaru Patrijarha Pavla. Stan se nalazi u poslovno stambenom objektu. Grejanje je na gas sa kalorimetrima. Obezbeđen parking kao i garaže u suterenu zgrade. Investitor je poznata Novosadska firma koja iza....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 78.590 €, 26,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se garsonjera u NOVOM SADU, kod SOMBORSKOG BULEVARA površine 26m2. Stan je u izgradnji. Cena stana sa pdv. Renomiran investitor. Svi potrebni sadržaji su u blizini stana. Odlično je povezan sa glavnim saobračajnicama. Vrhusnki kvalitet gradnje i opreme. Zavređuje pažnju. Pozovite....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 78.580 €, 26,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantstičnu novogradnju u blizini Limana 4. Pouzdan investitor sa višegodišnjim iskustvom. Cena je sa pdv-om, tako da kupac stana ima pravo na povrat pdv-a. U blizini vrtića, igrališta, škole i ostalih sadržaja neophodnih za svakodnevni život u gradu. U ponudi imamo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 78.300 €, 26,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2025.,

www.indomio.rs

Srpski: Na prodaju funkcionalna garsonjera sa izdvojenim prostorom za spavanje, smeštena na izuzetnoj lokaciji u strogom centru Novog Sada – svega 5 minuta laganog hoda od pešačke zone. Stan se nalazi u potkrovlju uredno održavane zgrade sa pet spratova (bez lifta). Iznad stana se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarička Padina, 78.000 €, 26,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Cukaricka padina, Radnicka, 1.5 (izvorno 1.0), 26 m2, bez terase, VPR od VPR, eg (na cvrsto gorivo), bez lifta, ktv, internet, klima, uknjizen na 26 m2, starogradnja iz 1898. godine. Stan u staroj kuci sa samo 2 mala stana, na dobroj lokaciji,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 78.000 €, 26,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Garsonjera sa TA grejanjem i klimom, u zgradi bez lifta na IV/IV (iznad tavanski prostor), istočno orijentisana, sa pripadajućim podrumom, odmah useljiva. Renovirano kupatilo i ugradjena PVC stolarija. Zgrada je uknjižena, a stan poseduje kompletnu dokumentaciju za uknjižbu, koja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 78.000 €, 26,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Hitno se prodaje garsonjera na top lokaciji od 26m2 sa lepom zatvorenom terasom. cena:78.000€ plus 3% agencijska provizija. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 78.000 €, 26,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju garsonjera na Novoj Detelinari u ulici Janka Čmelika, nalazi se na trećem spratu. Prodaje se namešten, poseduje dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo, terasu i ostavu na terasi. Agencijska provizija od 3% nije uračunata u navedenu cenu. Za sve dodatne informacije,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 77.730 €, 26,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 77.250 €, 26,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju nameštena garsonjera na Bulevaru Evrope. Prvi sprat, dvorišno orjentisana. Odlična kao investicija, trenutno pod zakupom koji može da se nastavi. Mali troškovi grejanja koje je na gas. Bez ulaganja. Uknjižena bez tereta. U cenu uračunata posrednička naknada od 3%. 069/383-1007.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 77.250 €, 26,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

553681-Na prodaju jednoiposoban stan površine 26m², smešten na odličnoj lokaciji na Novom Naselju. Stan se nalazi u kvalitetnoj zgradi, u mirnom i dobro povezanom delu grada, idealan za život ili kao investicija. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom, odvojene spavaće sobe i kupatila.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 77.250 €, 26,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

549943-Predstavljam vam fenomenalnu garosonjeru na Bulevaru Evrope, u svojih 26m2 ima sve što vam je potrebno, dosta prostora za odlaganje, ugradni plakari koji su već u stanu, prodaje se kompletno nameštena, ima prelep pogled sa terase. Nalazi se na prvom spratu, zgrada poseduje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 77.250 €, 26,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

KOMPLETNO NAMEŠTENA GARSONJERA NA BULEVARU EVROPE SA PARKINGOM--Kompletno namešten stan koji se nalazi na 1. spratu sa liftom na Bulevaru Evrope. Lociran je u najboljem delu Bulevara Evrope, u blizini kružnog toka. U dvorištu je obezbeđen parking za stanare zgrade. Uknjižen 1/1, bez....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 77.020 €, 26,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju garsonjere u mirnom delu Detelinare sa puno zelenila. Ovaj deo grada je pravi raj za one koji žele da uživaju u mirnom okruženju, dok istovremeno imaju sve pogodnosti modernog života na dohvat ruke. Projekat je osmišljena sa ciljem da vam pruži maksimalan kvalitet,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 77.000 €, 26,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132373, II/, lift, terasa, uknjižen. UKNJIŽENA GARSONJERA, lift, terasa. Odlična investicija za življenje ili izdavanje. Istočna strana. Potpuno renovirana, nije potrebno nikakvo ulaganje. Prodavnice i autobusko stajalište su u neposrednoj blizini. Uknjižena 1/1. Moguć....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 379-420 (od ukupno 468)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>