• GoHome Professional
što manji kablovska 80 m2 - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • što manji kablovska 80 m2 - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - što manji kablovska 80 m2

  • Za upit "što manji kablovska 80 m2" pronađeno 2 316 nekretnina - prosečna cena 2.335 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 180000 eura
    • do 230000 eura (prosečna cena)
    • do 270000 eura
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • parking
    • prizemlje
    • 2.sprat
    • podno grejanje
    • podrum
  • Slike

Pretraženo 200 497 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 160.000 €, 74,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja 4,0 duplex od 74m2 - ugao Novosadskog Sajma i Bulevara Oslobođenja. +3% agencijska provizija AGENT: Nebojša Tukodi 060 139 0 333 broj licence 4290 EXPO REAL ESTATE DOO Bulevar Zorana Đinđića 45V,Novi Beograd Upisan u registar posrednika 1817. Terasa, Lift, Internet, Telefon,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 225.000 €, 74,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnoj ulici i nadomak Čubure i Neimara. Sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, toaleta, 2 terase i predsoblja. Uknjižen je kao atelje. Cena nakon povrata PDV iznosi 188000 Eur. Kupac plaća proviziju od dva posto cene. 069 BEOKROV Terasa, Lift, Internet,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 243.900 €, 74,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prostoran, divan stan na izuzetnoj lokaciji. U neposrednoj blizini je Spens, pešačka zona grada kao i sve potrebštine neophodne za svakodnevni život. Stan je u izvornom stanju, vrlo lako može da se renovira u trosoban stan, ova nekretnina Vam i pruža tu mogućnost da je renovirate....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 137.200 €, 74,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Veternik – Troiposoban stan sa investicionim potencijalom Struktura: tri spavaće sobe, kupatilo sa walk-in tuš kabinom i dodatni toalet, komforna dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom sa prirodnom ventilacijom Grejanje: podno grejanje u svim prostorijama Završna obrada: višeslojni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 185.000 €, 74,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

PODBARA, 74m2, TROSOBAN SNIŽENA CENA!!! Predstavljamo Vam izuzetan, komforan, trosoban stan na Podbari. Na prvom spratu u odlično održavanoj zgradi sa liftom, kompletno je renoviran, od poda do plafona. Sastoji se iz dve komforne spavaće sobe, velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 180.350 €, 74,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

https://eho-nekretnine.rs/prodaja-stanova/novisad-adice/542984 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 134.890 €, 74,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam novu izgradnju na Adicama - u najbližem delu ka Telepu! Poznati investitor koji već dugi niz godina gradi stambene objekte i koji je poznat po odličnim rasporedima i kvalitetu gradnje! Sjajna oprema, sigurnosna ulazna vrata, na podu italijanska keramika, PVC stolarija,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 202.180 €, 74,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Ekstra lokacija, blizina Limana. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Cena sa pdv-om. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 44.400 €, 74,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kontakt: Nenad Nikolić (licenca br. 093) 064/035-4737 Agencijska provizija koju plaća ZAKUPAC iznosi 50% od dogovorene zakupnine. Prostran i komforan stan odličnog funkcionalnog rasporeda, sa dve spavaće sobe ( većom i manjom ), kuhinjom sa trpezarijom, kupatilom, dnevnom sobom i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 131.850 €, 74,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

* Predstavljamo Vam odličnu izgradnju koja se nalazi na odličnoj lokaciji na Adicama. Dobra povezanost brzim putem sa centrom grada Jednom rečju u blizini sva potrebna infrastruktura. Odlična oprema sigurnosna ulazna vrata, pločice, pvc stolarija. Rok je maj 2025 godine. Za kupce....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 206.000 €, 74,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju komforan četvorosoban stan na jednoj od najurbanijih lokacija u Novom Sadu. Ova nekretnina poseduje tri odvojene spavaće sobe, potpuno odvojenu kuhinju i komfornu dnevnu sobu. Takođe na raspolaganju vam stoje čak tri terase koje možete iskoristiti za uživanje. Stan je uknjižen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 314.500 €, 74,00 m2 cca 4250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vračar - lux- salonski stan. U jednoj od najlepših ulica na Vračaru, prodaje se potpuno lux renoviran stan. Nalazi se u Molerovoj ulici, u neposrednoj blizini Krunske i Njegoševe ulice, u srcu Vračara. Pre dve godine stan je kompletnom renoviran. Granitna keramika, nov hrastov parket,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 369.000 €, 74,00 m2 cca 4990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jedna od najmodernijih i najkvalitetnijih stambeno-poslovnih objekata u Beogradu, nalazi se na odličnoj lokaciji, Crveni Krst. Ceo objekat je napravljen od najkvalitetnijeg materijala koje se koristi u građevini. Za izgradnju su korišćeni zvučni izolovani blokovi, ALU stolarija sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 203.450 €, 74,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

508218 Izuzetno komforan trosoban stan na odličnoj lokaciji Savina na Novom Naselju. Kvalitetna zgrada od žute fasadne cigle, održavan ulaz sa video nadzorom i biciklanom. Na svakom spratu ima samo 3 stana, uz svaki ide i ostava. U okolini uvek ima slobodnog parkinga. Uknjižen stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 250.580 €, 74,00 m2 cca 3390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U jednom od najstarijih delova Novog Sada, na Podbari koja ubrzano prerasta u istinsku i sve popularniju urbanu oazu, nalazi se lokacija ovog stambenog objekta Po+P+4+Pk . Ova lokacija je odlično saobraćajno povezana sa centrom grada – nalazi se na 3 minuta vožnje i 5 minuta lagane....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 89.900 €, 74,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stara pazova, Centar, Karađorđeva; 74m2, 3.0, II/5, podno grejanje-gas, lift, parking i garažno mesto; U ponudi je sjajna novogradnja u centru Stare Pazove a u neposrednoj blizini svih infrastrukturnih sadržaja neophodnih za udoban i kvalitetan život i poslovanje: -šestokomorna PVC....

 
 
 
  Kuća, SMEDEREVSKA PALANKA, 46.000 €, 74,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LEGALIZOVANO LEGALIZOVANO LEGALIZOVANO Možete pozvati i preko aplikacije VIBER Prodajem uknjiženu useljivu kuću u selu Pridvorice kod Smederevske Palanke Šumadija od 103kvadrata na placu od 8 ari sa podrumom 15 kvadrata, pomoćnim objektom 15 kvadrata, montažni objekat za alat 6 kvadrata,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 202.000 €, 74,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan od stan 74m2 na Podbari, u mirnoj ulici, a ipak na 10 min laganog hoda do strogog centra grada, Dunavske I Zmaj Jovine. Zgrada useljena 2015 godine.Stan je dvostrano orijentisan te je jedan od retkih koji nudi pogled na Gundulićevu i pogled na park iza zgrade. Sastoji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 182.830 €, 74,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u izgradnji sa završnim rokom krajem 2022 godine. PVC stolarija, sigurnosna ulazna vrata, hrastov parket. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 170.200 €, 74,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

TELEP, 74m2, ČETVOROSOBAN Prodaje se moderan i funkcionalan stan u kvalitetno građenoj zgradi iz 2018. godine. Stan je idealan za porodice sa dvoje ili više dece. Stan ima odličan raspored: iz ulaznog hola se ulazi u sve prostorije. U neposrednoj blizini dnevnog boravka nalazi se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 125.950 €, 74,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na odlicnoj lokaciji , nov trosoban stan, ima povrat Pdv-a. Uz stan se dobija parking mesto. Win Nekretnine 021/66-22-700, 021/66-22-770,064/8222-154,064/8222-155 Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 190.000 €, 74,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja 4,0 stan od 74m2 u urbanoj vili na Telepu u blizini Park Telep igrališta za decu. Stan se nalazi na prvom spratu u mirnoj ulici. U cenu su uračunata dva parking mesta u dvorištu. + Posrednička naknada je u skladu sa Opštim uslovima poslovanja Posrednika AGENT: Nebojša Tukodi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 195.700 €, 74,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3 stan u NOVOM SADU, PODBARA površine 74m2. Stan je dodatno renoviran. Blizina svih sadržaja, škola, vrtić, marketi kao i ostali sadržaji. Odličan raspored prostorija. Poseduje tri terase. Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Izvrsna komunikacija sa Centrom grada.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 176.000 €, 74,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Tražite prostor koji je poželjan zbog mirne lokacije, udaljene od buke, ali ipak u blizini Bulevara Patrijarha Pavla? Takav prostor može pružiti udobnost i tišinu bez žrtvovanja pristupa raznim gradskim sadržajima. Vrhunski kvalitet opreme i gradnje, sama zgrada i okruženje će biti....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 412.000 €, 74,00 m2 cca 5570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju spratna porodična kuća u najlepšem delu Telepa!! Kuća se sastoji od podruma, prizemlja i sprata. Na prizemlju se nalazi dnevni boravak, kuhinja i kupatilo, a na spratu tri spavaće sobe. Kuća je uknjižena! Za sve dodatne informacije kontaktirajte agenciju! Terasa, Internet,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 154.580 €, 74,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam moderan trosoban stan u novogradnji u Petrovaradinu. Stan se nalazi na prvom spratu, u stambenoj zgradi koja poseduje lift. Ovaj objekat je zamišljen kao moderna stambena zajednica koja odgovara na sve potrebe savremenog života. U neposrednoj blizini nalazi se Dunav,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 243.900 €, 74,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prostorno fantastičan stan na izuzetnoj lokaciji. U neposrednoj blizini je Spens, pešačka zona grada kao i svi sadržaji potrebni za život. Stan je u izvornom stanju, vrlo lako može da se prepravi u trosoban stan, ova nekretnina Vam i pruža tu mogućnost da je renovirate i opremite....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 125.760 €, 74,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivno! Predstavlajmo Vam fantastične stanove koji su u završnoj fazi izgradnje u mirnom delu Novog Sada - Klisa. Rok useljenja je za 2 mesec. Svaka stambena jedinic poseduje obezbeđeno parking mesto. Topla voda i grejanje na gas, svaki stan ima svoj kotao. Stanovi su projektovani....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 201.980 €, 74,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3 stan u Novom Sadu, PODBARA, površine 74 m², Stan se nalazi u blizini svih potrebnih sadržaja za život, škola, vrtić, megamarketi kao i ostali sadržaji. Ostaje ugradbeni nameštaj. Mogučnost kupovine i parking mesta. Zavređuje pažnju. Pozovite da pogledate. Terasa, Lift,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 187.000 €, 74,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan na Zvezdari, kod Đeram pijace, ulica Bulevar Kralja Aleksandra, u zgradi koja je zidana 1968. godine, na poslednjem 6. spratu, bez lifta, iznad stana tavanski prostor i mogucnost prosirenja stambenih kvadrata. Stan je uknjizen na 72m2 + 2m2 je lodja. Veoma funkcionalan,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 195.700 €, 74,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam kompletno renoviran stan od poda do plafona. Raspolaže sa dve spavaće sobe,velikim dnevnim boravkom sa kuhinjom,kupatilo,odvojeni toalet,posebna prostorija za garderober,tri terase,ostava. Nalazi se u odlično oržavanoj zgradi sa liftom na prvom spratu od šest. Raspored....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 167.684 €, 74,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je odličan četvorosoban stan ukupne površine od 74 m², lociran na prvom spratu moderne stambene zgrade na Telepu. Stan poseduje tri spavaće sobe i prostranu dnevnu sobu, što ga čini idealnim izborom za porodice koje traže komforan i funkcionalan životni prostor.Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 247.200 €, 74,00 m2 cca 3340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se uknjižen komforan trosoban stan na Limanu IV. Grejanje je centralno putem toplane. Blizina: škole, vrtića, parka, ambulante, autobuske stanice, kao i blizina uskoro izgradjenog mosta. Stan se sastoji od hodnika, dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, dve sobe, terasa sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 133.810 €, 74,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3.5 soban stan u NOVOM SADU,ADICE, površine 74m2.Stan je uskoro useljiv. U ceni je PDV. Mogučnost kupovine putem stambenog kredita. Manji objekat sa svega nekoliko jedinica. Zavređuje pažnju. Pozovite da pogledate. Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 341.500 €, 74,00 m2 cca 4620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo odličan stan u samom centru Starog Grada, u Dositejevoj ulici. Nalazi se u lepo održavanoj, salonskoj zgradi, sa liftom! Nalazi se na 4. spratu od 5. Stan je renoviran, prodaje se opremljen kvalitetnim materijalima i nameštajem. Veoma lep raspored prostorija, sa dosta....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 190.960 €, 74,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam novu izgradnju u jednom od najlepših ulica Salajke u mirnom delu grada. Stan je u izgradnji sa rokom kraj 2026. godine. Orjentacija stana je na dvorište u pitanju je 2. sprat, nekretnina će od opreme imati sledeće: sigurnosna vrata, pvc stolariju, keramiku extra....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 215.250 €, 74,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Duplex okrenut ka istoku, dvorisna strana, na 4 spratu odrzavane zgrade . Gradnja 2019. Uknjizen 1/1. Pogled na: centar grada (Katedrala i Gradska Kuca), i Frusku goru. U 50 metara je prodavnica, pekara, Osnovna Skola, pecenjare, prodavnica gotovih jela, menjacnice, autobuske stanice....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 184.500 €, 74,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 4 stan u Novom Sadu, BULEVAR EVROPE, površine 74 m². Cena stana sa pdv. Mogučnost kupovine putem stambenog kredita. Odlična komunikacija sa svim delovima grada. Svi potrebni sadržaji su u blizini, škola, vrtić, marketi kao i ostali sadržaji. Zavređuje pažnju. Pozovite da....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 190.550 €, 74,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen trosoban stan na Podbari. Stan je komplet renoviran vrhunskim materijalima i prodaje se sa nameštajem i tehnikom koji nisu korišćeni. Naša preporuka! šifra: 518993 b122 Terasa, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, SRBOBRAN, 99.900 €, 74,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je odličan trosoban stan u Karadjordjevoj ulici u Srbobranu.U pitanju je novogradnja proverenog investitora Spirala invest.Stan se nalazi na 1/1 spratu i sastoji se od ulaznog hodnika,dnevnog boravka,dve spavaće sobe,kupatila,terase i ostave.U izgradnji objekta su....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 223.000 €, 74,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

3,0 Vracar , Hram Sv Save , Dubljanska , 74m2 uknjizena kvadratura , 81m2 merena kvadratura , Vpr / 4 , lift , cg , stan odlicne strukture , perfektna lokacija , orijentisan dvorisno , tih , Alu stolarija , Hrastov parket , izuzetno kvalitetna , lepo odrzavana zgrada , gradnja 2010.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 209.180 €, 74,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 619)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>