• GoHome Professional
oglasi.rs prizemlje 180 m2 do 1200 eura/m2 dvorišt - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs prizemlje 180 m2 do 1200 eura/m2 dvorišt - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs prizemlje 180 m2 do 1200 eura/m2 dvorište što skuplji

  • Za upit "oglasi.rs prizemlje 180 m2 do 1200 eura/m2 dvorište što skuplji" pronađeno 45 nekretnina - prosečna cena 816 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1100 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1200 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 88000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 230.000 €, 180,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem funkcionalnu spratnu kucu na Klisi,Slana bara.Sve je u blizini u krugu od 200m,dom zdravlja,skole,vrtici,stadion,sportski centar i Big Trzni centar a bus linije su na 30m i sve prolaze pored kuce.Kuca u prirodi ima sa oba sprata cca 180m2 .Ceo plac ima povrsinu 327m2 ogradjen....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 226.600 €, 175,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen šestosoban dupleks u vili sa svega tri stana na Tatarskom brdu. U prizemlju je jednoiposoban stan , dok je gore četvorosoban - nema kosina. Pripada mu i lepo dvorište ispred. Grejanje centralno na gas, IDS 83010. Terasa.

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 212.180 €, 166,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

495408-Prelepa, nova kuća na Popovici, nedaleko od Fruškogorskog puta! Sređena, bez trunke ulaganja, odmah useljiva po isplati. Sa terase se pruža prelep pogled na savršeno uređeno dvorište i Frušku goru. Ukoliko želite totalni mir, cvrkut ptica, izlazak sunca , onda je ovo možda....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs prizemlje 180 m2 do 1200 eura/m2 dvorište što skuplji'
200.000 €
199.000 €
195.000 €
  Kuća, NOVI SAD, Adice, 203.940 €, 189,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra 3000108. Prodaje se lepa kuća na Adicama, prizemlje ima 100m2 i useljivo je odmah, dve spavaće sobe, kupatilo, dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja sa ostavom zasebna. Centralno grejanje na struju i gas, dva odvojena sistema. Pvc stolarija, rolo komarnici u svim....

 
 
 
  Stan, BEOČIN, 185.400 €, 180,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan uknjižen stan u mirnom delu Beočina. U blizini autobuska stanica, sportski centar, osnovna škola, mega marketi sve što je potrebno za miran porodični život. Stan se sastoji iz dve etaže u prizemlju se nalazi garaža sa izvučenom instalacijom za vodu i kanalizaciju, toalet,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 180.000 €, 192,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju starija kuća 192m2, kvalitetne gradnje na placu od 490m2 na Paliluli, 400m iznad Rasadnika. Kuća se sastoji od prizemlja, sprata, krov je viši, ispod je tavanska prostorija i podrumske prostorije. Prizemlje se sastoji od ulaznog trema, hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 180.000 €, 193,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 3002074 Na prodaju je autentična kuća u Srbobranu, prava mala zelena oaza na obodu naselja, idealna za sve koji sanjaju o spoju prirode i komfora. Plac površine 1.113 m² pažljivo je oblikovan i uređen da pruži maksimalan ugođaj – svaki detalj, od zelenila do rasporeda....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 179.000 €, 172,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Klisa - Kompletno renovirana kuća na lepoj i mirnoj lokaciji. Blizina škole, vrtića, marketa, Najlon pijace, TC Big, Pošte, kao i kompletnog sadržaja za normalno svakodnevno funkcionisanje. Odlična povezanost, ali i blizina gradskog autobuskog prevoza. Sastoji se iz tri....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 175.100 €, 170,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kvalitetno građena, spratna, uknjižena kuća 170eu+82m2, plac 1659m2 blizu centra Bačke Palanke. Kuća ima prizemlje i sprat, dva kupatila, 5 soba, tri terase, U dvorištu ima i uknjižen objekat 82m2 - jednosoban stan, garaža i ostava, lepo uređeno dvorište. Na kući je nov....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 175.100 €, 194,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Porodična, spratna kuća 194m2, u Veterniku +++ Agencijska oznaka nekretnine 3045642, Veternik. Oglašavamo prodaju porodične dvoetažne kuće u Veterniku, na lepoj lokaciji. Prizemni deo čine dnevna soba, sa odvojenom kuhinjom, kupatilo i dve sobe i lepa terasa. Zanimljivo stepenište....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 175.000 €, 163,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odlicna kuca na Sinaju pravljena osamdesetih godina proslog veka. U blizini vrtica i skola na 400 m. Podeljena u dve stambene jedinice. Donja etaza ima 88.33 m2 u sklopu cega se nalaze dve sobe, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo i terasu od 18 m2 koja nije usla u kvadraturu. Na spratu....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Adice, 173.040 €, 196,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam porodičnu kuću na Adicama. Kuća je spratna i u prirodi ima 196m2, prostire se na placu veličine 520m2. U prizemlju se nalaze prostrana dnevna soba, kuhinja sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i wc. Na spratu je dnevni boravak, kuhinja sa trpezariom, dve spavaće....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 170.000 €, 170,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Klisa - Uknjižena kompletno renovirana kuća 170m² na parceli ukupne površine 314m² na lepoj i mirnoj lokaciji. Blizina škole, vrtića, marketa, Najlon pijace, TC Big, Pošte, kao i kompletnog sadržaja za normalno svakodnevno funkcionisanje. Odlična povezanost, blizina gradskog....

 
 
 
  Stan, MALI MOKRI LUG, 170.000 €, 170,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 112505, spratna, 1, terasa, uknjižen. Sprat je kompletno renoviran, prizemlje je za adaptacuju. Kuca je uknjizena na jednog vlasnika. Poseduje malo dvoriste. Nalazi se kod nisove pumpe u malom mokrom lugu. Blizina autoputa, gradskog prevoza, skole, prodavnice. Više....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 170.000 €, 187,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja kuće Vrnjačka banja. Na placu od 60 ari, zasebna kuća. Kuća je potpuno renovirana. Zidana od cigle. Kompletno promenjene vodovodne i elektro instalacije. Kuća ima dve etaže + tavanski prostor. Prizemlje, I sprat i tavan. sredjen, Od prostorija u prizemlju ima veliki dnevni....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 169.950 €, 183,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Veternička rampa, kuća sa poslovnim prostorom +++ Agencijska oznaka nekretnine 3046629, Novi Sad, Veternička rampa. Kuća na lepoj lokaciji , sa manjim dvorištem. U prizemlju se nalazi radionica koja je izdata u zakup, i može da se preuredi u stambeni prostor. Na spratu je trosoban....

 
 
 
  Stan, SREMČICA, 169.000 €, 170,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 100279, 3a, spratna, 1, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa(2), uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, podrum, deljiv, horizontala. Na prodaju horizontalna kuce na super lokaciji, nedaleko od glavne Beogradske....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 165.000 €, 168,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novija kuća, na lepoj lokaciji čvrsta gradnja, izolovana. U prizemlju se nalaze dve spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Na spratu 3 sobe, i dnevni boravak sa terasom. Dvorište lepo ograđeno. Mirna ulica puno zelenila. Kompletna infrastruktura(voda, struja, kanalizacija,....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 164.800 €, 163,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Odlična kuća zidana punom ciglom, 4 mokra čvora. Poslovno stambeni objekat udaljen od Novog Sada 12km, od skele na Dunavu- prelaz u Futog (na skelu staje šleper kamion) 1,5km. Na placu se nalaze 2 objekta: poslovni objekat 146m2; poslovni stambeni objekat na dva sprata (prizemlje....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 160.000 €, 178,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju fina porodična kuća u naselju Delijski Vis iznad Elektronske Industrije. Nalazi se u mirnom okruženju, a nadomak su osnovna škola, vrtić, brojni marketi, autobusko stajalište. Kuća je uknjižene površine 178m2, spratnosti pr+1+pk. Nalazi se na placu površine 300m2. Podeljena....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 159.600 €, 179,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlično građena, novija kuća sa lepim dvorištem, u lepom delu Klise. Kuća ima u prizemlju dve spavaće sobe, dnevnu sobu sa trpezarijom, odvojenu kuhinju i ostavu, kupatilo i terasu. Kuća ima poseban ulaz i spoljno stepenište za potkrovlje koje nije potpuno završeno, a kupac....

 
 
 
  Kuća, OBRENOVAC, Dudovi, 158.000 €, 168,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Vlasnik. Prodajem kucu sa dva odvojena stana i tri zajednicke prostorije u Obrenovcu, naselje Dudovi. Stanovi su novije gradnje pa fasada jos nije zavrsena, na oba stana je uradjena izolacija kao i na krovu. Kvadratura stana na visokom prizemlju je 44.21m2 sa terasom i po strukturi....

 
 
 
  Kuća, SREMSKA MITROVICA, 150.000 €, 170,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.12.2022.,

www.oglasi.rs

Kuća Sremska Mitrovica površina kuće do ulice 49 m2 površina drugog objekta zidanog u nizu prizemlje i sprat 120 m2 velika terasa 40m2 dvorište porodična kuća 6 soba struja / voda / grejanje na čvrsto gorivo plac površine 300 m2 vlasništvo 1/1 ### bez tereta ### agencijska provizija....

 
 
 
  Kuća, MEĐULUŽJE, 150.000 €, 175,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: K757 Na prodaju uknjižen sprat kuće kao posebna stambena jedinica – 175 m² komfora u prirodi + 8 ari placa Na odličnoj lokaciji u mestu Međulužje, na glavnom putu, , svega nekoliko minuta vožnje od centra Mladenovca, prodaje se kompletno namešten, prostran sprat kuće, koji....

 
 
 
  Kuća, MLADENOVAC, 150.000 €, 175,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, BACKI JARAK, 133.900 €, 184,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuca u mirnom delu Bačkog Jarka na samo 10 minuta od centra Novog Sada. Kuca poseduje veliko i lepo sredjeno dvoriste sa mladim sadnicama voća. Sagradjena je 80tih godina poseduje nove pvc prozore na gornjem spratu nov parket i kupatilo a u prizemlju zapoceta izrada novog....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 130.000 €, 190,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stambeno - poslovni prostor u nas. Branko Bjegović, blizu auto - puta. Sastoji se od prizemlja, gde je oko 58 m2 bilo u funkciji poslovnog prostora sačinjenog od pet manjih prostorija (soba) i kupatila. U prizemlju je i garaža - radionica od 19 m2 kao i ostava od 10 m2.....

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 130.000 €, 190,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivno prodajemo kuću sa prelepim dvorištem koja se nalazi u mirnom okruženju, od prostorija u prizemlju ima: predsoblje, toalet, kuhinju sa ostavom, trpezariju i veliki dnevni boravak u kome se nalazi kamin i iz kog se izlazi na lepu terasu sa pogledom na mali park u dvorištu.....

 
 
 
  Kuća, ODŽACI, 125.000 €, 165,00 m2 cca 760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo porodičnu kuću na placu od 30 ari u Bačkom Brestovcu, 23km od Sombora. Kuća ima 300m2. Građena je sredinom 80-ih godina od najkvalitetnijih materijala. Kuću je gradila firma "Marko Orešković" iz Apatina. Posedujemo projektnu dokumentaciju. Na spratu se nalazi: 4 sobe, kuhinja,....

 
 
 
  Stan, FRUSKA GORA, 125.000 €, 180,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119228, 25.07a, spratna, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, deljiv. Odlična nekretnina na Fruškoj gori, sa dve kuće i 180m2 stambenog....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 123.000 €, 172,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju – porodična kuća u Beški *Predstavljamo vam odličnu nekretninu u mirnom delu Beške, idealnu za porodičan život! *Osnovne informacije: *Površina kuće: 172 m² *Plac: 8 ari *Struktura: prizemlje + sprat + potkrovlje *3 kupatila – funkcionalno raspoređena *Etažno grejanje (gas),....

 
 
 
  Kuća, VRDNIK, 120.000 €, 176,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121322, 17.61a, spratna, struja, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaža(2), parking, dvorište/bašta, podrum, ostava. Odlična, spratna kuća za odmor, na prostranom, ravnom i ograđenom placu od 17,61 ara, potes Zabel. Plac je....

 
 
 
  Stan, RUMA, 116.000 €, 179,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119749, 3.47a, spratna, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa(3), uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, može zamena(), deljiv, stambeno-poslovna. Kuća za stanovanje, sa bezbroj....

 
 
 
  Kuća, SMEDEREVO, 108.000 €, 195,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodicna kuca u ulici Vojvodjanska broj 5 na Kolarskom putu. Udaljena od autoputa 3 km, od Smedereva 7km. Kuca je 184m kvadratnih, useljiva 10 ari placa sa vocem i ogradjeno je dvoriste. Ulaz je zatvorenog tipa pod terasom od 7.70x2.75 metara kvadratnih i pomocna zgrada....

 
 
 
  Poslovni prostor, TEMERIN, 102.000 €, 170,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

-Izdaje se magacin sa kancelarijom u Temerinu na 10km od auto-puta i ulaza u Novi Sad. -Ukupna kvadratura je 170m2. -Od dodatnih prostorija poseduje kupatilo i 2 ostave. -Uz magacin se može koristiti prilaz i dvorište za parking. -Objekat je osiguran. -Pogodan za razne vrste delatnosti.....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, Kertvaroš, 100.000 €, 180,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća na sprat u Kertvarošu, poseduje: suteren (velika garaža, kuhinja i ostava), visoko prizemlje (kuhinja sa špajzom, veliki dnevni boravak sa izlaskom na terasu, predsoblje i ostava) i sprat (kupatilo, 2 veće sobe i još jedna terasa). Kuća zidana od cigle, kvalitetna gradnja. Grejanje....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 95.300 €, 190,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Bačkoj Palanci - Nova Palanka, površine 190m2 na placu od 1213m2 (12.5 ara). Kuća je spratna i poseduje tavan i podrum. Prizemlje se sastoji iz dve velike spavaće sobe, dnevne sobe, kuhinje, ostave i toaleta. Na spratu se nalaze dve velike spavaće sobe, dnevni boravak,....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 90.640 €, 171,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća u Bačkoj Palanci na vrlo atraktivnoj poziciji. Na 10 min laganog hoda nalazi se obala reke Dunav gde su najveće lepote ovog grada: šetališta, sportski centar, bazen, restorani, jezero Tikvara. Isto toliko šetnje potrebno je do škole, vrtića, kulturnog centra, marketa, prodavnica....

 
 
 
  Kuća, LAZAREVO, 90.000 €, 180,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odlična kuća površine oko 180 m2 na placu od 29.38 ari u naseljenom mestu Lazarevo. Prizemlje se sastoji od hodnika, velikog dnevnog boravka sa izlazom na terasu, kuhinje sa trpezarijom, ostave, kupatila i spavaće sobe. Na spratu tri spavaće sobe od kojih jedna ima izlaz....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 87.000 €, 170,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem spratnu kuću u Bačkoj Palanci na odličnoj lokaciji, odakle je potrebno 10 minuta hoda do centra grada, kao i desetak minuta do jezera Tikvara prema Dunavu. U blizini su škole, marketi, dom zdravlja Kuća ima 170 kvadrata na placu od 13 ari uključujući dvorište i baštu-voćnjak.....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 87.000 €, 180,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

VLASNIK DIREKTNO Kuća sa nameštajem na prodaju na 1,8km od kružnog toka, oko 300m od samog centra Vrnjačke Banje. Kuća se nalazi u mirnom delu grada - naselje Mezgraja, udaljena oko 200m od glavnog puta koji vodi u grad. Ispred kuće se nalazi mala šumica bogata zelenilom. 2016 godine....