• GoHome Professional
oglasi.rs do 140 m2 do 150000 eura namešten - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • oglasi.rs do 140 m2 do 150000 eura namešten - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs do 140 m2 do 150000 eura namešten

  • Za upit "oglasi.rs do 140 m2 do 150000 eura namešten" pronađeno 2 935 nekretnina - prosečna cena 1.666 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 140000 eura (malo jeftiniji)
    • 150000 eura (malo skuplji)
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 4.sprat
    • podrum
    • lift
    • duplex
    • kablovska
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Adice, 144.200 €, 52,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jednoiposoban, namešten sa parking mestom, 52m2+++ Agencijska oznaka 1060841. Stan se prodaje skroz namešten, bez dodatnih ulaganja sa numerisanim parking mestom u dvorištu. Prednost je i to što može da se napravi da bude dvosoban. Grejanje je na toplotne pumpe. Sastoji se iz hodnika,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 144.200 €, 88,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Ovaj dupleks se nalazi u mirnom delu grada i pruža potpunu udobnost života. Potpuno je namešten, uključujući i tehničke aparate, i nikada nije korišćen, stoga ne zahteva dodatna ulaganja. Ispred zgrade obezbeđeno je dovoljno parking mesta za stanare. Lokacija je posebno povoljna zbog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 144.200 €, 61,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Proaje se stan od 61 m2 na odličnoj lokaciji.Stan na prvom spratu južno ulično orjentisan.Stan je uknjižen 1/1 bez tereta i zabeležbi.Stan je komplet namešten,a može i prazan.Stan je odmah po isplati useljiv. Za više informacija kontaktirajte nas na broj: 0628153377 Registarski broj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 144.200 €, 69,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NAMEŠTEN, UKNJIŽEN STAN NA PETROVARADINU +++ .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 144.200 €, 51,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju namešten dvosoban stan sa odvojenom kuhinjom i trpezarijom, stan u potpunosti renoviran (instalacije, podovi,zidovi, stolarije). Nalazi se u mirnom delu Grbavice, poseduje podrumsku prostoriju. ŠIFRA 1011202 KONTAKT 0652813134 (Biro za nekretnine d.o.o., Novi Sad, upisan....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NAMEŠTEN, UKNJIŽEN STAN NA PETROVARADINU Agencijska oznaka 1101206. Stan se sastoji iz dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje sa ostavom, dve spavaće sobe, kupatila i jedne dodatne prostorije koja može biti višenamenska. Ima veliku terasu i dvorište sa dva parking mesta ispred. Prodaje....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 144.000 €, 120,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odlican poslovni prostor na dobroj lokaciji, u mirnoj ulici kod Bulevara Oslobodjenja. Poslovni prostor se sastoji iz kancelarije u prizemlju sa kuhinjom kao i 2 kancelarije na spratu. Odlican prostor na dobroj lokaciji. Svaka prostorija ima svoju klimu, kao i terasu na....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 144.000 €, 90,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 3s425 Otvorite vrata svog novog života u prelepom dupleks stanu površine 90 m2 na Zlatiboru - gde priroda, čist vazduh i nadmorska visina od oko 1.000 metara postaju deo vaše svakodnevice, pružajući osećaj mira i ravnoteže! Stan na drugom i trećem spratu zgrade sa liftom nudi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 143.750 €, 115,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9111023.Izdaje se luksuzno namešten četvorosoban stan od 115 m2 na trećem spratu nove zgrade sa liftom kod kružnog toka kod Limana 4. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe sa bračnim krevetom, dve dečije spavaće sobe koje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 143.750 €, 115,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se moderno namešten stan – Bulevar Patrijarha Pavla 🏙️✨ 📅 Useljiv od: 01.10.2025. ✅ Osnovne karakteristike: 🛋️ Dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom 🛏️ 3 spavaće sobe 🚿 2 kupatila 👗 Garderober 🌅 2 terase ❄️ 2 klima uređaja 🔑 Garažno mesto uključeno 🔥 Grejanje na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 143.750 €, 115,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122132, III/, klima, lift, telefon, terasa, garaza, parking. Izdaje se stan, 115m2, na Bulevaru Patrijarha Pavla. Stan ima dnevnu sobu sa trpezarijom i kuhinjom, 3 spavace sobe, 2 terase, 2 kupatila, garderober. Stan je moderno namesten. Pogodan za porodicu. Uz stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 143.220 €, 37,00 m2 cca 3870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam dvosoban stan u fantastičnom kompleksu-Park Novi! Stan je bez ulaganja i prodaje se kompletno namešten. Odlična investicija kako za život tako i za izdavanje. Ispred kompleksa se nalazi veliki parking tako da uvek ima slobodnog mesta za parkiranje. Stan je orijentisan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 143.200 €, 85,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno lep i komforan četvorosoban stan nadomak Novog Naselja. Izuzetno lepo povezan sa svim delovima grada i glavnim saobraćajnicama. U blizini se nalaze prodavnice i svi neophodni objekti, na 500m nalazi se Lidl i ostali veliki marketi. Lep dnevni boravak sa odvojenom kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 143.170 €, 52,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

509879-Odličan trosoban stan na Novoj Detelinari koji se prodaje kompletno namešten i ne zahveta ulaganja. Na lokaciji svega neophodnog za svakodnevni život i više od toga. Naša topla preporuka za vaš novi dom. Pozovite naše agente prodaje i postanite vlasnik ovog divnog doma. Terasa,....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

U ponudi trosoban stan na Novoj Detelinari, uknjižen 1/1, prodaje se namešten, potrebna samo higijenska ulaganja! Za više informacija pozvati naše agente prodaje. Kontakt: 064/8033306 i 021/2215100 Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 143.170 €, 89,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam komforan i funkcionalno raspoređen dupleks na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Grbavica. Stan se nalazi u mirnom i uređenom delu naselja sa odličnom infrastrukturom i svim potrebnim sadržajima u neposrednoj blizini – škole, vrtići, prodavnice, gradski....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 143.170 €, 47,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

POTPUNO NOV i kompletno namešten dvosoban stan, 47m2, Avijacija+++ Agencijska oznaka-1063939 Na prodaju dvosoban stan na Avijaciji, u potpuno novom kompleksu. Stan se prodaje KOMPLETNO OPREMLJEN, kao na slikama. Sastoji se iz prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, odvojene....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 143.170 €, 35,00 m2 cca 4090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep manji dvosoban stan kod Dnevnika, na bulevaru Oslobođenja.Stan ukupne površine 40m2, poseduje dnevnu sobu, odvojenu kuhinju, manju spavaću sobu, kupatilo i terasu. Dvorišno je orijentisan i zaklonjen od buke, a nalazi se na prvom spratu..Prodaje se kompletno namešten. U.dvorištu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 143.000 €, 110,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U samom srcu Beograda, na korak od Trga republike, Knez Mihailove, Narodnog pozorišta, Doma omladine i Terazija, nalazi se stan koji spaja ritam centra sa udobnošću porodičnog doma. Prostran, svetao i funkcionalan, ovaj stan raspolaže dnevnim boravkom, tri spavaće sobe, kuhinjom s....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 142.800 €, 56,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122195, III/IV, lift, terasa, uknjižen, stambena zgrada. Na prodaju odličan trosoban stan u Petrovaradinu, ulica Zlatarićeva. Stan se nalazi na trećem spratu sa liftom. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, kupatilo,dve lepe spavaće sobe, hodnik i lepa terasa.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 142.500 €, 95,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo luksuzni trosoban stan 95m2 u Resavskoj ulici u blizini Kliničkog centra i Slavije. Stan se nalazi u zgradi rezidencijalne gradnje sa portirom. Nalazi se na 4. spratu od 5 spratova. Dva lifta Stan se sastoji od hodnika, velikog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, toaleta,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 142.500 €, 95,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je 3.0 stan na odličnoj lokaciji, namešten sa dve spavaće sobe , dnevnim boravkom, kupatilom kuhinjom. Svetao sa dva mokra čvora, grejanje je cg, za svaku preporuku. , .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Beli Dvor, 142.500 €, 95,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dedinje, Vladimira Gaćinovića, 95m2, salonski stan na visokom prizemlju, trosoban, renoviran, namešten, sa prelepom baštom, dvorištem, parkingom i kolskim ulazom. Od prostorija ima tri lepe velike sobe, kuhinju, trpezariju, kupatilo sa prirodnom ventilacijom, vešernicu, parking, kolski....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 142.140 €, 47,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo dvosoban stan 47m2 u novogradnji, na Novoj Detelinari. Zgrada je završena u Septembru 2020. Stan je dvorišno orijentisan i ima mnogo dnevne svetlosti. Od tehnike se u stanu nalazi TV, klima, frižider, veš mašina, ugradna ploča i rerna. Grejanje je na gas. Stanovi poseduju....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se komforan dvosoban stan na Novoj Detelinari .Stan se nalazi na prvom spratu zgrade koja je useljena krajem 2020 godine .Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom , spavaće sobe , kupatila , hodnika iz kog se ide u sve prostorije , i terase.Stan se prodaje....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Janka Čmelika. Izdvajamo iz ponude nov, kompletno namešten, po strukturi jednoiposoban stan. Nalazi se na lepoj lokaciji za stanovanje u neposrednoj blizini Bulevara Evrope, Osnovne škole i vrtića, više trgovinsko - ugostiteljskih objekata. Ovaj stambeni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 142.000 €, 50,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

BULEVAR OSLOBOĐENJA, 50m2, DVOIPOSOBAN U prilici smo da Vam ponudimo odličan dvoiposoban stan koji se nalazi na samo 5 minuta hoda od centra grada. Sastoji se od dnevnog boravka, dve spavaće sobe koje imaju izlaze na terasu, odvojene kuhinje i kupatila. Prodaje se potpuno namešten.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 142.000 €, 47,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

- Nalazi se u zgradi novije gradnje - Sastoji se od dnevnog boravka, odvojene kuhinje. spavaće sobe, kupatila, hodnika i terase - Prodaje se potpuno namešten - Stan je uknjižen Posrednička naknada u iznosu od 3% je uračunata u navedenu cenu. Za više informacija pozovite 066 82 92....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 142.000 €, 60,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična lokacija ovog stana. Divna ulica vodi ka Zvezdarskoj šumi. Infrastruktura odlična, samoposluga preko puta zgrade. Autobus br.65 staje preko puta zgrade. U blizini zgrade osnovna škola,vrtić.. Ulazi se kroz dvorište u zgradu, ulaz nije uređen, ostavlja loš utisak,verujem da....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 142.000 €, 62,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo LUX duplex apartman se nalazi u jednoj od najlepših zgrada na Zlatiboru. Zgrada je smeštena nedaleko od centra Zlatibora, u naselju Đurkovac. Stan je veličine 62 m2 i jedan od dva najveća apartmana u zgradi. Nalazi se na trećem spratu zgrade, i okrenut....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 141.610 €, 36,00 m2 cca 3930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.07.2023.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 1006407 Nov, kompletno namešten jednoiposoban stan u širem centru Novog Sada, kod Socijalnog. Nalazi se na 1. spratu u novoj ekskluzivnoj zgradi koju je gradio renomirani investitor. Stan se prodaje sa garažnim mestom (daljinski klluč i video nadzor) u suterenu zgrade.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 151.400 €, 86,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka stana 1100622, Stanica, četvorosoban, 86m2, četvrti sprat. Četvorosoban duplex stan u novogradnji, 4/4 spratnost, u odličnoj zgradi u blizini Železnicke stanice., dvostrano orijentisan. Donji etaža se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje i kupatila. Gornja etaža poseduje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 151.410 €, 86,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam četvorosoban komforan duplex u Kisačkoj ulici. Stan je prostran i svetao, u mirnom i uređenom delu grada u blizini svih važnih sadržaja. Nalazi se u kvalitetnoj zgradi sa malim brojem stanova i obezbeđuje mir i privatnost. Strukturu stana čine dve etaže ukupne površine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 151.410 €, 41,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Knežev Park-Novo Naselje. Jedinstvena prilika. Extra namešten dvosoban stan-po isplati odmah useljiv. Projekat malo izmenjen, kako bi se sve uklopilo i izgledalo upravo ovako kao što vidite na slikama. Stan opremljen fenomenalnim nameštajem i opremom koji je malo korišćen. U stanu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 141.500 €, 31,00 m2 cca 4570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude odličan 1.0-soban stan na atraktivnoj lokaciji u blizini Skadarlije, Bajlonijeve pijace, Crkve Aleksandra Nevskog. Stan se nalazi u dvorišnoj, dobro očuvanoj zgradi. Ranoviran je i namešten, te je izdavan kao stan na dan. Visina plafona je 3m, što dodatno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 141.200 €, 39,00 m2 cca 3620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan dvosoban stan na izuzetno traženoj lokaciji u gradu, Nova Detelinara. Stan se prodaje kompletno namešten,nameštaj nov ne korišćen. Uknjižen na prodavca, te je moguća kupovina kako gotovinski tako i kreditno. Stan je dvorišno orijentisan. Renomiran investitor, kvalitetna gradnja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 141.000 €, 47,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lepo namešten jednoiposoban stan na Rotkvariji, na visokom prizemlju. Sastoji se od dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila, hodnika i terase. Prodaje se namešten. Agencijska provizija od 3% nije uračunata u navedenu cenu. Za sve dodatne informacije,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 140.400 €, 47,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Funkcionalan, svetao, dvoiposoban stan, 47m2 sa terasom na 1.spratu, lepo održavane zgrade sa liftom na odličnoj lokaciji na Bulevaru. Stan je dvorišno orijentisan, nalazi se u mirnoj ulici, odmah do Bulevara oslobodjenja, a na samo 10 minuta hoda do Centra, Sajma, i železnićke stanice.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 140.080 €, 43,00 m2 cca 3260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvosoban stan, u novoj, kvalitetno rađenoj zgradi. Stan se prodaje namešten. Odlična lokacija, kako za život tako i za izdavanje. Za sve dodatne informacije pozovite naše agente prodaje. Kontakt : 021/221-5100 , 064/8033305 545434 Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 140.000 €, 43,00 m2 cca 3260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

KOMPLET NAMEŠTEN, dvosoban 43m2, SALAJKA+++ Agencijska oznaka-1063576 Na prodaju kompletno opremljen novim stvarima dvosoban stan na Salajci, u neposrednoj blizini O.Š."Vuk Karadžić". Stan se sastoji iz prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom (open space concept), odvojene....