• GoHome Professional
oglasi.rs do 130 m2 prizemlje namešten - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • oglasi.rs do 130 m2 prizemlje namešten - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs do 130 m2 prizemlje namešten

  • Za upit "oglasi.rs do 130 m2 prizemlje namešten" pronađeno 409 nekretnina - prosečna cena 1.569 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 140000 eura
    • do 170000 eura (prosečna cena)
    • do 210000 eura
    • do 1700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 497 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 50.400 €, 72,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 115838, PR/PR, izlog, klima, telefon, terasa, renoviran, novogradnja, fasada dobra, parking, lokal. Vrlo lep lokal.Moze za Apoteku(postojeci namestaj),kliniku itd Objekat poseduje i magacinski prostor od 54m2 po ceni od 300e ako ide zasebno. Depozit visina jedne kirije.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 42.600 €, 71,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan – Mirijevo, Kraljičin Cvet, ul. Ljube Danilovića | 71m² | 3 spavaće sobe | Terasa | Parking Izdaje se funkcionalan, kompletno namešten stan od 71m² u prizemlju novije zgrade u naselju Kraljičin Cvet, ulica Ljube Danilovića. Struktura stana: Hodnik Dnevna soba sa trpezarijom....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 350 €, 70,00 m2 cca 5 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor na visokom prizemlju porodične zgrade, površine 70m2. Sastoji se od ulazne prostorije, dve prostrane kancelarije, kupatila i terase. Grejanje je na inverter klimu. Potrebno je renoviranje, što bi se kompenzovalo kroz kirije. Izdaje se namešten. Nalazi se....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, MAJUR, 450 €, 70,00 m2 cca 6 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lokal – Petrovaradin, ulica Preradovićeva Lokal se izdaje na odličnoj lokaciji, u prometnom delu Petrovaradina. Prostor je prethodnih 15 godina bio u zakupu kao laboratorija, te je održavan i u odličnom stanju. Pogodan je za razne delatnosti (zdravstvene, kozmetičke, kancelarijske....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Stari Grad, 70.000 €, 70,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno renoviran poslovni prostor na odličnoj lokaciji u samom centru grada! Karakteristike prostora: •Open space koncept + dodatna manja kancelarija •Opremljeno kupatilo •Mogućnost opremanja kuhinje prema želji zakupca Prostor je idealan za kancelarije, radionice kao....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 70.000 €, 70,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118512, PR/, klima, parking, lokal. Renoviran, pristran, svetao lokal sa 3 prostorije, čajnom kuhinjom i parking mestom. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901.....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, 750 €, 70,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ulični lokal površine 70 m² nalazi se u prizemlju objekta u ulici Olge Petrov, na Adamovićevom naselju (gleda na Bulevar Evrope). Može se izdati opremljen ili prazan, u zavisnosti od potreba zakupca. Prostor obuhvata: • Kuhinju (frižider, ringle, trpezarijski sto sa stolicama) • Otvoren....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, Erdoglija, 116.300 €, 69,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan stan u Kragujevcu, koji se retko nalazi u ponudi, naselje Erdoglija, blizina tržnih centara, marketa, škole, vrtića, površine 69 m2, pogodan kako za stambeni tako i za poslovni prostor. Stan se nalazi na prizemlju u zgradi, sa zasebnim ulazom. Namešten je, opremljen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 47.600 €, 68,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan na odličnoj lokaciji, u ulici Vojvode Stepe blizu Super Vera. Stan je površine 68m2 i po strukturi je dvoiposoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, odvojene kuhinje, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Kompletno je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 215.000 €, 68,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Apelovac, Na upit, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo stan u prizemlju kuće na lepoj lokaciji u Apelovcu. Stan je renoviran (novo kupatilo i kuhinja) delimično namešten. Sastoji se od prostranog hodnika, dnevna soba, kuhinja, 2 spavaće sobe,kupatilo,uz stan ide dvorište i ulazni prostor. Za više informacije....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 253.000 €, 67,00 m2 cca 3780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

HITNA PRODAJA SNIŽENA CENA-TRI SPAVAĆE SOBE KVADRATURA STANA 79m2, merena površina, 2 terase od 7m2 nisu uračunate u ukupnu površinu. STAN JE UKINJIŽEN NA 67m2, a stvarna površina je 79m2. NOVO-UKNJIŽENO PO 3200EVRA/m2 🏢 MAXIS GROUP DOO BEOGRAD – Agencija za nekretnine BROJ U REGISTRU....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 148.400 €, 67,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 104839, VPR/IV, klima, telefon, uknjižen, izvorno stanje, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, pogodan za pp, mogućnost proširenja, stambena zgrada. Prodaje se luxuzno opremljen potpuno namešten stan.Nalazi se u novoj zgradi zidanoj 2015.godine....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Detelinara, 350 €, 67,00 m2 cca 5 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lokal se sastoji iz dva nivoa sa 2 sanitarna cvora 0691305994 Vlada lokal je ne namesten. Ilije Bircanina 33, Prizemlje, Potreban depozit, Klima.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 90.000 €, 66,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Palilula, Borča, Psunjska, 62m2, Vertikala kuće ------------------------------------------- 62m2, pr+1, 3.0, EG, parking Dva stana u vertikali kuće, zasebni ulazi. Oba stana su renovirana, s tim da je donji stan kompletno namešten. Ne postoji mogućnost kupovine samo jednog stana.....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 800 €, 65,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se ekskluzivan i veoma funkcionalan poslovni prostor površine 65m2. Nalazi se u neposrednoj blizini pešačke zone, u blizini SUP-a, na visokom prizemlju stambene zgrade i po strukturi je trosoban. Sastoji se od ulaznog hodnike, dela za kuhinju, tri prostorije i kupatila. Poslovni....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 400 €, 65,00 m2 cca 6 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor u Zoni 3, površine 65m2. Prostor se sastoji od ulaznog hodnika,velike glavne prostorije, jedne višenamenske prostorije i mokrog čvora. Prostorije se nalaze na poslednjem spratu. Grejanje je na struju. Na idealnoj je lokaciji pa je pogodan za raznorazne delatnosti.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 45.500 €, 65,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo kompletno namešten stan u Zahumskoj ulici, nadomak Vukovog spomenika. Stan je salonskog tipa i nalazi se u prizemlju stambene zgrade ali je dvorišno orijentisan. Po strukturi se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, spavaće....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Novo Naselje, 42.250 €, 65,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odličan lokal na Novom naselju na odličnoj lokaciji. Sastoji se od dve bašte, ulične i dvorišne, šanka sa kuhinjom, 3 različite prostorije i 2 mokra čvora. Trenutno posluje kao kafić ali je moguće iznajmiti lokal u druge svrhe poslovanja. Izdaje se namešten ili kompletno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 195.000 €, 65,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U luksuznom stambenom kompleksu East Side na Zvezdari, prodaje se namešten trosoban stan od 65m2. Zgrada se nalazi u neposrednoj blizini tržnog centra Aviv park, vrtića, a u samom objektu se nalaze supermarket i restoran. Dva lifta, visoko prizemlje, u nivou prvog sprata sa prostranom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 175.000 €, 65,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju i je stan površine 64 m², smešten na 8. spratu uredno održavane zgrade sa liftom, u jednom od najtraženijih delova Novog Sada – Liman 2. Uknjiženo vlasništvo 1/1. Nedavno renoviran krov sa ugrađenom novom termo i hidroizolacijom.Prostran dnevni boravak pun svetlosti.Dve....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Kej, 500 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan na fenomenalnom lokajici. Kej ,blizina Dunava i svih bitnih sadržaja u gradu kao što što su škole i vrtići, desetak minuta hoda od Dunavskog parka. Stan se nalazi na visokom prizemlju zgrade, sastoji se od hodnika dve spavaće sobe i dnevne sobe sa kuhinjom. Izdaje se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 381.000 €, 64,00 m2 cca 5950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Vračar, Kalenić, Kičevska, 82m2 ------------------------------------------ 82m2, 3.0, 8/8, CG, lift, terasa, parking, podrum, interfon, telefon, renoviran, uknjižen. Penthouse u srcu Vračara sa pogledom na Hram Svetog Save. U blizini hotela Metropol. Zgrada ima 8 spratova i video....

 
 
 
  Apartman, SOKO BANJA, 84.000 €, 64,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan-apartman u Soko Banji na odličnoj lokaciji, par minuta od Aqua Parka i 5 minuta hoda od pešačke zone. Odlična investicija kako za stanovanje, tako za izdavanje. Stan je po strukturi dvosoban, uknjižene površine 56m2. Sastoji se od dnevne sobe, izdvojene kuhinje, spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 170.000 €, 64,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118453, VIII/VIII, lift, terasa, uknjižen, podrum, ostava, stambena zgrada. Prodaje se stan na Limanu 2 koji se sastoji od - Prostranog dnevnog boravka, dve komforne spavaće sobe, izuzetno funkcionalne kuhinje sa trpezarijom, ostave, hodnika i kupatila. Osim navedenog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 154.500 €, 63,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten, dvoiposoban, duplex stan. U ceni su kompletan nameštaj, tehnika, kao i dve klime. Delimično renoviran, u prizemlju su pločice, a na spratu parketi. Ima lepu, veliku terasu koja je orijentisana na dvorište. Pozovite za više informacija. 021/2100690 .

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 125.000 €, 63,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prostan stan na odličnoj lokaciji, u blizini Bulevara Nemanjića, Zone 3, novog tržnog centra Delta Planet, Lidla, kao i škole, vrtića, velikih marketa, gradskog prevoza itd. Nalazi se na mirnoj lokaciji sa dosta zelenila oko zgrade. Stan se sastoji od velikog dnevnog boravka, koji....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 155.750 €, 63,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 8000146.Prodaje se ulični lokal u prometnom delu Bulevara, idealan za tihe delatnosti (kancelarije, ordinacije, ateljee i slično). Lokal se prostire na dva nivoa: nisko prizemlje (33 m2) i visoko prizemlje ( 30m2) što omogućava funkcionalnu organizaciju prostora....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Socijalno, 31.500 €, 63,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra:9103424. Izdaje se kompletno opremljen ulični lokal (63m2) pogodan za kancelarijski prostor, za mirne delatnosti, kod Socijalnog. Sastoji se od 40m2 kancelarijskog prostora na prizemlju i 20m2 u suterenu. Lokal je useljiv od 01.08.2025. godine. Potreban je depozit....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Kej, 500 €, 63,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan na fenomenalnoj lokaciji. Kej ,blizina Dunava i svih bitnih sadržaja u gradu kao što što su škole i vrtići, desetak minuta hoda od Dunavskog parka. Stan se nalazi na visokom prizemlju zgrade, sastoji se od hodnika dve spavaće sobe i dnevne sobe sa kuhinjom. Izdaje se....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Slana Bara, Na upit, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9109935.Izdaje se kompletno namešten, dvosoban stan (65m2), u prizemlju kuće na Slanoj Bari. Grejanje je na gas i plaća se po utrošku. Kućni ljubimci su dozvoljeni. Stan je useljiv od 01.02.2025. godine. Ukoliko se plaća 6 meseci unapred, cena zakupa iznosi 350e.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 400 €, 62,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvoiposoban namešten stan na Novoj Detelinari u ul.Janka Veselinovića. Površina stana je 62m2,nalazi se na visokom prizemlju. Stan se sastoji od:Dnevne sobe sa trpezarijom,odvojene kuhinje,ostave,2 spavaće sobe,kupatila,hodnika i terase Grejanje na struju Klima,veš mašina,mašina....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 80.000 €, 62,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJA - FOR SALE Beograd, Čukarica - Žarkovo Prodaje se 2.0-soban stan ukupne površine 58m2(36m2 + 22m2 terasa). Na odličnoj lokaciji, mirna ulica bez buke. Nalazi se u prizemlju zgrade novije gradnje! Stan je kompletno namešten NOVIM stvarima! Odvojena kuhinja sa trpezarijom. 2....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BUBANJ, 180 €, 62,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten troiposoban stan sa zasebnim ulazom u prizemlju kuće, u Pasi poljani. Stan se sastoji iz velikog hodnika koji vodi do svih prostorija, dnevne sobe, trpezarije sa kuhinjom, kupatila sa veš mašinom. Dve spavaće sobe, u jednoj je kauč na razvlačenje, dok u drugoj ima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 133.900 €, 61,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1093350 - Novi Sad - Centar, na prodaju dvoiposoban stan u prizemlju, uknjižen. Ulični deo je malo ukopan. Stan se sastoji o hodnika, dnevnog boravka, dve spavaće sobe, kupatila, ostave i kuhinje sa izlazom u dvorište. Stan je u odličnom stanju,, bez ulaganja, kompletno....

 
 
 
  Stan, ARANĐELOVAC, 89.000 €, 61,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u centru Arandjelovca Gornja jadranska Prizemlje(nema pentranja uz stepenice : ) ), ima dva ulaza, sa spoljne strane, kroz zatvorenu terasu, koja je pretvorena u hodnik(8kv nije uknjizeno , kupcu dodje gratis). Kao i iz unutrasnjosti zgrade Stan ima 61kv +8kv. Pregradjen i napravljeno....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Podbara, 30.500 €, 61,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo namešten kozmetičko frizerski salon u centru grada, ali može biti i prazan. Prilagodiće se potrebama zakupca . Prostor ima izloge i zaštitne rešetke. Od prostorija ima jedan veliki radni prostor, dve sobe, predprostor, čajnu kuhinju i toalet. Ispred lokala je moguće koristiti....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 1.000 €, 60,00 m2 cca 17 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno opremljen salon od 60 kvadratnih metara na Bul. Evrope sa frizerskim delom (2 stolice), posebnim, izdvojenim delom za masažu i depilaciju na galeriji, posebnim delom za manikir i pedikir, zatim dva solarijuma Ergoline i sa svim neophodnim aparatima za početak rada....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Petrovaradin, 30.000 €, 60,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Daje se u zakup lokal u novogradnji. Lokal je u radu i trenutno je tu apoteka. Postoji mogućnost da inventar ostane ukoliko novi zakupac želi da nastavi ovu delatnost. Lokal se može izdati i za drugu namenu. Informacije na broj telefona: 065 385 88 81, Irena. www.status-nekretnine.com....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 36.000 €, 60,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je svetao, potpuno renoviran i namešten trosoban stan, smešten u visokom prizemlju zgrade sa urednim ulazom, u mirnom i porodičnom delu naselja Braće Jerković, u neposrednoj blizini TC Stadion, predškolske ustanove "Čika Jova Zmaj", osnovne škole "Zmaj Jova Jovanović" i prelepog....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Novo Naselje, 600 €, 60,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem lokal pozvati za vise informacija bulevar kneza milosa 37 Novo Naselje Bulevar kneza milosa 37, Prizemlje, Delimično namešten, Potreban depozit, Telefon, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 30.000 €, 60,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten dvosoban stan u prizemlju kuće. Prostire se na površini od 60m2. Prostrana dnevna soba sa kuhinjom i kupatilom i odvojenom spavaćom sobom. Ispred stana je dvorište sa garažom. Za više informacija pozovite našu agenciju. Potreban depozit, Terasa, Lift.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 409)