• GoHome Professional
nekretnine obrenovac 80 m2 što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine obrenovac 80 m2 što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine obrenovac 80 m2 što skuplji

  • Za upit "nekretnine obrenovac 80 m2 što skuplji" pronađeno 12 nekretnina - prosečna cena 1.524 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 120000 eura
    • do 150000 eura (prosečna cena)
    • do 180000 eura
    • do 1500 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • renovirano
    • podrum
    • potkrovlje
    • dvorište
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, OBRENOVAC, 155.588 €, 79,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju jednoiposoban stan u izgradnji, površine 78.58m². Stan se nalazi na II spratu stambeno-poslovnog objekta sa liftom. Stan se sastoji iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, 3 spavaće sobe, kupatila, wc-a i terase. Kvalitetna novogradnja, ulazna sigurnosna....

 
 
 
  Poslovni prostor, OBRENOVAC, 150.000 €, 75,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

• Na prodaju trosobni stan u naselju Gaj u Obrenovcu ukupne stambene površine 90m2 sa dodatnim prostorom na raspolaganju (lokal) od 15m2. • Struktura: Prizemlje se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, ostave i toaleta. Gornja etaža se sastoji od tri spavaće....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 150.000 €, 86,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

U Obrenovcu u naselju Gaj 2 prodaje se tipska dvoetažna kuća, prizemlje i prvi sprat. Kuća se sastoji od dve stambene jedinice, garsonjera i trosoban stan. Ukupna površina kuće je 116m2, uknjiženo je 86m2 a dograđen neuknjižen deo je oko 30m2. Garsonjera je u prizemlju ima poseban....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine obrenovac 80 m2 što skuplji'
120.000 €
110.000 €
135.000 €
  Stan, OBRENOVAC, 141.400 €, 78,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Sa velikim zadovoljstvom Vam predstavljamo moderne i funkcionalne stanove površina od 40m² - 117m², različitih spratnosti od prizemlja do potkrovlja, smešteni u centru Obrenovca, u kvalitetnoj novogradnji. U pitanju je stambeni kompleks koji spolja pleni svojom atraktivnošću, dok....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 120.420 €, 77,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Zadovoljstvo nam je da imamo priliku da vam ponudimo stanove u novogradnji, površine od 62m2-77m2, u odnosu na vaše potrebe i želje. Stan od 77.69 m2 se nalazi na 1. spratu stambene zgrade u izgradnji. Stan se sastoji od: ulaznog hodnika, kupatila, kuhinje, dnevnog boravka i dve spavaće....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 110.000 €, 73,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 70765, VII/VII, klima, lift, uknjizen, renoviran, stara gradnja, parking, podrum. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Trosoban....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 99.000 €, 76,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 34635, IV/, klima, telefon, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, fasada dobra, deljiv, stambena zgrada. stan je veoma svetao , dobro toplotno i zvucno izolovan. postoji mogucnost da se lako podjeli u dvije stambene jedinice sa zasebnim ulazima iz stubista.stan je odrzavan....

 
 
 
  Kuća, OBRENOVAC, 52.000 €, 80,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Obrenovac - Stubline, ,10 ari pod mladim vocem i nova nezavrsena kuca, prizemlje = predulaz, stepenice za sprat, kupatilo, dnevni boravak sa izlazom u vocnjak, trpezarija i kuhinja… Sprat = decja soba i spavaca soba sa izlazom na terasu, ukupno oko 80 m2 + garaza ( radionica) 25m2....

 
 
 
  Kuća, OBRENOVAC, 35.000 €, 75,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.11.2020.,

www.vivanekretnine.rs

Na prodaju kuća u Obrenovcu(Skela) površine 75m2, koja se nalazi na placu pravilnog oblika površine 8ari. Kuća se nalazi na 14km udaljenosti od Obrenovca, u blizini glavnog puta Obrenovac-Šabac, i do nje vodi asfaltni put. Kuća je zidana čvrstim materijalom, sastoji se od prizemnog....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, Dudovi, Na upit, 75,72 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2025.,

www.vivanekretnine.rs

Na prodaju dvoiposoban stan površine 75,72m2 koji se nalazi na prvom spratu stambene zgrade u izgradnji u Obrenovcu (naselje Dudovi). Zgrada se nalazi u tipskom naselju, u mirnom kraju grada sa dosta zelenila, na svega 400m udaljenosti od centra Obrenovca. U blizini zgrade( u krugu....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-10 (od ukupno 9)

<< <1> >>