Kontaktirajte nas odmah
najposećenije online ponude novogradnje
cityexpert.rs
Za upit "do 60 m2 4.sprat lođa pala cena što jeftiniji" pronađeno 1 nekretnina - prosečna cena 3.136 €/m2
Filtriraj
Promena cene sa 189.000 € na 185.000 €
dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je
pala cena
Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 197.000 €
17.04.2026 - 189.000 €
06.05.2026 - 185.000 €
03.04.2026.,
www.indomio.rs
U prilici smo da vam ponudimo dvosoban stan stan u Vojvođanskoj ulici, u zgradi iz 2015 godine, korisne površine 59m. Stan se nalazi na četvrtom spratu, iznad je tavanski prostor, u zgradi sa liftom. U zgradi se nalazi garaža, vlasništvo Parking servisa. Prostorije: hodnik, kuhinja....
Promena cene sa 189.000 € na 185.000 €
dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je
pala cena
Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 197.000 €
17.04.2026 - 189.000 €
06.05.2026 - 185.000 €
03.04.2026.,
www.srbija-nekretnine.org