• GoHome Professional
do 100 m2 što manji najnovije do 210000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 100 m2 što manji najnovije do 210000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 100 m2 što manji najnovije do 210000 eura

  • Za upit "do 100 m2 što manji najnovije do 210000 eura" pronađeno 417 nekretnina - prosečna cena 2.560 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • lift
    • novogradnja
    • 2.sprat
    • podno grejanje
    • renovirano
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 214.900 €, 74,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se odličan trosoban stan u Bloku 64 na Novom Beogradu, u jednom od najtraženijih delova starogradnje koji poslednjih godina sve više dobija na vrednosti zahvaljujući kvalitetnoj gradnji, velikim zelenim površinama i odličnoj infrastrukturi. Stan je uknjižen 1/1 na 74m² i predstavlja....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Braće Jerković, 9.500 €, 12,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Garažno mesto 12m2 u novijoj zgradi. Nalazi se u prizemlju, nije klackalica. Agencijska provizija 500E Mića 063/633-683 ST/0 Miodraga Živanova -imamo slicne NEKRETNINE BEOGRAD .

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Z.Stanica, 21.000 €, 13,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132493, uknjizen. Prodajem uknjizenu garazu u Gagarinovoj ulici, 13m2, ima struju, na odlicnoj lokaciji. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 060/399- 0210 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 100 m2 što manji najnovije do 210000 eura'
212.180 €
60.000 €
50.000 €
  Garaža, NOVI SAD, Z.Stanica, 21.000 €, 13,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 132493, uknjižen. Prodajem uknjizenu garazu u Gagarinovoj ulici, 13m2, ima struju, na odlicnoj lokaciji. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Mirijevo 1, 24.000 €, 14,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Mirijevo - Dva bela goluba garažno mesto, 14m2, lift, nivo -2 Na prodaju je parking mesto u podzemnoj garaži novoizgrađenog stambenog kompleksa u Mirijevu. Mesto je prostrano (13. 80m2), lako pristupačno i obezbeđeno modernim automatskim vratima sa daljinskim upravljačem.....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Zvezdara, 24.000 €, 14,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Dva bela goluba Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 22.000 €, 17,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaja lokala u strogom centru Niša(Centar)Prodaja lokala u strogom centru grada. Nalazi se u podzemnom prolazu kod TC Kalča, površine 17kvm, sa mokrim čvorom bez WC-a. Isključen sa sistema Centralnog grejanja,ODMAH USELJIV.Vredi pogledati !!! .

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 38.000 €, 18,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaja lokala u podzemnom prolazu(Centar)Prodaja lokala u novom podzemnom prolazu. Površina lokala je 17,5 m2 ima mokri čvor.Sve dodatne informacije možete dobiti na brojeve 018/299-229 i 064/120-25-82. Agencija Gigant je upisana u registar posrednika pod brojem 352. .

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Z.Stanica, 34.000 €, 18,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132315, struja, uknjizen. LUX **GARAZA - PERIONICA** NOVA 18 m2. DVORISNA Kanalizacija gradska. Elektro lampa na senzor prilikom prilaska garazi. Visina zidova 4 m. Na nivou zemlje. Rolo automatska vrata na podizanje. Ulaz u dvoriste zgrade ima automatsko zakljucavanje.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 21.000 €, 18,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja lokala u Nišu-Podzemni prolaz(Centar)Prodaja lokala u centru Niša-podzemni prolaz , ispod kalce. Mokucnost kupovine i lokala pored.Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux 064-538-11-99 .

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Stari Grad, 55.000 €, 20,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Balkanska Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 64.000 €, 21,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

PRODAJA RENOVIRANIH STANOVA. SREMSKA KAMENICA, SAM CENTAR, prelepa mirna ulica, puna zelenila. Par minuta od EDUCONS FAKULTETA. Kao i u neposrednoj blizini marketa, autobuskih stajališta, škola.. Manji stambeni objekat, 7 stanova različitih struktura. Grejanje po potrošnji(gas).....

 
 
 
  Poslovni prostor, RAŠKA, 130.200 €, 22,00 m2 cca 5920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Kopaonik, centar, zavrsetak radova je Novembar 2025. godine. Mogucnost kupovine garaznog mesta. Ormarići u skijašnici. Mogućnost kupovine apartmana od 22m2, 33m2. Svaki stan ima spavaću sobu. Za više informacija, brošuru i zakazivanje obilaska, pozovite agencijski broj. Mapa nije....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 99.000 €, 22,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka - 1102572 - Cena 99 000 eura + agencijska provizija od 3%. Uknjižena garsonjera u Petrovaradinu u Starom gradu. Sastoji se iz sobe sa kuhinjom i kupatila. Grejanje je na struju. Iznad stana je pripadajući tavanski prostor ovom stanu. Izuzetna lokacija. U okruženju....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 45.000 €, 22,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Studio 22m2 u Vikend naselju na Kopaoniku, hotelski kompleks Milmari resort- Registrovan za izdavanje i kategorizovan sa 4 *. Kompletnop namešten, razrađen za izdavanje, Topla veza sa recepcijom, spa centrom, bazenom i restoranom. Uklljučeno korišćenje sportskog terena u okviru kompleksa.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 55.000 €, 23,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Odlično organizovan stan, odmah useljiv. Nalazi se na samom početku Mirijeva u blizini Zvezdarske šume. Uknjižen kao idealni deo garaže. Prostorije: predsoblje, kuhinja, soba, kupatilo Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja preduzeća Jovanke Radaković.

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 52.740 €, 24,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U ponudi je moderan stan u novom kompleksu u izgradnji, smešten na atraktivnoj lokaciji u Vrnjačkoj Banji, u širem centru grada. Ovaj stan predstavlja odličan izbor za one koji traže kvalitet, savremen dizajn i komfor u ambijentu koji odiše elegancijom. Stan se nalazi na 4. spratu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 46.000 €, 24,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

- Adice, Novi Sad - stan od 24.09m2 u izgradnji, knjiži se kao garaža - grejanje na gas - rok završetka mart 2027. godine Za sve dodatne informacije, obratiti se na broj telefona 066 82 92 200 Igor Ćućuz I 065 27 27 090 Nikola Ljuboja, Agencija N Nekretnine - reg. posrednika 1405.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 33.500 €, 24,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se garsonjera, površine 24m2, na sedmom spratu starije stambene zgrade bez lifta. Zgrada je pozicionirana na odličnoj lokaciji, preko puta medicinskog fakulteta. Zbog same lokacije, stan je odlična investicija za buduće izdavanje. Strukturu stana čini ulazni hodnik, dnevna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 105.000 €, 25,00 m2 cca 4200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Ljermontovljeva Sprat: 2 Spratnost: 8 Soba: 0.5 Godina izgradnje: 1975 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 70.000 €, 25,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka - 1102380 - Cena je 70 000e + agencijska provizija 3%. Garsonjera u Petrovaradinu na visokom prizemlju. Grejanje je na TA peć i inverter klimu. Stan se prodaje namešten. Lokacija je dobro povezana sa gradom – centar Novog Sada je udaljen oko 10 minuta, autobuska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 63.500 €, 25,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Prodaja novog jednosobnog stana sa odvojenom kuhinjom koja ima svoj porozor tako da ima prirodne svetlosti i prirodnu ventilaciju , iz sobe se izlazi na divnu ograđenu terasu . mogućnost proširenja stana i dobijanja još jedne sobe. U kupatilu nove pločice i nove sanitarije. Samo gotovinski....

 
 
 
  Stan, Kopaonik, 60.000 €, 25,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Na prodaju je luksuzan studio apartman od 25 m² u novogradnji (2024. godina) u kompleksu Residence Hill u Vikend naselju na Kopaoniku, po ceni od 60.000 EUR (nije fiksna) Apartman se nalazi na 5. spratu zgrade sa liftom, ima terasu, kupatilo, spoljno parking mesto, a grejanje i topla....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 50.000 €, 25,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju garsonjera u Vrnjačkoj Banji, površine 24 m², smeštena na trećem spratu stambene zgrade od ukupno četiri sprata. Ovaj stan predstavlja odličan izbor za one koji traže funkcionalan i praktičan prostor u atraktivnoj lokaciji. Garsonjera je moderno uređena i opremljena kvalitetnim....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 31.000 €, 25,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.agencijapragma.com

Lesnina – Jednosoban stan površine 25m2 na petom i poslednjem spratu zgrade bez lifta. Velika zajednička terasa. CG, klima, interfon. Prodaje se sa nameštajem. Uknjižen 1/1. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. Centralno grejanje.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 107.000 €, 26,00 m2 cca 4120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.divisnekretnine.rs

Na prodaju garsonjera površine 26 m², smeštena u Ljermontovoj ulici, u neposrednoj blizini parka Šumice. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 107.000 €, 26,00 m2 cca 4120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju garsonjera površine 26 m², smeštena u Ljermontovoj ulici, u neposrednoj blizini parka Šumice. Stan je funkcionalno organizovan i sastoji se od ulaznog dela, glavne prostorije sa kuhinjsko-trpezarijskim delom u open space konceptu i kupatila. Zahvaljujući dobro iskorišćenom....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 95.270 €, 26,00 m2 cca 3660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se izuzetno funkcionalna i svetla garsonjera površine 26m², smeštena na prvom spratu u jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – Futoška ulica, u neposrednoj blizini centra. Stan se nalazi u mirnom okruženju, a istovremeno pruža brz i lak pristup svim važnim sadržajima kao....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 79.310 €, 26,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

- Bulevar patrijarha pavla, novogradnja - kompletno renovirana garsonjera - terasa, dvorišna orijentacija - lift u zgradi - 2. sprat, nije poslednji - niske mesečne režije, grejanje na gas - dovoljno prostora za ugradni plakar u hodniku - odlična investicija Agencijska provizija u....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 79.300 €, 26,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Srpski: Na prodaju kompletno renovirana garsonjera na atraktivnoj lokaciji u Novom Sadu – Bulevar Patrijarha Pavla, u neposrednoj blizini doma zdravlja. Stan se nalazi na 2. spratu uredne zgrade sa liftom i dvorišno je orijentisan, što budućim vlasnicima pruža mir i tišinu, daleko....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 77.000 €, 26,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132373, II/, lift, terasa, uknjižen. UKNJIŽENA GARSONJERA, lift, terasa. Odlična investicija za življenje ili izdavanje. Istočna strana. Potpuno renovirana, nije potrebno nikakvo ulaganje. Prodavnice i autobusko stajalište su u neposrednoj blizini. Uknjižena 1/1. Moguć....

 
 
 
  Kuća, ARANĐELOVAC, 70.000 €, 26,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Ako želite da pobegnete od gradske buke i gradske gužve i uživate u potpunom miru i cvrkutu ptica, u prilici smo da vam ponudimo tako nešto u srcu Šumadije u selu Brezovac, na svega 9 km od Aranđelovca, 15 km od Rudnika, 7-8 km od Topole i 65 km od Beograda. Seosko domaćinstvo u selu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 151.500 €, 27,00 m2 cca 5610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.divisnekretnine.rs

Na prodaju funkcionalna garsonjera površine 27m², smeštena u mirnoj ulici na Vračaru, u ulici Đorđa Vajferta. Stan se nalazi u zgradi sa liftom i poseduje garažno mesto uključeno u cenu. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 135.000 €, 27,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Lokacija u ulici Đorđa Vajferata odlikuje se odličnom povezanošću i dostupnošću svih važnih sadržaja. Idealna je za sve koji traže život daleko od gradske gužve, a opet nadomak svega što vam je potrebno. Stan je u blzini parka, restorana, kafića Nalazi se u novogradnji iz 2024.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 121.500 €, 27,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Klima Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Interfon Đorđa Vajferta Soba: 0.5 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 120.000 €, 27,00 m2 cca 4440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Suteren, 35m2, podno grejanje 2.5 Odličan, potpuno i dubinski renoviran stan merene površine 35m2, smešten u maloj salonskoj zgradi u Đevđelijskoj ulici na Lionu. Kompletno nova hidroizolacija, nove instalacije (struja i voda)- radovi u garantnom roku. Podno grejanje, 4 odvojena termostata....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 108.000 €, 27,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju funkcionalan stan / poslovni atelje u novogradnji – Radojka Lakić, Zvezdara Uknjižena površina je 27 m² i nalazi se u u kvalitetnoj novogradnji u mirnoj ulici Radojka Lakić na Zvezdari. Stan se nalazi u polu-suterenu i ima zaseban, potpuno odvojen ulaz, nezavisan od ulaza....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 59.000 €, 27,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

ADICE, NOV JEDNOIPOSOBAN. Agencijska oznaka 1100104.Cena stana je 59000 +3% agencijska provizija. Prodaje se jednoiposoban manjistan na Adicama. Stan je u prizemlju zgrade uknjđen kao garaža. U ceni stana ostaje većina nameštaja . Sve je novo u stanu. Okolin mirna za stanovanje, uvek....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 36.000 €, 27,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaja lokala u Nisu(Centar)Prodaja lokala u centu Nisa u sklopu trznog centra Gorca. Lokal je 27 kv sa sanitarnim cvorom, brzo useljiv. Za sve dodatne informacije pozovite agenciju Gigant na tel. 018-299-229 064-538-11-99. Agencija Gigant je upisana u registar posrednika pod brojem....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 148.000 €, 28,00 m2 cca 5290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Klima Interfon Podrum Šantićeva Soba: 1 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 119.000 €, 28,00 m2 cca 4250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

1.5, 28m2 + terasa 7m2, 7/7, TA, lift, klima, ktv, interfon, internet Gvozdićeva ulica se prostire na blagoj padini od Bulevara kralja Aleksandra ka Ulici Vojislava Ilića, u kraju poznatom kao Lion. Miran kraj grada, kompletno infrastrukturno razvijen, dok blizina raznih prodavnica....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 118.500 €, 28,00 m2 cca 4230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

062518545 Prodaje se nova, veoma komforna i moderno nameštena garsonjera (28 m2) na aktraktivnoj lokaciji na Telepu, u mirnoj ulici, u blizini Futoškog puta i u neposrednoj blizini Patrijarha Pavla ( Kiš Ernea). Garsonjera se nalazi u blizini svih neophodnih sadržaja (2 osnovne škole,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 416)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>