• GoHome Professional
što manji kablovska 80 m2 porasla cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • što manji kablovska 80 m2 porasla cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - što manji kablovska 80 m2 porasla cena

  • Za upit "što manji kablovska 80 m2 porasla cena" pronađeno 7 nekretnina - prosečna cena 3.435 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 250000 eura
    • do 320000 eura (prosečna cena)
    • do 380000 eura
    • do 3200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 497 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+6%

Promena cene sa 175.000 € na 185.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BANJA, 185.000 €, 80,00 m2 cca 2310 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.07.2025 - 175.000 €
21.11.2025 - 185.000 €
21.12.2025 - 175.000 €
06.05.2026 - 185.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.12.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Palilula, Višnjička banja - Slobodana Jovanovića 2.0, 80m2 (lođa 8m2), 1/4, CG, parking, podrum. Odličan, svetao, funkcionalan dvosoban stan. Zgrada od fasadne cigle, Energoprojekat gradnje (odlična toplotna izolacija). Slobodan parking ispred zgrade. Nalazi se u mirnom delu ulice,....

 
 
 
 
+16%

Promena cene sa 223.000 € na 259.000 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 259.000 €, 74,00 m2 cca 3500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.02.2025 - 213.000 €
19.03.2025 - 223.000 €
29.03.2026 - 259.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2025.,

www.berzanekretnina.org

2.5, mereno 81m2 (dve terase), pr/5, CG, klima, interfon, internet, ktv, uknjiženo 74m2 Vračar je jedna od najlepših beogradskih opština sa kompletno razvijenom infrastrukturom, zbog čega je vrlo popularna za stanovanje. U prilici smo da Vam ponudimo komforan dvoiposobni stan, funkcionalnog....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 296.400 € na 326.800 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 326.800 €, 76,00 m2 cca 4300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 296.400 €
22.05.2026 - 326.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Lift Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Panciceva (RETKO !) Sprat: 5 Spratnost: 6 Soba: 3 Godina izgradnje: 1980 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'što manji kablovska 80 m2 porasla cena'
412.000 €
412.000 €
 
+8%

Promena cene sa 231.000 € na 250.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Liman I, 250.000 €, 78,00 m2 cca 3210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 262.956 €
01.05.2026 - 231.000 €
15.05.2026 - 250.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju trosoban stan u Novom Sadu, Liman 1, u ulici Vladislava Kaćanskog, površine 78m². Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku kada je u pitanju prodaja stanova u Novom Sadu na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Stan se nalazi na visokom prizemlju u zgradi novije....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 287.000 € na 303.400 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 303.400 €, 82,00 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 287.000 €
06.03.2026 - 303.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju je prostran četvorosoban stan na prestižnoj lokaciji na Lekinom Brdu. Ovaj elegantan stan, smešten na petom spratu, pruža izuzetnu udobnost i prelep panoramski pogled na grad sa svoje dve terase. Ukupna površina stana iznosi 82m2, sa svetlom i prostranom raspodelom prostorija.....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 260.000 € na 275.000 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 275.000 €, 85,00 m2 cca 3240 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.07.2025 - 260.000 €
29.03.2026 - 275.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2025.,

www.berzanekretnina.org

3.0, 85m2(dve terase), 3/3, mermoterm, internet, interfon, telefon, ktv Vračar je najmanja beogradska opština koja svojom istorijom, zelenim površinama kao i kompletnom infrastukturom čini zaokruženu urbanističko ambijentalnu celinu. Mala i mirna ulica Stojana Protića locirana je....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 4)

<< <1> >>