• GoHome Professional
što manji kablovska 80 m2 pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • što manji kablovska 80 m2 pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - što manji kablovska 80 m2 pala cena

  • Za upit "što manji kablovska 80 m2 pala cena" pronađeno 14 nekretnina - prosečna cena 3.222 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 240000 eura
    • do 300000 eura (prosečna cena)
    • do 360000 eura
    • do 3000 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • novogradnja
    • lift
    • 2.sprat
    • luksuzan
    • podrum
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-9%

Promena cene sa 460.000 € na 420.000 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Slavija, 420.000 €, 74,00 m2 cca 5680 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.01.2026 - 460.000 €
13.03.2026 - 420.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Vračar, Kalenić - Kičevska 3.0, 74m2 (dve terase 2m2 + 4m2), 1/6, podrum, interfon, klima. U srcu Vračara, nadomak Bulevara Kralja Aleksandra, u odličnoj održavanoj zgradi iz 1962. godine. Stan se nalazi na prvom od šest spratova, dvostran, svetao, kompletno renoviran. Odličnog rasporeda....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 406.000 € na 399.000 € dana 21.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 399.000 €, 73,00 m2 cca 5470 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.08.2025 - 479.000 €
10.10.2025 - 469.000 €
11.11.2025 - 459.000 €
16.12.2025 - 449.000 €
03.02.2026 - 439.000 €
10.03.2026 - 429.000 €
03.04.2026 - 409.000 €
17.04.2026 - 406.000 €
21.04.2026 - 399.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Kanalizacija Interfon Cika Ljubina (RETKO U PONUDI ! NAMESTEN !) Sprat: 4 Spratnost: 4 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 211.150 € na 206.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 206.000 €, 76,00 m2 cca 2710 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.02.2026 - 216.300 €
11.03.2026 - 211.150 €
22.04.2026 - 206.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno renoviran trosoban stan – Bulevar Oslobođenja, Novi Sad Prodaje se kompletno renoviran trosoban stan površine 73 m² na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Bulevar Oslobođenja. Stan se nalazi na 6. spratu uredne stambene zgrade sa liftom, od ukupno....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'što manji kablovska 80 m2 pala cena'
239.000 €
239.000 €
257.500 €
 
-2%

Promena cene sa 250.000 € na 245.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Blok 61, 245.000 €, 78,00 m2 cca 3140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.02.2026 - 260.000 €
20.02.2026 - 255.000 €
20.03.2026 - 250.000 €
20.05.2026 - 245.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Novi Beograd, Blok 61 - Jurija Gagarina 2.5, 78m2(terasa 7m2), 13/14, CG, dva lifta, podrum, interfon, klima, video nadzor. Kompletno renoviran stan, moderno opremljen, jako svetao, komforan, funkcionalno raspoređen, na odličnoj lokaciji. Tokom renoviranja zamenjena je stolarija,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 360.000 € na 350.000 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 350.000 €, 80,00 m2 cca 4380 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 410.000 €
31.03.2026 - 390.000 €
10.04.2026 - 380.000 €
01.05.2026 - 360.000 €
12.05.2026 - 350.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Neznanog junaka (RETKO !) Sprat: 1 Spratnost: 4 Soba: 3 Godina izgradnje: 1965 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 310.000 € na 295.000 € dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 295.000 €, 80,00 m2 cca 3690 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.05.2025 - 299.000 €
02.06.2025 - 295.000 €
28.01.2026 - 310.000 €
25.02.2026 - 295.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2025.,

www.berzanekretnina.org

2.0, salonski lux renoviran, eg, lodja Prekrasan prostran salonski stan na 1. spratu zgrade iz tridesetih godina 20.veka u tihoj ulici, obnovljene fasade, odllično održavane sa negovanim unutrašnjim dvorištem za uživanje malobrojnih stanara ove ljupke zgradice. Stan je svetao, prostran,....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 350.000 € na 320.000 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vračar, 320.000 €, 82,00 m2 cca 3900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 350.000 €
01.04.2026 - 320.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Vračar, Kalenić - Topolska 3.0, 82m2 (terasa 6m2), 2/2, EG, interfon, klima, ostava. Veoma funkcionalan 3.0 stan koji je kompletno renoviran. Uradjene su sve elektro i vodovodne instalacije kao i postavljena kvalitetna PVC stolarija. Stan se nalazi u predratnoj vili iz 1930tih godina....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 170.000 € na 157.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Žarkovo, 157.000 €, 84,00 m2 cca 1870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 170.000 €
15.05.2026 - 157.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju funkcionalan stan od 50 m² na drugom spratu kuće, sa odvojenim ulazom – idealan za miran porodični život ili izdavanje. U prizemlju se nalazi garaža (uknjižena na 18 m², stvarno veća), trenutno adaptirana u manji stan, sa mogućnošću korišćenja kao garaža, lokal ili dodatna....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 320.000 € na 310.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 310.000 €, 84,00 m2 cca 3690 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 335.000 €
10.05.2026 - 325.000 €
11.05.2026 - 320.000 €
15.05.2026 - 310.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju izuzetan trosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu, na Vračaru. Stan se nalazi u mirnom i uređenom delu opštine, sa odličnom povezanošću ka svim delovima grada i neposrednom blizinom svih važnih sadržaja za svakodnevni život. Stan je dvostrano orijentisan,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 269.000 € na 260.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 260.000 €, 85,00 m2 cca 3060 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.03.2026 - 269.000 €
17.04.2026 - 260.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Strumicka Sprat: 3 Spratnost: 4 Soba: 3 Godina izgradnje: 2010 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 143.000 € na 138.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Cerak, 138.000 €, 85,00 m2 cca 1620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 143.000 €
17.04.2026 - 138.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Čukarica, Cerak - Lipar 3. 0, 85m2 (lođa 7m2), 2/2, TA, klima, telefon, interfon, internet, kablovska Prodaje se funkcionalan trosoban stan. Nalazi se na drugom spratu dvospratne stambene zgrade sa ukupno tri stana. Prostorije: dnevna soba, trpezarija, kuhinja, kupatilo, dve spavaće....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 143.000 € na 138.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Čukarica, 138.000 €, 85,00 m2 cca 1620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.03.2026 - 143.000 €
17.04.2026 - 138.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Kablovska Internet Klima Parking Kanalizacija Terasa Interfon Lipar Sprat: 2 Spratnost: 2 Soba: 3 Godina izgradnje: 1993 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 156.600 € na 139.200 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 139.200 €, 87,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 156.600 €
08.04.2026 - 139.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Izdaje se komforan četvorosoban stan na atraktivnoj lokaciji na Dorćolu, u ulici Braće Jugovića. Stan se nalazi u urednoj i održavanoj zgradi, na jednoj od najtraženijih lokacija u centru grada. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka, tri spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-13 (od ukupno 11)

<< <1> >>