• GoHome Professional
stan beograd 100 m2 kablovska do 240000 eura što v - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan beograd 100 m2 kablovska do 240000 eura što v - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan beograd 100 m2 kablovska do 240000 eura što veći

  • Za upit "stan beograd 100 m2 kablovska do 240000 eura što veći" pronađeno 75 nekretnina - prosečna cena 1.783 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 220000 eura (malo jeftiniji)
    • 250000 eura (malo skuplji)
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-9%

Promena cene sa 250.700 € na 228.900 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Nova Galenika, 228.900 €, 109,00 m2 cca 2100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 272.500 €
03.04.2026 - 250.700 €
29.04.2026 - 228.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo stan u naselju Nova Galenika, Zemun. Stan je površine 109m2. Vrlo je komforan i funkcionalan. Nalazi se na šestom spratu stambene zgrade od šest spratova. Zgrada je kvalitetne gradnje i sa liftom do petog sprata. Iznad stana se nalazi tavanski prostor.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 93.000 €, 108,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine vam nude kuću na 4 ara zemljišta. Izvanredna montažna kuća izgrađena 2008. godine, osvežena 2019. godine na ravnom prvougaonom ograđenom placu. Glavni ulaz je sa strane ulice, drugi je na suprotnoj strani. Prostorije: -hodnik, -dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 171.200 €, 107,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je luksuzan stan sa tri spavaće sobe i dva pripadjuća garažna mesta. Smešten u mirnoj ulici na četvrtom spratu, nadomak Hrama Svetog Save. Stan odiše komforom, dok ga velika površina čini idealnim za porodični život u gradskom jezgru. Pozovite nas za više informacija, zakazivanje....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan beograd 100 m2 kablovska do 240000 eura što veći'
239.000 €
239.000 €
107.000 €
  Stan, BEOGRAD, Centar, 160.500 €, 107,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prostran, trosoban, nov, neuseljavan i luksuzno opremljen stan salonskog tipa u strogom centru sa fenomenalnim pogledom na Tašmajdanski park. Odlična povezanost i blizina svih potrebnih infrastrukturnih sadržaja. Stan se sastoji od velike dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 85.600 €, 107,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo petosoban stan za izdavanje u mirnom kraju naselja Cerak. Neposredna blizina autobuskih stajališta, parkova, škole, pijace. Dobra povezanost sa gradom i putem Ibarske magistrale koja je u blizini. Stan je četvorosoban, površine 107m2 i nalazi se na četvrom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 235.000 €, 106,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vidikovac, kod Garden centra, komforan dvoetažni stan, površine 106m2 sa dve lođe na šestom i sedmom spratu u zgradi sa liftom, interfonom i centralnim grejanjem. Na prvom nivou se nalazi ulazni hodnik, wc, kuhinja, trpezarija , dnevni boravak, terasa i stepenište koje vode na drugo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 169.600 €, 106,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo kompletno renoviran, moderno opremljen dupleks stan u mirnoj i traženoj ulici Senjanina Ive. Lokacija u centru grada koja pruža mir, obilje zelenila i prijatnu atmosferu, a istovremeno odlično povezana sa svim važnim gradskim sadržajima. Zgrada poseduje interfon, urednog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 106.000 €, 106,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan sa 3 spavaće sobe,duplex,minimalistički opremljen,ima terasu.Nalazi se na 4.spratu u zgradi bez lifta. Useljiv je odmah. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 105.894 €, 106,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIS GROUP-Agencija za nekretnine BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 LUKSUZAN STAN ZA IZDAVANJE – VRAČAR, DESANKE MAKSIMOVIĆ Sprat: 7/7 (lift ide do 6. sprata) | Površina: 106 m² | Cena: 1.000 EUR mesečno Izdaje se prostran, funkcionalan stan od 106 m² na poslednjem spratu zgrade u....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 106.000 €, 106,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 175.000 €, 105,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen dupleks na ukupnu kvadraturu od 105kvm, koji funkcioniše potpuno odvojeno kao dve zasebne stambene jedinice i to u prvom nivou stan od 60kvm, a gornji nivo 45kvm sa redukovanom kvadraturom zbog kosina. U stanu je zamenjena stolarija. Gornji stan je novije gradnje tako da....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 115.500 €, 105,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 3, 149.000 €, 104,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na Medaku II imamo u ponudi veoma funkcionalan duplex od 104m2 (mereno 117m2) sa dva odvojena ulaza. Nalazi se na VI spratu i funkcioniše kao dve zasebne stambene jedinice. I stambena jedinica - sastoji se od predsoblja, 2 spacaće sobe + radna soba, dnevne sobe, kuhinje, kupatila....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 206.000 €, 103,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na opštini Zvezdara, na kat.parceli 3725, KO Mirijevo, gradi se slobodno stojeći stambeno-poslovni objekat sa 6 lamela ukupne površine preko 16.000m2, spratnosti 2po+pr+3spr+pov sprat. Na vrhu naselja Mirijevo, planiran je ovaj urbani kompleks sa pogledom od 360stepeni i sa ružom....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 170.000 € na 160.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 160.000 €, 102,00 m2 cca 1570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 162.000 €
05.04.2026 - 170.000 €
10.04.2026 - 160.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Moguća korekcija cene. Odlično pozicionirana 2 stana ukupno od 102m2 u dvorištu sa dve odvojene stambene jedinice – idealno za život i investiciju. Stan u kući – prodaju se dve odvojene stambene jedinice sa zajedničkim dvorištem, idealno za porodično stanovanje i dodatni prihod. Prva....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 260.000 €, 102,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan na odlicnoj lokaciji,u odlicnoj zgradi,sa prelepim okruzenjem,a iz stana prelep pogled jer je trostrano orjentisan stan,uknjizen,funkcionalan rasporeda. Od prostorija poseduje: ulazni hodnik,garderober,dve spavace sobe,kupatilo,garderober gde je ves masina i masina....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 102.000 €, 102,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo kompletno namešten 4.0 stan u centru grada. Strukturu stana čini prostrani dnevni boravak, kuhinja, trpezarija, radna soba, 2 spavaće sobe, kupatilo, toalet, terasa. Obavezan depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Stan je useljiv odmah. Agent Biljana 0604398011 agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 220.000 €, 100,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U zgradi vrhunske stare gradnje, izuzetno održavanoj, nalazi se ovaj odličan, funkcionalan četvorosoban stan. Stan je uknjižen na 100m2, a poseduje i dodatnih 2m2 za lođu, a sama činjenica da je vlasnik stana prvi i jedini vlasnik ove nekretnine, govori u prilog kvaliteta stana i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 195.000 €, 100,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Južni Bulevar, Vračar – Trosoban stan 100m², retka prilika, 195.000€ Lokacija: Vračar, Južni Bulevar Površina: 100 m² Struktura: Trosoban stan (potkrovlje) Cena: 195.000 € (1.950 €/m² – skoro duplo manje od prosečne cene u kraju!) Ključne prednosti Vračar – prestižna lokacija, prosek....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 250.000 €, 100,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan luksuzan dupleks. Prodaje se nov,neuseljen dupleks na odlicnoj lokaciji u mirnom kraju. Mala porodična zgrada sa samo tri stana,grejanje na gas,4 inventer klime,garaza samo za ovaj stan. Garaža 23m2-cena 25000e. Posrednička naknada 2% Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 170.000 €, 100,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 159.900 €, 100,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U najlepšem delu Dorćola, na uglu Gospodar Jovanove i Kneginje Ljubice, nalazi se unikatan, moderan, luksuzan, prostran trosoban stan, dizajnerski namešten. Stan se sastoji od prostranog hodnika sa puno ormara i prirodnom svetlošću, kuhinje i dnevne sobe, velike svetle tepezarije....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 150.000 €, 100,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se 4,0 soban stan u novogradnji. Nalazi se u prizemlju zgrade ali je kao kuća sa sopstvenom baštom od 50 m2 i zasebnim ulazom, kapijom, alarmom i video nadzorom. Tri spavaće sobe, veliki Walk in garderober, velika vešernica sa mašinama za pranje i sušenje veša i dosta plakara.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 150.000 €, 100,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 140.000 €, 100,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo luksuzan stan u blizini Slavije i hrama Svetog Save. Stan je u potpunosti renoviran i odmah useljiv. Povrsine je 100 m2 i sastoji se od jedne centralne prostorije sa odvojenom kuhinjom i 4 potpuno odvojene sobe, sto ga cini idealnim kako za kancelarijski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 135.000 €, 100,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 108256, III/V, klima, lift, terasa, nov luks. Retko u ponudi! Izuzetan salonac (visina plafona 3,20 m), lux renoviran, lux opremljen i namešten (sav nameštaj i oprema u stanu novi), četvorosoban, sa velikom trpezarijom, dnevnim boravkom, sa dve spavaće sobe sa pripadajućim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 140.000 €, 100,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 130.000 €, 100,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE STAN – TERAZIJE, KOLARČEVA ULICA, 100m² Izdaje se komforan i potpuno opremljen četvorosoban stan površine 100m², na 5. spratu stambene zgrade sa liftom, u samom centru Beograda – Kolarčeva ulica, Terazije. Struktura stana: Ulazni hodnik Prostrana dnevna soba sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 130.000 €, 100,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u epicentru Beograda , Trg Repoblike , Kolarceva ulica.Dnevna soba , dve spavace sobe, jedna radna soba , dva kupatila, okrenut prema dvoristu, bez buke, veoma svetao, centralno grejanje, peti sprat, lift, klima, namesten.100m2 Agencijska provizija 50% Terasa, Lift, Internet,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 130.000 €, 100,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo renoviran opermljen stan u strogom centru grada u dobro održavanoj zgradi sa liftom. Stan se nalazi u neposrednoj blizini Trga Republike, Terazija i Knez Mihailove. Veoma funkcionalan, svetao, okrenut dvorištu te nije izložen buci. Po strukturi četvorosoban.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 115.000 €, 100,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dedinje, Koste Racina, 4.0, stan sa garažom pogodan i za kancelarije .. / nedlaeko od ul. Neznanog junaka, zgrada u zelenilu iz 1980-ih, bele fasadne cigle, uredan ulaz, odmah useljiv, svetao, funkcionalan stan, gipsani radovi, hrast parket, termo stakla, 2 klime, alarm, cg, 3 spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 100.000 €, 100,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 90.000 €, 100,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se potpuno renoviran i namešten stan (100m2) u prizemlju kuće kod Palilulske pijace, Đušina ulica , sa prelepom baštom i parking mestom. Dvosoban , mogući kućni ljubimci. Iako se kuća nalazi u centru mirno je i tiho. Stan ima podno grejanje, đakuzi i inverter klimu. Izdaje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 90.000 €, 100,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 65.000 €, 100,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 220.000 €, 97,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se sastoji od jednoiposobnog stana od 39 m2 u potkrovlju stambeno-poslovnog objekta i prava upotrebe pripadajućeg dela tavanskog prostora površine 58 m2 koji se sastoji od 3 sobe, hodnika i kupatila. Terasa na oba nivoa. Četvrti sprat, dva lifta. Grejanje na toplotne pumpe, klima.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 202.000 €, 97,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine vam nude odličan troiposoban stan na četvrtom spratu zgrade u naselju Braće Jerković. Stan je svetao, prostran, lepog rasporeda, sa odvojenim spavaćim blokom - u kome su 2 spavaće sobe i kupatilo. Poseduje : 3 spavaće sobe, veliko predsoblje, toalet, kupatilo.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 240.000 €, 96,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Cerak-Žitomislička Uknjižen 3.0 stan 96m2, na 1 spratu sa lepom terasom. Najlepša lokacija na Ceraku, Žitomislicka ulica. Izuzetno kvalitetne i održavane zgrade sa centralnim grejanjem. Stan je uknjižen i nalazi se na prvom spratu od tri , dvostran, renoviran pre par godina i lepo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 232.000 €, 96,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Kanalizacija Terasa Vojvode Milenka Sprat: 3 Spratnost: 3 Soba: 4 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 230.000 €, 96,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je svetao i komforan stan, renoviran, bez neophodnog hitnog ulaganja, u održavanoj starogradnji, na trećem spratu u zgradi sa liftom. Lokacija: Zvezdara, Mirijevo 4, ulica Samjuela Beketa Površina: 95.61m2 Struktura: troiposoban stan sa dve lođe i dva mokra čvora Prostorije:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 254.000 €, 96,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stankom gradnja, fasadna cigla-retko u ponudi! Prodajemo porodični, troiposoban stan na odličnoj lokaciji. Zgrada ima dva ulaza, održavana je, ispred zgrade je park, a u blizini se nalaze škole, vrtići, saobraćajnica Ade Ciganlije. Sa terase se pruža otvoren pogled. Stan se sastoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 260.000 €, 96,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude lep, komforan i funkcionalan četvorosoban stan, uknjižen 1/1 na ime vlasnika (u katastar nepokretnosti upisana je korisna površina od 96m², a realno ima 121m²) useljiv po dogovoru, u srcu istorijskog dela grada, u Savamali, u Karađorđevoj ulici. Stan se....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 73)

<< <1 2> >>