• GoHome Professional
stan Zvezdara 55000 do 50m2 - GoHome nekretnine mali oglasi
  • stan Zvezdara 55000 do 50m2 - GoHome nekretnine mali oglasi
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan Zvezdara 55000 do 50m2

  • Za upit "stan zvezdara 55000 do 50 m2" pronađeno 7 nekretnina - prosečna cena 2.027 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 52000 eura (malo jeftiniji)
    • 57000 eura (malo skuplji)
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 56.550 €, 39,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Prelepa zgrada savremenog dizajna i visoko kvalitetnih materijala, a nalazi se u lepom delu Mirijeva, blizina Koste Nadja, blizina škole, pijace, vrtića, u blizini okretnice 74, 20, 27 i 79, veoma je dobro povezano sa gradom u svim pravcima. Stanovi su različite strukture i različite....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 55.000 €, 23,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Odlično organizovan stan, odmah useljiv. Nalazi se na samom početku Mirijeva u blizini Zvezdarske šume. Uknjižen kao idealni deo garaže. Prostorije: predsoblje, kuhinja, soba, kupatilo Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja preduzeća .

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 60.000 € na 55.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 55.000 €, 39,00 m2 cca 1410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 66.000 €
29.03.2026 - 60.000 €
04.05.2026 - 59.900 €
06.05.2026 - 60.000 €
17.05.2026 - 55.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i pretsoblja. Održavan i očuvan. Kupac može zadržati nameštaj i uređaje, koji su u stanu. Brzo useljiv. Predat zahtev za evidenciju u RGZ SKN. Fotografije mogu predstavljati ilustraciju. Udaljenost od javnog prevoza je....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan zvezdara 55000 do 50 m2'
55.000 €
55.000 €
60.000 €
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 60.444 €, 27,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

**Mirijevo – moderna novogradnja | kvalitetna gradnja | planirani završetak 2027. godine** U mirnom i sve traženijem delu Mirijeva nalazi se moderna novogradnja koja predstavlja savršen spoj kvaliteta, komfora i savremenog načina života. Projekat je pažljivo osmišljen kako bi budućim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 58.900 €, 31,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Potkrovlje 31 kvm2 ,4/4,na odličnoj lokaciji-blizu škola vrtića,velikog maxija,pijace,banke....C.G. Ima ostavu 20kv.Stan se prodaje sa stvarima.Nije legalizovan.Ima građevinsku dozvolu.Kontakt 0631621351 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 56.000 €, 17,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan nadomak okretnice u Ustaničkoj ulici, Zvezdara. Stan je površine 17m2 sa maksimalno upotrebom svakog kvadrata. Nalazi se na desetom spratu stambene zgrade od petnaest spratova. Zgrada je starije gradnje ali redovno održavana sa dva lifta. Kompletno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 2, 59.000 €, 40,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i pretsoblja. Održavan i očuvan. Kupac može zadržati nameštaj i uređaje, koji su u stanu. Brzo useljiv. Udaljenost od javnog prevoza i prodavnice je, oko, 300m. Stan je suv , očuvan i nije uknjižen. Označena je približna....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 7)