• GoHome Professional
oglasi.rs do 120 m2 opremljen do 66000 eura što sk - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs do 120 m2 opremljen do 66000 eura što sk - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs do 120 m2 opremljen do 66000 eura što skuplji

  • Za upit "oglasi.rs do 120 m2 opremljen do 66000 eura što skuplji" pronađeno 1 716 nekretnina - prosečna cena 570 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 62000 eura (malo jeftiniji)
    • 69000 eura (malo skuplji)
    • do 19 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • dvorište
    • potkrovlje
    • namešten
    • renovirano
    • 3.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, VRNJAČKA BANJA, 72.600 €, 33,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se moderan i potpuno namešten stan površine 33m² u novogradnji, na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Vrnjačkoj Banji – u neposrednoj blizini kompleksa Vinarija i bazena Grabak. Stan se nalazi u mirnom kraju, idealnom za život, odmor ili kao investicija za izdavanje tokom....

 
 
 
  Apartman, NOVI SAD, Nova Detelinara, 72.500 €, 22,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kompletno nameštena garsonjera koja se nalazi na veoma popularnoj lokaciji u ulici Veselina Masleše. Aluminijumski portali, klima, opremljena kuhinja, niski računi. Idealno kako za život tako i kao investicija za izdavanje. *Uknjiženo kao poslovni apartman. Posrednička....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 72.100 €, 28,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan jednoiposoban stan u mirnom delu Adica, savršen za život ili izdavanje. Prodaje se kompletno namešten i opremljen. Za više infoemacija pozovite naše stručne agente .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs do 120 m2 opremljen do 66000 eura što skuplji'
72.100 €
72.100 €
72.100 €
  Stan, VRDNIK, 72.100 €, 36,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju apartmani – Vrdnik. Investicija sa gotovim biznis modelom, uključeno korišćenje SPA centra i bazena. Na idealnoj lokaciji u srcu Vrdnika, na obroncima Fruške gore, prodaju se luksuzno opremljeni apartmani u okviru kompleksa – savršena prilika za investiciju ili privatni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 72.100 €, 25,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kompletno renovirana garsonjera na Bulevaru oslobođenja u Novom Sadu, površine 25m². Stan je moderno opremljen i prodaje se sa svim stvarima u njemu, što ga čini idealnim za useljenje ili kao investicija. Trenutno, u stanu se nalazi podstanar koji plaća 350 evra, te postoji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 72.100 €, 38,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Samo kod nas u ponudi, komforan dvosoban stan u mirnom delu grada. Stan se prodaje kompletno namešten sa tehnikom koja se koristi tek godinu dana. Sve je potpuno novo, što se vidi i na slikama. Dnevni boravak sa kuhinjom i trepezarijom, komforna spavaća soba sa plakarom i francuskim....

 
 
 
  Apartman, VRDNIK, 72.100 €, 36,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 72.100 €, 31,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ID: 548159 - kon.tel. 069/2244173 *** Maksimalno iskorišten prostor u 31 m2 sa spavaćom sobom u novogradnji na Petrovaradinu. Kompletno namešten i opremljen stan, sve kao na slikama ostaje u postojećoj ceni stana. Postoje 2 stepenika za silazak u stan ali je u pitanju prizemlje. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 72.100 €, 29,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

**TOP LOKACIJA** Lepo opremljena garsonjera sa galerijom na Limanu 2. Visoki plafoni,pvc stolarija, dobra keramika. Ispred ima dosta parkinga, blizina škole i autobuskih stanica. Nekretnina koju definitivno vredi pogledati!! Za više informacija pozovite nas. Lift, Internet, Telefon,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 72.100 €, 31,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam kompletno renoviran jednoiposoban stan na mirnoj lokaciji, promenjene su sve vodovodne i strujne instalacije, opremljen je novim nameštajem i savremenom tehnikom. Prodaje se sa većinom nameštaja i tehnikom, terasa od cca 10m2 nije u kvadraturi vrlo lako može da se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 72.100 €, 41,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 72.100 €, 28,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Odličan jednoiposoban stan u mirnom delu Adica, savršen za život ili izdavanje. Prodaje se kompletno namešten i opremljen. Za više infoemacija pozovite naše stručne agente. KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: 064-80-333-22, 064-80-333-23 021-23-000-30 EMAIL: art. nsgroup@gmail. com AGENCIJSKI....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 72.000 €, 90,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo odličan troiposoban salonac u Resavskoj ulici, nadomak Tašmajdana. Stan je potpuno namešten i opremljen. Prostorije: antre kao manja soba, kupatilo sa tuš kabinom, kuhinja, ostava, lodja, 3 sobe od kojih je jedna spavaća, drugo kupatilo sa kadom. Parking....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 72.000 €, 31,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zlatibor-ekstra lux Apartman 31 m2. Na odličnoj lokaciji u borovoj šumi nedaleko od centra Zlatibora. Aprtman je u izgradnji planirani rok završetka je decembar 2025 god +- 60 dana U okviru zgrade planiran je resoran SPA centar sa 40 podzemnih garažnih mesta. Najsavremeniji materijali....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 72.000 €, 60,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ovaj prelep i dizajniran stan nalazi se na Vračaru okružen svim najbitnijim sadržajima za život što podrazumeva prodavnice, apoteke, prodavnice raznih sadržaja, blizina uključenja sa autoputem što ga čini odlično povezanim sa svim delovima grada. Zgrada je nova, strogo održavana.....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 72.000 €, 37,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se potpuno namesten apartman na Kopaoniku u kompleksu Chalet Vrhovi Kopaonika. Apartman se nalazi u blizini buduće gondole i sportskog centra za pripremu sportista. Apartman je veoma funkcionalan površine 35m2 i sastoji se od spavaće sobe sa francuskim ležajem, singl ležaj....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 72.000 €, 30,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kompletno opremljen apartman 30 m2. Nalazi se u Vikend naselju, Milmari resort.,sa prelepim pogledom na padine Kopaonika. Apartman se sastoji od ulaznog hodnika otvorenog tipa, kupatila, dnevne sobe sa kuhinjom i odvojene spavaće sobe. Namenjen je za boravak do 4 odrasle....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 72.000 €, 90,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122335, IV/, klima, lift, telefon, terasa, parking, stambena zgrada. Izdaje se svetao i prostran trosoban stan, 90m2, u mirnom delu Novog Naselja. PET FRIENDLY. Ima moderno opremljen dnevni boravak otvorenog tipa, dve prostrane spavace sobe i dva elegantna kupatila.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Palilula, 72.000 €, 90,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor u blizini Palilulske rampe, sastoji se od tri etaže površine od po 90m2. Svaki sprat kuće ima tri odvojene prostorije, kuhinju, kupatilo, terasu i grejanje TA. Poslovni prostor je opremljen PVC stolarijom, ne zahteva dodatna ulaganja. Ima dvorište sa parking....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 72.000 €, 72,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo stan na fantastičnoj lokaciji na Dedinju, na samo 50m od Američke ambasade i na 100m od kružnog toka kod Pinka. Stan ima 2 ulaza, a sastoji se od ulaznog hodnika, kupatila, 2 sobe, kuhinje, terase i još jedne prolazne sobe kroz koju se zapravo ulazi u kuhinju ali i izlazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 71.500 €, 55,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan 2.0 stan, svetao, u odličnoj novogradnji. Odlično iskorišćen prostor, u sve prostorije se ulazi iz hodnika. Zgrada sa liftom i centralnim grejanjem (sa kalorimetrima). Stan je odmah useljiv. Opremljen je tehnikom, postoji mogućnost opremanja u potpunosti. U neposrednoj blizini....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 71.250 €, 57,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep stan u zgradi Beograda na Vodi - Park View .Stan je lepo sređen, potpuno opremljen novim nameštajem i tehnikom, komforan, poseduje jednu spavacu sobu,dnevnu,poseduje kupatilo, podrum i terasu. Stan ima pogled na Centar grada i Kulu. Grejanje je centralno, iz toplane, sa mogućnoscu....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 71.000 €, 36,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo odličan jednoiposoban stan na Zlatiboru. Zgrada je izgrađena od najkvalitetnijih materijala i nalazi se na svega 500m od centra (Zlatiborskog jezera). Stan je ušuškan na četvrtom spratu i opremljen je kvalitetnom keramikom, PVC stolarijom, roletnama sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 70.200 €, 54,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Moderno opremljen dvosoban stan. Strukturu stana open space dnevni boravak sa kuhinjom, odvojena spavaća soba, terasa sa pogledom na reku i kupatilo. Postoji mogućnost zakupa garažnog mesta uz doplatu 100EUR Zgrada BW Verde se nalazi u neposrednoj je blizini savske obale i Galerije....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 70.040 €, 25,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

TOP PONUDA! Idealan stan za izdavanje, život. Stan kompletno opremljen, prodaje se svim stvarima. Funkcioniše kao stan na dan. Prelep komplex sa svojim bazenom, saunom, đakuzijom. Uknjižen na vlasnika. Naša preporuka. POZOVITE 063/1836-766 NIKOLA. Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 70.040 €, 40,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je izuzetno očuvan i u potpunosti opremljen stan površine 30m², smešten u mirnom i lepo uređenom delu grada. Ovaj šarmantni dom odiše toplinom i praktičnošću, a zahvaljujući pametno osmišljenom rasporedu prostora, funkcioniše kao jednoiposoban — spavaći deo je diskretno....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 70.000 €, 32,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem potpuno opremljen apartman u hotelu Mujen lux, 32m2, četvrti sprat (lift) u okviru koga se nalazi recepcija, restoran i SPA centar sa zatvorenim i otvorenim bazenom. Moguća kupovina na kredit. Cena dogovor. Kontakt telefon 064/1100954 Igor .

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Vračar, 70.000 €, 70,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban prazan stan, koji je pogodan za poslovni prostor. Na slikama je stan opremljen ali se izdaje prazan. Mesečni troškovi su oko 12000 dinara. Prostorije: predsoblje, dnevna soba, kuhinja sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine.....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 70.000 €, 39,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan na Zlatiboru u naselju Palisad Na mirnoj lokaciji, okruženo zelenilom, na samo 15 minuta od centra, u blizini Titove vile Stan ima 39m2 Nalazi se na 1 spratu novije zgrade sa 4 sprata Po strukturi je 1.5 soban i sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 70.000 €, 34,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📍 Novo naselje – Lokacija koja se traži! 🏠 Uknjižen lokal u funkciji stana – idealna investicija ili nastavak uhodanog posla! Na prodaju je lokal površine 34 m² + galerija od 10 m² , koji se već 10 godina uspešno izdaje kao stan na dan . 📌 Lokacija: Novi Sad, Novo naselje, u neposrednoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 70.000 €, 70,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno lep,svetao i kompletno opremljen stan,odlična lokacija,mali troškovi grejanje na kalorimetre,lep raspored hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, 2 spavaće sobe sa bračnim krevetom,1 gardarober soba koja može da bude i radni prostor, kupatilo,2 terase,idealno i....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 70.000 €, 110,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u širem centru grada površine 110 m2. Sastoji se od hodnika, kupatila, toraleta, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, ostave, dve sobe, i garaža. Kuća građena od čvrstog materijala, po plafonima štukatur, struja trofazna, kanalizacija gradska, stolarija drvena. Kuća....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bogoslovija, 70.000 €, 15,00 m2 cca 4670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivno u ponudi uknjižen apartman površine 33m², sa dodatnim tremom od 15m², na izuzetnoj lokaciji na Zlatiboru. Nalazi se na svega 300 metara od jezera i u neposrednoj blizini hotela Mona. Pozicioniran u prizemlju stambenog objekta sa ukupno tri sprata, orijentisan jugoistočno.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 70.000 €, 70,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prelep trosoban stan na Bulevaru Evropa kod Hotela Sheraton,kompletno je opremljen,sve novo u stanu. Sastoji se od hodnika koji vodi u sve prostorije,dve spavaće sobe sa bračnim krevetom 180x200, jedna spavaća soba je pretvorena cela u garderober,kupatilo sa kadom,dnevna....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 70.000 €, 37,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Smesten u mirnu delu Zlatibora, u apartmanskom naselju Marić, na samo 10 minuta lagane setenje od centra. Potpuno novi i lux opremljen stan. U zgradi se nalazi spa centar koji poseduje bazen, slanu sobu, saunu i parno kupatilo. Godina izgradnje 2023. Pozvati za vise informacija. Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 70.000 €, 30,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118465, PR/, novogradnja. Prodaje se odmah useljiva dvorišna garsonjera u novogradnji, uknjižena kao garaža. Odlična za investiciju za kasnije izdavanje. Kompletno je opremljena i nameštaj ulazi u cenu. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 70.000 €, 28,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzno opremljen apartman u ulici Sportova na Zlatiboru, u okviru prestiznog kompleksa Konak Apartmani & Spa. Povrsina apartmana je 28 kv i ukljucuje sav namestaj, tehniku i dekoraciju. Apartman ima dnevnu sobu, kuhinju, kupatilo, zasebnu spavacu sobu i terasu koja gleda....

 
 
 
  Stan, BEČEJ, 70.000 €, 69,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

CENTAR, 69m2, DVOSOBAN Prodaje se dvosoban stan lepog rasporeda u centru Bečeja. Poseduje dnevni boravak, jednu veću spavaću sobu, kuhinju sa trpezarijom, kupatilo i toalet. Ulaz u stan vodi u prostrani hodnik sa dovoljno prostora za odlaganje jakni i obuće. Iz hodnika se ulazi u....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 70.000 €, 44,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je stan na minut od Banjskog parka i šetališta, površine 44m2, na 3. spratu stambene zgrade, kompletno opremljen. Cena stana je 70.000 eura.ž Kontakt: 065/90 73 165 Terasa, U potkrovlju.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 70.000 €, 100,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se komforan, luksuzno opremljen trosoban stan kod Pravnog fakulteta. Površine je 100m2, nalazi se na VI spratu stambene zgrade sa liftom. Čine ga: ulazni hodnik, dnevna soba, kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa. Grejanje je centralno. Stan je veoma lepo uređen i opremljen,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Žarkovo, 70.000 €, 23,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lokal na odličnoj lokaciji opštine Čukarice u Žarkovu. Nalazi se u prizemlju tržnog centra Titanik. Sastoji se iz centralne prostorije sa velikim izlogom i sanitarnim čvorom. Opremljen sigurnosnim rolo vratima, alarmom, cgBez većih ulaganja. Lokal je vrlo funkcionalan....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 69.999 €, 35,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux jednoiposoban stan na III spratu novosagrađene zgrade (zgrada useljena jula 2021. godine). Sastoji se od prostranog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Po podovima postavljen parket i keramika, grejanje na norveške radijatore, stolarija....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 691)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>