• GoHome Professional
oglasi.rs do 120 m2 do 2200 eura/m2 kablovska što - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • oglasi.rs do 120 m2 do 2200 eura/m2 kablovska što - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs do 120 m2 do 2200 eura/m2 kablovska što manji

  • Za upit "oglasi.rs do 120 m2 do 2200 eura/m2 kablovska što manji" pronađeno 8 842 nekretnina - prosečna cena 1.528 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 2000 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2300 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 180000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 3.sprat
    • pogodan
    • centralno grejanje
    • parket
    • dvorište
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Medijana, 53.240 €, 30,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi PO+PR+3, sa 14 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici na Trošarini u blizini osnovne škole, obdaništa, PMF-a, Bogoslovije Odlična investicija, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan je po strukturi jednoiposoban....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 53.220 €, 30,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi PO+PR+3, sa 14 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici na Trošarini u blizini osnovne škole, obdaništa, PMF-a, Bogoslovije Odlična investicija, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan je po strukturi jednoiposoban,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 53.050 €, 30,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U potrazi ste za dvosobnim stanom i imate ograničeni budžet, mi imamo odličnu ponudu za vas! Predstavljamo vam odličan dvosoban stan u mirnom delu grada! Stan se nalazi u prizemlju zgrade i odličan je za život, bilo da kupujete za sebe ili ulažete novac! Stan se nalazi u novoj zgradi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 53.050 €, 30,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju novog jednoiposobnog stana na Adicama. Poseduje:hodnik,dnevnu sobu sa kuhinjom,odvojenu spavaću sobu,kupatilo i terasu. Podno grejanje. Prodaje se isključivo za keš. Za više informacija pozovite. Agencijska oznaka:1012401 Kontakt:0652813132 (Biro za nekretnine d.o.o.,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 53.050 €, 30,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOVO, USELJIVO! Predstavljamo Vam izuzetnu zgradu na Telepu. Stan u dva nivoa. Dole se nalazi dnevni boravak, vc, terasa. Gore 3 spavaća sobe, kupatilo, velika gratis terasa oko 17m2 i još dve manje terasae koje su u kvadraturi stana. Riječ je o investitoru koji prati trendove u izgradnji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 53.000 €, 30,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 1.5 stan u NOVOM SADU, ADICE površine 30m2. Papirološki se vodi kao garaža i prodaje se isključivo putem gotovinskog plaćanja. Nov, odmah useljiv stan u zgradi sa svega nekoliko stambenih jedinica. Niski komunalni troškovi. Izuzetno funkcionalan. Vredi pozvati i pogledati....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 51.500 €, 30,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam novi projekat u blizini Lipovog gaja. Poznat kvalitet gradnje, sam stan će biti opremljen sa PVC stolarijom sa roletnama, troslojni parket, sigurnosna ulazna vrata. Grejanje na toplotne pumpe, minimalni troškovi. Tehnički vrhunski opremljeno. Sve preporuke. Za više....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 51.500 €, 30,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam novi projekat u blizini Lipovog gaja. Poznat kvalitet gradnje, sam stan će biti opremljen sa PVC stolarijom sa roletnama, troslojni parket, sigurnosna ulazna vrata. Grejanje na toplotne pumpe, minimalni troškovi. Tehnički vrhunski opremljeno. Sve preporuke. Za kupce....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 49.500 €, 30,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 1.5 stan u NOVOM SADU, ADICE površine 30m2. Stan je u izgradnji. Blizina glavne saobraćajnice Veternička ulica. Pozovite da pogledate. Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 49.450 €, 30,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju garsonjera u mirnom kraju na Novoj Detelinari. Garsonjera se nalazi u prizemlju i ulaz je iz dvorišta. Postoji mogućnost parkinga u dvoristu zgrade. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 49.440 €, 30,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

544477- Fenomenalna, na pola gotova izgradnja! U mirnoj ulici bez imalo prometa, a pak na odličnoj lokaciji, nalazi se ova urbana vila sa svega nekoliko stanova. U kvalitet gradnje se možete uveriti i lično, a da navedemo samo nekoliko od karakteristika ove izgradnje: podno grejanje,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 48.700 €, 30,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se garsonjera u NOVOM SADU, ADICE površine 30m2., Stan je u izgradnji. Dobro povezana sa glavnom saobračajnicom Heroja Pinkija. Jedini prostao u objektu. Pozovite da pogledate. Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 48.420 €, 30,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jednoiposoban u izgradnji na Adicama. Useljivo u avgustu. Grejanje je podno na toplotne pumpe. Parking mesto u ceni. Pozovite za više informacija. Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 48.350 €, 30,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju garsonjere u mirnom delu Petrovaradina, sa razvojem novog porodičnog kvarta. Projekat se izdavaj vrhunskom opremom i materijalizacijom gradnje. Grejanje je na toplotne pumpe, uz stan se dobija i potpuno opremljeno kupatilo sa italijanskom keramikom I klase. U neposrednoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 47.980 €, 30,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jednoiposoban stan u izgradnji na Adicama. Useljivo u avgustu. Grejanje je podno na toplotne pumpe. Parking mesto u ceni. Pozovite za više informacija. Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 47.980 €, 30,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Garsonjera u izgradnji na Adicama. Useljivo u avgustu. Grejanje je podno na toplotne pumpe. Parking mesto u ceni. Pozovite za više informacija. KING NEKRETNINE - Za sve vaše potrebe u pronalaženju idealnog doma, obratite se nama! ☎️ 021-221-5555 📱 064-80-333-13 / 064-80-333-12 📧....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 47.750 €, 30,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 47.540 €, 30,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jednoiposoban u izgradnji na Adicama. Useljivo u avgustu. Grejanje je podno na toplotne pumpe. Parking mesto u ceni. Pozovite za više informacija. Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 43.680 €, 30,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Za više informacija pozovite naše agente! Tel:0216620001 Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična izgradnja, jednoiposoban na atraktivnoj lokaciji. Pouzdan investitor. Rok izgradnje oktobar 2025.god. Za više informacija pozovite naše agente.Tel:0216620001 Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BEOČIN, 43.260 €, 30,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan u Beočinu uknjižen na vlasnika 1/1 na 30m2, u prirodi ima više - oko 80m2. Za više informacija pozovite. Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BEOČIN, 43.260 €, 30,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična garsonjera po veoma pristupačnoj ceni. Stan se nalazi na Adicama u blizini novosadskog puta. U okolini se nalaze svi sadržaji. Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 42.500 €, 30,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo u Atraktivnom delu Adica Lepu Garsonjeru 25 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJIStan se vodi kao Garaža nalazi se u kvalitetno građenoj zgradi u Prizemlju i u mirnom kraju pogodan za udoban život građanaIstičemo kvalitetnu ugradnju, parketi,italijanske pločice,pvc stolarija,centralno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 70.000 €, 30,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju odlične garsonjere na mirnoj lokaciji u blizini Bulevara Patrijarha Pavla. Stan se nalazi na uglu zgrade tako da kuhinja ima veliki prozor kao i kupatilo manji. Grejanje na gas. Za sve dodatne informacije i zakazivanje razgledanja nekretnine obratiti se na broj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 70.040 €, 30,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 1.0 stan u NOVOM SADU, SATELIT, površine 30m2. Nalazi se kod Satelitske pijace. Visoko prizemlje-visina viša od prvog sprata, ispod podrumske prostorije. Kuhinja sa trpazarijom ,hodnik, ostava, soba i kupatilo i pripadajuća ostava u podrumu.U ceni ostaju stvari.U blizini....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 70.450 €, 30,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu izgradnju kod Mišeluka kod pouzdanog investitora! Rok završetka se očekuje kraj 2026. godine ali biće dosta ranije. Izgradnja će se sastojati od 2 lamele i od ukupnih 75 stanova raznih dimenzija i površina. Odličan kvalitet gradnje kao i opreme: Šestokomorna....

 
 
 
  Apartman, SOKO BANJA, 70.702 €, 30,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi odličan apartman projektovane površine 30,74m2, u izgradnji, u prvom apart- hotelu u Sokobanji. Nalazi se na trećem spratu ovog prelepog objekta u izgradnji i sastoji se od ulaznog dela, dnevnog boravka sa kuhnjom, spavaće sobe,hodnika, kupatila i terase. Apart hotel je postavljen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 70.770 €, 30,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*Odlična izgradnja na Adicama. Više stanova različitih struktura i kvadratura. Za više informacija pozovite naše agente prodaje! 021/221-5500 Agencijska šifra: 525515 Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 71.000 €, 30,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 1 stan u Novom Sadu, TELEP, površine 30 m². Stan je Polusuteren. Nalazi se u mirnoj ulici nadomak glavnih saobraćajnica. Odlično je povezan sa glavnim saobračajnicama. Izvrsna komunikacija sa gradom. Stan je pogodan kako za starija lica tako i za mlađu populaciju. Noviji....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 71.300 €, 30,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 1 stan u SREMSKOJ KAMENICI površine 30m2. Stan je u izgradnji. Odlično je povezan sa glavnim saobračajnicama. Cena stana sa pdv. Vrhunski kvalitet gradnje i opreme. Stan zavređuje pažnju. Pozovite da pogledate. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 72.000 €, 30,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kompletno opremljen apartman 30 m2. Nalazi se u Vikend naselju, Milmari resort.,sa prelepim pogledom na padine Kopaonika. Apartman se sastoji od ulaznog hodnika otvorenog tipa, kupatila, dnevne sobe sa kuhinjom i odvojene spavaće sobe. Namenjen je za boravak do 4 odrasle....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 72.100 €, 30,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju komforan jednosoban stan na mirnoj lokaciji, i blizini centra grada. Izuzetno niski mesečni troškovi. Stan je u odličnom stanju, zahteva minimalna ulaganja. Prodaje se namešten. Za sve dodatne informacije pozvati 0631231262 Agencijska šifra: 519318 Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 18.000 €, 30,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzno opremljen stan u najatraktivnijem delu grada. Na samom početku Skadarlije. Stan je okrenut ka dvorištu, tako da nema buke sa glavnih ulica. Par minuta od samog centra. Stan poseduje sve potrebne elemente za udoban život. Koncept stana je open space. Savremena kuhinja sa svim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 16.500 €, 30,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se renoviran,kompletno namešten stan u Maksima Gorkog,nedaleko od Kalenić pijace.Nalazi se u zgradi na 4.spratu bez lifta.Odmah useljiv. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 15.000 €, 30,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov stan na Bulevaru Nemanjića, pored Delte u novom luksuznom kompleksu. Nalazi se na sedmom spratu, u novoj stambenoj zgradi, sa tri lifta. Stan je kompletno sređen i opremljen svim novim nameštajem i novim električnim uređajima i do sada neuseljavan. Površina stana je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 15.000 €, 30,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Bulevar oslobođenja - Centar, ulica Futoška. Odlična, nova, apartmanski i moderno nameštena, komforna garsonjera na jednoj od najatraktivnijih lokacija za stanovanje. Preko puta Futoške pijace, blizina strogog centra grada. Ovaj stambeni prostor čine jedna prostrana soba,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 45, 15.000 €, 30,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 550 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se moderno opremljena garsonjera na Podbari u ul.Đorđa Rajkovića. Površina stana je 30m2 nalazi se na visokom prizemlji. Stan je opremljen novim nameštajem i belom tehnikom Centralno grejanje,tv,veš mašina,klima,internet,kablovska NAVEDENA CENA JE SA SVIM URAČUNATIM STAMBENO-KOMUNALNIM....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 500 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namestena garsonjera na Vracaru u novoj zgradi. Odmah useljiva garsonjera, izdaje se na duzi vremenski period. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Za sve dodatne informacije kontaktirati Elite tim: Telefon / WhatsApp / Viber +381(0)606689686 , +381(0)638211760 , Web site : www. elite.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Pantelej, 460 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan površine 30m2 na prvom spratu u kući. Sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinjskog dela, jedne višenamenske prostorije, kupatila i terase. Grejanje je na struju. Ima klimu. Komplet je opremljen nameštajem i svom potrebnom belom tehnikom. Lepo je osvetljen i orijentisan.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Pantelej, 400 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan površine 30m2 na prvom spratu u kući. Sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinjskog dela, jedne višenamenske prostorije i kupatila /kupatilo se nalazi u hodniku na spratu/. Grejanje je na struju. Ima klimu. Komplet je opremljen nameštajem i svom potrebnom belom tehnikom.....