• GoHome Professional
oglasi.rs do 120 m2 do 2100 eura/m2 uknjižen pala - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs do 120 m2 do 2100 eura/m2 uknjižen pala - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs do 120 m2 do 2100 eura/m2 uknjižen pala cena

  • Za upit "oglasi.rs do 120 m2 do 2100 eura/m2 uknjižen pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2200 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 531 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-5%

Promena cene sa 132.000 € na 125.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 125.000 €, 60,00 m2 cca 2080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.11.2025 - 137.000 €
17.12.2025 - 132.000 €
22.05.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.11.2025.,

www.indomio.rs

Veoma zanimljiv dvosoban stan u dva nivoa koji se nalazi na prvom spratu, ali realno je visina drugog sprata. Zgrada starije gradnje pa samim tim ostavlja loš utisak zbog fasade. Uknjižen na 60m2 ali ima više - oko 68m2 jer lođa i ostava na drugom nivou nisu ušle u kvadraturu. Stan....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 150.000 € na 145.000 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 145.000 €, 70,00 m2 cca 2070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.03.2026 - 150.000 €
25.03.2026 - 145.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129390, II/, klima, terasa, uknjižen, podrum, ostava. Na prodaju klasičan dvoiposoban stan na Novom naselju. Stan se nalazi na drugom spratu od četiri bez lifta. Dvostrano je orijentisan. PVC stolarija. U blizini su škola, obdanište, marketi, a oko zgrade ima puno zelenila....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 65.000 € na 62.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Rakovica, 62.000 €, 30,00 m2 cca 2070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 65.000 €
06.05.2026 - 62.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Rakovica, ulica Viševačka, stan od 30m2, po strukturi 1.5-soban, sa odvojenom spavaćom sobom od 9m2. Polu-suteren, ukopan samo 20cm, sa standardnom veličinom prozora. Dobra lokacija, u neposrednoj blizin Premijera, doma zdravlja, škole i prevoza. Stan je kompletno renoviran, PVC stolarija,....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 200.000 € na 185.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BANJA, 185.000 €, 88,00 m2 cca 2100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 200.000 €
24.04.2026 - 185.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Višnjička banja - Slobodana Jovanovića 3. 0, 88m2 (terasa 11m2), 1/4, CG, telefon, interfon, podrum Na prodaju trosoban stan u Višnjičkoj banji, koji se nalazi u kompleksu Energoprojektovih zgrada crvene fasadne cigle. Stan je dvostrano orijentisan i poseduje veliki potencijal....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 129.600 € na 125.000 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 125.000 €, 60,00 m2 cca 2080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.01.2026 - 129.600 €
22.03.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U blizini Futoške pijace, u mirnoj ulici je zgrada novijeg datuma, 2016.godine u kojoj se prodaje polusuterenski stan. Uknjižen, ima centralno grejanje na toplanu, klimu, svoje parking mesto. Stan ima dve spavaće sobe, kuhinju, dnevni boravak, hodnik, kupatilo i terasu. Vrlo funkcionalan.....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 240.000 € na 222.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BELE VODE, 222.000 €, 108,00 m2 cca 2060 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 240.000 €
24.04.2026 - 222.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Čukarica, Bele Vode - Bogdana Velaševića 4.0, 108m2(terasa 4m2), 3/3, CG, garaža, parking, interfon, klima. Odličan stan na trećem spratu na kom se nalaze kuhinja i trpezarija, dok unutrašnje drvene stepenice vode u potkrovlje sa dnevnom sobom, tri spavaće sobe i kupatilom. Najjniža....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 108.000 € na 92.000 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 92.000 €, 45,00 m2 cca 2040 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.11.2025 - 108.000 €
06.03.2026 - 92.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen lokal u tržnom centru City Passage u srcu pešačke zone. Lokal je pogodan za razne namene. Godinama se koristi kao muzički studio za šta je idealan zbog svoje pozicije na nivou -2. Odmah do tržnog centra nalazi se garaža Obilićev venac. Uknjižen na vlasnika bez tereta i zabeležbi.....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 142.000 € na 135.000 € dana 21.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 135.000 €, 64,00 m2 cca 2110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.03.2026 - 154.000 €
31.03.2026 - 149.000 €
07.04.2026 - 145.000 €
09.04.2026 - 142.000 €
21.04.2026 - 135.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2026.,

www.atasenekretnine.rs

U mirnom, porodičnom delu stare Galenike, nalazi se ovaj stan. Zgrade su zidane krajem šezdesetih godina, manje zgrade sa pet-šest stanova. Stan je dvostran, sever, jug orijentacije, odlično osvetljen. Sa obe strane ima po lepu terasu koje nisu ušle u knjižnu kvadraturu. Stan je uknjižen....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 224.000 € na 219.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Labudovo Brdo, 219.000 €, 108,00 m2 cca 2030 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.12.2025 - 285.000 €
12.12.2025 - 275.000 €
19.12.2025 - 269.000 €
28.12.2025 - 262.000 €
11.01.2026 - 258.000 €
23.01.2026 - 255.000 €
30.01.2026 - 252.000 €
15.02.2026 - 242.000 €
22.02.2026 - 239.000 €
04.03.2026 - 238.000 €
15.03.2026 - 234.000 €
20.03.2026 - 231.000 €
25.03.2026 - 229.000 €
05.04.2026 - 226.000 €
10.04.2026 - 224.000 €
20.05.2026 - 219.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen dupleks u mirnom delu Vidikovačkog venca, četvorosoban po strukturi. Funkcionalan, adaptibilan, iznad stana se nalazi tavanski prostor. Stan poseduje dve spavaće sobe, trpezariju kuhinju, kupatilo i hodnik, na prvom i iste takve prostorije na drugom nivou, kao i tri terase.....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 155.400 € na 150.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 150.000 €, 74,00 m2 cca 2030 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 166.500 €
10.04.2026 - 159.100 €
24.04.2026 - 155.400 €
08.05.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka - 1102448 - Cena je 150 000 e + agencijska provizija od 3%. Uknjižen nov, troiposoban stan na Adicama. Stan se sastoji iz dnevnog boravka sa kuhinjom, tri sobe, kupatila, toaleta i zatvorene i otvorene terase. Grejanje je etažno podno na toplotne pumpe. Stan je izuzetno....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 120 m2 do 2100 eura/m2 uknjižen pala cena (430)
  • oglasi.rs do 120 m2 do 2100 eura/m2 uknjižen (2838)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>