• GoHome Professional
oglasi.rs do 120 m2 što manji do 2200 eura/m2 kabl - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs do 120 m2 što manji do 2200 eura/m2 kabl - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs do 120 m2 što manji do 2200 eura/m2 kablovska podno grejanje

  • Za upit "oglasi.rs do 120 m2 što manji do 2200 eura/m2 kablovska podno grejanje" pronađeno 188 nekretnina - prosečna cena 1.820 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 2000 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2300 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 180000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 51.500 €, 25,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u zgradi vrhunskog kvaliteta gradnje i opreme. Klima blok Zorka Šabac plus 10cm stiropor. Nemačka 6komorna spoljna stolarija- spolja aluminijum.. Ugradni vodokotlić, uvozne sanitarije i keramika. Podno grejanje na gas sa kalorimetrima, izuzetna ušteda. Useljenje jun....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 44.550 €, 25,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u novogradnji sa rokom useljenja leto 2025. Podno grejanje na sopstveni kotao - izuzetna ušteda. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Neposredna blizina autobuskog stajališta, doma zdravlja , vrtića Za više informacija i razgledanje pozovite. ************ Ukoliko....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 49.440 €, 26,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju garsonjera na Adicama u blizini Novosadskog puta - novogradnja, odličan raspored i funkcionalnost. Stan pruža prijatani svetao ambijent, sa lepo iskorišćenim prostorom koji se može dodatno prilagoditi različitim potrebama. Poseduje podno grejanje. Idealna kao prvi stan,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs do 120 m2 što manji do 2200 eura/m2 kablovska podno grejanje'
47.380 €
59.800 €
49.440 €
  Stan, NOVI SAD, Adice, 47.850 €, 26,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u novogradnji vrhunskog kvaliteta gradnje i opreme. Podno grejanje na sopstveni kotao - izuzetna ušteda. Useljivo proleće 2026. . Za više informacija i razgledanje pozovite. ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju je prethodno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 47.280 €, 27,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu garosnjeru u izgradnji na Adicama. Prepoznatljiv kvalitet gradnje, italijanska keramika, pvc stolarija, sigurnosna ulazna vrata, podno grejanje Rok završetka se očekuje do kraja 2025 godine. Ne propustite ovu nekretninu i kontaktirajte nas za više informacija.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 46.350 €, 27,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam novu izgradnju na Adicama! Poznati investitor koji već dugi niz godina gradi stambene objekte i koji je poznat po odličnim rasporedima i kvalitetu gradnje! Sjajna oprema, sigurnosna ulazna vrata, na podu italijanska keramika, PVC stolarija, podno grejanje, svaki....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 46.350 €, 27,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

544475- Fenomenalna, na pola gotova izgradnja! U mirnoj ulici bez imalo prometa, a pak na odličnoj lokaciji, nalazi se ova urbana vila sa svega nekoliko stanova. U kvalitet gradnje se možete uveriti i lično, a da navedemo samo nekoliko od karakteristika ove izgradnje: podno grejanje,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 51.760 €, 28,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 49.440 €, 28,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalna, na pola gotova izgradnja! U mirnoj ulici bez imalo prometa, a pak na odličnoj lokaciji, nalazi se ova urbana vila sa svega nekoliko stanova. U kvalitet gradnje se možete uveriti i lično, a da navedemo samo nekoliko od karakteristika ove izgradnje: podno grejanje, italijanska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 46.350 €, 28,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 53.050 €, 30,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOVO, USELJIVO! Predstavljamo Vam izuzetnu zgradu na Telepu. Stan u dva nivoa. Dole se nalazi dnevni boravak, vc, terasa. Gore 3 spavaća sobe, kupatilo, velika gratis terasa oko 17m2 i još dve manje terasae koje su u kvadraturi stana. Riječ je o investitoru koji prati trendove u izgradnji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 53.050 €, 30,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju novog jednoiposobnog stana na Adicama. Poseduje:hodnik,dnevnu sobu sa kuhinjom,odvojenu spavaću sobu,kupatilo i terasu. Podno grejanje. Prodaje se isključivo za keš. Za više informacija pozovite. Agencijska oznaka:1012401 Kontakt:0652813132 (Biro za nekretnine d.o.o.,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 49.440 €, 30,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

544477- Fenomenalna, na pola gotova izgradnja! U mirnoj ulici bez imalo prometa, a pak na odličnoj lokaciji, nalazi se ova urbana vila sa svega nekoliko stanova. U kvalitet gradnje se možete uveriti i lično, a da navedemo samo nekoliko od karakteristika ove izgradnje: podno grejanje,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 57.750 €, 31,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 69.500 €, 32,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju moderno opremljen jednoiposoban apartman u Vili Elza – Zlatibor Prodaje se funkcionalan i potpuno opremljen jednoiposoban apartman površine 32.18 m², smešten u prestižnoj Vili Elza, na jednoj od najtraženijih lokacija na Zlatiboru. Apartman se nalazi na 3. spratu (ima lift),....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 60.800 €, 32,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 1.5 stan u NOVOM SADU, ADICE, površine 32m2. Stan je nov i odmah useljiv. Prodaje se isključivo za gotovinsko plaćanje. Funkcionalan, podno grejanje. Papirološki se vodi kao garaža. Zavređuje pažnju. Pozovite Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 56.050 €, 32,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja na odličnoj lokaciji! Izuzetan kvalitet izgradnje i opreme stanova u objektu svega 300m od Novosadskog puta! Podno grejanje sa viessmann pumpama, antracit stolarija i ceserit visage fasada! Zgrada sa malim brojem stanova, što omogaćava mirno okruženje! Zaista izuzetna prilika!....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 52.530 €, 32,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u Novogradnji sa rokom useljenja jul 2025. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Podno grejanje na toplotne pumpe- izuzetna ušteda. Mogućnost kupovine parking mesta. Za više informacija i razgledanje, pozovite. ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 52.530 €, 32,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u Novogradnji sa rokom useljenja maj 2025. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Podno grejanje na toplotne pumpe- izuzetna ušteda. Mogućnost kupovine parking mesta. Za više informacija i razgledanje, pozovite. 064/2202-511 Radojica Internet, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Apartman, BRUS, 59.000 €, 33,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Apartman u Brzeći, 0.5, 33m2, V sprat od V, sa blagim kosinama (najniža tačka na 1,87m), lift. PVC stolarija, EG na stuju, podno grejanje u kupatilu. Kompletno opremljen i uknjižen. Okrenut ka planini, 500m2 udaljen od ski gondole, u objektu Foka Spa, izgradjenom 2014. godine, koji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 69.380 €, 34,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u Novogradnji sa rokom useljenja leto 2025. PDV za kupce I stana. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Podno grejanje na toplotne pumpe - izuzetna ušteda. Mogućnost kupovine parking mesta. Može kredit. Za više informacija i razgledanje, pozovite. ************ Ukoliko....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 50.500 €, 34,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se garaza - stan, naselje Veternik, ul. Leptirova. Nekretnina ima svoje brojilo za struju, podno grejanje, kvalitetnu keramiku, svoj kotao za grejanje. Ulaz iz zgrade, pozicioniran na cosku, sto daje prednost veoma velike osvetljenosti. Uz nekretninu dobijate jedno parking....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 21.000 €, 35,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šabačka, malo iznad Đeram pijace, lux namesten stan od 35,5m2, sastoji se od dnevne sobe sa trpezarijom, odvojena spavaca soba i kupatilo, zgrada je useljena pre godinu dana, sve u stanu je novo, ugaona, francuski lezaj, bela tehnika,plakari, masina za pranje i susenje, inverter klima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 80.000 €, 36,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u novogradnji vrhunskog kvaliteta gradnje i opreme. Podno grejanje na sopstveni gasni kotao - izuzetna ušteda. Useljivo proleće 2026. . PDV za kupce I stana. Za više informacija i razgledanje pozovite. ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 70.160 €, 36,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan s pdv-om u izgradnji na Klisi. Podno grejanje,svaki stan parking mesto. Naša preporuka.064/8222116 Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 61.800 €, 36,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan jednoiposoban stan na Adicama. Novija zgrada, useljena 2024.-e godine, u stanu se nikad nije živelo. PVC stolarija, odlična keramika, podno grejanje, roletne. Odličn raspored. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 73.130 €, 38,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na Salajci, na atraktivnoj poziciji, nalazi se ovaj dvosobni, dvorišni stan. U lepo uređenom dvotištu, u nizu od pet stanova, četiri su izdata. Ispred stana je parking mesto i lepo uređena baštica, koja pruža potpunu privatnost i prijatan ambijent. Stan je potpuno renoviran. U dvorištu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 67.200 €, 38,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u novogradnji sa rokom useljenja leto 2025. Podno grejanje na sopstveni kotao - izuzetna ušteda. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Neposredna blizina autobuskog stajališta, doma zdravlja , vrtića Za više informacija i razgledanje pozovite. 064/2202-511 Radojica....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 54.200 €, 38,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlican svetao stan u glavnoj ulici Mladenovac / Kralja Petra Prvog / velicine od 38.14m2, novogradnja - maj 2022.godine, treci sprat, lift, klima, video nadzor, digitalni internet, Katv, dobre strukture, sa pripadajucom kuhinjom, kupatilska galanterija, ugradni ormar hodnik,....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 89.000 €, 38,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja nameštenog stana u Prestige Forest Resortu, kompleksu koji pruža gostima kompletan sadržaj hotelskog tipa. Lokalizovan na samo 10-tak minuta šetnje do centra, u Naselju 25. Maj. Prelepa uredjena dnevna soba, opremljena kuhinja sa trpezarijskim stolom, spavaća soba sa francuskim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Apelovac, 400 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov stan u Igmanskoj. Nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom i povšine je 38m2. Po strukturi je jednosoban i sastoji se iz ulaznog dela, višenamenske prostorije sa trpezarijom i kuhinjom. Poseduje i terasu. Grejanje u stanu je etažno (podno grejanje na gas), a poseduje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 85.500 €, 39,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 86.210 €, 39,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 86.290 €, 39,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zlatibor - kupovina direktno od investitora. Zlatibor je planina izuzetne lepote, oaza mira i odmora. Netaknuta priroda, zdrav vazduh, jaki izvori čiste planinske vode su nezamenljive vrednosti koje privlače veliki broj ljudi. Predstavljamo apartmane koji se nalaze na samo 300m od....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 76.930 €, 39,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u Novogradnji sa rokom useljenja jul 2025. PDV za kupce I stana. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Podno grejanje na toplotne pumpe - izuzetna ušteda. Mogućnost kupovine parking mesta. Za više informacija i razgledanje, pozovite. ************ Ukoliko je ova nekretnina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 75.910 €, 39,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan s pdv-om u izgradnji na Klisi. Podno grejanje,svaki stan parking mesto. Naša preporuka.064/8222116 Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 87.550 €, 39,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je odličan dvoiposoban stan u toj kvadraturi!Novogradnja uknjižena 1/1 na Vlasnika.Podno grejanje na toplotne pumpe!Može da se prodaje preko redovnog stambenog kredita (Ne može kredit za mlade).U cenu je uračunata i agencijska provizija.Za više informacija kontaktirati....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 90.270 €, 41,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 88.150 €, 41,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ADICE, 41m2, JEDNOIPOSOBAN Aktuelan je jednoiposoban stan sa odvojenom spavaćom sobom i terasom u najboljem delu Adica, odmah na granici sa Telepom, u mirnoj i lepoj ulici. U zgradi su aktuelni i drugi stanovi po istoj ceni od 2150eur/m2 a različitih struktura i spratnosti, ukoliko....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 80.400 €, 41,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 75.350 €, 41,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Nova zgrada u centru Veternika sa rokom useljenja 01.07.2025. Koriste se prvoklasni materijali, alu stolarija, podno grejanje na gas, termo blok. mogucnost dogovora oko zavrsnih radova. Slobodan parking oko zgrade. U blizini skola, vrtic, prodavnica, sportski tereni, gratski prevoz.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vidovdansko Naselje, 72.100 €, 41,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novo! - Dvosoban stan bez ulaganja! Useljiv, podno grejanje na struju. Pripadajuće parking mesto u ceni,inverter klima,video nadzor,minimalni mesecni troskovi.Miran kraj za zivot u blizini skole i vrtica, 1 km udaljen od Centra grada. Ne može kredit. Parking, garaža, Internet, Satelitska,....