• GoHome Professional
oglasi.rs do 120 m2 što manji do 1900 eura/m2 kabl - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs do 120 m2 što manji do 1900 eura/m2 kabl - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs do 120 m2 što manji do 1900 eura/m2 kablovska 3.sprat

  • Za upit "oglasi.rs do 120 m2 što manji do 1900 eura/m2 kablovska 3.sprat" pronađeno 172 nekretnina - prosečna cena 1.046 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1800 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1900 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 140000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 355 €, 20,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem garsonjeru u centru Beograda, poželjno zaposlenoj ženskoj osobi. Stan je u stambenoj zgradi, na trećem spratu, čist, renoviran, namešten, tehnički opremljen, sa terasom i grejanjem na struju. Moguć je dogovor o ceni. Terasa, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 12.500 €, 25,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo garsonjeru 25m2 u Bulevaru Despota Stefana u blizini Skadarlije. Nalazi se na trećem spratu zgrade od pet spratova. Odlično pozicionirana u užem centru grada. Stan je kompletno namešten sa svim novim stvarima. Poseduje i TV, veš mašinu. Internet, Kablovska.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 220 €, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se garsonjera površine 25m2 na trećem spratu u zgradi bez lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, jedne višenamenske prostorije sa kuhinjom i kupatila. Grejanje je centralno. Komplet je opremljena nameštajem i svom potrebnom belom tehnikom. Lepo je osvetljena i orijentisana.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs do 120 m2 što manji do 1900 eura/m2 kablovska 3.sprat'
300 €
280 €
53.240 €
  Stan, ČAJETINA, 47.268 €, 26,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo stanove u samom centru Zlatibora, u neposrednoj blizini hotela Mone. U pitanju je novogradnja, rok za završetak radova je jun 2023. godine Stanovi su povrsine od 26m2 do 45m2. Raspored dostupnih stanova: Prizemlje - 41m2, 29m2, 37m2, 26m2 3. sprat - 30m2....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 300 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se opremljena garsonjera u centru grada u ul Kisačkoj. Površina stana je 30m2 nalazi se na 3 spratu bez lifta Etažno grejanje na gas, klima, veš mašina, tv, terasa Kućni ljubimci nisu dozvoljeni Useliv Kontakt 0658888080 Potreban depozit, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 300 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se jednosoban namešten stan kod Železničke stanice u ul. Bulevar Jaše Tomića. Površina stana je 30m2, nalazi se na 3 spratu bez lifta. Stan se sastoji od: Dnevne sobe, odvojene kuhinje, kupatila i hodnika Stan nema terasu Centralno grejanje, tv, veš mašina, klima Useljiv Kontakt....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 55.800 €, 31,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

AKCIJA: ZA KUPOVINU OVE NEKRETNINE KUPAC NE PLAĆA PROVIZIJU. Na prelepoj lokaciji na Kopaoniku izmedju Kraljevih čardaka i MUJEN LUXA nalazi se zgrada sa stanovima koji će do 10. decembra biti useljivi . Na prodaju luksuzan stan (studio-garsonjera) od 31m2 u prizemlju zgrade koji....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 63.000 €, 31,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan na Zlatiboru, u okviru naselja Karaula u ulici Andrije Jevremovića Jedna od najlepših lokacija na Zlatiboru na 15 minuta od centra i jezera Okruženo borovom šumom, u blizini vidikovca Karaula, izdvojeno od najveće gužve i buke Stan ima 30,82m2 Nalazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 63.860 €, 31,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Nekretnina na odličnoj lokaciji, na 3. spratu stare kvalitetne zgrade, odličan raspored, na 2 minuta od stana osnovna škola, Gomex market, autobusko stajalište.kontakt. kontakt: 060/ 30 73 71 5 Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 64.000 €, 31,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

AVIJATIČARSKO NASELJE, 31m2 + 10m2 terasa, JEDNOIPOSOBAN U mirnom delu Novog Sada nalazi se ovaj stan pogodan za život ili investiciju. Na 3. spratu bez lifta, ima predsoblje, kuhinju sa trpezarijom, dnevni boravak, zatvorenu terasu (~10m² + ostava) i spavaću sobu (nije uračunata....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 48.000 €, 32,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo garsonjeru površine 32m2 u novogradnji u Novoj Pazovi. Stan se nalazi na trećem spratu stambene zgrade od pet spratova. Po strukturi se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, perionice i kupatila. Garsonjera je na odličnoj lokaciji u....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Medaković, 400 €, 32,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno renoviran i opremljen 1.5 stan od 32 m² na trećem spratu zgrade u mirnom delu Medaka 3, okrenut ka parku i zelenilu. Stan poseduje centralno grejanje, kablovsku, internet, klimu, protočnu toplu vodu, TV, frižider, veš mašinu, usisivač, peglu, dasku za sušenje,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Pantelej, 250 €, 32,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se jednosoban stan, na atraktivnoj lokaciji, na Panteleju. Nalazi se na trećem spratu u stambenoj zgradi, bez lifta. Stan je sređen, sa svim stvarima, kako nameštajem tako i električnim uređajima. Površina stana je 32m2 i odlične je strukture. Sastoji se od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 250 €, 32,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem jednoiposoban stan na Novoj Detelinari, kvadrature 32m2, na trećem spratu zgrade koja ima pet spratova i poseduje lift. Stan ima klimu i kuhinjske elemente. Postoji mogućnost parkiranja automobila u dvorištu zgrade. Potreban depozit, Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 250 €, 34,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nameštena garsonjera na Novom Naselju u ul.Stanoja Stanojevića. Površina stana je 34m2,nalazi se na 3 spratu sa liftom. Centralno grejanje,tv,veš mašina,klima,ostava,protočna topla voda Useljiv Kontakt 0658888080 Potreban depozit, Terasa, Lift, Satelitska, kablovska TV,....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 47.000 €, 35,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

HIT - SNIŽENA CENA - TOP PONUDA Na prodaju apartman na Kopaoniku, 35m2, 47.000e. Apartman se nalazi u novoj zgradi na trećem spratu bez lifta u kompleksu Kraljevi Čardaci i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, odvojene spavaće sobe i kupatila.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 24.500 €, 35,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi na Dorćolu, u strogom centru grada, na par minuta hoda od pešačke zone u Knez Mihailovoj ulici, tvrđave Kalemegdan, zoološkog vrta, Skadarlije, u neposrednoj blizini škola i vrtića. U potpunosti je renoviran i namešten, ima 35 m2 i nalazi se na 3. spratu zgrade sa liftom.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 60.000 €, 36,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Velika garsonjera, po principu modernog studia, smeštena u potkrovlju zgrade na trećem spratu. ukupna površina je 36. m ali je knjiženo na 29. m2 zbog kosina - predsoblje, mali deo za ručavanje i boravak, maksimalna iskoriščenost prostora, što je za garsonjeru velika prednost. Nema....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 57.600 €, 36,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo jedinstven stan na Zlatiboru u okviru naselja 25. maj Jedno od najatraktivnijih naselja na Zlatiboru Na 10tak minuta hoda od jezere i trga, u blizini više parkova, prodavnica, restorana, kao i kompleksa Titova vila Stan ima 36m2 koji su izuzetno funkcionalno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, DUVANIŠTE, 200 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se jednosoban stan u Duvaništu. Nalazi se na trećem spratu porodične kuće sa posebnim ulazom. Površina stana je 37 m2. Stan je opremljen potrebnim nameštajem i električnim uređajima. Sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, spavaće sobe i kupatila. Stan je lepo....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 67.000 €, 38,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo stan na odličnoj lokaciji na Zlatiboru u naselje 25. maj Stan se nalazi se na 1km od centra i jezera u ulici Andrije Jevremovića Mirna lokacija sa dosta zelenila,više restorana, kafića, parkova, na 5 minuta od vidikovca Karaula, Stan ima 38m2 Nalazi se....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 63.700 €, 38,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Sokobanja Novogradnja, u neposrednoj blizini parka Banjica, Hotela Sunce kao i Centra grada. U ponudi apartmani od 38.6 m2 sa odvojenom sobom na Visokom prizemlju, 1. i 3. spratu. Zgrada u zavrsnoj fazi gradnje, rok za useljenje kraj godine. Kvalitetna izrada, kako stanova, tako i....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 57.000 €, 38,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U blizini škole Miloje Vasić u Kaluđerici, u ulici 5 Maja br 2 prodajemo nov, useljiv 2.0 stan, ima samo jedan ovakav stan, (potkrovlje) 38 m2, odličnog funkcionalnog rasporeda. Stan je odlično organizovan i čine ga: Predsoblje iz kog se ulazi u dnevni boravak sa kuhinjom i izlazom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Apelovac, 400 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov stan u Igmanskoj. Nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom i povšine je 38m2. Po strukturi je jednosoban i sastoji se iz ulaznog dela, višenamenske prostorije sa trpezarijom i kuhinjom. Poseduje i terasu. Grejanje u stanu je etažno (podno grejanje na gas), a poseduje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Sajam, 350 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odličan dvosoban stan u blizini Sajma. Kompletno je namešten, sveže okrečen i smešten na trećem spratu u zgradi sa liftom. Stan se nalazi u mirnom i prijatnom okruženju, okružen zelenilom, a u blizini igrališta, teniskih terena, gradskog bazena, kao i brojnih prodavnica....

 
 
 
  Apartman, SOKO BANJA, 63.690 €, 39,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan apartman, novogradnja, na finoj lokaciji blizu hotela Sunce i poznate kafane Čikago u Sokobanji. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Nalazi se u jednom od najtraženijih delova grada, nadomak šetačke zone, u atraktivnom novom naselju, sa fantastičnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 21.450 €, 39,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9105621. Izdaje se luksuzno opremljena garsonjera na trećem spratu zgrade sa liftom nadomak Futoške pijace. U cenu zakupnine su uključeni internet i kablovska. Stan je useljiv odmah. Potreban depozit u visini mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 250 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se jednosoban prazan stan u blizini Kliničkog centra! Stan se nalazi na trećem spratu u zgradi bez lifta, površine 39m2 sa TA-grejanjem i izuzeno niskim troškovima! Sastoji se od dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje, hodnika, kupatila i terase. Stan je nenamešten i izdaje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 400 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan površine 40m2 na trećem spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je na struju. Komplet je opremljen nameštajem i svom potrebnom belom tehnikom. Postoji parking mesto u dvorištu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 390 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se jednoiposoban stan kod škole Ućitelj Tasa. Nalazi se na trećem spratu u stambenoj zgradi sa liftom. Stan je sređen i opremljen potrebnim nameštajem i električnim uređajima. Površina stana je 40 m2 i odlične je strukture. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 350 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam upravo renoviran jednoiposoban stan pov ršine 40m2 na Novom Naselju. Zastakljena terasa, PTV, CG, klima, veš mašina, interfon, frižider, šporet, kablovska, TV, satelitska, kablovskai internet. Nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom. Potreban je depozit u visini....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Bulevar, 300 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se jednosoban namešten stan na Bulevaru Evrope. Površina stana je 40m2,nalazi se na 3 spratu u zgradi sa liftom. Stan se sastoji od:Dnevne sobe,kuhinje,kupatila,hodnika i Francuske terase Centralno grejanje,klima,veš mašina,tv,protočna topla voda Informatika je 8000 din. Kontakt....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 29.520 €, 41,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo stan u Vojvode Stepe, u blizini Autokomande Stan je jednoiposoban kvadrature 41m2 Struktura stana - dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe (sa garderoberom u koji se ulazi - walk in closet), kupatila i terase Stan se nalazi u novoj, luksuznoj....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 400 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na mirnoj i porodičnoj lokaciji na Detelinari, kod osnovne škole Dositej Obradović, izdajemo komforan i kompletno namešten jednoiposoban stan površine 41m², idealan za parove ili porodice. Stan se nalazi u novijoj zgradi sa liftom, na 3. spratu, a raspored je maksimalno iskorišćen....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 75.117 €, 42,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi PO+PR+3, sa 14 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici na Trošarini u blizini osnovne škole, obdaništa, PMF-a, Bogoslovije Odlična investicija, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan je po strukturi jednoiposoban,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 450 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se jednoiposoban namešten stan na Grbavici u ul. Danila Kiša. Površina stana je 42m2, nalazi se na 3 spratu u zgradi sa liftom. Stan se sastoji od: Dnevne sobe, kuhinje, spavaće sobe, kupatila, hodnika i terase. Centralno grejanje, tv, veš mašina, klima Kućni ljubimci nisu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 500 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se moderno opremljen 1,5-soban stan od 44m² u Avenija Garden kompleksu Na trećem spratu savremene zgrade sa liftom, u prestižnom i dobro organizovanom kompleksu Avenija Garden, izdaje se kompletno opremljen 1,5-soban stan površine 44m². Stan je funkcionalnog rasporeda, moderno....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 85.545 €, 45,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan 45,34m2, na trećem spratu stambeno-poslovnog objekta Po+P+4 na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u naselju Čalije, sa mogućnošću povraćaja PDV-a. Zgrada se gradi po evropskim standardima, uz upotrebu isključivo visokokvalitetnih materjala renomiranih evropskih....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 74.480 €, 45,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 45,14m2. Nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom. Stan je po strukturi je jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila, i terase.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 33.750 €, 45,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U centru svih zbivanja, u Cetinjskoj ulici, na trećem spratu u zgradi od pet spratova, sa liftom, nalazi se ovaj kompletno renoviran, manji dvosoban stan od 45m2. U stanu je etažno grejanje na struju, ima i mermoterm i klimu. Kompletno je opremljen za udoban život. Od bele tehnike....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 450 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se jednoiposoban namešten stan na Grbavici u ul.Doža Đerđa. Površina stana je 45m2,nalazi se na 3 spratu u zgradi sa liftom. Stan se sastoji od:Dnevne sobe,kuhinje,spavaće sobe,kupatila i terase. Etažno grejanje na gas(plaća se samo u grejnoj sezoni),tv,veš mašina,klima Useljiv....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 350 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se jednoiposoban stan u samom centru grada Niša u Voždovoj ulici, u zgradi starije gradnje sa liftom na trećem spratu, uknjižene površine 45m2, sa centralnim grejanjem. Stan se sastoji iz ulaznog hodnika, komforne dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene kuhinje, spavaće sobe sa....