• GoHome Professional
oglasi.rs do 110 m2 što manji uknjižen 2.sprat do - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs do 110 m2 što manji uknjižen 2.sprat do - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs do 110 m2 što manji uknjižen 2.sprat do 2000 eura/m2

  • Za upit "oglasi.rs do 110 m2 što manji uknjižen 2.sprat do 2000 eura/m2" pronađeno 84 nekretnina - prosečna cena 1.648 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2100 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 170000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 26.000 €, 12,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se poslovni prostor površine 12 m2 u samom centru grada, nalazi se na drugom spratu, u zgradi postoji lift, uknjižen bez tereta, useljiv po isplati. Kontakt: 0693831003 .

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 28.840 €, 14,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se poslovni prostor od 14m2, uknjižen 1/1. Nalazi se na drugom spratu poslovno stambene zgrade u centru grada. Za više informacija pozovite naše agente. .

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 28.850 €, 14,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se poslovni prostor od 14m2, uknjižen 1/1. Nalazi se na drugom spratu poslovno stambene zgrade u centru grada. Za više informacija pozovite naše agent .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs do 110 m2 što manji uknjižen 2.sprat do 2000 eura/m2'
67.500 €
52.000 €
250 €
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 34.000 €, 25,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan lokal u strogom centru u tržnom centru Kalča, odličan za izdavanje. Kompletno je renoviran bez ulaganja, inače višenamenski upravo zbog svoje pozicije i lokacije. Pogodan za razna predstavništva, advokatske kancelarije, ordinacije. Trenutno je izdat. Uknjižen je....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 65.000 €, 40,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan na Zlatiboru u naselju Zova Naselje Zova predstavlja jedno od zelenih oaza Zlatibora izdvojeno od urbanog centra i okruženo šumom i prirodom koja Vam daje priliku za odmor i relaksaciju Udaljeno 10 minuta vožnje od centra i jezera Stan ima komfornih....

 
 
 
  Apartman, DIVČIBARE, 76.000 €, 41,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U centru Divčibara, u Valjevskoj ulici, prodaje se luksuzno opremljen dvosoban apartman površine 41 kvadratni metar. Stan se nalazi na drugom spratu nove zgrade izgrađene 2021. godine sa dvorištem i video nadzorom. Prostor je u luksuznom stanju i potpuno namešten sa kuhinjskim elementima,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 300 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten jednosoban stan u strogom centru grada u ulici Strahinjića Bana u zgradi starije gradnje sa malim liftom, na drugom spratu, uknjižene površine 41m2, sa grejanjem na struju (centralno grejanje isključeno). Stan se sastoji iz ulaznog hodnika, dnevne sobe, kuhinje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 87.550 €, 43,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lep nov stan, do sada neuseljavan sa parkingom u dvorištu. Stan se nalazi u potezu ulice Kopernikova. Stan se nalazi na drugom spratu i deo stana je pod kosinama, te ima površinu poda od 56m2, a uknjižen je na 43m2. Stan ima dnevnu sobu koja je povezana sa kuhinjom, dve....

 
 
 
  Stan, RUŠANJ, 53.000 €, 45,00 m2 cca 1180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo uknjižen stan u Rušnju, na drugom spratu u blizini se nalaze svi infrastrukturni ojekti, prodavnice, stanica, škola, Dom zdravlja, pošta. Stan je prazan i brzo useljiv. PROSTORIJE: predsoblje, kuhinja sa trpezarijom, dnevni boravak, soba, kupatilo, lođa.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 100.940 €, 46,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*EKSKLUZIVA*.Prodajemo u srcu Južnog Telepa Uknjižen Jednoiposoban stan 46 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJIStan je svetao i funkcionalan kompletno je Renoviran nalazi se na Drugom spratu u manjoj zgradi ulične orijentacije,poseduje Dnevnu sobu sa odvojenom kuhinjom,spavaću sobu,predsoblje,kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 97.900 €, 47,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

!!!POVOLJNO!!! Predivno očuvan dvosoban stan starije gradnje na Detelinari.U stanu je kompletno zamenjena i postavljena nova PVC stolarija.Stan je na drugom spratu kvalitetno građene stare zgrade i do njega je dovoljno lagano popeti se i bez lifta, nije poslednji sprat, okružen je....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 65.800 €, 47,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan u novogradnji, u stambenom objektu p plus 2 plus pk, na odličnoj lokaciji u Sokobanji. Uknjižena površina stana je 47m2 i nalazi se na drugom spratu u zgradi bez lifta. Stolarija je pvc, na podu je laminat I klase, grejanje je na stuju. Odlična investicija....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 84.000 €, 49,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju nov, odmah useljiv, dvosoban stan, površine 49m2, na 2.spratu u manjoj stambenoj zgradi bez lifta, sa TA grejanjem, na odličnoj lokaciji u Nišu, u Knjaževačkoj ulici, preko puta osnovne škole Mika Antić, u blizini DIS-a, Lidl-a, crkve Svetog Vasilija Ostroškog, keja na....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, Centar, 75.000 €, 50,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvosoban namešten stan površine 50m2 u Centru. Uknjižen. Drugi sprat. Ima terasu. Odlična lokacija, strogi Centar, na 300m od Gradske kuće. Idealno i kao investicija za iznajmljivanje. Za više informacija možete nas kontaktirati na 066 82 92 600, Dragana Crnjanski, br.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 105.000 €, 50,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120162, II/IV, lift, terasa, uknjižen. Na prodaju odličan namešten dvosoban stan na Novom naselju. Stan se nalazi na drugom spratu sa liftom i uknjižen je. Zgrada je novija i stan ima dve terase. U blizini je Lidl kao i autobuske linije. Odličan za život. Telefon. Više....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 92.700 €, 53,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u starijoj zgradi, u naselju Durlan, u neposrednoj blizini restorana Lion. Nalazi se u mirnom porodičnom kraju, idealnom za život, naročito za porodice sa decom, u neposrednoj blizini se nalaze pošta, osnovna škola, kao i brojne trgovinske radnje. Stan ima 53m2, po....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 111.250 €, 53,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju dvosobnog stana koji se nalazi u mirnom kvartu, bogatom zelenilom i sa dosta parking mesta. Izuzetno svetao stan, sastoji se od dnevne sobe, odvojene kuhinje sa prirodnom ventilacijom, prostrane spavaće sobe, kupatila, hodnika i ostave. Stan poseduje terasu površine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 113.300 €, 53,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan na atraktivnoj lokaciji u mirnom delu Stare Detelinare, idealan kako za porodični život, tako i kao investicija. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade bez lifta. U pitanju je komforan dvosoban stan, sa izuzetnim potencijalom – uz određena ulaganja moguće....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka-1100855 Na prodaju uknjižen dvosoban stan na Detelinari u neposrednoj blizini O.Š."Dositej Obradović". Stan se lako može adaptirati u dvoiposoban (od kuhinje se može dobiti jedna dečija soba). Stan se sastoji iz prostranog dnevnog boravka, izdvojene kuhinje, odvojene....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Detelinara, klasičan dvosoban stan koji se lako može adaptirati u dvoiposoban, 53m2 +6m2 terase+++ Agencijska oznaka-1064007 Na prodaju uknjižen dvosoban stan na Detelinari u neposrednoj blizini O.Š."Dositej Obradović". Stan se lako može adaptirati u dvoiposoban (od kuhinje se može....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 40.500 €, 54,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ako želite da živite u epicentru dešavanja, u ponudi za Vas imamo odličan 2.0 stan u ulici Nikole Spasić, odmah kod Knez Mihailove. Stan je uknjižen, 54 m2, dvosoban. Nalazi se na 2.spratu/8, u lepo održavanoj starijoj zgradi, sa liftom i centralnim grejanjem. Sastoji se od hodnika....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 27.500 €, 55,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam prelep, dvosoban stan na Podbari, uknjižene površine 55 m², dok u stvarnosti raspolaže sa čak 70 m² prostora. Nalazi se na drugom spratu u urednoj zgradi sa liftom, u mirnoj ulici nadomak centra grada, svega nekoliko minuta hoda od pešačke zone. Stan je kompletno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 109.560 €, 56,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo stan, Novo Naselje. Šarengrad. Uknjižen. Stan se nalazi na drugom spratu, zgrada nema lift. Cena je 1900eur/m2 + 3% agencijske posredničke naknade. Stan poseduje prostranu dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom, spavaću, kupatilo i terasu. Za više informacija pozovite: 0668442233.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 84.000 €, 56,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Ikat nekretnine su u prilici da vam ponude par stanova raznovrsnih kvadratura i spratnosti u novoizgrađenoj zgradi u naselju Boleč u opštini Grocka U blizini se nalaze prodavnice, pumpe, dom zdravlja, osnovna skola i ostali infrastrukturni objekti Izolacija sendvič zid, hrastov parket....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 78.400 €, 56,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan u novogradnji, u stambenom objektu p plus 2 plus pk, na odličnoj lokaciji u Sokobanji. Uknjižena površina stana je 56m2 i nalazi se na drugom spratu u zgradi bez lifta. Stolarija je pvc, na podu je laminat I klase, grejanje je na stuju. Odlična investicija....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 72.100 €, 56,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalan višenamenski lokal u biznis centru u srcu grada Novog Sada. Uknjižen 1/1 na prodavca. Lokal se nalazi na drugom spratu poslovnog objekta i ima 56m2. Kvadratnog pravilnog oblika, poseduje i malu ostavicu pregradjenu u uglu prostorije kao i dva dupla prozora....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 99.700 €, 57,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je troiposoban namešten stan uknjižen na 57 kvadrata a korisne površine 70 m2 na drugom spratu na Telepu u blizini limana IV,.Atraktivan , praktičan dupleks ima na donjem nivou hodnik predsoblje, kupatilo, dnevni boravak, kuhinju, terasu 6 m2, spavaću sobu, stepenice....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 129.780 €, 60,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lep uknjižen dvosoban stan 60m2 na Detelinari. Stan je na 2 spratu stambene zgrade bez lifta. Ima dve komforne sobe, trpezariju , kuhinja sa ostavom , dve terase i kupatilo. Takodje poseduje i podrumsku prostoriju. PVC je svuda postavljen osim u trpezariji. Dobar raspored....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Na prodaju – Kompletno namešten dvosoban stan, Detelinara, 60m², 2. sprat 🏡✨ U ponudi je prostran i kompletno namešten dvosoban stan površine 60m² , koji se nalazi na 2. spratu stambene zgrade na atraktivnoj lokaciji na DetelinarI . Zgrada je uredna i održavana, a okolina nudi....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 122.000 €, 61,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u novoj lux zgradi, na fenomenalnoj lokaciji u ekološkom naselju Jelena Anžujska sa prelepim pogledom. Stan je uknjižen na 56m2, ali mereno ima 61m2. U pitanju je dupleks na drugom spratu, južno orjentisan, sa pogledom ka centralnom delu Zlatibora. Stan je sređen i prodaje se....

 
 
 
  Stan, INĐIJA, 85.000 €, 61,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Sjajna prilika da postanete vlasnik odličnog stana koji se nalazi u stambenoj zgradi na drugom spratu sa pogledom na Dunav, otprilike 15 minuta vožnje do autoputa. Stan je potpuno renoviran, uključujući elektricne i vodovodne instalacije. Na zgradi je u toku uredjivanje fasade. Možete....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 97.000 €, 62,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo dvosoban stan u Vrdniku 62m2. Stan se nalazi na drugom spratu od četiri. Uknjižen je 1/1 i moguća je prodaja putem kredita. Kompletno je renoviran i potpuno spreman za život ili izdavanje. Nalazi se na odličnoj lokaciji, na 100-200 metara od centra, parka, prodavnica, ambulante,....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Kotež 1, 86.000 €, 62,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju uknjižen dvosoban namešten stan od 62m2 na drugom spratu. Može zamena za manji stan u Pančevu Terasa, Internet.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 135.000 €, 62,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u centru. Nalazi se na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini fakulteta i škole. Odlična investicija za porodični život, kao i za izdavanje. Stan je uknjižene površine 62 m2 i terase 8m2 koja ne ulazi u kvadraturu stana. Nalazi se na drugom spratu u zgradi bez lifta.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 129.780 €, 63,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je originalno dvosoban, trenutno organizovan kao trosoban stan od 63,5m2, u starijoj zgradi u mirnom delu Grbavice. Stan je na drugom spratu od tri, dvostrano orjentisan u zgradi bez lifta, sa samo 11 stanova u ulazu. Kompletna renovacija stana radjena pre 10 godina,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 105.000 €, 64,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan stan, na top lokaciji, u blizini Pravnog fakulteta. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Nalazi se u jednom od najtraženijih delova grada, jer su nadomak niški kej, osnovna škola, Pravni fakultet, autobuska stajališta, pešačka zona.. Po strukturi je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 133.900 €, 64,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

KOMFORAN DVOSOBAN STAN, NOVO NASELJE---Agencijska šifra 1000040. Stan se nalazi na drugom spratu kvalitetne zgrade sa liftom i dvostrano je orijentisan. Ulazni hodnik, desno dnevna soba sa izlazom na terasu, pored kuhinja sa trpezarijom sa izlazom na terasu,preko puta spavaća soba....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 140.000 €, 64,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118009, II/IV, terasa, uknjižen. Na prodaju komforan dvosoban stan na Novom naselju ( ŠONSI) drugi sprat sa liftom. Stan se sastoji od komotnog predsoblja, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, lepe lođe sa ostavom, kupatilo i spavaća soba. Stan je uknjižen. Više informacija....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 105.000 €, 65,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo dvostrano orijentisan dvoiposoban stan od 65 m², smešten na drugom spratu zgrade bez lifta, na atraktivnoj lokaciji u strogom centru grada. Stan je veoma osvetljen i poseduje dva ulaza, što pruža dodatnu fleksibilnost u korišćenju prostora. Raspored prostorija: Odvojena....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 57.680 €, 65,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

531790- Komforan dvosoban stan u samom centru Vrdnika. Stan se nalazi u zgradi starije gradnje, na drugom spratu. Uknjižen je na 65m2 na vlasnika 1/1. Stan je odličnog rasporeda i pruža izuzetan komfor, iz hodnika se ulazi u sve prostorije, dnevnu sobu, spavaću sobu, kuhinju, kupatilo.....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 56.650 €, 65,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Komforan dvosoban stan u samom centru Vrdnika. Stan se nalazi u zgradi starije gradnje, na drugom spratu. Uknjižen je na 65m2 na vlasnika 1/1. Stan je odličnog rasporeda i pruža izuzetan komfor, iz hodnika se ulazi u sve prostorije, dnevnu sobu, spavaću sobu, kuhinju, kupatilo. Dnavna....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 54.100 €, 65,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 84)

<< <1 2> >>