• GoHome Professional
obrenovac do 73000 eura što jeftiniji - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • obrenovac do 73000 eura što jeftiniji - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - obrenovac do 73000 eura što jeftiniji

  • Za upit "obrenovac do 73000 eura što jeftiniji" pronađeno 56 nekretnina - prosečna cena 1.085 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 69000 eura (malo jeftiniji)
    • 76000 eura (malo skuplji)
    • do 1000 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • parking
    • 1.sprat
    • podrum
    • 2.sprat
    • potkrovlje
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, OBRENOVAC, 65.000 €, 71,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

Vikend kuca na 10 ari placa. Prvoklasno zemljiste pod vocem orah,lesnik,tresnja,visnja,sljive,jabuke,kruske,smokve,dunje. Plac ima svoj hidrofor,svoju vodu,ima i gradsku vodu,struju,gas je doveden do placa. Kuca ima 71m2,renovirana je pre 6 meseci sve je promenjeno. Donji nivo soba,....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 69.000 €, 31,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U najlepšem delu Obrenovca, u naselju Rajkovac, nalazi se ovaj jednosoban stan za prodaju. Smešten je u kvalitetnoj, dobro održavanoj i urednoj zgradi sa lifrom. Infrastruktura je dobra, u neposrednoj blizini se nalaze svi ostali neophodni sadržaji za ugodno i lagodno stanovanje.....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, Centar, 69.840 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2026.,

www.agencijakvadrat.net

Na prodaju jednosoban stan površine 34.92m² u kvalitetnoj novogradnji. Stanovi su dostupni od prvog sprata do potkrovlja, sa funkcionalnim rasporedom koji pruža maksimalnu udobnost za život. Struktura stana: • dnevna soba • kuhinja • kupatilo • hodnik • terasa Stan predstavlja jednu....

 
 
 
  Kuća, OBRENOVAC, 70.000 €, 100,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo .

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 72.000 €, 40,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju moderni i funkcionalni stanovi površina od 40m² - 117m², različitih spratnosti od prizemlja do potkrovlja, smešteni u širem centru Obrenovca, u kvalitetnoj novogradnji. U pitanju je stambeni kompleks koji spolja pleni svojom atraktivnošću, dok svojim enterijerom stanarima....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 72.500 €, 47,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2025.,

www.vivanekretnine.rs

Na prodaju jednoiposoban stan površine 47m2 (+4m2) koji se nalazi u prizemlju stambene zgrade u Obrenovcu. Stan se nalazi na 400m udaljenosti od centra Obrenovca, u blizini osnovne škole, obdaništa, Lidla, Maxija, autobuske stanice. Sastoji se od ulaznog hodnika, spavaće sobe, dnevnog....

 
 
 
  Poslovni prostor, OBRENOVAC, 73.300 €, 37,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju lokal površine 37 m², smešten na odličnoj lokaciji – svega 200 metara od glavne autobuske stanice i 30 metara od prometnog puta, u mirnoj stambenoj ulici sa lakim pristupom i vidljivošću. Prostor je kompletno završen, moderan i svetao, sa velikim staklenim površinama ka....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 74.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.02.2022.,

www.klikdooglasa.com

Stan [telefon] . [telefon] m [telefon] sastoji se iz dnevne sobe sa trpezarijom,dve spavace sobe,kuhinje,kupatila,wc-a,galerije sa stepenicama ,dva hodnika i tri ostave.Takodje u cenu ulaze podrum od tri kvadrata i parking mesto.Nalazi se u mirnom delu grada u blizini vrtica Veseljko....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 76.464 €, 42,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Sa velikim zadovoljstvom Vam predstavljamo moderne i funkcionalne stanove površina od 40m² - 117m², različitih spratnosti od prizemlja do potkrovlja, smešteni u centru Obrenovca, u kvalitetnoj novogradnji. U pitanju je stambeni kompleks koji spolja pleni svojom atraktivnošću, dok....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 76.464 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.agencijakvadrat.net

Sa velikim zadovoljstvom Vam predstavljamo moderne i funkcionalne stanove površina od 40m² – 117m², različitih spratnosti od prizemlja do potkrovlja, smešteni u centru Obrenovca, u kvalitetnoj novogradnji. U pitanju je stambeni kompleks koji spolja pleni svojom atraktivnošću, dok....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 76.500 €, 49,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan stan bez ulaganja, na idealnom prvom spratu, u zgradi sa liftom. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom iz koje se izlazi na veliku terasu koja se zatvara roletnama, odvojene spavaće sobe, kupatila, ostave- garderobera, i hodnika. U stanu ostaje....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 78.821 €, 47,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Veliko nam je zadovoljstvo što smo u mogućnosti da Vam ponudimo jednoiposoban stan 47.77m², na prvom, drugom spratu, kao I u potkrovlju zgrade, koja se nalazi na odličnoj lokaciji, svega 1 km od centra Obrenovca. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje,....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 85.000 € na 79.000 € dana 07.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, OBRENOVAC, 79.000 €
 

Kretanje cena nekretnine:
28.03.2026 - 85.000 €
07.04.2026 - 79.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2026.,

www.agencijakvadrat.net

Prodaje se kuća sa direktnim izlazom na reku Savu, površine 59m² na placu ukupne površine 17.5 ari. Nalazi se na izvanrednoj lokaciji u mestu Skela, na 10ak kilometara udaljenosti od Obrenovca. Kuća je adaptirana i odmah useljiva. Dužina obale je 23 m, ceo plac je pravougaonog oblika....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 79.350 €, 51,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.02.2025.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU! Dvosoban stan 51 m2 u Obrenovacu, Nemanjina Mirna lokacija, nedaleko od centra grada Garažna mesta Podno grejanje Zgrada priključena na toplovod, centralno grejanje Spoljna izolacija (kamena vuna) Krajni rok završetak radova - decembar 2025. godine Početak radova decembar....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-56 (od ukupno 57)

<< <1 2> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.