• GoHome Professional
obrenovac do 73000 eura pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • obrenovac do 73000 eura pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - obrenovac do 73000 eura pala cena

  • Za upit "obrenovac do 73000 eura pala cena" pronađeno 5 nekretnina - prosečna cena 1.788 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 20 m2
    • do 30 m2
    • 30 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 30 m2
    • 40 m2
  •  Po ceni
    • 69000 eura (malo jeftiniji)
    • 76000 eura (malo skuplji)
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • novogradnja
    • parking
    • bazen
    • luksuzan
  • Slike

Pretraženo 200 531 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-20%

Promena cene sa 75.000 € na 60.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, OBRENOVAC, 60.000 €, 32,00 m2 cca 1880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 62.400 €
25.02.2026 - 75.000 €
19.04.2026 - 60.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja modernog višenamenskog poslovnog prostora u LUX novogradnji, Obrenovac, Rvati. Nedaleko od sportskog centra, autobuske stanice, obrenovačkog bazena, desetak minuta hoda do centra Obrenovca. Lokal je spojen sa susednim lokalom od 29m2, kupovinom oba lokala dobijate prostor....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 70.000 € na 60.000 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, OBRENOVAC, 60.000 €, 55,00 m2 cca 1090 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.01.2026 - 70.000 €
05.04.2026 - 60.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Kuća površine 55 m2 i pomoćnim objektom od 26 m2 na građevinskom placu površine 50ari + njiva površine 40ari. Kuća - terasa, dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, spavaća soba, kupatilo i ostava. Drvena i PVC stolarija, trofazna struja, gradska voda. Kilometar od centra Skele (škola,....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 55.000 € na 50.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, OBRENOVAC, 50.000 €
 

Kretanje cena nekretnine:
14.03.2026 - 55.000 €
23.05.2026 - 50.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2026.,

www.agencijakvadrat.net

Prodaje se plac površine 4.96 ari sa kućom oko 70 m² u vikend naselju Zabran, Obrenovac, jednoj od najlepših zelenih oaza u blizini Beograda. Lokacija je idealna za sve koji žele mir, prirodu i beg od gradske gužve, a opet da budu relativno blizu grada. Kuća je za renoviranje ili....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'obrenovac do 73000 eura pala cena'
54.400 €
54.400 €
 
-7%

Promena cene sa 85.000 € na 79.000 € dana 07.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, OBRENOVAC, 79.000 €
 

Kretanje cena nekretnine:
28.03.2026 - 85.000 €
07.04.2026 - 79.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2026.,

www.agencijakvadrat.net

Prodaje se kuća sa direktnim izlazom na reku Savu, površine 59m² na placu ukupne površine 17.5 ari. Nalazi se na izvanrednoj lokaciji u mestu Skela, na 10ak kilometara udaljenosti od Obrenovca. Kuća je adaptirana i odmah useljiva. Dužina obale je 23 m, ceo plac je pravougaonog oblika....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 1)

<< <1> >>