• GoHome Professional
do 60 m2 zadnjih 7 dana do 2200 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 60 m2 zadnjih 7 dana do 2200 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 60 m2 zadnjih 7 dana do 2200 eura/m2

  • Za upit "do 60 m2 zadnjih 7 dana do 2200 eura/m2" pronađeno 324 nekretnina - prosečna cena 1.796 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 2000 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2300 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 180000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • lift
    • parket
    • 1.sprat
    • pogodan
    • 2.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Medijana, 138.600 €, 63,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvoiposoban stan površine 63m2 na atraktivnoj lokaciji, na Bulevaru Nemanjića, u neposrednoj blizini tržnog centra Delta Planet. Stan se nalazi na 8. spratu stambene zgrade sa liftom i nije na poslednjem spratu. Po strukturi se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 52.740 €, 24,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je moderan stan u novom kompleksu u izgradnji, smešten na atraktivnoj lokaciji u Vrnjačkoj Banji, u širem centru grada. Ovaj stan predstavlja odličan izbor za one koji traže kvalitet, savremen dizajn i komfor u ambijentu koji odiše elegancijom. Stan se nalazi na 4. spratu....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 79.000 €, 36,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalan jednoiposoban stan u Kaluđerici, idealan kako za život tako i kao investicija. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, odvojene spavaće sobe, kupatila i terase. Prostor je maksimalno iskorišćen sa dosta prirodne svetlosti. Niski režijski troškovi.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 60 m2 zadnjih 7 dana do 2200 eura/m2'
126.000 €
126.000 €
59.000 €
  Garaža, BEOGRAD, Mirijevo 1, 24.000 €, 14,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Mirijevo - Dva bela goluba garažno mesto, 14m2, lift, nivo -2 Na prodaju je parking mesto u podzemnoj garaži novoizgrađenog stambenog kompleksa u Mirijevu. Mesto je prostrano (13. 80m2), lako pristupačno i obezbeđeno modernim automatskim vratima sa daljinskim upravljačem.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 92.400 €, 42,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Klima Parking Kanalizacija Novogradnja Interfon Nikole Altomanovića Soba: 1.5 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 132.000 €, 60,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan na Bulevaru Nemanjića – lokacija koja se traži! Ako vam je važna dobra lokacija, funkcionalan raspored i stan bez dodatnih ulaganja – ovo može biti prava prilika. ✔️ 60m² (57m² grejne površine + terasa) ✔️ Visoko prizemlje ✔️ Renoviran stan ✔️ Komforna dnevna soba sa....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 145.200 €, 66,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stanova u izgradnji u Centru grada, površine 66 kvm, na petom spratu, sa grejanjem na gas, lift u zgradi ( ide i do garaža ). Sastoje se od hodnika sa garderoberom, kupatila, kuhinje, dečije sobe, spavaće sobe, dnevne sobe sa trpezarijom i terase. Stanovi su orijentisani ka....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 70.000 €, 32,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se odličan stan na Adicama – 32 m² + 5 m² terasa Na prodaju je potpuno namešten stan u urbanom delu Adica, u ulici Sime Milutinovića Sarajlije. Stan se nalazi na prizemlju zgrade, sa dvorišne strane, što pruža osećaj kao da živite u kući – mirno, praktično i udobno • Površina:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kumodraž 1, 97.000 €, 44,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Na prodaju, odličan, dvosoban stan površine 44 m2 u mirnom delu Kumodraža u ulici Milutina Paunovića, na svega 100 metara od autobuskih linija 25P, 33 39, 406 L,409 i E9, u Vojvode Stepe iznad Farmaceutskog fakulteta. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od prostranog ulaznog....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 139.000 €, 64,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nekretninegigant.rs

Prodaja dvosonog stana površine 64,45 kv u jednom od najtrazenijih naselja u Nišu-Duvanište. Mirno okruzenje na samo par minuta od osnovne skole,vrtica Odlična struktura, vredi pogledati Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux 064-538-11-99 064-616-98-20 Agencija Gigant....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 89.000 €, 41,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Jedan od najmodernijih kompleksa na odličnoj lokaciji u Mirijevu, sa pogledom na Dunav i Avalu. Savremeni dizajn objekta je izražen! Kompleks je izgrađen od najkvalitetnijih materijala na tržištu renomiranih stranih proizvođača. Stolarija je PVC petokomorna, keramika granitna prve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 140.976 €, 65,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se dvoiposoban stan površine 64,08 m², sa izuzetno funkcionalnim rasporedom prostorija. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta, garderobera i terase koja pruža dodatnu udobnost. Smešten je na mirnoj i zelenoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 116.930 €, 53,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se veoma lep trosoban stan u novogradnji sa građevinskom dozvolom, odmah useljiv. Uskoro će biti i upotrebna dozvola. Stan je prazan, funkcionalnog rasporeda, i sastoji se od: ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i izlazom na terasu, dve spavaće sobe, kupatila.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 80.000 €, 37,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Stan u naselju Borča ukupne površine 37,44 m2. Odlična lokacija.U procesu legalizacije. Oglas za: Prodaju Grejanje: ta Kvadratura: 37 m 2 Sobe: 2 Nameštenost: prazan Tip objekta: standardni Sprat: 1 Ukupno Spratova: 4.

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 80.000 €, 37,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan u naselju Borča ukupne površine 37,44 m2. Odlična lokacija.U procesu legalizacije. .

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 110.000 €, 51,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u Kragujevcu, u naselju Erdoglija. Nalazi se u zgradi iz 2015. godine, na 4. spratu od ukupno 6. Stan je odmah useljiv, bez dodatnih ulaganja, i prodaje se sa stvarima unutra. Grejanje je centralno, na kalorimetar, pa se plaća po utrošku. Površina stana je 51 m², a....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Studentski Grad, 28.000 €, 13,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se garažno mesto od 13m2 u New Minelu, na nivou -2. Agencijska provizija iznosi 800 evra od kupoprodajne cene. Kontaktirajte nas za više informacija. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 116.250 €, 54,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u mirnom delu Petrovaradina Lepu Trosoban stan 54 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja Interfon U izgradnji.

 
 
 
  Kuća, VELIKI CRLJENI, 53.000 €, 24,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Kuća se nalazi na placu od 41a, mereno ima 70m2. Uknjižena je na 24m2. Krov i fasada su u odličnom stanju. Svi prozori su pvc sa mrežicom i roletnom. Struktura kuće -ulazni hodnik, kuhinja, dve sobe,kupatilo i ostava. Osim kuće na placu se nalazi i nedovršen obekat koji se može pretvoriti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 86.000 €, 40,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Mirijevo - Jovanke Radaković 2. 5, 40m2 (terasa 3m2), PR/2, EG, interfon Na prodaju funkcionalan stan u prizemlju nove zgrade. Od prostorija stan poseduje: dnevnu sobu sa trpezarijom i izlazom na terasu, dve spavaće sobe i kupatilo. Zgrada je u završnoj fazi izgradnje, useljenje....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, Centar, 97.486 €, 44,11 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.nidax-nekretnine.rs

Subotica, Centar III, na odličnoj lokaciji prodaje se dvosoban stan u izgradnji (sa garažnim mestom), na prvom spratu od ukupno šest u višestambenoj zgradi sa liftom, površine 44.11m². Stan se sastoji od predsoblja, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila, spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 113.000 €, 53,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju dvoiposoban, useljiv stan u novogradnji,površine 53 m2, u stambenom objektu PO+P+IV, u Duvaništu. Zbog svoje lokacije odlična je investicija za porodičan život, ali i za izdavanje. Stan se nalazi na 4. spratu i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom,dve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 83.000 €, 39,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1102621 - Uknjižen dvosoban stan u Veterniku. Poseduje dve sobe i kuhinju sa trpezarijom. Terasa sa pogledom na dvorište. Grejanje na gas. U dvorištu parking za stanare. KONTAKT SVETLANA 06256 9714 Prikaži broj . Jednoiposoban stan, Novi Sad - Centar | Prodaja....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 83.000 €, 39,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi Kitić nekretnina: jednoiposoban u neposrednoj blizini Medicinskog Fakulteta. Prodaje se stan na I spratu stambene zgrade, površine 39 m² i sastoji se od: hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, odvojene kuhinje, spavaće sobe, kupatila i terase. Stanje je izvorno, tako da....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Liman IV, 70.000 €, 33,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132498, PR. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132498, PR. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 060/399- 0210 ... Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Poslovni prostor / Lokal, Novi Sad - Liman 4 | Prodaja · 33m² · 70.000€.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 139.990 €, 66,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi imamo svetao stan izvanredne strukture, okružen parkovima i zelenilom - prava oaza mira. Stan je u blizini državnih i privatnih vrtića, škola, Maksija i svih drugih infrastrukturnih sadržaja koji se nalaze na dohvat ruke. Odlično je povezan sa svim delovima grada, nedaleko....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 50.900 €, 24,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE GARSONJERA KOJA MOŽE DA SE PROMETUJE I PUTEM KREDITA ZA MLADE I NALAZI SE NA FUTOŠKOM PUTU BLIZU SATELITSKE PIJACE I BULEVARA EVROPE I NA 6 STANICA AUTOBUSOM OD CENTRA GRADA. SASTOJI SE OD KOMPLET OPREMLJENE KUHINJE, DNEVNE SOBE KOJA JE TAKODJE OPREMLJENA NAMEŠTAJEM, KUPATILO....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 91.000 €, 43,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U najlepšem delu Novog Beograda nalazi se stan u urednoj, lepo održavanoj zgradi. Okružen je zelenilom, igralištima, parkovima, preko puta opštine Novi Beograd, na svega par minuta od tržnog centra Novi Merkator i 5 minuta od tržnog centra Stari Merkator. U neposrednoj blizini se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 110.000 €, 52,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

Ekskluzivno u Agenciji ZidArt Ključ od stana kod agenta Lepo adaptiran u dvoiposoban Delimično renoviran Brzo useljiv Uknjižen na vlasnika Za keš kupce Podrum 8 m2 Lepo i uredno dvorište Agencijska provizija je 2% Šta podrazumeva agencijska provizija od 2%: Agencija, zajedno sa agentom,....

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 110.000 €, 52,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je odličan, održavan i kompletno namešten dvoiposoban stan na izuzetnoj lokaciji u Kotežu, idealan kako za porodičan život tako i kao sigurna investicija za izdavanje. Stan se nalazi na prvom spratu uredne i održavane zgrade, a njegova najveća prednost, pored funkcionalnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kotež, 110.000 €, 52,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju veoma lepo održavan i funkcionalan dvoiposoban stan u mirnom delu Krnjače, u ulici Ulica Jovana Isailovića. Nekretnina je dobro očuvana, odmah useljiva i ne zahteva dodatna ulaganja. Odlikuje je veoma dobra struktura i maksimalno iskorišćen prostor. Sama struktura sastoji....

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 110.000 €, 52,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 38.000 €, 18,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja lokala u podzemnom prolazu(Centar)Prodaja lokala u novom podzemnom prolazu. Površina lokala je 17,5 m2 ima mokri čvor.Sve dodatne informacije možete dobiti na brojeve 018/299-229 i 064/120-25-82. Agencija Gigant je upisana u registar posrednika pod brojem 352. .

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 120.000 €, 57,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na odličnoj lokaciji, u porodičnom i mirnom okruženju formiranog naselja, prodaje se stan u kvalitetnoj zgradi. Po strukturi je dvosoban, ali je adaptiran u 2.5-soban, što mu daje dodatnu funkcionalnost i mogućnosti za različite potrebe. Poseban šarm prostoru daju dve terase – jedna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 120.000 €, 57,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka - 1101872 - Cena je 120 000e + 3% agencijska provizija. Uknjižen trosoban stan na Adicama. Sastoji se iz dnevnog boravka, dve spavaće sobe, kupatila, ostave i ograđenog dela dvorišta sa šupom, oko 60m2 na korišćenje. Grejanje je etažno na lični, elektrokotao i invertersku....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 120.000 €, 57,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencija Gold nekretnine, predstavlja dvoiposoban stan na prodaju na na granici Telep i Adica, Novi Sad. Stan je funkcionalnog i veoma dobro organizovanog rasporeda, pruža maksimalnu iskorišćenost prostora i udobnost za svakodnevni život. Posebnu vrednost ovoj nekretnini daje privatno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 86.000 €, 40,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Kanalizacija Terasa Interfon Jovanke Radaković Soba: 2.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 105.000 €, 50,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Lokal se nalazi u širem centru grada, površine 50 kvm podrum, u prizemlju, lokal do ulice ( izlog do ulice), grejanje na gas ( u lokalu ima i inverter klima ). Sastoji se od jedne velike prostorije i toaleta . Mogućnost kupovine parking mesta ispred lokala po ceni od 8.000 eura +....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 123.900 €, 59,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednoiposoban stan površine 59m2 na atraktivnoj lokaciji, na Bulevaru Nemanjića, u neposrednoj blizini tržnog centra Delta Planet. Stan se nalazi na 8. spratu stambene zgrade sa liftom i nije na poslednjem spratu. Po strukturi se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 126.000 €, 60,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, 130.000 €, 62,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan od 55m2 plus terasa oko 7m2, na desetom spratu u zgradi sa dva lifta. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, dve spavaće sobe, kuhinje, kupatila i terase. Stan je prvobitno bio dvosoban ali je trpezarija pretvorena u spavaću, moguće je stan vratiti u prvobitno....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 320)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8> >>