• GoHome Professional
do 60 m2 što jeftiniji do 2900 eura/m2 zadnjih 7 d - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 60 m2 što jeftiniji do 2900 eura/m2 zadnjih 7 d - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 60 m2 što jeftiniji do 2900 eura/m2 zadnjih 7 dana namešten

  • Za upit "do 60 m2 što jeftiniji do 2900 eura/m2 zadnjih 7 dana namešten" pronađeno 43 nekretnina - prosečna cena 2.527 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 2700 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3000 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 260000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • lođa
    • duplex
    • bazen
    • parket
    • 2.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 531 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Slavija, 17.000 €, 34,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2026.,

www.ikatnekretnine.com

Idealan stan za urbani način zivota, Stan se nalazi na trećem spratu uredne zgrade sa liftom. Useljivo odmah. Izuzetno funkcionalan, komotan i zdrav, a se sastoji od ulaznog hodnika, prostrane sobe, kuhinje, zastakljene terase i kupatila. Kompletno je namešten, vlasnik je spreman....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 45.000 €, 22,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Studio 22m2 u Vikend naselju na Kopaoniku, hotelski kompleks Milmari resort- Registrovan za izdavanje i kategorizovan sa 4 *. Kompletnop namešten, razrađen za izdavanje, Topla veza sa recepcijom, spa centrom, bazenom i restoranom. Uklljučeno korišćenje sportskog terena u okviru kompleksa.....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 50.000 €, 17,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Garsonjera se nalazi na izuzetnoj lokaciji u Centru grada.Stan je kompletno namešten, što je idealno za brzo i jednostavno useljenje.U neposrednoj blizini se nalaze svi potrebni sadržaji, poput prodavnica, restorana i javnog prevoza.Ova lokacija pruža praktičnost i udobnost svakodnevnog....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 60 m2 što jeftiniji do 2900 eura/m2 zadnjih 7 dana namešten'
82.400 €
110.000 €
66.000 €
  Stan, KRUŠEVAC, 60.000 €, 50,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno namešten i odmah useljiv dvosoban stan u Kruševcu, smešten na prvom spratu uredne i održavane zgrade, na odličnoj lokaciji u blizini vrtića, marketa i svih sadržaja potrebnih za svakodnevni život. Stan je funkcionalnog rasporeda i ne zahteva dodatna ulaganja,....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 67.500 €, 42,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban namešten stan u Kertvarošu povrešine 42m2 u novosagrađenoj zgradi na 2/3 spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezariji, spavaće sobe koja vodi na malu tersu. Na podovima su tarket i pločice, prozori su PVC, a grejanje je podno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 68.000 €, 23,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju garsonjera površine 22 m², a po arhitektonskom elaboratu 23,6 m², na drugom spratu zgrade. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjskim delom i kupatila. Stan je svetao, funkcionalan i prodaje se namešten. Grejanje je na TA peć. Zgrada je u odličnom stanju, sa novim krovom i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 70.000 €, 25,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka - 1102380 - Cena je 70 000e + agencijska provizija 3%. Garsonjera u Petrovaradinu na visokom prizemlju. Grejanje je na TA peć i inverter klimu. Stan se prodaje namešten. Lokacija je dobro povezana sa gradom – centar Novog Sada je udaljen oko 10 minuta, autobuska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 70.000 €, 32,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se odličan stan na Adicama – 32 m² + 5 m² terasa Na prodaju je potpuno namešten stan u urbanom delu Adica, u ulici Sime Milutinovića Sarajlije. Stan se nalazi na prizemlju zgrade, sa dvorišne strane, što pruža osećaj kao da živite u kući – mirno, praktično i udobno • Površina:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 76.000 €, 28,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je stan na fantastičnoj lokaciji u samom centru grada u Lominoj ulici. Stan se nalazi u suterenu stambene zgrade, ulaz u stan je u zajedničkom dvorištu. Prodaje se potpuno namešten i odličan je kao investicija. Uknjižen na 18 m2, ostalih 10 m2 su u postupku legalizacije.....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 79.800 €, 42,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

Na prodaju kompletno opremljen dvosoban apartman sa pripadajućim podrumom i parking mestom na jednoj od najatraktivnijih lokacija na Zlatiboru, odmah preko puta hotela Bor. Nekretnina predstavlja odličan izbor kako za odmor i uživanje, tako i kao sigurna investicija za izdavanje tokom....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 80.000 €, 39,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Prodaje se kompletno namešten stan površine 39 m², koji se nalazi u ulici Erska na Zlatiboru, na drugom spratu od ukupno tri. Stan je funkcionalno organizovan, svetao i prijatan za boravak, idealan kako za lično uživanje, tako i kao investicija za izdavanje. Prodaje se sa nameštajem,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 85.000 €, 29,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 132398, II/, klima, terasa, uknjižen, parking. Na prodaju odličan namešten manji jednoiposoban stan na Adicama. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase.Grejanje na toplotne pumpe. Uknjižen i uz stan se dobija lično parking mesto. Odličan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 85.000 €, 29,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132398, II/, klima, terasa, uknjizen, parking. Na prodaju odlican namesten manji jednoiposoban stan na Adicama. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, spavace sobe, kupatila i terase.Grejanje na toplotne pumpe. Uknjizen i uz stan se dobija licno parking mesto. Odlican....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 85.000 €, 43,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Prodaje se kompletno opremljen apartman na Zlatiboru, u ulici Andrije Jevremovića, naselje Sloboda. Apartman površine 43 m² nalazi se u prizemlju kvalitetne zgrade sa ukupno tri sprata. Struktura apartmana je veoma funkcionalna, prostor je svetao i lepo organizovan, a velika terasa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 94.000 €, 39,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se uknjižen stan u Borči površine 39m2 i lokacijski je na nekoliko stotina metara od Zrenjaninskog puta, Rode, Maxija, nekoliko restorana i autobuskih stajališta za razne delove grada. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade i sastoji se od ulazne zone, kuhinje sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 95.000 €, 48,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se komforan i potpuno namešten stan u mirnom delu centra Kragujevca. Stan je veoma svetao i topao, što ga čini prijatnim za svakodnevni život tokom cele godine. Nalazi se na drugom spratu stambene zgrade sa ukupno pet spratova, a površina stana iznosi 48 m². Grejanje je na....

 
 
 
  Stan, SREMSKA MITROVICA, 97.750 €, 43,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na Divčibarama se prodaje potpuno nov, nikada useljavan i kompletno namešten stan u prizemlju, na izuzetnoj lokaciji, u blizini hotela "Crni Vrh". Stan se sastoji od hodnika, dnevno-trpezarijskog dela, kuhinje, spavaće sobe i kupatila. Grejanje je podno, što obezbeđuje dodatni....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 106.000 €, 43,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je potpuno opremljen stan površine 43 m², smešten u luksuznom kompleksu Royal Gardens na Zlatiboru. Lokacija je izuzetno atraktivna, u neposrednoj blizini centra, Dino parka i stadiona Švajcarija. Stan se nalazi na šestom spratu zgrade sa liftom i odlikuje se modernim i....

 
 
 
  Apartman, ZLATIBOR, 110.000 €, 41,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

U centru Zlatibora u luksnuznom kompleksu Kalman Zlatibor centar, prodaje se namešten jednoiposobni apartman, koji vlasnik u dogovoru sa recepcijom Kalmana može izdavati u vreme kada ne boravi u njemu. Apartman vam omogućava da uživate u svim sadržajima koje Zlatibor nudi, a istovremeno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 110.000 €, 42,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetno funkcionalan stan, potpuno namešten i opremljen. Na dobroj lokaciji, u mirnijoj ulici. Novija gradnja (2006. godina), uredno održavan ulaz. Stan je svetao i ušuškan. Stan je uknjižen na prodavca 1/1, bez tereta i zabeležbi. Grejanje na struju - električni kotao sa radijatorima,....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 110.000 €, 37,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se moderan apartman na Zlatiboru u neposrednoj blizini Gondole i jezera.. Apartman je površine 37m2 i sastoji se od ulaznog dela, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Apartman se prodaje kompletno namešten. Uz kupovinu stana se dobija i obezeženo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kotež, 110.000 €, 49,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132391, VPR/, terasa, uknjizen, ostava. U ponudi je veoma lepo organizovan stan, funkcionalnog rasporeda, pogodan kako za porodican zivot, tako i za izdavanje. Strukturu stana cine komforan dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom u otvorenom konceptu, dve spavace sobe,....

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 110.000 €, 52,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je odličan, održavan i kompletno namešten dvoiposoban stan na izuzetnoj lokaciji u Kotežu, idealan kako za porodičan život tako i kao sigurna investicija za izdavanje. Stan se nalazi na prvom spratu uredne i održavane zgrade, a njegova najveća prednost, pored funkcionalnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kotež, 110.000 €, 57,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.ikatnekretnine.com

U prilici smo da vam ponudimo trosoban stan 57m 2 na prvom spratu stambene zgrade u naselju Kotež na opštini Palilula. Stan gleda na dvorište zgrade punog zelenila, gde je izolovan od buke. Stan se nalazi u blizini kafića, prodavnica, autobuskih stajališta, škole Stan je uknjižen....

 
 
 
  Stan, BANJA, 119.000 €, 46,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se izuzetan, namešten dvosoban stan u naselju u Višnjičkoj banji, u blizini kompleksa Sunnyville, smešten u mirnom i prijatnom delu ovog kraja. Stan je veoma svetao, komforan i dvostrano orijentisan, sa lepim pogledom na Dunav. Prostor je funkcionalno organizovan, sa otvorenim....

 
 
 
  Apartman, ZLATIBOR, 120.000 €, 40,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Prodaje se luksuzan apartman u kompleksu Golden Panorama na Zlatiboru, površine 40 m², na drugom spratu. Apartman je kompletno luksuzno namešten, moderno uređen i spreman za useljenje ili izdavanje bez dodatnih ulaganja. Struktura apartmana je veoma funkcionalna i pruža maksimalan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 125.000 €, 48,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se funkcionalan i izuzetno prijatan dvosoban stan površine 48 m², smešten na četvrtom spratu stambene zgrade na odličnoj lokaciji koja budućem vlasniku pruža potpun komfor i praktičnost svakodnevnog života. Stan je kompletno namešten i opremljen, što omogućava useljenje bez....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 128.750 €, 50,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kompletno namešten duplex 50m² u novijoj zgradi – Telep Na prodaju moderan duplex stan površine 50 m², smešten na atraktivnoj i mirnoj lokaciji na Telepu. Nekretnina se nalazi u kvalitetnoj zgradi novije gradnje, a poseban osećaj privatnosti i komfora pruža činjenica da se u stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 130.000 €, 64,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se fantastičan dvoiposoban stan u Mirijevu, u ulici Matice Srpske - idealan za porodičan život ili kao investicija. Stan odiše svetlošću, toplinom i odličnom organizacijom prostora, a posebnu draž daje velika uređena terasa koja pruža osećaj privatnosti i mira.Stan se nalazi....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 132.000 €, 43,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Niš, Medijana - Prodaje se 1.0 stan, 43m2+5m2 terasa, na 4. spratu od 5, u neposrednoj blizni Čaira, u zgradi bez lifta. Uz stan ide i parking mesto u dvorištu zgrade sa rampom. Stan se sastoji iz ulaznog hodnika koji povezuje: dnevnu sobu, trpezarijski deo i kuhinju i kupatilo. Iz....

 
 
 
  Stan, BANJA, 135.000 €, 45,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U modernom naselju Sunnyville prodaje se dvosoban, kompletno namešten stan površine 44,28 m². Stan se nalazi na visokom prizemlju (u visini prvog sprata) u zgradi od ukupno pet spratova. Funkcionalno je organizovan i idealan kako za stanovanje, tako i kao investicija za izdavanje.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 140.700 €, 45,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da Vam ponudimo uknjižen, dvosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu - Dušana Vasiljeva,– na Keju, u neposrednoj blizini škole i vrtića. Stan se nalazi na visokom prizemlju kvalitetno građene stambene zgrade, u mirnom i lepo uređenom okruženju koje....

 
 
 
  Stan, VELIKI MOKRI LUG, 145.000 €, 48,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Odličan, funkcionalan dvoiposoban stan u ulici Milovana Vidakovića. Istočno orijentisan, svetao, sa visokim plafonima i kosinom na dva mesta (dnevni boravak-neprimetno i spavaća soba u delu kod prozora), namešten. Čine ga predsoblje, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 153.000 €, 51,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se namešten dvoiposoban ukljužen stan od 51m2 u Učiteljskom naselju na Zvezdari. Učiteljsko naselje je poznato kao miran porodični kraj. Ulica Paje Jovanovića u kojoj se stan nalazi je smeštena u blizini Bulevara kralja Aleksandra i ulice Mis Irbijeve što omogućava dobru povezanost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 155.000 €, 55,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

kontakt agenta 0637791095 Prostran, renoviran, namešten, sa velikim svetlim sobama, u centralnom delu Požeške ulice. Ulazi se iz hodnika u sve prostorije, kuhinju sa trpezarijom, dnevnu i spavaću sobu i kupatilo. Stan je kompletno renoviran, elekro i vodovodna instalacija , PVC prozori....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 155.000 €, 59,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Uknjižen, namešten, 2.0, cg, renoviran, 2/6, lift, lođa. Na prodaju renoviran dvosoban stan u mirnom i zelenilom okruženom delu grada, nadomak Košutnjaka. Stan na odličnoj lokaciji idealnoj za porodični život, daleko od gradske buke a sa brzom vezom ka svim delovima grada. Svetao,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 159.900 €, 51,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Izuzetno lep i funkcionalan dvoiposoban stan u novogradnji koji ispunjava visoke gradjevinske i estetske standarde. Sastoji se od predsoblja, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, dečije sobe, kupatila i terase. Južne orjentacije, svetao i lepo osunčan. Višekomorna....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 165.000 €, 56,25 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

2.5, terasa, etažno grejanje, parking, keš kupci. U prilici smo da ponudimo potpuno sređen i namešten dvoiposoban stan na odličnoj lokaciji u novogradnji na Ledinama, u blizini glavne saobraćajnice i lakog pristupa Novom Beogradu i svim sadržajima. Stan se prodaje namešten, sa svim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 165.000 €, 56,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 165.000 €, 55,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

ŽIVKA DAVIDOVIĆA – ZVEZDARA (KONJARNIK) U ponudi je izuzetno funkcionalan i kompletno namešten stan na jednoj od najtraženijih lokacija na Zvezdari, u mirnoj i uređenoj ulici Živka Davidovića, u naselju Konjarnik. Stan površine 55 m2 nalazi se na 3. spratu od ukupno 3 sprata u održavanoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 169.950 €, 57,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je izuzetno lep i funkcionalan dvoiposoban stan na Telepu, idealan za porodičan život ili kao sigurna investicija. Stan se nalazi na trećem spratu uredne i održavane zgrade bez lifta. Raspored je odlično organizovan i maksimalno iskorišćen. Dnevni boravak je prostran i....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-41 (od ukupno 40)

<< <1> >>