• GoHome Professional
do 340000 eura lift 50 m2 2.sprat - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • do 340000 eura lift 50 m2 2.sprat - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 340000 eura lift 50 m2 2.sprat

  • Za upit "do 340000 eura lift 50 m2 2.sprat" pronađeno 168 nekretnina - prosečna cena 2.633 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 320000 eura (malo jeftiniji)
    • 350000 eura (malo skuplji)
    • do 2600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, VELIKI MOKRI LUG, 134.090 €, 53,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Nov stambeni kompleks u Velikom mokrom lugu. Mirna lokacija, lagan i brz pristup auto putu, odlicna povezanost sa drugim delovima grada. Sva potrebna infrastuktura na dohvat ruke. Projekat se radi sa kompletnom dokumentacijom i u ponudi su stanovi raznih struktura i raznih kvadratura.....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 57.000 € na 60.000 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SUBOTICA, 60.000 €, 47,00 m2 cca 1280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 57.000 €
29.03.2026 - 60.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju dvosoban stan na drugom spratu u zgradi bez lifta.Sastoji se od dnevne sobe,spavaće sobe,odvojene kuhinje,kupatila i hodnika.Grejanje na struju,stolarija drvena i pvc. .

 
 
 
  Stan, ZAKLOPAČA, 80.861 €, 53,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se dvoiposoban stan površine 52.85m2 u novogradnji u mirnom delu Boleča. Objekat će biri izgrađen od čvrstih i kvalitetnih materijala, a zgrada će posedovati lift. U neposrednoj blizini nalaze se autobuska stajališta, pijaca, marketi, bolnica, škola, a sama udaljenost od centra....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 120.510 €, 53,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam dvosoban stan na odličnoj lokaciji na Grbavici. Strukturu stana čini ulazni hodnik , dnevna soba sa kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i terasa. Zgrada se nalazi preko puta Maxi prodavice, teretane, spa centra, vrtićia, osnovne i srednje škole Stan se nalazi na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 117.000 €, 53,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem stan od 53 m2 na Grbavici. Odlična lokacija, Bulevar Cara Lazara 96, stan je na 2 spratu od 5. Cena povoljna! Uknjižen 1/1. Gleda na prodavnicu Maxi.U blizini su skole, vrtici, pijaca, TC, centar. Moze se pregraditi spavaca soba zidom, sada je pregradjena staklenim zidom.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 186.760 €, 53,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo lux moderne stanove na Banovom brdu, Čukarica. Stan je površine 53,36m2 i nalazi se na drugom spratu stambene zgrade od četiri sprata. U ponudi stan iste strukture i u prizemlju, prvom i trećem spratu. Po strukturi je jednoiposoban. Sastoj se od ulaznog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 31.800 €, 53,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se dvosoban stan – Bulevar Oslobođenja, Novi Sad 🏙️✨ Na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, na Bulevaru Oslobođenja, izdaje se kompletno namešten dvosoban stan površine 53m² . Stan se nalazi na 2. spratu uredne stambene zgrade i odmah je useljiv. Ovaj stan je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 118.450 €, 53,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 153.470 €, 53,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvoiposoban stan na Grbavici – odlična prilika za porodičan život! Na prodaju svetao i funkcionalan stan u jednoj od najtraženijih lokacija Novog Sada – Grbavica, neposredno uz Limansku pijacu. Stan se nalazi na drugom spratu uredno održavane stambene zgrade i dvostrano je orijentisan,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 230.000 €, 47,00 m2 cca 4890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo odličan dvoiposoban stan na Vračaru, u Vardarskoj ulici. Stan se nalazi na drugom spratu odžavane zgrade, bez lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjsko -trpezarijskim delom, dve spavaće sobe, kupatila i zatvorene lođe koja je adaptirana u kuhinju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 23.500 €, 47,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdavanje jednoiposobnog stana – Podbara ✨ U ponudi je kompletno namešten jednoiposoban stan površine 47m² , koji se nalazi na 2. spratu stambene zgrade. Stan je odmah useljiv ✅ i predstavlja savršen spoj komfora i praktičnosti. 🚗 Posebna pogodnost: stan se izdaje zajedno sa garažnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 113.300 €, 53,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan na atraktivnoj lokaciji u mirnom delu Stare Detelinare, idealan kako za porodični život, tako i kao investicija. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade bez lifta. U pitanju je komforan dvosoban stan, sa izuzetnim potencijalom – uz određena ulaganja moguće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 157.450 €, 47,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Bulevar kralja Aleksandra, 5 min od Cvetove pijace kod Kluza U prodaji su stanovi sledećih kvadratura 48m2 - 2 i 3 sprat, 1,5 47m2 - pr, 1, 2 i 3 sprat, 1,5 60m2 - pr, 1 i 2 sprat , 2,0 Luksuzni stanovi, zvučna i termo izolacija. Spoljna stolarija je aluminijumska. Ugrađene toplotne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 166.900 €, 53,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi trosoban stan u GALENSOVOM kompleksu Kraljev Park.Stan poseduje dnevnu sobu sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo, toalet i terasu. Grejanje po utrošku, veoma mali troškovi. Stan se nalazi na drugom spratu, orijentisan na mirnu i tihu stranu, bez buke i gužve. Novogradnja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 153.470 €, 53,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Na prodaju dvoiposoban stan – Grbavica, Novi Sad 🏙️ Prodaje se dvoiposoban stan od 50m² , smešten na 2. spratu zgrade sa liftom , na izuzetnoj lokaciji u Novom Sadu – Grbavica . Stan je uknjižen 1/1 i odmah slobodan , što omogućava brzo useljenje i sigurnu kupoprodaju ✅. 🛋️ Struktura....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 97.900 €, 47,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

!!!POVOLJNO!!! Predivno očuvan dvosoban stan starije gradnje na Detelinari.U stanu je kompletno zamenjena i postavljena nova PVC stolarija.Stan je na drugom spratu kvalitetno građene stare zgrade i do njega je dovoljno lagano popeti se i bez lifta, nije poslednji sprat, okružen je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 246.888 €, 53,00 m2 cca 4660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Direktna prodaja bez provizije – dinamičan plan otplate do završetka gradnje 🔑 MAXIS GROUP DOO BEOGRAD – Ovlašćeni partner Belgrade Waterfront-a 🔹 Broj u registru posrednika: 1850 🔥 SPECIJALNA PONUDA – SLOBODNI STANOVI:sa jednom, dve i tri spavaće sobe. 💰 CENA I USLOVI -NA PRVOM....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 128.750 €, 47,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odlican dvosoban stan od 47m2. Stan se nalazi na 2. spratu u zgradi koja nema lift. Kompletno je renoviran i u ceni je kompletan namestaj. Za ostale detalje pozovite Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 100.430 €, 53,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvoiposoban stan 53,23m2, na drugom spratu stambeno-poslovnog objekta Po+P+4 na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u naselju Čalije, sa mogućnošću povraćaja PDV-a. Zgrada se gradi po evropskim standardima, uz upotrebu isključivo visokokvalitetnih materjala renomiranih evropskih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 141.000 €, 47,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo odličan 2.0-soban stan na drugom spratu u zgradi sa liftom izuzetno blizu ulice Bulevar kralja Aleksandra kod Kluza (gradskog prevoza, marketa, skola, vrtica, itd.). Visok nivo kvaliteta gradnje: garaža, lift, aluminijumska stolarija, toplotne pumpe,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 172.770 €, 47,00 m2 cca 3680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Severni Telep-Pogodan Četvorosoban stan 87 m2 sa Terasom-povrat Pdv-065/385 8880 *Direktna prodaja*Prodajemo u Severnom Telepu Lep Četvorosoban stan 87 m2 na Odličnoj lokacijistan se nalazi na Drugom spratu zgrade,ulične orijentacije ima Dnevnu sobu,tri odvojene spavaće sobe,mokri....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 145.230 €, 53,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u NOVOM SADU, LIMAN 1 površine 53m2. U blizini Štranda, Promenade, Keja, fakulteta, osnovne škola i vrtića. Savršena lokacija. Odličan raspored prostorija. Stan se nalazi na drugom spratu u zgradi sa liftom. Renoviran je i ne zahteva dodatna ulaganja. Stan se sastoji....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Detelinara, klasičan dvosoban stan koji se lako može adaptirati u dvoiposoban, 53m2 +6m2 terase+++ Agencijska oznaka-1064007 Na prodaju uknjižen dvosoban stan na Detelinari u neposrednoj blizini O.Š."Dositej Obradović". Stan se lako može adaptirati u dvoiposoban (od kuhinje se može....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 154.500 €, 47,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju, kompletno renoviran, cevi, instalacije, stolarija, parket, dvoiposoban stan na drugom spratu u zgradi sa liftom u ulici Narodnog fronta. Stan je površine 50m2, uknjiženo 47m2. Dnevna soba sa trpezerijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo, terasa. Na fotografijama su....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 166.860 €, 53,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 1007201.Prodaje se nov trosoban stan koji se nalazi na drugom spratu stambene zgrade koja je locirana u Kraljevom Parku. Stan je uknjižen na 53m2 i poseduje dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo, toalet, hodnik i terasu. Stan se prodaje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 111.250 €, 53,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju dvosobnog stana koji se nalazi u mirnom kvartu, bogatom zelenilom i sa dosta parking mesta. Izuzetno svetao stan, sastoji se od dnevne sobe, odvojene kuhinje sa prirodnom ventilacijom, prostrane spavaće sobe, kupatila, hodnika i ostave. Stan poseduje terasu površine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 118.450 €, 53,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam ogroman i prostoran jednosoban stan na uglu Bulevara Cara Lazara i Cara Dušana. Stan se nalazi na drugom spratu, zgrada ima lift. Moguće je od stana napraviti poslovni prostor. Za više informacija pozovite 066/844-2255. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Terasa,....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 195.000 €, 47,00 m2 cca 4150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Početkom 2022. godine Zlatibor je dobio nov, najsavremeniji objekat – hotel Zlatibor Mountain Resort & Spa. Savršenom kombinacijom savremenog dizajna i rustičnih elemenata, svojstvenih podnevju na kom se nalazi, stvoreno je novo omiljeno mesto za idealan planinski odmor u samom srcu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 123.600 €, 53,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo na Grbavici Uknjižen Dvosoban stan 53 m2 na Top Lokacijistan se nalazi u zgradi novije gradnje na Drugom spratu ulićne orijentacije,gleda na Bulevar ima Lepu Terasugrejanje je centralno gradskozgrada ima Lift više informacija na tel. 065/385 8880Mišo Licenca....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 153.470 €, 53,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvoiposoban stan površine 53 m2 na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Novom Sadu - Grbavica. Blizina marketa, apoteka, fakulteta, Bulevara Oslobođenja, škola, pijaca sve je nadomak ruke.. Stan se nalazi na drugom spratu zgrade sa liftom. Dvostrano je orijentisan. Sadrži....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 169.200 €, 53,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

CENTAR, NOVIJA GRADNJA, DVOIPOSOBAN Agencijska oznaka 1098701. Prodaje se dvoiposoban stan od 53m2 u novijoj zgradi . Objekat se nalazi iza glavne pošte ka bulevaru. Lepa i kvalitetna gradnja . Stan je na drugom spratu sa liftom . Uknjižen i bez tereta . Može kupovina putem kredita....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 30.550 €, 47,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov izuzetno lep jednoiposoban stan površine 47m2 Na odličnoj lokaciji u centru grada, neposredno blizu Spensa, TC Promenada i fakulteta. Kompletno opremljen modernim nameštajem i svim neophodnim električnim uređajima. Ovaj stambeni prostor čini svetao dnevni boravak sa....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka-1100855 Na prodaju uknjižen dvosoban stan na Detelinari u neposrednoj blizini O.Š."Dositej Obradović". Stan se lako može adaptirati u dvoiposoban (od kuhinje se može dobiti jedna dečija soba). Stan se sastoji iz prostranog dnevnog boravka, izdvojene kuhinje, odvojene....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 155.000 €, 54,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

<p class="MsoNormal" style="margin-bottom:0cm;margin-bottom:.0001pt;line-height: 18.0pt;mso-hyphenate:auto"> <span lang="EN-US" style="font-size:12.0pt; font-family:" arial",sans-serif;mso-fareast-font-family:"times="" new="" roman";="" color:black;mso-themecolor:text1;mso-fareast-language:sr-latn-rs"="">ŠIFRA:....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 85.655 €, 46,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 46,30m2 . Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stanu pripada i podrumska prostorija. Nalazi se na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 153.180 €, 54,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

DIREKTNA PRODAJA TROSOBNOG STANA Prodajemo Lep Trosoban stan 54 m2 u Izgradnji na TIP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na drugom spratu, ulično je orijentisan ima dve odvojene spavaće sobe, ističe se kvalitetna ugradnja, hrastovi parketi, Italijanske pločice, sigurnosna vrata, Terasa,....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 155.750 € na 172.900 € dana 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Centar, 172.900 €, 46,00 m2 cca 3760 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2025 - 155.750 €
28.03.2026 - 172.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2025.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Centru grada Novog Sada Fantastičan Dvosoban stan 46 m2 u IZGRADNJI na Top-Top Lokaciji Stan se nalazi se na Drugom Spratu dvorišne orijentacije, svetao je i funkcionalan, Ističemo kvalitetnu zgradu i ugradnju, hrastovi parketi, italijanske pločice,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 145.000 €, 46,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054108, NOVI SAD, NOVA DETELINARA, DVOSOBAN, 46M2, SPRAT 2/4, LIFT STAN BEZ MANE!!! U ponudi je prelep dvosoban, uknjižen i odmah useljiv stan na Novoj , odličan, funkcionalan i svetao, sa terasom. Dobra nekretnina, izuzetno kvalitetno građena od dobrog i pouzdanog ivestitora.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 83.164 €, 46,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelep stan u novogradnji, na odličnoj lokaciji, u blizini Pantalejske crkve. Izvanredan za porodično stanovanje i izdavanje. Nalazi se u manjoj stambenoj zgradi spratnosti po+p+4. Po strukturi je jednoiposoban, projektovane površine 46,52m2, sa funkcionalnim rasporedom....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 63.800 €, 46,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na lepom delu Selenče se prodaje jednosoban stan od 46m2 na drugom spratu stambene zgrade koja nema lift. Stan čine prostrano predsoblje, kupatilo, svetla soba sa izlazom na terasu, dovoljno velika kuhinja da stane i trpezarija. Kompletno je renoviran stan, zidovi su ponovo gletovani,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 73.951 €, 46,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 47,71m2 . Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stanu pripada i podrumska prostorija. Nalaze se na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 155.000 €, 54,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

SAJAM, RENOVIRAN TROSOBAN STAN, UKNJIŽEN, KVALITET, Agencijska oznaka 1102109. Prodaje se trosoban stan u kvalitetnoj zgradi u blizini Betanije. Stan je na drugom spratu bez lifta, uknjižen i bez tereta. Sastoji od 2 komotne spavace sobe povrsine 10 i 14 m2, dnevnog boravka sa kuhinjom,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 169)

<< <1 2 3 4 5> >>