• GoHome Professional
do 310000 eura lift što manji 60 m2 parking - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • do 310000 eura lift što manji 60 m2 parking - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 310000 eura lift što manji 60 m2 parking

  • Za upit "do 310000 eura lift što manji 60 m2 parking" pronađeno 1 903 nekretnina - prosečna cena 2.645 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 290000 eura (malo jeftiniji)
    • 320000 eura (malo skuplji)
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, KAMENICA, 140.390 €, 58,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

548881-Predstavljamo vam komforan dvosoban stan u novogradnji po principu starogradnje. Ova nekretnina koja se nalazi na ekskluzivnoj lokaciji u Sremskoj Kamenici vam pruža udobonost, luksuz kao i beg od gradske buke i gužve. Ovaj komforan dvosoban stan od 58m2 poseduje komfornu spavaću....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 109.130 €, 58,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zgrada se nalazi u blizini Pantelejske crkve, izolovana od buke I gradske gužve. Površina stana je 58,86 metara kvadratnih. Po stukturi je trosoban, nalazi se na trćem spratu. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i lodje. Prvoklasna PVC stolarija,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 108.645 €, 58,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zgrada se nalazi u blizini Pantelejske crkve, izolovana od buke I gradske gužve. Površina stana je 58,60 metara kvadratnih. Po stukturi je trosoban, nalazi se u prizemlju zgrade. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i lodje. Prvoklasna PVC stolarija,....

 
 
 
  Apartman, DIVČIBARE, 87.000 €, 58,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem apartmane na Divcibarama (28 i 56m2). Apartman od 28m2 se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila i francuskog balkona. Apartman od 56m2 se nalazi u suterenu zgrade, sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, hodnik, kupatilo, velika prizemna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 75.400 €, 58,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121392, klima, lift, terasa, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Predstavljamo vam stan u novoizgrađenoj zgradi u sklopu elitnog naselja Beograd na vodi. Čitav kompleks kome pripada zgrada BW Lumia, zahvaljujući....

 
 
 
  Apartman, VRDNIK, 128.380 €, 58,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam kompleks apartmana u Vrdniku. Apartmani su smešteni u mirnom, a ipak centralnom delu Vrdnika. Pružaju opušteno okruženje sa lepim pogledom na prirodu, Vrdničku kulu i manastir Ravanica. Osim toga, u neposrednoj blizini apartmana se nalazi šarenolika gastronomska....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 108.000 €, 58,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan stan na atraktivnoj lokaciji blizu Merkatora i Parka Sv. Save. Pogodan za porodično stanovanje i za izdavanje. Po strukturi je dvosoban, orijentisan jugozapadno, uknjižene površine 58m2, sa funkcionalnim rasporedom prostorija. Nalazi se na šestom spratu, u izuzetno....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 127.450 €, 58,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu nekretninu na mirnoj, a popularnoj lokaciji. Petrovaradin! U pitanju je zgrada u izgradnji sa stanovima različitih struktura i kvadratura. Kvalitet gradnje je zagarantovan jer je u pitanju nadaleko poznat investitor sa višegodišnjim iskustvom. Za opremanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 191.400 €, 58,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

SPENS, 58m2, DVOSOBAN Prodaje se prazan i odmah useljiv dvosoban stan u jednoj od najboljih zgrada u Novom Sadu. Zgrada je gradjena sa najkvalitetnijim materijalima koji su vidljivi od fasade do hodnika, lifta i na kraju same stolarije i sanitarija u zgradi. Raspored stana je odličan,....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 179.220 €, 58,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo vam priliku da postanete vlasnik prelepog stana površine 58m², koji se nalazi u novoj, modernoj zgradi izuzetnog kvaliteta u delu Stari Majur, u srcu Petrovaradina. Ovaj luksuzno opremljeni stan ne samo da pruža udobnost, već i vrhunski estetski doživljaj, jer je pažljivo projektovan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 165.590 €, 58,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Salajka 58m2, stan se nalazi na I spratu zgrade u izgradnji. Stan sadrži dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i terasu. U cenu je uračunato i parking mesto. Stanovi se posebno izdvajaju svojim kvalitetom i opremom koja će biti ugrađena: Fasadna stolarija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 142.200 €, 58,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Lep trosoban stan sa idealnim rasporedom prostorija i na lepoj lokaciji.Moguće i kupiti garažno mesto ispod zgrade a i parking mesto.(Biro za nekretnine d.o.o., Novi Sad, upisan u Reg. posrednika br. 951) Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 249.999 €, 58,00 m2 cca 4310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Maxis Group doo Beograd-broj u registru posrednika 1850 HITNA PRODAJA -SNIŽENA CENA-FIXNO BW Quartet – Savremeni život u srcu Beograda BW Quartet je zgrada smeštena u Park distriktu Beograda na vodi, u neposrednoj blizini Savskog parka i tržnog centra Galerija. Zgrada je deo Elements....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 143.300 €, 58,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*Odlična ponuda* Prodajemo nov, neuseljavan stan u Preradovićevoj ulici. Odličan raspored, mogućnost kupovine putem stambenog kredita, povrat PDV-a. Parking mesto-7000e. Za više informacija kontaktirajte nas na broj: Mila 0628153377 Registarski broj posrednika: 1018 M2 kvadrat nekretnine,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 180.250 €, 58,00 m2 cca 3110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličan dvoiposoban stan na Novom naselju, deo je luksuznog kompleksa koji se nalazi u mirnom delu grada,okruženo zelenilom.Stan se nalazi u jednoj etaži, poseduje komforni dnevni boravak u skolpu kog je i kuhinju sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo, terasu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 29.000 €, 58,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan dvosoban stan,ulično orijentisan.Zgrada uvučena sa Bul.Oslobodjenja, ima parking .Stan je kompletno renoviran.U sklopu stana je i podrumska ostava. Za više informacija pozovite nas 0668443377. Useljiv od 01.08.2025. godine. Vaš siguran partner u svetu nekretnina. Potreban....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 154.500 €, 58,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se komforan i svetao trosoban stan u Petrovaradinu. Poseduje komforan dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo, ostavu i dve terase. Nalazi se u mirnom delu Petrovaradina, a u neposrednoj blizini prodavnica, vrtića, javnog prevoza Idealno rešenje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 168.920 €, 58,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka-1100338 Na prodaju uknjižen dvosoban stan u Centru grada, u neposrednoj blizini Riblje pijace, Dunavskog parka i keja. Stan je uknjižen 1/1 i može se prometovati putem stambenog kredita, uknjižen na 58m2, dok u stvarnosti ima 69m2 (dve terase nisu ušle u kvadraturu).....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 206.000 €, 58,00 m2 cca 3550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predivan stan na Novom Naselju - Park Novi - ključ u ruke Agencijska oznaka 1099337. Stan poseduje 2 spavaće sobe, dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom, dva sanitarna čvora, terasu i ostavu. Prodaje se kompletno namešten sa parking mestom u garaži, koje ulazi u cenu. Grejanje u stanu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 153.000 €, 58,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 116128, II/II, klima, lift, terasa, uknjižen, garaza, ostava. Dvoiposoban nov stan sa novim nameštajem pravljenim po meri. Grejanje na gas, centralna klima inverter ( svaka soba ima svoju jedinicu ). Uz stan moze da se kupi i garaža (15.000e) u suterenu, lift ide iz....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 90.210 €, 58,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je jednoiposoban stan u novogradnji u Donjoj Vrežini u zgradi spratnosti PR+3. Površine je 58,2m2, nalazi se na II spratu stambene zgrade sa liftom. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Orijentisan je ka jugu,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 52.200 €, 58,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvoiposoban stan od 58m2 na Salajci, ulično orijentisan, što mu daje puno prirodne svetlosti i čini ga posebno prijatnim tokom celog dana. Stan je funkcionalno raspoređen, sa komfornim i svetlim prostorijama koje nude dovoljno prostora za udoban život. Uz stan ide i obezbeđeno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 135.000 €, 58,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRERADOVIĆEVA 98 - PETROVARADIN, NOVI SAD Prodaje se dvoiposoban stan - 60 m 2 , na drugom spratu. 2.250 €/m 2 sa PDV-om Direktno od investitora! Mogućnost povrata PDV-a. Parking mesta i garaže u dvorištu i suterenu zgrade. Rok izgradnje - februar 2026. godine. Opremljenost u stanovima:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 132.300 €, 58,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

PRERADOVIĆEVA 98 - PETROVARADIN, NOVI SAD Prodaje se dvoiposoban stan - 58 m 2 , na drugom spratu. 2.250 €/m 2 sa PDV-om Direktno od investitora! Mogućnost povrata PDV-a. Parking mesta i garaže u dvorištu i suterenu zgrade. Rok izgradnje - februar 2026. godine. Opremljenost u stanovima:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 90.000 €, 58,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stan u naselju Borča ukupne površine 58,43 m2 Odlična lokacija. Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 145.130 €, 58,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi stanovi različite kvadrature i spratnosti. Odlična lokacija na Telepu,mirna ulica Gradnja u premijum kvalitetu. Fasadna stolarija je aluminijumska i PVC šestokomorna u beloj boji. Podne obloge-tarket finalno lakiran. Keramika podna i zidna prve klase domaćih ili stranih proizvođača.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 151.250 €, 58,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vrhunska nova zgrada u sirem centru grada, na svega par minuta hoda od Zmaj Jovine gimnazije. U neposrednoj blizini kej, skole, vrtici, marketi. Prilikom gradnje koriste se vrhunski materijali kao sto su termo blok, Rehau pvc stolarija, marazzi keramika ugradne sanitarije prve klase....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 98.000 €, 58,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

U ponudi je lep duplex stan dvoiposobne strukture u Donjoj Vrežini. Stan je površine 58m2, nalazi se na III spratu stambene zgrade bez lifta. Sastoji se od hodnika, velike dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Postoji mogućnost pripajanja još....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 197.140 €, 58,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u blizini ulice Cara Dušana. Stan je trosoban dupleks bez krovnih prozora, na 5. spratu, uknjižen je na 58 kvadrata, ali ima 75 kvadrata podne površine. Na donjoj etaži je predsoblje, kupatilo, dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja i terasa. Na gornjoj etaži nalazi se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 4, 210.000 €, 58,00 m2 cca 3620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

DVOSOBAN STAN NA IZUZETNOJ LOKACIJI! Cena: 210000€ Kontakt: +381668091211 Lokacija: Novi Beograd Površina: 58m2 Struktura: dvosoban stan koji se sastoji od: - predsoblja - kupatila - kuhinje - trpezarije - dnevne sobe - spavaće sobe OPIS: Prodaje se stan od 58 m² (realna površina....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Stari Grad, 52.200 €, 58,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se polunamešten stan na odličnoj lokaciji u Siminoj ulici 2.0 stan, adaptibilan u 2.5 (dnevna soba se može pregraditi rigips zidom za potrebe poslovnog prostora), cg, 4/5, lift, ostava, dve terase (sa terasama 66m2).Stan je renoviran, pvc prozori , optika u svim prostorijama.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 197.200 €, 58,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 112256, V/VI, lift, terasa, uknjižen, nov, novogradnja. NOVOGRADNJA!!!Prodajem nov odmah useljiv dvoiposoban stan u Centru Novog Sada na petom spratu sa liftom i nije poslednji sprat . Ovo je cena sa nameštajem a može se kupiti i bez nameštaja. Izuzetno Kvalitetna gradnja.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 169.000 €, 58,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118212, lift, terasa, uknjižen. Vrhunski dvosoban stan u strogom Centru grada,pored Riblje pijace, u mirnom delu okružen zelenilom i drvoredom sa obe strane,1.sprat, ima lift, uknjižen 58m2 plus 2 terase koje nisu ušle u kvadraturu stana jedna 3m2 druga 8m2,dvostrano....

 
 
 
  Stan, VRBAS, 84.100 €, 58,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je odličan dvosoban stan u izgradnji u Vrbasu u ulici Save Kovačevića .U pitanju je proveren investitor Spirala invest koji iza sebe ima na desetine završenih projekata.Stan se nalazi na 1/3 spratu u zgradi sa liftom i sastoji se od ulaznog hodnika, velikog dnevnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 157.340 €, 58,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam stan u novom kompleksu koji se nalazi u neposrednoj blizini uz novi gradski park, a svi stanovi su osunčani tokom celog dana, što ih čini vrlo svetlim i prozračnim. Osim toga, kompleks poseduje i veliko privatno dvorište sa propratnim mobilijarom za opuštanje i dodatni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 179.200 €, 58,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen dvoiposoban stan u manjoj NOVOJ ZGRADI sa liftom, na samo 2min.od TVRĐAVE, PARKA, OŠ, GRADIĆA. IZUZETAN DVOIPOSOBAN STAN sa terasom, dvorišno orijentisan. Opremljen NOVIM NAMEŠTAJEM I UGRADNOM BELOM TEHNIKOM U KUHINJI (sve u garanciji). Namestaj visokog kvaliteta, rađen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 229.100 €, 58,00 m2 cca 3950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Ovaj stan je više od mesta za život – to je prostor u kojem se stil, komfor i vrhunski kvalitet spajaju u savršen sklad. Namenjen onima koji zahtevaju najviše standarde, pruža dinamičan, ali istovremeno i harmoničan način života. Svaki detalj pažljivo je osmišljen kako bi obezbedio....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 128.750 €, 58,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Kompletno, moderno/neutralno renoviran dvoiposoban stan na Detelinari. - struja, voda, keramika, podovi, spoljna i unutrašnja stolarija. . . . . - sastoji se od dve prostrane sobe (17m2 i 14m2), centralno pozicioniranog dnevno/trpezarijskog dela (14.5m2) sa kuhinjom (6m2), kupatila....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 BW Quartet 3 – Savremeni život u srcu Beograda BW Quartet 3 je zgrada smeštena u Park distriktu Beograda na vodi, u neposrednoj blizini Savskog parka i tržnog centra Galerija. Zgrada je deo Elements kompleksa i pozicionirana je u četvrtom redu od reke....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 182.920 €, 58,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na odličnoj lokaciji, blizu Dunava i mirnom delu Gornjeg grada u Zemunu gradi se lux stambeno-poslovni kompleks, odlično povezan sa svim delovima Beograda. Sastoji se od dve lamele sa podzemnom garažom. Cep kompleks će biti izolovan od okolnih saobraćajnica i gužve jer će biti okružen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 149.500 €, 58,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fenomenalnu nekretninu u srcu Novog Naselje, stan se sastoji od dve prostrane spavaće sobe, kupatilo, wc, vešeraj, dnevni boravak sa trpezarijom. Stan gleda na dvorište, planirano je krajem maja da bude useljeno. Za više informacija o nekretnini kontaktirajte naše....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 149.675 €, 58,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan u izgradnji projektovane površine 58,19m2 na 3.spratu sa komfornom terasom, dvorišno orjentisan sa predivnim pogledom na Frušku Goru. Posebna pažnja posvećena je kvalitetu gradnje od temelja do najsitnijeg detalja završne obrade. Naglašavamo kvalitetnu materijalizaciju,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 337-378 (od ukupno 479)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>