• GoHome Professional
do 310000 eura lift podrum barem 70 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - pretraga oglasnika
  • do 310000 eura lift podrum barem 70 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - pretraga oglasnika
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 310000 eura lift podrum barem 70 m2

  • Za upit "do 310000 eura lift podrum barem 70 m2" pronađeno 1 484 nekretnina - prosečna cena 2.721 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 290000 eura (malo jeftiniji)
    • 320000 eura (malo skuplji)
    • do 2600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 190.340 €, 84,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantastičan troiposoban stan u kvalitetnoj zgradi od fasadne cigle. Nalazi se atraktivnoj lokaciji, ABC centar, u blizini se nalaze veće i manje prodavnice, aubotuska stajališta, pijaca, škole, vrtići Uknjižen stan na vlasnika 1/1, odlično održavan, prodaje se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 215.000 €, 84,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vlasnik, prodajem uknjižen troiposoban stan (84m2), na Novoj Detelinari. Bez poziva agencija!!! Šesti sprat sa liftom, mansarda ali sa ravnim plafonom na svih 84m2, samo su prozori pod kosinom i to dodaje stanu +7 kvadrata. Odličan raspored, dvostrano orjentisan, prozračan i svetao,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 259.000 €, 84,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnom delu Bežanijske kose 2, u ulici Marka Čelebonovića, prodaje se izuzetno komforan svetao i sunčan stan na visokom prizemlju dobro održavane zgrade iz 1995. godine. Zgrada ima video nadzor, interfon i veliki javni parking okružen zelenilom. Po strukturi stan je četvorosoban,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 254.000 €, 84,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja : Prostran četvorosoban stan na Bežanijskoj kosi 2 Otkrijte savršen spoj modernog života i udobnosti u ovom lepom i funkcionalnom stanu. Smešten u visokom prizemlju održavane zgrade, ovaj prostran stan od 84m² ima dodatnu terasu od 26m², što je čini idealnom za porodice i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 209.000 €, 84,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo četvorosoban stan na Banjici, u ulici Paunova, ozelenjena ulica, okružena parkovima, igralištima i svim potrebnim sadržajem za obezbeđen život. Zgrada je vojna od fasadne cigle- projektovao ju je profesor Arhitektonskog fakulteta, Aca Stjepanović. Završena je 1983.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 247.670 €, 84,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na odličnoj lokaciji na Podbari, u ponudi su moderni stanovi u izgradnji u kvalitetnoj stambenoj zgradi sa liftom i podzemnom garažom. Rok useljenja je kraj 2026. godine. Zgrada se gradi po savremenim standardima, sa kvalitetnim materijalima i odličnom termo i zvučnom izolacijom.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 189.005 €, 84,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Stan je kompletno renoviran, nisu potrebna dodatna ulaganja. U neposrednoj blizini nalazi se sve što je neophodno za miran porodičan život. Dvorišno je orijentisan i okružen je zelenilom. Za više informacija kontaktirajte naše agente prodaje. Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet,....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo fantastičan 3.5 stan, na prelepoj lokaciji Bežanijske kose, ulica je Marka Čelebonovića. Zgrada je iz 1995. godine, lepo održavana, okružena zelenilom i velikim javnim parkingom. Obezbeđena je video nadzorom na ulazu i hodnicima. Stan je uknjizen 1/1, sa urednom dokumentacijom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 189.005 €, 84,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Izuzetna nekretnina, na odličnoj lokaciji. Lokacija puna zelenila i parking prostora, a u blizini su škola, vrtić, gradski prevoz, pijaca itd. Stan je kompletno renoviran, sigurnosna ulazna vrata, pvc stolarija, odlična keramika, spušteni plafoni i halogena rasveta. Spavaći deo stana....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 210.000 €, 84,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je uknjižen , 3,0, renoviran stan , na najboljoj lokaciji u naselju Mirijevo. Stan se sastoji od ulaznog hodnika , prostranog dnevnog boravka , dve prostrane spavaće sobe, kuhinje, trpezarije, kupatila, malog toaleta i dve lođe. Stanu pripada i odgovarajući podrum. Zamenjena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 236.900 €, 84,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Četvorosoban stan u novoj zgradi. Odličan raspored, nalazi se na prvom spratu, prodaje se komplet namešten.064/215-02-36** Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 42.000 €, 84,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Želimo da Vam ponudimo lep stan u soliteru na Vidikovcu koji se nalazi preko puta OŠ "Branko Ćopić". Stan se nalazi na izuzetnoj lokaciji u samom centru Vidikovca. Sastoji se od:velike dnevne sobe, dve spavaće sobe, dva kupatila, kuhinje i trpezarije. Stan poseduje podrum i zajedničku....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 257.000 €, 84,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na odličnoj lokaciji, u soliteru u blizini Zire, prodaje se prostran trosoban stan koji nudi izuzetne mogućnosti prilagođavanja. Zahvaljujući funkcionalnom rasporedu, lako se može adaptirati u četvorosoban ili preurediti u dve zasebne stambene jedinice, što ga čini idealnim kako za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarička Padina, 260.000 €, 84,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u braon zgradama visokog kvaliteta gradnje, kompletno je renoviran luksuznim italijanskim materijalima i opremljen klvalitetnim nameštajem iz Nemačke i Italije (deo nameštaja je unikatan sa potpisom MAJSTORA izradjivača). Prodaje se sa svim stvarima i pokućstvom (zavese,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 252.000 €, 85,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se prostran, svetao i adaptibilan troiposoban stan sa jugozapadnom orijentacijom, lociran u mirnom delu Bežanijske kose 2, okružen zelenilom i parkovima. Stan obuhvata predsoblje, hodnik, kuhinju, trpezariju , tri spavaće sobe, dve lođe, kupatilo, toalet i ostavu, uz podrumski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 85.000 €, 85,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.06.2024.,

www.codex.co.rs

Izdaje se 2. 5 stan, LUX, komforan, namešten i sređen stan u novogradnji, moderan enterijer, dve spavaće sobe, zastakljena terasa (18m2) sa podnim grejanjem koja može služiti kao još jedna soba, cg po utrošku. Mogucnost zakupa parking mesta po ceni od 100 evra. Novogradnja Internet....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 265.000 €, 85,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična prilika za kupovinu stana. Stan se nalazi na četvrtom spratu zgrade sa 4 lifta i video nadzorom. Prostorije: hodnik, ostava, kuhinja, trpezarija, dnevna soba, 2mč,sa odvojenim spavaćim blokom / dve sobe i kupatilo/, terasa i lođa. Dvorišno orijentisan – bez buke sa mnogo svetlosti.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 210.000 €, 85,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

CENTAR, 85m2, TROSOBAN Predstavljamo Vam trosoban stan od 85 kvadrata sa terasom od 21 kvadrat. Stan ima dve spavaće sobe, veliko kupatilo, ostavu, dnevnu sa kuhinjom i trpezarijom. Prostran ulaz sa predsobljem. Stan se nalazi na petom od šest spratova, izlovan od buke, u tihoj i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 239.000 €, 85,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 127547, IV/IV, klima, lift, terasa, uknjizen, renoviran, parking, podrum, stambena zgrada. Prodaje se kompletno renobiran stan na Bezanijskoj kosi, u mirnom i uredjenom okruzenju sa odlicnom povezanoscu i blizinom auto-puta. U neposrednoj blizini su skola, vrtic, pijaca,....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 235.000 €, 85,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 131652, VPR/VI, klima, lift, uknjižen, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, može zamena(), Adaptibilanu u 3.5, stambena zgrada. Odličan porodični stan,na dobroj lokaciji. Infrastruktura izuzetna. Deo stana gleda na ulicu,drugi deo na dvorište. Od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 238.000 €, 85,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan trosoban stan od 85m2 na I spratu zgrade od mogućih 8. Stan se sastoji od 2 velike spavaće sobe i jedne manje sobe, koju kupac može pretvoriti u trpezarijski deo. Spavaće sobe gledaju na ulicu koja je mirna.Dnevni boravak iz kog se izlazi na veliku terasu gleda....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 42.500 €, 85,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo stan na Vidikovcu, ul. Vidikovački Venac na četvrtom spratu. TROSOBAN po strukturi, izdaje se PRAZAN sa kuhinjskim elementima i sudoperom, bez el.uređaja. Poseduje : hodnih, predsoblje, ostavu, dva mokra čvora, dve odvojene spavace sobe velike, plus dnevna soba od 30m2, kuhinja,trpezarija....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 245.000 € na 239.000 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

 

Kretanje cena nekretnine:
07.01.2026 - 245.000 €
01.03.2026 - 239.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 127547, IV/IV, klima, lift, terasa, uknjižen, renoviran, parking, podrum, stambena zgrada. Prodaje se kompletno renobiran stan na Bežanijskoj kosi, u mirnom i uređenom okruženju sa odličnom povezanošću i blizinom auto-puta. U neposrednoj blizini su škola, vrtić, pijaca,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 202.550 €, 85,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja na Telepu. Pouzdan investitor sa dugo godina iskustva prepoznatljiv po kvalitetu gradnje. Za više informacija pozovite 021 654 65 00 Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarička Padina, 235.000 €, 85,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131652, VPR/VI, klima, lift, uknjizen, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, moze zamena(), Adaptibilanu u 3.5, stambena zgrada. Odlican porodicni stan,na dobroj lokaciji. Infrastruktura izuzetna. Deo stana gleda na ulicu,drugi deo na dvoriste. Od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 170.000 €, 85,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

(e) Mirijevski venac, vp/7, cg-Stvarna površina-85m2 , ugovorna površina-85.00m2, Zgrada od crvene fasadne cigle, visina prvog sprata, takozvana "Vojna zgrada", u blizini okretnice autobusa 46 i autobuskih linija 25p i 74. Zgrada poseduje lift koji ide do samog niskog prizemlja iz....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 200.850 €, 85,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosoban stan na Bulevaru patrijarha Pavla, površine 85m 2 . Stan se sastoji iz dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta, hodnika i terase. Stan se nalazi na trećem spratu u zgradi sa liftom. Uz stan i garažno parking mesto, kao i ostava....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 196.270 €, 85,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantastičan trosoban, komforan stan u 85m2 na veoma atraktivnoj lokaciji Sajam-Rumenačka. Stan se nalazi u veoma kvalitetnoj zgradi, građenoj fasadnom ciglom. Stan ne zahteva apsolutno nikakva ulaganja,što je njegova prva prednost. Od opreme na podovima je nov laminat,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 228.900 €, 85,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

- Uknjižen stan. - Čista i uredna dokumentacija. - Bez tereta i zabeležbi. - Upisana kvadratura 81 m2. - Merena kvadratura 85,14 m2. - Prvi sprat. - Trostrano orijentisan (istok - jug - zapad). - Dobro pozicioniran. - Zaštićen od buke. - Veliko dvorište. - Parking. - Blizina infrastrukturnih....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 135.000 €, 85,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju komforan, osvetljen i očuvan stan na IX spratu (od X) kvalitetne zgrade od armiranog betona sa dva lifta. Atraktivna lokacija i orijentacija stana (zapad), koji je u izvornom ali očuvanom stanju i prodaje se sa kompletnim nameštajem i tehnikom ( tri klima uređaja). Sastoji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 172.150 €, 85,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

064/120-41-93 Fantastičan stan u izgradnji. Zgrada visokog kvaliteta! Oprema stana po najvišim standardima gradnje i opreme! Za više informacija pozovite agenta prodaje. Kontakt: 064/120-41-93 ID: 520046 Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 265.000 €, 85,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

3.0 Vracar , Hram Svetog Save , Stojana Protica , 85 m2 uknjizena kvadratura , 95m2 merena kvadratura , 3/ 3 , bez lifta , eg /mermoterm radijatori , odlican , renoviran stan - ptk , nadogradnja 2012. godine , svetao , orijentisan istok-zapad , visina plafona 2,6m , Pvc stolarija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 235.870 €, 85,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan, porodičan stan na izuzetno traženoj lokaciji. Blizina vrtića, škola, marketa, Limanske pijace, parka, pošte. U okolini dečije igralište, dovoljno zelenila za šetnju, uživanje kao i dovoljan parking mesta okolo zgrade. Zgrada uvučena od saobraćaja i gradske buke.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 200.000 €, 85,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi prelep stan na 5. spratu. Zgrade od crvene fasadne cigle na Vidikovačkom vencu u neposrednoj blizini pijace, škole, vrtića, prodavnica i stajališta gradskog prevoza. Ispred zgrade košarkaški i fudbalski teren, kao i parking U stanu su kompletno promenjene cevi i u kuhinji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 113.820 €, 85,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan, komforan trosoban stan u bloku vila na Petrovaradinu. Poseduje odvojenu kuhinju, dve spavaće sobe i 3 terase. Stanu pripadaju podrum i garaža. Miran kraj pun zelenila. Za više informacija pozovite našu agenciju Terasa, Lift.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U najlepšem delu Vračara, kod Hrama Svetog Save, izdaje se lux trosoban stan u odlično održavanoj zgradi sa liftom. Stan je vrlo funkcionalan, iz hodnika se ulazi u sve prostorije. Stan se sastoji od velikog dnevnog boravka sa trpezarijom, 2 spavaće sobe, kuhinjom, zastakljenom lodjom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 190.550 €, 85,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan, komplet opremljen, prostran dupleks. Stan je na atraktivnoj lokaciji, u odličnoj zgradi i bez ikakvih ulaganja. Uknjižen na 85 m2, a u prirodi ima 117 m2. Atraktivno i moderno namešten i tako se prodaje - sa svim nameštajem i tehnikom, koji su u ceni. U dvorištu zgrade....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 160.000 €, 85,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Ljubiše Miodragovića, uknjižen na 85m2, mereno ima 105m2, 5/5, lift do četvrtog sprata, zastakljena terasa, svetao, renoviran, od prostorija: veliki dnevni boravak sa trpezarijom, tri spavaće sobe, radna soba, kupatilo, hodnik, ugradni plakari ostaju u svim prostorijama, pripadajući....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 71, 238.000 €, 85,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Komforan 3.5 soban stan u Dr Ivana Ribara, Blok 71 Prodaje se izuzetno lep, svetao, funkcionalan i komforan troiposoban stan u neposrednoj blizini Savskog keja. Stan se sastoji od: dnevnog boravka sa izlazom na terasu, prostrane spavaće sobe, dečije komforne sobe, radne sobe, trpezarije,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 220.000 €, 85,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Čista i uredna dokumentacija. - Dvostrana orijentacija. - Svetao stan. - Zaštićen od buke. - Blizina infrastrukturnih sadržaja neophodnih za život (škola, vrtići, prodavnice, apoteke, parkovi). - Centralno grejanje. - Topla voda. - Dva lifta. - Podrum. - 4 klima uređaja. - Dva mokra....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 175.000 €, 85,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se luksuzan stan na atraktivnoj lokaciji u centru grada. Površina je 85m2, nalazi se na IV spratu stambene zgrade koja ima dva lifta. Stan je trosobne strukture: dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, dva hodnika, dva kupatila, veća spavaća soba, manja dečija soba i terasa.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 276.280 €, 85,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzni stanovi za prodaju – Spoj elegancije i udobnosti Uživajte u prefinjenom dizajnu i vrhunskom kvalitetu stanova, koji pružaju savršen balans stila i funkcionalnosti. Bezbednost je zagarantovana uz 24/7 video nadzor, kontrolisan pristup i privatni parking, dok dva nivoa podzemnih....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 505-546 (od ukupno 585)

<< <5 6 7 8 9 10 11 12 13 14> >>