• GoHome Professional
do 310000 eura lift kablovska što skuplji - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • do 310000 eura lift kablovska što skuplji - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 310000 eura lift kablovska što skuplji

  • Za upit "do 310000 eura lift kablovska što skuplji" pronađeno 8 963 nekretnina - prosečna cena 2.539 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 290000 eura (malo jeftiniji)
    • 320000 eura (malo skuplji)
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 531 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Salajka, 333.500 €, 108,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja na Salajci sa vrhunskim kvalitetom gradnje i opreme. Terasa, Lift, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 333.500 €, 108,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fenomenalnu izgradnju na TOP lokaciji!!!! Pouzdan investitor, vrhunski kvalitet gradnje, rok izgradnje 2026. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 333.000 €, 68,00 m2 cca 4900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prestižnom naselju na Novom Beogradu, West 65, koji je izvanredan primer spoja savremene umetnosti i arhitekture, nalazi se ovaj dvoiposoban stan. Impresivna izgradnja je učinila da ovaj deo grada postane simbol uspešnosti i kreativnosti. U West-u 65 se, osim modernih, po najsavremenijoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 333.000 €, 95,00 m2 cca 3510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Zgrada iz 2007. godine, odlična lokacija i okruženje, miran i tihi deo grada. U zgradi je mali broj stanova. Ovaj stan je dvostran, petosoban po strukturi, duplex, na II/II.; Uknjižen na 95kvm, ukupne merene površine 134kvm. Prvi nivo je vrlo prostran, sa tri spavaće sobe, velikim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 332.999 €, 82,00 m2 cca 4060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mogućnosti ste da kupite stan elitnog karaktera u neposrednoj blizini Voždovačke crkve, Autokomade, fudbalskog stadiona Rajko Mitić, Banjičke šume okružen vrtićima , školama, fakultetima i sa dosta komercijalnih objekata. Na samom ulaznom hodniku gde se ukrštaju kombinacije savremenih....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 332.800 €, 179,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelep komforan stan u izgradnji, na odličnoj lokaciji, u blizini parka Čair, osnovne škole Učitelj Tasa, vrtića, Palilulske pijace,.. Nadomak su brojne institucije od značaja kao i strogi centar grada. Izvanredan za porodično stanovanje i izdavanje. Nalazi se u lux poslovno-stambenom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 332.200 €, 97,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzan stan na prvom spratu nove zgrade na Lekinom brdu u neposrednoj blizini Druge ekonomske skole,povrsine 97,35m.Stan je projektovan za udoban j moderan zivot-opremljen je podnim grejanjem i prvoklasnom keramikom i ssnitarijiom.Poseduje ostavu i garazno mesto,a kvalitet....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 332.150 €, 134,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam prelep namešten stan od 134 m2, funkcionalnog rasporeda na atraktivnoj lokaciji. Stan ima prelepu dnevnu sobu sa sa izlaskom na komfornu zastakljenu terasu sa koje se pruža fenomenalan pogled. Sa strane dnevnog boravka je velika prostorija u funkciji trpezare, koja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 331.660 €, 115,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Krilova. Odličan, uknjižen četvorosoban stan u jednoj etaži. Neposredna blizina Bulevara cara Lazara, Doma zdravlja, Limanske pijace, osnovne škole, vrtića Ovaj komforan stambeni prostor nalazi se na II spratu trospratne stambene zgrade bez lifta. Čine....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 330.500 €, 92,00 m2 cca 3590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosoban stan površine 92 m2 na Vračaru. Objekat je izgrađen po najvišim standardima gradnje. U neposrednoj blizini stana nalaze se svi važni infrastrukturni sadržaji. Stan se nalazi na idealnom prvom spratu i koncipiran je tako da se sastoji od otvorenog dnevnog boravka,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 330.313 €, 67,00 m2 cca 4930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo moderan poslovno-stambeni kompleks koji svojom lokacijom nudi savremen i komforan način stanovanja. Pored stanova kompleks je projektovan sa tri podzemne etaže parking prostora, kao i lokala u prizemlju sa raznovrsnim sadržajem dostupnim budućim stanarima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 330.000 €, 120,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo odličan duplex stan, na fenomenalnoj lokaciji. Stan je lep i svetao, funkcionalnog rasporeda. Stan se sastoji od dve etaže i to: na donjoj etaži ima kuhinja sa ostavom, trpezarija, dnevna soba, spavaća soba i terasa (izlaz na terasu iz obe sobe), kupatilo, dok se na gornjoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 330.000 €, 55,00 m2 cca 6000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2025.,

www.berzanekretnina.org

2.0, 55m2 (terasa 6.42m2), 10/17, CG, lux, lift, klima, video nadzor, interfon, internet, telefon, ktv Nadomak reke i Sava promenade, izgrađeno je elitno naselje Beograd na vodi (Belgrade Waterfront). Pored planirane kompletno razvijene infrastrukture, u blizini se gradi i mega tržni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 330.000 €, 88,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo četvorosoban, moderno opremljen stan u okviru luksuznog kompleksa Park Vila Residence, na atraktivnoj lokaciji Voždovac - Trošarina. Stan se nalazi na četvrtom spratu zgrade novogradnje i prodaje se potpuno opremljen, spreman za useljenje. Stan ima izuzetno funckionalan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 330.000 €, 88,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se komforan trosoban stan u neposrednoj blizini Čuburskog parka i na samo 5 minuta hoda od Kalenić pijace. Smešten na drugom spratu zgrade iz 2002. godine, ovaj stan nudi sve što je potrebno za udoban i kvalitetan život. Stan se sastoji od: - Ulaznog hola koji vodi u dnevni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 330.000 €, 132,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzno opremljen i kompletno namešten penthouse površine 132m2 sa sopstvenom baštom i 2 garažna mesta. Ova ekskluzivna nekretnina nalazi se u mirnom delu grada, u čijoj neposrednoj blizini imaju sve sadržaje potrebne za život, a ujedino traže udobnost,eleganicju i privatnost.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 330.000 €, 108,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 4 stan u NOVOM SADU, CENTAR površine 108m2. Stan je u izgradnji, Cena stana sa pdv, Odličan kvalitet gradnje i opreme. Nadomak Pešačke zone. Svi dostupni i potrebni sadržaji u blizini, škola, vrtić, marketi kao i ostali sadržaji. Odlična komunikacija sa svim delovima grada.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 330.000 €, 83,00 m2 cca 3980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je lep trosoban stan površine 83m², smešten na Neimaru, Vračar, na drugom spratu zgrade novije gradnje sa liftom. Zgrada ima mali broj stanova i nalazi se na izuzetnoj lokaciji, što je čini idealnim izborom za porodičan život. Stan je trostrano orijentisan, sa funkcionalnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 330.000 €, 88,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo prostran trosoban stan, na drugom spratu održavane zgrade sa iiftom, iz 2002. godine. Stan se sastoji od ulaznog dela, toaleta, velikog dnevnog boravka sa velikim prozorima, trpezarijskog dela spojenog sa dnevnim boravkom, odvojene kuhinje sa prozorom, lodje orijentisane....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalemegdan, 330.000 €, 110,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

3,0 Centar , Gornji Dorcol , blizina Rajiceve , Kalemegdana , vrhunska lokacija , 110 m2 - uknjizena kvadratura + terasa 14m2 , 4 +5 sprat , duplex , eg / struja , bez lifta ( postoji mogucnost ugradnje ) , dvostrano orijentisan ( istok - zapad ) , svetao , originalna , drvena stolarija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 330.000 €, 101,00 m2 cca 3270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem prelep,delux,komforan cetverosoban stan 101 kvadrat.Stan je ususkan u mirnoj ulici u kvalitetnoj novogradnji,nadomak svih potrebnih sadrzaja za zivot.Odlicno je povezan sa glavnom saobracajnicom,kao i sa ostalim delovima grada.Stan se prodaje kompletno namesten delux namestajem....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 330.000 €, 52,00 m2 cca 6350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude stan na prestižnoj lokaciji na Vračaru, u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save. Renoviran, te iz dvosobnog, adaptiran u trosoban. Uknjižena ja kvadratura bez terase. Dvostrano orijentisan, ka dvorištu, te je izolovan od gradske buke. Prostorije: -hodnik,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 330.000 €, 97,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Troiposoban porodičan stan na odličnoj lokaciji, na samoj granici Novog Beograda i Zemuna. Dvostrano orijentisan, svetao, kompletno renoviran, nova drvenarija. Prostorije: hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, odvojen spavaći blok sa dve veće sobe i jednom manjom, dva....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 330.000 €, 78,00 m2 cca 4230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dobro došli u BEOGRAD NA VODI, u jednoj od zgrada u Elements kompleksu na četvrtom spratu pruža vam se mogućnost da postanete vlasnik predivnog trosobnog apartmana. Zbog svoje pozicije samog objekta živećete na mestu gde se briše se granica posla i zadovoljstva jer je sve tako blizu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 329.900 €, 59,00 m2 cca 5590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja stana centar Beograd - Kosančićev venac,Topličin venac. Stan na Kosančićevom Vencu u divnoj zgradi, odličan ulaz i okruženje, sa pogledom na reku, Beograd na vodi, na BWF Stan se nalazi u odličnoj zgradi sa liftom. Centralno grejanje. Stan je kompletno sredjen, lux. Prvi....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 329.830 €, 114,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu izgradnju u Sremskoj Kamenici sa rokom završetka novembar 2026 godine. Stanovi su fenomenalnog rasporeda i ima svih struktura. Sam investitor je poznat po odličnim projektima i savremenom kvalitetu gradnje. Oprema je vrhunskog kvaliteta, od video nadzora,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 329.750 €, 91,00 m2 cca 3620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam moderan stambeno-poslovni kompleks u srcu naselja-Socijalno, idealno pozicioniran nedaleko od centra grada i pešačke zone. Projekat je osmišljen tako da pruži savršen spoj savremenog stanovanja i poslovnog ambijenta, uz vrhunski kvalitet gradnje i upotrebu prvoklasnih....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 329.740 €, 114,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 329.600 €, 116,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan dvoetažni stan u zgradi visokog kvaliteta. Cena je sa pdv-om. Rok useljenja je jul 2026. godine. Objekat će biti smešten u neposrednoj blizini Bulevara Patrijarha Pavla i Futoškog puta. U bližem okruženju se nalaze vrtići, osnovne škole, dom zdravlja, hitna pomoć, autobuska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 329.600 €, 136,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan stan sa 4 spavaće sobe, dva kupatila, prostranim dnevnim boravkom sa kuhinjom i trpezarijom, i dve terase. Stan se nalazi na Telepu, u neposrednoj blizini svih sadržaja neophodnih za svakodnevni život. Ovaj porodičan stan ima 136m2 korisne površine, 170m2 podne,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 329.600 €, 103,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se luksuzan stan u novoj zgradi! Stan je komforan i nalazi se u lameli koja ima lift direktno do stana. Stan je dodatno sređen počevši od kupatila, tarketa na podovima do zvučne i toplotne izolacije. Terasa se prostire čitavom dužinom stana i svaka soba ima izlaz na nju. Za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 329.600 €, 76,00 m2 cca 4340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

545410- Predstavljamo vam lux stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Stan se nalazi na lokaciji Cara Dušana, prodaje se potpuno namešten. Za više informacija o nekretnini kontaktirajte naše agente prodaje064/215-02-36** Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 329.600 €, 87,00 m2 cca 3790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalna nekretnina. Nova zgrada vrhunskog kvaliteta koja je tek useljena gde se nalaze samo dva stana. Ako tražite mirnu lokaciju za život sa porodicom, a da ste na samo par minuta autom u centru grada onda je ovo idealna nekretnina za vas. Raspored stana je idealan jer se u sve....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 329.600 €, 128,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam ovaj fantastičan kompleks urbanih vila na izuzetnoj lokaciji na Čardaku. Sastoji se od 7 urbanih objekata gde svaka sadrži 4 odvojene spavaće sobe, toalet i kupatilo sa saunom, kao i garažno parking mesto koje je uključeno u cenu. Prelep pogled koji se prostire preko....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 329.600 €, 70,00 m2 cca 4710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam trosoban komforan stan novije gradnje na atraktivnoj i traženoj lokaciji. Stan je odličnog rasporeda i sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinjom sa ostavom i degažmanom odvojenog dela sa dve spavaće sobe. Ima dva kupatila. Odličan kvalitet gradnje i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 329.600 €, 86,00 m2 cca 3830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*Stan u blizini centra Novog Sada, trosoban, površine 86 m², predstavlja idealan spoj komfora i lokacije. Smešten u mirnoj i lepo povezanoj ulici, stan se nalazi na nekoliko minuta hoda od svih ključnih gradskih sadržaja – škola, prodavnica, vrtića i javnog prevoza. Sastoji se od....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 329.600 €, 86,00 m2 cca 3830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se LUX 4.0 Penthouse u NOVOM SADU, kod ŽELEZNIČKE STANICE ukupne površine 140m2. Komplet namešten, moderno opremljen italijanski nameštaj, ne korišten. Retko na tržistu. Lift u stan, U stan se dobija 4 garažna mesta u suterenu objekta. Stan je odlično povezan sa svim delovima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 329.600 €, 76,00 m2 cca 4340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju troiposoban stan na izuzetno traženoj lokaciji , unutar modernog kompleksa. Ovaj svetao i prostran stan pruža savršen spoj udobnosti i luksuza, a sastoji se od tri spavaće sobe, dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene kuhinje i kupatila. Stan je potpuno namešten sa visokokvalitetnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 329.600 €, 91,00 m2 cca 3620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep porodičan stan u samom centru grada. Dvorstano orijentisan gde dnevni boravak gleda ka ulici a spavaće sobe ka dvorištu. Svaka prostorija u stanu ima prirodnu ventilaciju. Zgrada je na svega par koraka do strogo centra grada odnosno pešačke zone. Stan je uknjižen na vlasnike....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 329.600 €, 119,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 5 stan u NOVOM SADU, TELEP površine 119m2. Stan je Duplex bez kosina. Stan poseduje direktan ulaz iz lifta. Gratis krovna terasa. Cena stana sa pdv. Odličan kvalitet gradnje i opeme. Blizina svih potrebnih sadržaja za život, Škola, Vrtić, marketi kao i ostali sadržaji.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 329.600 €, 76,00 m2 cca 4340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju fantastičan četvorosoban porodični stan! Nalazi se na veoma atraktivnoj lokaciji, prodaje se kompletno opremljen i u cenu ulaze i dva garažna mesta u suterenu zgrade. Pozovite za više informacija! Kontakt 064/8222-116 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 329.600 €, 144,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kvalitet i udobnost iznad svega! Predstavljamo vam izuzetan četvorosoban stan u blizini centra grada koji u prirodi ima 144m2 (knjižno 86m2). Mogućnost kupovine dela dvorišta koje pokriva prostor za pakiranje 5 vozila. Stan zauzima kompletnu etažu i u njega ulazite direktno iz lifta.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 638)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>