• GoHome Professional
do 310000 eura lift kablovska što manji - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • do 310000 eura lift kablovska što manji - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 310000 eura lift kablovska što manji

  • Za upit "do 310000 eura lift kablovska što manji" pronađeno 8 930 nekretnina - prosečna cena 2.539 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 290000 eura (malo jeftiniji)
    • 320000 eura (malo skuplji)
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 48.410 €, 22,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je garsonjera u mirnom i lepom kraju Novog Naselja u ulici Seljačkih buna u blizini škola, vrtića ,doma zdravlja, marketa i svih drugih bitnih gradskih sadržaja.Kraj je takodje veoma lepo povezan gradskim prevozom sa svim drugim krajevima grada. Stan se nalazi na....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 40.500 €, 22,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju garsonjera na odličnoj lokaciji, u manjoj , mirnoj ulici, nadomak Ekonomskog i Pravnog fakulteta. Zbog samog položaja odlična investicija za one koji se bave izdavanjem. Garsonjera je uknjižene površine 22 m2, sastoji se od ulaznog dela, prostora za kuhinju, višenamenske....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 39.700 €, 22,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se apartman na Zlatiboru, površine 22m2, u centru, 350 m od Zlatiborskog jezera na idealnoj lokaciji za odmor i uživanje, u mirnom delu bez buke. U blizini je veliki broj radnji, kafića, restorana, butika, autobuska stanica, pijaca, apoteke, ski staza Obudojevica. . . Apartman....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 99.500 €, 23,00 m2 cca 4330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjiženo 1/1. Garsonjera na atraktivnoj lokaciji. U blizini škola, vrtića, kafića i restorana. Stan bez većih ulaganja, svetao. Mogućnost dogovora oko kupovine garaže. Za više informacija kontaktirajte nas! Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 97.130 €, 23,00 m2 cca 4220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je garsonjera koja se nalazi u polu-suterenu, 3,4 stepenika naniže. Stan ima obične prozore. Trenutno je izdat. Prema informacijama prodavca, površina stana iznosi oko 25m2. Za više informacija, molimo pozovite nas. KING NEKRETNINE - Za sve vaše potrebe u pronalaženju idealnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 97.130 €, 23,00 m2 cca 4220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

*Stan se nalazi u polu-suterenu, 3,4 stepenika. Redovni prozori. Stan je trenutno izdat. U prirodi 25m2 po rečima prodavca. Za više informacija pozovite. Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 89.100 €, 23,00 m2 cca 3870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je prijatna i funkcionalna garsonjeru na Grbavici, u neposrednoj blizini Futoške pijace, Promenade, fakulteta, Spensa, Limanske pijace - održavajući sve gradske pogodnosti na dohvat ruke.Stan se nalazi na prvom spratu zgrade koja poseduje lift, i prodaje se kompletno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 87.550 €, 23,00 m2 cca 3810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se garsonjera u NOVOM SADU, GRBAVICA površine 23m2. Nalazi se na jednoj od najatraktinijih lokacija na početku ulice Braće Ribnikara. Stan je prijatan i uredan i prodaje se namešten. Svi potrebni sadržaji su u blizini. Odlično je povezan sa Spensom, Futoškom pijacom, Limanima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 87.550 €, 23,00 m2 cca 3810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo potpuno nameštenu garsonjeru na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – Bulevar Oslobođenja. Stan se nalazi u kvalitetnoj, održavanoj zgradi i predstavlja idealnu priliku kako za život, tako i za investiciju. Garsonjera je funkcionalnog rasporeda, maksimalno iskorišćenog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 87.550 €, 23,00 m2 cca 3810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam prijatnu i funkcionalnu garsonjeru na Grbavici,, u neposrednoj blizini Futoške pijace, Promenade, fakulteta, Spensa, Limanske pijace - održavajući sve gradske pogodnosti na dohvat ruke. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade koja poseduje lift, i prodaje se kompletno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 80.000 €, 23,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju, odličan 1.0 stan na Karaburmi, u ulici Marijane Gregoran. Stan senalazi u neposrednoj blizini Big shopping centra i Karaburma sshopping centra. Zgrada sa ulazom i zamenjenim ulaznim vratima. Lift u zgradi. Stan je u izvornom stanju i sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 71.070 €, 23,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini Sajma, prodaje se kompaktna i funkcionalna garsonjera površine 23m², na visokom prizemlju uredne stambene zgrade. Odlično iskorišćen prostor – stan je svetao, idealan za život ili izdavanje. Kuhinja uračunata u cenu – funkcionalna i spremna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 71.000 €, 23,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavano prodaju odlične garsonjere na lokaciji bez buke i sa puno zelenila. Ulično orjentisan. U neposrednoj blizini se nalazi marketi, vrtići, škole, zdravstvene ustanove, sajam, teniski i fudbalski tereni, igrališta, Bulevar Kralja Petra, Bulevar Oslobođenja, autobuska i železnička....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 43.770 €, 23,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se luksuzan apartman na jednoj od najlepših planina Srbije,Kopaoniku,koja je poznata po izvrsnim ski stazama,svežem planinskom vazduhu i prirodnim lepotama.Smešten je u neposrednoj blizini ski staza,što omogućava lak pristup skijanju i drugim zimskim sportovima. Apartman se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Trg, 130.000 €, 24,00 m2 cca 5420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja – Garsonjera 24 m², Savska ulica, Savski Venac - potpuno opremljen i spreman za useljenje, bez dodatnih ulaganja. Na prodaju kompletno opremljen stan površine 24 m², smešten u Savskoj ulici na Savskom Vencu preko puta Beograda na Vodi i novog muzeja. Stan se nalazi na prvom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 90.640 €, 24,00 m2 cca 3780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije nalazi se odlična garsonjera u Ulici Cara Dušana. Uz stan postoji mogućnost korišćenja parking mesta u dvorištu zgrade. Zgrada je odlično pozicionirana, okružena svim sadržajima potrebnim za modernu svakodnevnicu. Stan se prodaje potpuno namešten, kao na fotografijama.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 89.600 €, 24,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Garsonjera 24m Cara Dušana PRODAJE SE Lokacija: Grbavica (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Cara Dušana Sobnost: Garsonjera Kvadratura: 24m2 Grejanje: Gradsko Nivo u zgradi: 4. sprat Dodatne informacije Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 89.600 €, 24,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

0643187924 Oglašavamo prodaju nameštene garsonjere 24m u Novom Sadu na Grbavici, ulica Cara Dušana, garsonjera se nalazi na IV spratu, ulično orijentisana. Zgrada je pozicionirana na fenomenalnoj lokaciji u gradu, pored parkića kod Medicinski škole. Odličan stan kao investicija za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 88.580 €, 24,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se novija garsonjera u NOVOM SADU,CARA DUŠANA, povrpine 24m2. Stan se prodaje sa nameštajem. Obezbeđen i parking u dvorištu zgrade.Nalazi se u jednoj od najtraženijih ulica u gradu. Odlično je povezan sa ostalim delovima grada, Zavređuje pažnju. Vredi pozvati i pogledati stan.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 85.000 €, 24,00 m2 cca 3540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

CENTAR, 24m2, GARSONJERA Prodaje se odlična garsonjera na atraktivnoj lokaciji, na drugom spratu, u zgradi bez lifta. Garsonjeru čine soba sa kuhinjom, kupatilo i zastakljena terasa. Prodaje se sa nameštajem, sve sem frižidera i 1 fotelje. Uknjižen je i postoji mogućnost kupovine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 84.460 €, 24,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Za više informacija pozovite nas na 021/221-5500 https://max-nekretnine.rs/prodaja-stanova/novisad-salajka/549373 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 82.400 €, 24,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Garsonjera u novijoj, dobro održavanoj zgradi sa liftom. Odlična za stanovanje, kao i za iznajmljivanje. Uknjižena 1/1 na vlasnika. Za više informacija pozovite 021/425-112, 064/8222-147, 065/8485-767. Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 80.340 €, 24,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

RETKO U PONUDI! Predstavljamo Vam odličnu nekretninu na jednoj od najtraženijih lokacija! Na prodaju svetla i funkcionalna garsonjera površine 24m², smeštena na 5. spratu stambene zgrade bez kosina, u popularnom i odlično povezanom delu Grbavice. Iako se nalazi na poslednjem spratu,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 80.000 €, 24,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kompletno nameštena garsonjera sa parking mestom u ulici Cara Dušana. Stan poseduje komfornu terasu.Dužinom celog hodnika je veliki plakar gde može dosta stvari da se odloži. Stan poseduje kompletnu opremljenu kuhinju, klima uredjaj, veš mašinu. Idealan za investiciju.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 79.310 €, 24,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlicna garsonjera na Salajci. Prodaje se namestena. Nalazi se na 3.spratu,poseduje lift. Sigurnosna ulazna vrata,pvc stolarija,parket,keramika. Orijentisana ulicno. Nekretnina za svaku preporuku. Za gledanje ove nekretnine kontaktirajte nase agente prodaje. Terasa, Lift,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 79.310 €, 24,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična garsonjera. pozovite!!!! b121 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 79.310 €, 24,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižena 1/1. Prodaje se nameštena. Gleda na ulicu. Za više informacija pozovite naše agente! Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 79.300 €, 24,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, SALAJKA, GARSONJERA, 24 m2 - uknjižen, odmah useljiv stan u kvalitetnoj zgradi iz 2006. godine. Prodaje se sa kompletnim nameštajem i tehnikom. Lepo za život, idealno za iznajmljivanje. Agencijska oznaka 1007845. Kontakt - Ljiljana, tel. 064/284-4879, 021/382-68-30, Kalidas....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 79.300 €, 24,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je 1/1 uknjižena nekretnina koja se nalazi se na odličnoj lokaciji u Temerinskoj ulici, prema železničkoj stanici, na trećem spratu od pet, u zgradi sa liftom.Stan je pravilnog oblika, ulično je orijentisan i prodaje se sa svim stvarima i tehnikom.Važno je napomenuti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 77.250 €, 24,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je uknjižena garsonjera na Novoj Detelinari. Stan se nalazi na 4. od 5 spratova u zgradi sa liftom. Lokacija je odlična kako za život tako i za iznajmljivanje, zgrada okružena sa svim sadržajima neophodnim za modernu svakodnevnicu.Stan je ulično orijentisan, u dvorištu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 77.000 €, 24,00 m2 cca 3210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

-Lokacija: Nova Detelinara, Novi Sad - Površina: 24 m² - Uknjižena 1/1 – vlasništvo bez tereta Prodaje se funkcionalna garsonjera u jednom od najtraženijih delova Novog Sada – Nova Detelinara. Stan je idealan za izdavanje ili prvo stambeno rešenje. Struktura: • Ulazni hodnik • Dnevna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 69.950 €, 24,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se garsonjera na Novoj Detelinari. Lep kraj u blizini svih bitnih sadržaja. Uknjižena 1/1, bez ulaganja. Može svaka vrsta kredita. Za više informacija i razgledanje, pozovite. ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju je prethodno....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se garsonjera na Novoj Detelinari. Lep kraj u blizini svih bitnih sadržaja. Uknjižena 1/1, bez ulaganja. Može svaka vrsta kredita. Direktno od vlasnika, bez agencijske provizije. Za više informacija i razgledanje, pozovite. 064/2202-511 Radojica Terasa, Lift, Internet, Telefon,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 69.010 €, 24,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantastičnu odmah useljivu garsonjeru na potezu Nove Detelinare. U neposrednoj okolini se nalaze sve nepohodne stvari za svakodnevni život prodavnice, apoteke, autobuska stajališta Za više informacija kontaktirajte naše agente prodaje! Terasa, Lift, Internet,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 67.980 €, 24,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju svetao stan površine 24m² na odličnoj lokaciji – Bulevar Evrope u Novom Sadu. Stan se nalazi u kvalitetnoj novogradnji i predstavlja idealnu priliku kako za život, tako i kao investicija za izdavanje, s obzirom na veliku potražnju u ovom delu grada. Prostor je funkcionalno....

 
 
 
  Apartman, SOKO BANJA, 60.325 €, 24,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi odličan apartman projektovane površine 24.13m2, u novogradnji, u prvom apart- hotelu u Sokobanji. Nalazi se na vip povučenom (3) spratu ovog prelepog objekta u izgradnji i sastoji se od ulaznog dela, dnevne sobe, hodnika, kupatila, i terase. Apart hotel je postavljen u prelepom....

 
 
 
  Apartman, Kopaonik, 59.200 €, 24,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2025.,

www.anatnekretnine.com

Prodaje se apartman u Zonedu I, studio, 24m2, uknjižen, opremljen. Apartmana Zoned Spa 4*, povezan toplom vezom sa recepcijom hotela, restoranom, kaficem, kongresnom salom, Spa centrom, bazenom i ostalim sadržajima koje kompleks poseduje, apartman se prodaje kompletno namešten, čajna....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 45.500 €, 24,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odlična garsonjera na finoj lokaciji blizu Crkve Sv. Nikola i palilulske pijace. U blizini su vrtić, pijaca, autobusko stajalište, OŠ, a pešačka zona udaljena svega nekoliko minuta hoda. Pogodan za izdavanje i porodično stanovanje. Stan je uknjižene površine 24m2. Nalazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 125.000 €, 25,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo garsonjeru, u predratnoj zgradi sa lepim mermernim ulazom, koja se nalazi na odličnoj lokaciji na Obilićevom vencu. Stan se nalazi na visokom prizemlju, sastoji se od hodnika, dnevne sobe, kuhinje i kupatila. U stanu su zamenjene vodovodne instalacije, a ono sto ga cini....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 122.877 €, 25,00 m2 cca 4920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo jednosoban stan u novogradnji na odličnoj lokaciji na Crvenom krstu. Objekat će biti izgrađen po najvišim standardima gradnje i biće završen do marta 2026. godine. Stan se nalazi na trećem spratu i sastoji se od dnevno-trpezarijskog dela, kuhinje, kupatila,....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 112.500 €, 25,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kopaonik( poznat i kao Srebrna planina) je najveći planinski masiv u Srbiji. Jedan njegov deo je zaštićena zona pod imenom Nacionalni park Kopaonik u okviru koga postoji veći broj zaštićenih prirodnih celina,a na njemu se nalazi i najveći skijaški centar u Srbiji. Njegov najviši vrh....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 107.000 €, 25,00 m2 cca 4280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Ljermontova Sprat: 2 Spratnost: 8 Soba: 1 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 605)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>