• GoHome Professional
do 310000 eura lift kablovska što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 310000 eura lift kablovska što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 310000 eura lift kablovska što skuplji

  • Za upit "do 310000 eura lift kablovska što skuplji" pronađeno 8 958 nekretnina - prosečna cena 2.539 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 290000 eura (malo jeftiniji)
    • 320000 eura (malo skuplji)
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Slavija, 285.000 €, 95,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Vračar, Kalenić - Sredačka 3.5, 95m2 (terasa 7m2), 3/4, TA i kaljeva peć, ostava. Uknjižen salonac u srcu Beograda. Klasičan salonski stan, visina plafona 3,15m. Izuzetno svetao stan, dvostrano orijentisan, istok-zapad i zaklonjen od buke, u jednoj od centralnih ulica na Vračaru.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 340.830 €, 103,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Biser Podbare. Tako bi se mogao zvati ovaj arhitektonski projekat, dizajniran sa posebnom pažnjom, ambijentalno uklopljen u okolinu. Poštujući sve principe savremenog stanovanja i humanog življenja, sa puno pažnje su dizajnirane zelene površine, a garažna mesta i garaže smeštene na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 340.820 €, 103,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 310000 eura lift kablovska što skuplji'
265.000 €
265.000 €
340.000 €
  Stan, KAMENICA, 340.240 €, 143,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantastičnu izgradnju urbane vile na Mišeluku. Oprema vrhunskog kvaliteta i sve je građeno i opremljeno savremenim materijalima. Četvorosoban stan od ukupno 144m2 koji se nalazi na drugom spratu, veoma je ušuškan a orijentisan je trostrano sa gratis krovnom terasom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 340.000 €, 83,00 m2 cca 4100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stari grad, Donji Dorćol, Mike Alasa; 83m2(uknjiženo 78m2+5m2 terase i lodje), 3.0, IV/8, cg, dva mokra čvora, dva lifta, topla voda, interfon, internet, ostava, podrum; Izuzetno svetao trosoban stan (lako adaptibilan u troiposoban-četvorosoban) na četvrtom spratu uredne zgrade sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 340.000 €, 139,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Dvostran, luksuzan, u dobrom stanju, dva kupatila, kuhinjska ostava, lođa i terasa, podrum, dodatna prostorija u okviru stana. Novija zgrada. Kompletna infrastruktura u neposrednoj blizini. Gledanje stana od 24. jula 2024. Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 22, 340.000 €, 135,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Ikat nekretnine su u prilici da vam ponude odlican četvorosoban stan povrsine 135m2 na Novom Beogradu, na odlicnoj lokaciji. Nadomak ovog kompleksa nalazi se više super marketa, poslovnih kompleksa, restorana, kao i tržni centar Stan se nalazi na 7. spratu u zgradi od 7 spratova,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 340.000 €, 95,00 m2 cca 3580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo četvorosoban stan u okviru stambeno-poslovnog kompleksa Voždove kapije, smešten na 12. spratu, sa prelepim panoramskim pogledom na delove Beograda. Stan je površine 95m², dvostrano orijentisan, vrlo svetao i funkcionalno organizovan. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 339.999 €, 95,00 m2 cca 3580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ово је не само одличан стан, већ и ЛУКСУЗАН , НА НАЈБОЉЕМ МЕСТУ У ЦЕЛОМ НОВОМ САДУ. Када сте замишљали свој идеалан стан, требао је да задовољи све ваше захтеве: да буде комфоран, светао, са добрим распоредом просторија, недалеко од свих неопходних свакодневних ствари, Ово је управо....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 339.900 €, 98,00 m2 cca 3470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

*Prestavljamo vam četvorosoban penthaus površine 98m2 + 72m2 krovne terase u izgradnji visokog kvaliteta gradnje i opreme. Grejanje je na kalolimetre, što omogućava kontrolu potrošnje i uštedu. Stan se nalazi u mirnom delu Novog Sada, na Novom Naaselju, okružen zelenilom i svim sadržajima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 339.900 €, 86,00 m2 cca 3950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

RETKO U PONUDI! Prodaje se prostran,komforan ,očuvan,uknjižen 3 soban stan u Novom Sadu, CENTAR. Mimo uknjižene kvadrature + 2 terase,jedna zastakljena sa PVC, ukupno 9 m2,posebno kuhinja,posebno trpezarija,dnevna soba oko 20 m2 i 2 spavaće sobe,svugde iz predsoblja. Dva mokra čvora.Zamenjeni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 339.900 €, 120,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kompleto opremljen dupleks, na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u centru Novog Sada. Orijentisan je ka dvorištu, nalazi se na mređuspratu i jednini je stan na toj etaži što mu daje dodatni mir. Poseduje svo pokućstvo i tehničke uređaje. Informatika iznosi oko 17000 rsd mesečno.....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 339.900 €, 75,00 m2 cca 4530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno namešten, trosoban stan koji se nalazi na atraktivnoj lokaciji, na Tatarskom brdu. Stan je u odličnom stanju, sa pažljivo biranim nameštajem i dodatno rađenim detaljima koji mu daju poseban kvalitet i udobnost. Posebnu vrednost ovoj nekretnini daju dve terase – jedna od....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 339.900 €, 98,00 m2 cca 3470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se RENOVIRAN 3 stan, NOVI SAD, SPENS, površine 98 m2. Stan je renoviran, prazan je i odmah useljiv. Nalazi se na najtraženijoj lokaciji u blizini svih sadržaja za život, škola, vrtić, marketi, Promenada kao i ostali sadržaji. Nekretnina zavređuje pažnju. Pozovite da pogledate.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 339.900 €, 98,00 m2 cca 3470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična lux nekretnina na top lokaciji u samom Centru Novog Sada. Trosoban komplet renoviran stan, uknjižen 1/1. Stan poseduje podrumsku prostoriju kao i parking mesto u dvorištu zgrade. Sama zgrada je vrhunskog kvaliteta, na odličnoj poziciji. Retko u ponudi. Pogodono i za kancelarije,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 339.900 €, 112,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo četvorosoban stan u Novom Sadu na odličnoj lokacjij u novogradnji. Četvorosoban nov neuseljavan stan sa prostranim osvetljenim i prelepim dnevnim boravkom otvorenog tipa koji je spojen sa kuhinjom i trpezarijskim delom i mogucnošću izlazska na terasu, tri spavaće sobe od....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 339.900 €, 120,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predivan dupleks na bulevaru, pet minuta od centra grada. Mirna ulica, odlična lokacija. Prvi vlasnik 1/1, stan sredjen skroz, prodaje se i deo nameštaja kao što su ugradni plakari. Dvorišno orijentisan, peti sprat. Mogu biti i dve stambene jedinice. Tri spavaće sobe, ogroman dnevni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 339.350 €, 103,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja na izuzetno traženoj lokaciji. Blizina centra, pešačke zone, reke, vrtića, škola, marketa. Izuzetan kvalitet gradnje i opreme. Cena sa pdv-om. Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Rok izgradnje april 2026. Naša preporuka. Za više informacija pozovite nas na 021/221-5500....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 339.140 €, 95,00 m2 cca 3570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*DIREKTNA PRODAJA*Prodajemo u Atraktivnom delu Novog Sada Odličan Četvorosoban Dupleks stan 127 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJIStan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi u delu Novog Sada koji je Pogodan za kvalitetan Porodičan životIstičemo kvalitetnu ugradnju,hrastovi parketi,italijanske....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 339.000 €, 101,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Struktura: Četvorosoban stan Kvadratura: 101 m² Stanje: Novogradnja Sprat: II sprat (lift) Grejanje: Gas Opremljenost: Kompletno namešten – delux Status: Izdato do jula 2026. Dodatne pogodnosti Terasa Lift Parking Mogućnost kupovine garažnog mesta Internet Satelitska i kablovska TV....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 24, 339.000 €, 98,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U srcu 24 bloka, između beogradske arene i "vera," uz grčko - kiparski centar, okružen zelenilom i parkovima, u prilici smo da vam ponudimo autentičan, izuzetno svetao 3.5 stan. Trostrano orijentisan, sa 4 izlaza na čak dve lođe, kompletno renovoran pre 4 i po godine. Sigurnosna vrata,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 338.800 €, 121,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo na izdavanje luksuzan stan u Beogradu na vodi u okviru zgrade BW Arcadia Izuzetan stan u drugom redu zgrada od reke u neposrednoj blizini Kule Beograd, šoping centra Galerija, promenade i parka Stan ima 121m2 Nalazi se na 11 spratu u zgradi sa 23 sprata....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 338.000 €, 110,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Voždovac, Lekino Brdo - Veljka Milićevića 4.0, 110m2, 4/4, CG, lift, garaža, interfon, telefon, klima, video nadzor. Na Lekinom brdu u ulici Veljka Milićevića, prodaje se svetao i funkcionalan dupleks čtvorosobni stan od 110m2. Stan se nalazi u zgradi novije gradnje koja ima lift....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 336.800 €, 109,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

Odličan, uknjižen, porodični stan. Nalazi se na traženoj lokaciji gde su i svi potrebni sadržaji za život. Ima lepe tri spavaće sobe na spratu sa kupatilom. Dole je veoma komotan dn, boravak sa kuhinjom i trpezarijom i naravno odlična terasa i još jedno kupatilo. Prodaje se kompletno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 336.600 €, 102,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

LIMAN 3, 102m2, TROSOBAN Prodaje se fenomenalan stan sa delimično spuštenim plafonima i urađenom rasvetom u dnevnom boravku. Stan se nalazi na drugom spratu novije zgrade delimično okružene zelenilom. Dizajn stana je moderan i izuzetno funkcionalan. Od prostorija poseduje prostran....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 336.200 €, 102,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

551786-Na prodaju četvorosoban stan na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Spensa. Stan je renoviran pre 5 godina i ne zahteva dodatna ulaganja. Spavaće sobe su orijentisane ka dvorištu, što obezbeđuje tišinu i privatnost. Uknjižen 1/1 .Za više informacija pozovite naše agente....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 336.000 €, 84,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se prostran trosoban stan od 84 m² na 9. spratu stambene zgrade u Karađorđevoj ulici, u samom srcu Zemuna. Stan se nalazi u neposrednoj blizini Karađorđevog trga, što omogućava brz pristup svim važnim sadržajima – školama, prodavnicama, restoranima i javnom prevozu Osnovne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 335.926 €, 104,00 m2 cca 3230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Ikat nekretnine su u prilici da vam ponude odlican trosoban stan povrsine 104,09m2 na Novom Beogradu u Bloku 65 - SavAda, na odlicnoj lokaciji na pešačkoj udaljenosti od više škola i centara sa velikim izborom sportskih i rekreativnih aktivnosti. Nadomak ovog kompleksa nalaze se više....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 335.000 €, 92,00 m2 cca 3640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U stambenom objektu novije gradnje se nalazi ova impozantna nepokretnost, Mikrolokacija je odlično saobraćajno povezana sa ostalim delovima grada što olakšava mreža novih gradskih saobraćajnica. U neposrednoj blizini objekta nalaze se škola, vrtići, pijaca, marketi, crkva, veliki....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 335.000 €, 95,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

NA PRODAJU: Fantastičan četvorosoban stan u Voždovim Kapijiama Doživite luksuzni život u ovom prostranom stanu od 95 m2,koji se nalazi na 12. spratu zgrade od 12 spratova u veoma traženom kompleksu Voždove kapije. Ovaj moderan stan nudi savršen spoj stila, udobnosti i funkcionalnosti.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 334.915 €, 95,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJA BEZ PROVIZIJE KA KUPCU Na prodaju stan u izgradnji – Lekino brdo, mirna oaza u srcu grada U ponudi imamo četvorosoban stan na drugomm spratu, orijentisam ka ulici, izuzetno funkcionalan, sa tri spavaće sobe, komfornim dnevnim boravkom centralno orijentisanim, dva kupatila....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 334.760 €, 109,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*Predstavljamo Vam fenomenalnu izgradnju u Sremskoj Kamenici sa rokom završetka novembar 2026 godine. Stanovi su fenomenalnog rasporeda i ima svih struktura. Sam investitor je poznat po odličnim projektima i savremenom kvalitetu gradnje. Oprema je vrhunskog kvaliteta, od video nadzora,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 334.750 €, 79,00 m2 cca 4240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*!! Prodaje se porodičan stan na Limanu 3 !! U pitanju je trosoban stan, od 79m², na prvom spratu, na najpoželjnijoj lokaciji u gradu! Stan se nalazi na 3 minuta od Keja i Limanskog parka, 5 minuta od Promenade, Merkatora i Štranda, u zgradi novije gradnje. Stan ne gleda na ulicu,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 334.750 €, 115,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ako tražite prostran, funkcionalan i odmah useljiv stan u jednom od najtraženijih delova Novog Sada, ova nekretnina je vredna vaše pažnje. Raspored prostorija je pažljivo osmišljen – iz ulaznog hodnika ulazi se u dnevnu zonu sa prostranim dnevnim boravkom i kuhinjom, dok je spavaći....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 334.640 €, 109,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu izgradnju u Sremskoj Kamenici sa rokom završetka novembar 2026 godine. Stanovi su fenomenalnog rasporeda i ima svih struktura. Sam investitor je poznat po odličnim projektima i savremenom kvalitetu gradnje. Oprema je vrhunskog kvaliteta, od video nadzora,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 334.620 €, 129,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Četvorosoban stan u novogradnji na Vidikovcu, nalazi se na 7-om spratu od ukupno 7 spratova. U blizini se nalaze Vidikovacka pijaca, Vrtić, Osnovna škola, Košutnjak, marketing, kafici, a u samom naselju je planirana i izgradnja još jedne skole. Vrhunski kvalitet gradnje sa pažljivo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 334.550 €, 116,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelep porodičan stan na vrlo traženoj i atraktivnoj lokaciji. Blizina škola, vrtića, fakulteta, marketa, pošte, banaka, autobuskog stajališta. Stan uknjižen na vlasnika 1/1. Nekretnina se sastoji iz dva dela. Donji deo poseduje ogroman dnevni boravak sa trpezarijom, odvojenu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 334.500 €, 116,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

U ponudi je moderan četvorosoban stan na Grbavici, u jednom od najtraženijih delova Novog Sada. Lokacija pruža odličnu povezanost sa svim važnim sadržajima, što ovu nekretninu čini pogodnom kako za porodičan život, tako i za svakodnevno funkcionalno korišćenje. Internet Kablovska....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 334.440 €, 139,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju četvorosoban stan u novogradnji, na najtraženijoj lokaciji u samom centru grada. Stan se nalazi u stambenom objektu P+VI, čiji je rok zavšetka kraj 2024. god. Projektovana površina stana je 139.35m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 334.000 €, 101,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

4,0 Vozdovac , FON , Bilecka , vrhunska lokacija , 101m2 , 5 / 6, lift , cg / gas , luksuzan stan , dvostrano orijentisan ( istok - jug ) , svetao , visina plafona 2,6m , Pvc stolarija , Hrastov parket 1. klase , uvozna keramika i sanitarije , uknjizen Struktura - dnevna soba sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 333.500 €, 108,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan stan u izgradnji! Cena sa uračunatim PDV-om! Lokacija zgrade od šetališta i samog centra grada udaljena je 5 minuta laganog hoda! Vrhunski kvalitet gradnje i opreme sa materijalima prve klase! Za više informacija pozovite Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet, Telefon,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 333.500 €, 108,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja na Salajci sa vrhunskim kvalitetom gradnje i opreme. Terasa, Lift, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 635)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>