• GoHome Professional
do 310000 eura lift barem 60 m2 useljiv Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 310000 eura lift barem 60 m2 useljiv Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 310000 eura lift barem 60 m2 useljiv Najnovije

  • Za upit "do 310000 eura lift barem 60 m2 useljiv najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 290000 eura (malo jeftiniji)
    • 320000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 113.300 €, 60,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2022.,

www.indomio.rs

41766, 061 234 30 11 Stefanela, Odmah useljiv delimično renoviran dvosoban stan od 60m2, stan se nalazi na 2.spratu u zgradi sa liftom. Avijaticarsko naselje, (kod nedadasnje pruge). Parking pored zgrade. Miran kraj. U blizini 2 autobuske stanice, zabaviste, 2 osnovne skole. Stan:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 320.000 €, 60,00 m2 cca 5330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Stari Grad, Centar - Kondina 2.0, 60m2, 2/7, CG, lift, parking, interfon, telefon, klima, video nadzor. Luksuzan, kompletno renoviran dvosoban stan, u samom srcu Beograda, u mirnoj i tihoj Kondinoj ulici, u delu između Kosovske i Majke Jevrosime. Nalazi se na drugom od sedam spratova....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 142.000 €, 60,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se premijum nov trosoban stan na Mišeluku, na samo par minuta vožnje do Promenade i Merkatora na Bulevaru Oslobođenja. Nalazi se na prvom spratu zgrade, sa dva lifta, u novoizgrađenom kompleksu. Stan je veoma osvetljen, prozračan i ima odličan raspored koji se sastoji od dnevne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 327.000 €, 59,00 m2 cca 5540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.10.2023.,

www.kvadratnekretnine.com

Stari grad, Novi Dorćol - Venizelosova 2. 0, 59m2 (terasa 7m2), 1/7, CG, lift, telefon, interfon, garaža Dvosoban stan na odličnoj lokaciji u luksuznom kompleksu "Novi Dorćol". Stan je odlično raspoređen, sastoji se iz velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 154.000 € na 150.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 150.000 €, 60,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 154.000 €
22.05.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Miljakovac – 2.5, 60m², dvostrano orijentisan, dve lođe U ponudi je funkcionalan dvoiposoban stan površine 60m² na Miljakovcu, u ulici Stanka Paunovica Veljka, smešten na 5. spratu uredne stambene zgrade bez lifta. Stan je dvostrano orijentisan, veoma svetao i prijatan za boravak.....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 68.000 € na 67.000 € dana 04.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ALEKSINAC, 67.000 €, 60,00 m2 cca 1120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.03.2026 - 68.000 €
04.04.2026 - 67.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.nekretninegigant.rs

Prodaja dvosobnog stana u centru Aleksinca na drugom stratu,zgrada bez lifta. Očuvan stan,brzo useljiv,odlicna lokacija,sam centar grada. Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux 064-538-11-99 Agencija Gigant lux je upisana u registar posrednika pod brojem 1094 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 299.000 €, 60,00 m2 cca 4980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.02.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Kondina, 2.0, 60 m2, bez lodje, II od VI spratova, cg, lift, interfon, video nadzor, ktv, internet, klima, odmah useljiv, uknjizen na 55 m2, podrum, parking u dvoristu zgrade, starogradnja. Luksuzno renoviran stan na ekskluzivnoj lokaciji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 179.596 €, 60,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.09.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Zemun, Gornji grad, Silerova, 3.0, 60 m2 sa terasom, VPR od IV sprata, toplotne pumpe, telefon, bez lifta, interfon, ktv, internet, klima, useljiv u julu 2026. godine, gradjevinska dozvola, mogucnost kupovine parking mesta u garazi, novogradnja.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Blok 10, 45.000 €, 60,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2024.,

www.codex.co.rs

Da li vam je potreban kompletno opremljen kancelarijski prostor ? U ponudi imamo kompletno opremljen kancelarijski prostor u YUBC-u povrsine 60 m2 , na drugom spratu. Prostor se sastoji od hodnika, kuhinje (potpuno opremljene), dve sobe od kojih se iz jedne izlazi na lođu i kupatila.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 190.800 €, 60,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ulici Maksima Gorkog, prodaje se fantastičan dvosoban stan, uknjižen 1/1. Retko u ponudi. Stan ne zahteva puno ulaganja i useljiv je po isplati. Veoma je svetao i dvostrano je orijentisan. Za više infromacija pozvati našu agenciju. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 310000 eura lift barem 60 m2 useljiv (1880)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>