• GoHome Professional
do 310000 eura lift 60 m2 - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • do 310000 eura lift 60 m2 - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 310000 eura lift 60 m2

  • Za upit "do 310000 eura lift 60 m2" pronađeno 5 278 nekretnina - prosečna cena 2.662 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 290000 eura (malo jeftiniji)
    • 320000 eura (malo skuplji)
    • do 2600 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • luksuzan
    • 3.sprat
    • useljiv
    • 2.sprat
    • namešten
  • Slike

Pretraženo 200 531 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Slavija, 270.000 €, 60,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

U centru Beograda, kod restorana "Manjež". Odlična lokacija, park, pozorište, marketi. Stan je dvorišno orijentisan. Mir, tišina, zelenilo. Mogućnost proširenja na tavanski prostor za još 30m2. Agencijska provizija 2% Terasa, Lift, Podrum, ostava, Telefon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 144.200 €, 60,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fantastičan trosoban stan na Telepu! Novogradnja, useljiv početkom aprila. Odličan kvalitet gradnje i opreme, pvc stolarija, uvozna keramika, sigurnosna ulazna vrata, medijapan unutrašnja Uz stan mogućnost kupovine garažnog mesta u suterenu zgrade, 15m2. Za više....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 171.000 €, 60,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dobrodošli u naš novi stambeni kompleks smešten na atraktivnoj lokaciji između Telepa i Limana 5. Ovaj projekat nudi prepoznatljiv kvalitet gradnje i savremene sadržaje, idealne za udoban život. Rok izgradnje je 18 meseci od početka radova, što garantuje brzo useljenje u vaše novo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 198.000 €, 60,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlican,trosoban stan,bez ikakvih ulaganja.Kontakt One nekretnine 0212100690 0648033334 Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 284.000 €, 60,00 m2 cca 4730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja stana u strogom centru Beograda. U neposrednoj blizini hotela Moskava. Zgrada je sa liftom i urednim ulazom. Stan je svetao, prostran sa dve velike sobe. Od prostorija ima ulazni hodnik, dve velike sobe, kuhinj sa trpezarijom, kupatilo i terasa. Stan je sredjen kompletno.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 170.000 €, 60,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 33.000 €, 60,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Doža Đerđa. Kompletno namešten, renoviran dvosoban stan u neposrednoj blizini Futoške pijace, TC Promenada, Spensa, Merkatora, niza trgovinsko-ugostiteljskih objekata Ovaj svetao i komforan stambeni prostor čine dnevni boravak, odvojena kuhinja, spavaća....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 178.710 €, 60,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu izgradnju u Sremskoj Kamenici sa rokom završetka novembar 2026 godine. Stanovi su fenomenalnog rasporeda i ima svih struktura. Sam investitor je poznat po odličnim projektima i savremenom kvalitetu gradnje. Oprema je vrhunskog kvaliteta, od video nadzora,....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 110.700 €, 60,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

https://exit-nekretnine.rs/prodaja-stanova/petrovaradin-starimajur/533459 Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 39.000 €, 60,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Novo naselje, ulica Todora Toze Jovanovića. Izdvajamo iz ponude kompletno renoviran, namešten, po strukturi dvosoban stan koji se nalazi na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje, okružen zelenilom. Pozicioniran u neposrednoj blizini osnovne škole i vrtića, Bulevara Evrope....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 128.740 €, 60,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan stan u izgradnji sa rokom septembar 2025. godine. Prepoznatljiv kvalitet gradnje i opreme. Pouzdan investitor. Za kupce prve nekretnine mogućnost povrata PDv-a! Pozovite za više informacija! Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 165.000 €, 60,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična novogradnja na Učiteljskom naselju Dvoiposoban stan na drugom spratu, u zgradi sa liftom. U blizini Cvetkove pijace, Doma zdravlja Zvezdara, Aviv parka i Bulevara kralja Aleksandra. U gradnji su korišćeni savremeni materijali, uvozna keramika, parket, Alumil stolarija, grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 133.600 €, 60,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je dličan duplex na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu - Grbavica.Stan je veoma lepog rasporeda i ne zahteva velika ulaganja.Ono što ga čini odličnim je sama blizina prodavnica, Osnovne škola, vrtića, pošte, marketa, Limanske pijace, tržnog centra Promenada,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hotel Jugoslavija, 48.000 €, 60,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno opremljen i renoviran stan na odličnoj lokaciji u Bulevaru Nikole Tesle. Pored zgrade se nalazi autobuska stanica, preko puta Zemunski kej, u blizini su marketi, restorani, odlična mikrolokacija i povezanost sa centrom grada. Stan se sastoji iz predsoblja, dnevnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 45.000 €, 60,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prostran dvosoban stan u blizini Tašmajdana i fakulteta, dvostaano orjentisan, kompletno namešten ,nova mašina za veš, tv aparat može da se kupi u dogovoru sa zakupcima, Stan je useljiv od 01.10.2025.god. Agencijska provizija 50% Terasa, Lift, Internet, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 185.000 €, 60,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo nov trosoban stan u reprezentativno urađenoj zgradi na Bulevaru Evrope. Stan je dvorišno orijentisan te nema buke. Ima predsoblje, veliki dnevni boravak sa trpezarijskim delom povezan sa kuhinjom i izlazom na terasu. Dve spavaće sobe u koje staju bračni kreveti. Kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 145.800 €, 60,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Telep, ulica Petefi Šandora. Predstavljamo nov, neuseljavan po strukturi dvoiposoban stan koji se nalazi u neposrednoj blizini Bulevara patrijarha Pavla, osnovne škole, vrtića Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 166.860 €, 60,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lux renoviran stan u naselju Banatić. Smešten je na 4. spratu od 6, u zgradi sa liftom. Poseduje dve spavaće sobe, dnevni boravak spojen sa trpezarijom i kuhinjom, kupatilo, ostavu i terasu. Idealan za porodičan život jer je smešten u mirnoj ulici sa dosta parking mesta.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 137.940 €, 60,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 285.000 €, 60,00 m2 cca 4750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude prostran i funkcionalno organizovan stan površine 60m², koji se nalazi u samom centru grada, na svega 3 minuta hoda od hotela Moskva i Knez Mihailove ulice. Stan se sastoji od velikog predsoblja, spavaće sobe, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 169.950 €, 60,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju kompletno opremljenog i renoviranog dvosobno stana na traženoj lokaciji. Bukvalno bez dinara ulaganja. Još lepši uživo nego na slikama. Poseduje-hodnik,dnevnu sobu,odvojenu kuhinju,trpezariju,degažman,spavaću sobu,zastakljenu terasu,kupatilo i poseban toalet,biciklana.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 130.130 €, 60,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 180.999 €, 60,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

AKCIJA HITNA PRODAJA: DO 15. SEPTEMBRA MAXIS GROUP BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 TRENUTNA CENA STANA JE 180999 EVRA. Postoni mogućnost dogovora u vezi cene i načina plaćanja. KAKO SE IZGRADNJA ZGRADE PRIVODI KRAJU CENA STAN BIĆE VEĆA. A ŠTO SE STANA TIČE, VEĆ JE OMALTERISAN, POSTAVLJAVLJENE....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 154.500 €, 60,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju namešten stan u Novom Sadu, na prelepoj lokaciji Liman 3. Stan se nalazi kod limanskog doma zdravlja, muzičko-baletske škole, limanske pijace. Blizu su vrtići, škole kao i fakulteti. U neposrednoj blizini je TC Promenada, Limanski park i Štrand. Ispred zgrade postoji veliki....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan trosoban stan na Novoj Detelinari. Prodaje se kompletno namešten. http://spens-nekretnine.rs/ Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 194.460 €, 60,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra 1007515.Kompletno namešten trosoban stan koji se nalazi na 2.spratu u ekskluzivnom kompleksu u Branka Bajića. U cenu je uračunat sav nameštaj i tehnika. Idealnog je rasporeda i dvorišno orijentisan. Uknjižen 1/1. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 159.650 €, 60,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica - Komforan trosoban stan sa odličnim rasporedom, na jednoj od najatraktivnijih lokacija. Blizina škole, vrtića, neposredna blizina Bulevara oslobođenja i Limanske pijace Nalazi se na II spratu stambene zgrade sa velikim liftom. Čine ga prostorije sledećeg, odličnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 36.000 €, 60,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se trosoban stan – Bulevar Oslobođenja, idealan za poslovni prostor! 🏢📍 Na jednoj od najprometnijih i najprestižnijih lokacija u Novom Sadu – Bulevaru Oslobođenja , izdaje se trosoban nenamešten stan površine 60m² , smešten na 2. spratu stambene zgrade. 🏢 Stan se izdaje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 60.000 €, 60,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Železnička. Izdvajamo iz ponude odličan, kompletno namešten dvoiposoban dupleks stan nadomak pešačke zone i Pupinove palate, a u neposrednoj blizini nekoliko obrazovnih ustanova, Spensa, TC Promenada i Futoške pijace. Ovaj stan čine dve etaže. Na donjoj etaži....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 39.000 €, 60,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam prelep dvosoban stan na odličnoj lokaciji. Nalazi se u blizini Bulevara oslobođenja, Novosadskog sajma, okružen svim potrebnim komercijalnim sadržajima. Kompletno je opremljen kvalitetnim nameštajem, belom tehnikom, a poseduje i mašinu za pranje sudova, kao i novu....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 42.000 €, 60,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo odličan 2.5 stan u ulici Stjepana Filipovića, Savski Venac. Stan je okružen drvećem, parkovima..predivno okruženje za miran i obezbeđen život. Renoviran je i odmah useljiv. Parking se vrlo lako pronalazi oko zgrade. Blizina železničke stanice, autobuska stajališta za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 36.000 €, 60,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Bulevar oslobođenja, ulica Ćirpanova. Nov, kompletno i moderno opremljen trosoban stan nadomak Bulevara oslobođenja i Futoške pijace, a u blizini škole i vrtića. Ovaj lep stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom, odvojena kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 105.800 €, 60,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Našim kupcima nudimo kvallitet, sigurnost i garantovano najbolju lokaciju na Adicama. Stan se nalazi u poslovno stambenom kompleksu koji se do sada nije zidao na Adicama. Obezbedjen parking kao i garaže u suterenu zgrada. U kompleksu je predvidjeno da zažive lokali tipa Banki, IT-centar,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Telep, 132.300 €, 60,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na Telepu, koji spada među najpoznatija novosadska naselja, uskoro novi stambeno-poslovni objekat. U blizini ove mirne ulice, koja je dobro umrežena linijama gradskog prevoza, nalaze se vrtić, osnovna kao i srednja škola, gimnazija “Laze Kostić”. Takođe, postoji direktna autobuska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 63.000 €, 60,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan stan za zakup. Idealan je za porodicu ili za tihu delatnost. Stan se nalazi na traženoj lokaciji, na par minuta do centra dešavanja i pešacke zone. Stan ima tri spavaće sobe , dva kupatila, ogroman dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom. Stan ima dve terase i dvorišno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 39.000 €, 60,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan na Voždovcu za nepušače,bez kućnih ljubimaca,bez lifta,greje se na norveške radijatore. Useljiv od 1.10.2025. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 185.000 €, 60,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se komforan izuzetno svetao, dvostrano orijentisan stan, povrṣ̌ine 60m2. Stan se sastoji od dnevne sobe, prostrane trpezarije, kuhinje sa ostavom, spavaće sobe, kupatila, i terase sa lepim pogledom. Obezbeđen je parking ispred zgrade. Odlična lokacija u neposrednoj blizini....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 133.870 €, 60,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu nekretninu na mirnoj, a popularnoj lokaciji. Petrovaradin! U pitanju je zgrada u izgradnji sa stanovima različitih struktura i kvadratura. Kvalitet gradnje je zagarantovan jer je u pitanju nadaleko poznat investitor sa višegodišnjim iskustvom. Za opremanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 185.400 €, 60,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Fenomenalan dvosoban stan na Keju. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 131.620 €, 60,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvoiposoban stan u izgradnji u Petrovaradinu. Mirna i lepa lokoacija pogodna za porodicno stanovanje. Udaljenost od centra grada je 5 min lagane voznje. Nalazi se u visokom prizemlju. Raspored soba je sledeceg reda: hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavace....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, Centar, 119.000 €, 60,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u samom centru grada, a nadomak prirode i samog epicentra dešavanja. Stanovi su urađeni po najvišim standardima i normativima u građevinarstvu. Površina od 60 m2, otvara puno prostora za usklađivanje enterijera sa Vašim potrebama. Stan je po strukturi trosoban i sastoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 130.000 €, 60,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122180, V/V, dupleks, klima, terasa, izvorno stanje, stara gradnja. Na prodaju duplex, Patrisa Lumumbe – 60m² (30+30) Na odličnoj lokaciji, u ulici Patrisa Lumumbe, prodaje se funkcionalan duplex od 60m². Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe sa izlaskom na terasu....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 483)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>