• GoHome Professional
do 300000 eura lift što jeftiniji interfon - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • do 300000 eura lift što jeftiniji interfon - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 300000 eura lift što jeftiniji interfon

  • Za upit "do 300000 eura lift što jeftiniji interfon" pronađeno 3 129 nekretnina - prosečna cena 3.075 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 280000 eura (malo jeftiniji)
    • 310000 eura (malo skuplji)
    • do 3100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Blok 61, 45.600 €, 76,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

3.0. 76m2(terasa 4m2), CG, lift, telefon, interfon, parking. Uknjiženo 76m2. Izdaje se prostran i svetao trosoban stan u mirnom delu Bloka 61, površine 76 m². Stan se nalazi na prvom spratu stambene zgrade sa liftom. Nova stolarija i svuda postavljeni komarnici, zastakljena terasa,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 47.600 €, 56,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.09.2024.,

www.codex.co.rs

Stan se nalazi u zgradi sa dvorištem, interfonom i liftom koji ide do VI sprata. Trosobni stan ​od 56​ m2​ ​s​astoji se od dve spavaće sobe sa po dva kvalitetna single kreveta​ koji se mogu koristiti kao francuski ležaj​, dnevne sobe sa udobnom sofom ​za 2 osobe ​​koja se razvlači​....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 48.000 €, 60,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stari Grad, Takovska ulica. Renoviran , namešten dvosoban stan na drugom spratu, površine 60m². Centralno grejanje, klima, internet, KATV, interfon, lift, terasa, nov nameštaj. . Agencijska provizija iznosi 50% od dogovorene mesečne zakupnine jednokratno. Stari Grad, Takovska Street.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 48.400 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2019.,

www.klikdooglasa.com

Novoizgradjeni objekat u Mirijevu u ulici Matice srpske.Blizina stanice [telefon] i [telefon] ,vrtica Sunce,supermarketa..Stan se nalazi na drugom spratu od ukupno cetiri.Zgrada ima lift,interfon a grejanje je etazno na struju.Stan ima hodnik,dnevni boravak sa trpezarijom,odvojenu....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 48.600 €, 32,14 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

EKSKLUZIVNA NOVOGRADNJA NA VRHUNSKOJ LOKACIJI – VRNJAČKA BANJA U ponudi jednosoban stan u luksuznom stambenom objektu, smešten na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Vrnjačkoj Banji, na svega 200 metara od Pegaz resorta, Aqua parka, hotela Tonanti i centralnog šetališta. Ova nekretnina....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 48.750 €, 65,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 111374, I/IV, klima, lift, terasa, renoviran, ulaz mermerni, parking, stambena zgrada. U ponudi za izdavanje je renoviran stan u mirnom, elitnom porodičnom kraju. Nalazi se u održavanoj zgradi novije gradnje sa liftom i interfonom. Stan je šarmantnog enterijera, po....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, Bagljaš, 49.000 €, 45,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.04.2026.,

www.agencijapragma.com

Bagljaš – jednosoban stan površine 45m2 + terasa na petom spratu u stambenoj zgradi bez lifta. Centralno grejanje, parket, interfon, uknjižen 1/1. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. Centralno grejanje.

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 49.000 €, 45,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Jednosoban stan u naselju Bagljaš, površine 45m2 na petom spratu u stambenoj zgradi bez lifta. Sastoji se od velike sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila, hodnika i terase.Centralno gradsko grejanje, interfon, uknjižen. Agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 51.000 €, 60,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stari Grad, Takovska ulica. Renoviran , namešten dvosoban stan na drugom spratu, površine 60m². Centralno grejanje, klima, internet, KATV, interfon, lift, terasa, nov nameštaj. Useljiv od 15.maja 2025.godine. Agencijska provizija iznosi 50% od dogovorene mesečne zakupnine jednokratno.....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 52.000 €, 52,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je moderan i kvalitetno opremljen stambeni kompleks u samom centru Vrnjačke Banje, jednom od najpoznatijih turističkih centara Srbije. Objekat je u završnoj fazi izgradnje (80%) i biće useljiv do kraja godine. Kupovina je moguća i putem stambenog kredita, što ovu ponudu čini....

 
 
 
  Stan, ŠID, 52.000 €, 51,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra nekretnine: 18159 Dvosoban stan sa terasom 51m2 novogradnja na top lokaciji.Blizina prodavnica, benziske pumpe, autobuske i železničke stanice, centar 5 minuta, gimnazija, vrtić Jelica Stanivuković. Stan se sastoji iz 1 spavaće sobe, velike dnevne sobe, kuhija, trpezarija, veće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 52.800 €, 66,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2024.,

www.codex.co.rs

Izdaje se odličan 2. 5 stan u novoj zgradi na Vračaru, u Gajevoj ulici. Stan je kompletno namesten i sastoji se od dnevnog boravka, dve spavace sobe, kupatila i terase. Stan se nalazi na 1. spratu u zgradi sa liftom. Odmah useljiv. Novogradnja Internet Kablovska Lift Klima Telefon....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 54.500 €, 24,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2025.,

www.indomio.rs

C. PEVAC 24 V(k) CG 54.500 Prodaje se garsonjera od 24 mkv na V spratu (nadgradnja) stambene zgrade. Sastoji se od ulaznog predosblja, sobe, kuhinje gde moze biti i manja trpezarija i sanitarnog cvora. Nema terasu. Stan je svetao i sa lepim pogledom. Pored prozora ima kosine koje....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, Centar, 54.750 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.01.2020.,

www.klikdooglasa.com

Prodajem NOV trosoban stan u centru sombora od [telefon] m [telefon] na drugom spratu, zgrada poseduje lift, dvorište, praking u dvorištu,garaže, tavanski prostor, interfon i ima [telefon] spratova. Stan veoma svetao sa pogledom na ulicu, grejanje na plin, ima najbolji položaj u celoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 56.000 €, 70,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U srcu Vračara u jednoj od najlepših ulica,izdaje se dvosoban namesten stan.Zgrada je očuvana sa urednim ulazom,interfonom i liftom.Stan je svetao i osunčan dvostrano orijentisan,ka ulici i mirnom parkiču.Od prostorija raspolaže velikom dnevnom sobom sa lođom,jednom spavaćom sobom....

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 57.000 €, 23,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na odličnoj lokaciji u Krnjači, u prilici smo da vam ponudimo uknjiženu funkcionalnu garsonjeru. Nalazi se na trećem spratu kvalitetne četvorospratne zgrade sa CG I interfonom. Zgrada bez lifta, ali stepenište nije naporno. Ima 23m2, u izvornom stanju, dobro održavana. Četvrtastog....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 57.536 €, 36,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 37,12m2. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stanu pripada i podrumska prostorija. Nalazi se na prvom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 58.500 €, 65,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

2.5, 65m2(dve terase 10m2), CG. lift, VI/VI, telefon , interfon, garažno mesto. U prilici smo da Vam ponudimo stan na atraktivnoj lokaciji na Dorćolu. Svetao, funkcionalan, sa nesvakidašnjim rasporedom prostoeija. Sastoji se od spavaće sobe, radne sobe (idealno za rad od kuće), velikog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 59.250 €, 79,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

3.0, 79m2, dve lođe 7+3 m2, CG, dva klima uređja, dva lifta, X/XI, telefon, interfon. Uknjiženo 79m2. Lep , renoviran stan, na odličnoj lokaciji. Nalazi se u blizini supermarketa, javnog gradskog prevoza, fakulteta i svih drugih sadržaja neophodnih za ugodno stanovanje. Stan poseduje....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 59.563 €, 37,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzni stan nove gradnje – nekoliko minuta od centra U ponudi je stan vrhunskog kvaliteta gradnje, projektovan po najvišim savremenim standardima, na izuzetnoj lokaciji – svega nekoliko minut hoda od centra grada. Savršen spoj komfora, bezbednosti i moderne tehnologije, namenjen....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 59.737 €, 45,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stanovi različitih kvadratura u jednoj od najatraktivnijih lokacija u Ćupriji – sama glavna ulica, idealno za porodično stanovanje ili investiciju. Karakteristike objekta i stanova: PVC stolarija renomirane marke REHAU – vrhunska termo i zvučna izolacija Podno grejanje....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 59.737 €, 44,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 60.500 €, 55,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Useljivo Telefon Klima Lift Centralno grejanje Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Luke Ćelovića Trebinjca Sprat: 1 Spratnost: 8 Soba: 2 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 60.500 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2019.,

www.klikdooglasa.com

Novoizgradjeni objekat u Mirijevu u ulici Matice srpske.Blizina stanice [telefon] i [telefon] ,vrtica Sunce,supermarketa..Stan se nalazi na drugom spratu od ukupno cetiri.Zgrada ima lift i interfon.Grejanje je etazno na struju.Stan ima hodnik,dnevni boravak sa trpezarijom,odvojenu....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 60.800 €, 38,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

BEZ AGENCIJSKE PROVIZIJE! Direktno od investitora. Stanovi se prodaju bez agencijske provizije za kupca. U ponudi je stan u izgradnji u luksuznom kompleksu, u centru Stare Pazove u blizini se nalazi opština, škole, vrtići, Dom zdravlja, pijaca, autoput itd. Zgrade su izgrađene od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 61.200 €, 72,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

3.0, 72m2,terasa 4m2, CG, VPR/VI, lift, telefon, interfon. Uknjiženo 71m2. Izdaje se funkcionalan i svetao stan površine 72 m², na visokom prizemlju, u mirnoj ulici nadomak Vukovog spomenika. Struktura stana: • Dve spavaće sobe • Dnevni boravak • Kuhinja • Kupatilo • Terasa • Ostava....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 61.800 €, 22,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Garsonjera sa terasom i krovnom terasom – Grbavica, Novi Sad *Prodaje se svetla i funkcionalna garsonjera od 22 m² na četvrtom spratu u mirnom i uređenom delu Grbavice. Idealna za život ili kao investicija za izdavanje. *Osnovne karakteristike: *Površina: 22 m² + terasa + terasa na....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 61.897 €, 45,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 61.897 €, 46,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 63.000 € na 62.000 € dana 10.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ZLATIBOR, 62.000 €, 33,00 m2 cca 1880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 65.000 €
27.02.2026 - 63.000 €
10.03.2026 - 62.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Sloboda Sprat: 4 Spratnost: 4 Soba: 2 Godina izgradnje: 2023 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 63.000 € na 62.000 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ZLATIBOR, 62.000 €, 33,00 m2 cca 1880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 65.000 €
27.02.2026 - 63.000 €
13.03.2026 - 62.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zlatibor - Sloboda 2. 0, 33m2, terasa, 4/4, EG, lift, interfon, parking U ponudi za prodaju izuzetan stan na Zlatiboru novije gradnje. Namešten je i malo korišćen. Zgrada ima lift i svoj parking. Uknjižen na 33m2 korisne površine. Agencijska provizija 2% Agent: Verica Simović 060/30-37-997....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 63.000 € na 62.000 € dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ČAJETINA, 62.000 €, 33,00 m2 cca 1880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 65.000 €
27.02.2026 - 63.000 €
11.03.2026 - 62.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Zlatibor - Sloboda 2.0, 33m2, terasa, 4/4, EG, lift, interfon, parking U ponudi za prodaju izuzetan stan na Zlatiboru novije gradnje. Namešten je i malo korišćen. Zgrada ima lift i svoj parking. Uknjižen na 33m2 korisne površine. Agencijska provizija 2% Agent: Verica Simović 060/30-37-997....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Kalemegdan, 63.000 €, 35,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.08.2023.,

www.codex.co.rs

Izdaje se poslovni prostor po Coworking sistemu u poslovnom prostoru Kalemegdan Business Center. Kancelarija je u potpunosti opremljena. U cenu je ukljuceno sledece: radni sto, ergonomske stolice, ormarici, kontrola pristupa, stakleni zidovi, bela tabla, klima po kancelariji, internet,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 63.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.05.2021.,

www.klikdooglasa.com

Jednosoban stan [telefon] kvm, uknjižen, renoviran (ishoblovan i izlakiran parket, okrečen), namešten, odmah useljiv. Stan se prodaje sa nameštajem i belom tehnikom. Nalazi se u mirnom kraju, okrenut ka dvorištu, okružen zelenilom, na [telefon] . spratu od ukupno [telefon] spratova.....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 63.585 €, 47,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 63.585 €, 48,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 63.720 €, 47,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 63.720 €, 48,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 63.840 €, 28,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.03.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Vrnjačka banja - Bulevar srpskih ratnika 1.0, mereno 30m2, a uknjižen na 28m2 (terasa), 1/4, EG, lift, interfon, parking Luksuzan apartman u sklopu apart hotela, lociran na najlepšem mestu Vrnjačke banje, na vrhu šetališta preko puta olimpijskog bazena, u blizini borove šume i lekovitog....

 
 
 
  Stan, NOVI BANOVCI, 64.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2019.,

www.klikdooglasa.com

Stan na prvom spratu broj. [telefon] - [telefon] , [telefon] m [telefon] idealan za poslovni prostor ili kao komforan stan za višečlanu porodicu. Ispred zgrade veliki parking i prodavnica IDEA.Stan poseduje protiprovalna vrata,grejanje i priprema tople vode na gas ,priključak u kuhinji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 64.600 €, 38,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Parking Novogradnja Terasa Interfon Igora Vasiljeva Sprat: 1 Spratnost: 3 Soba: 1.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 65.000 €, 34,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kompletno opremljen apartman na Zlatiboru, koji se nalazi na odličnoj lokaciji, odmah preko puta hotela Bor. Apartman je smešten na šestom spratu i po strukturi je jednoiposoban. Sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe i kupatila.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 397)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>