• GoHome Professional
do 300000 eura lift kablovska do 60 m2 - GoHome agencijska ponuda
  • do 300000 eura lift kablovska do 60 m2 - GoHome agencijska ponuda
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 300000 eura lift kablovska do 60 m2

  • Za upit "do 300000 eura lift kablovska do 60 m2" pronađeno 5 601 nekretnina - prosečna cena 2.626 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 280000 eura (malo jeftiniji)
    • 310000 eura (malo skuplji)
    • do 2700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Blok 21, 230.000 €, 55,00 m2 cca 4180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo lep, dvoiposoban stan u 21.bloku u ulici Bulevar Zorana Đinđića u uredno održavanoj zgradi u mirnom kraju, u neposrednoj blizini osnovne i srednje škole, marketa, uključenja na autoput i TC " Ušće". Stan ima dve spavaće sobe, kuhinju, kupatilo, trepezariju i dnevni boravak.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 138.800 €, 55,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lep dvoiposoban stan na odlicnoj lokaciji u gradu. Pocetak Telepa, blize Limanima. Stan je useljiv odmah po isplati. Za kupce prve nekretnine, moguc je povrat PDV-a! Obezbedjena parking mesta u dvoristu zgrade. Grejanje na gas,placanje po utrosku. Ublizini skola,marketa,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 310.000 €, 55,00 m2 cca 5640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo izuzetan dvosoban stan, u Beogradu na vodi, u zgradi BW King's Park Residence, koja je useljiva. Stan se nalazi na drugom spratu novog objekta sa dva lifta. Sastoji se od predsoblja, prostrane dnevne sobe koja izlazi na terasu, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 143.600 €, 55,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno renoviran stan od 55m2 sa dnevnim boravkom i dve spavaće sobe na top lokaciji u Novom Sadu. Stan ima dve spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinju fizički odvojenu sa prirodnom ventilacijom, kupatilo, terasu, ostavu-garderober. Izuzetno funkcionalan raspored sa dnevnim boravkom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 113.300 €, 55,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan, odličnog rasporeda. Dve spavaće sobe, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, terasa sa ostavom. Visoko prizemlje. Blizu centra, daleko od gužve i buke. Odlična lokacija za miran porodičan život. U blizini stana dva vrtića, škole, supermarketi. Sve neophodno za udoban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 189.520 €, 55,00 m2 cca 3450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan dvosoban stan na Limanu 1 u modernoj zgradi! Za više informacija pozovite naše agente prodaje. 021/221-5100 ili 064-8033-305 548776 U potkrovlju, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 124.000 €, 55,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban stan iz otkupa, površine 55 m², u mirnom delu Karaburme, idealan za porodično stanovanje ili kao investicija za izdavanje. Stan se nalazi na visokom prizemlju uredne zgrade bez lifta, ušuškane među zelenilom, što obezbeđuje mir i privatnost. Stan je dvostrano orijentisan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 142.400 €, 55,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju dvosobnog stana u novogradnji,useljivog u oktobru 2025. Struktura:hodnik,dnevna soba sa kuhinjom,spavaća soba,kupatilo i terasa. Zgrada odličnog kvaliteta gradnje. Zgrada se nalazi nedaleko od Bulevara P.Pavla,Bul.Evrope,Bul.Cara Lazara. Moguća kupovna putem stambenog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 44.000 €, 55,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ikat nekretnine vam nude dvoiposoban stan za izdavanje koji se nalazi na odličnoj lokaciji u Bulevaru Oslobođenja kod Hrama Svetog Save nadomak svih sadržaja neophodnih za svakodnevni život Na par minuta hoda od centra gradaN Veliki broj gradskih linija koje nude odličnu povezanost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 55.000 €, 55,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je komforan, lepo namešten 2.0 stan na prestižnoj lokaciji, u Beogradu na vodi. Sastoji se od dnevnog boravka otvorenog koncepta sa kuhinjom i trpezarijskim delom, odvojene spavaće sobe koja pruža mir i privatnost, kupatila, i terase sa koje se pruža pogled na Kulu. Prostor....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 27.500 €, 55,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

2.0 stan 55 kvadrata u bloku 70 preko puta Male Piramide, 2 sobe, trpezarija + kuhinja, hodnik, ostava, kupatilo sa toaletom, lodja, kompletno opremljen, što uključuje nameštaj, security ulazna vrata, ugradni plakari za garderobu, frižider sa zamrzivačem, šporet, mikrotalasnu rernu,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 38.500 €, 55,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo odličan, renoviran, stan u samom centru grada, na prvom spratu od pet u zgradi sa liftom i interfonom. Stan se izdaje prazan sa opremljenom kuhinjom i kupatilom ali postoji mogućnost dogovora i opremanja sa drugim nameštajem. Prostorije: predsoblje, tri odvojene sobe, kuhinja,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 66.000 €, 55,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Maxis Group DOO Beograd Broj u Registru posrednika: 1850 🎯 SPECIJALNA PONUDA – STAN ZA IZDAVANJE 1200 evra plus garaža 100 evra.UKUPNO stan i garaža za 1300 evra. AKCIJA: Snizena cena-u cenu nije uračunata GARAŽA 🏢 MAXIS GROUP doo Beograd – Reg. broj posrednika: 1850 🔑 IZDAJE SE....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 148.500 €, 55,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odmah useljiv, dvoiposoban 55m2 Nova Detelinara, svetao, blizina skole, vrtica, prodavnica Lift, klima, 2 terase, obe zatvorene, jedna PVC (prostorija dodatna), druga roletna Zgrada odrzavana, vrlo dobar kvalitet gradnje..moze namestaj da ostane novom vlasniku.. Idealan porodican....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 21, 46.750 €, 55,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Potpuno renoviran dvosoban stan. Opremljen je modernim nameštajem i tehnikom. Nalazi se na savršenoj lokaciji u blizini hotela Hyatt i TC Ušće, osunčan i svetao. Sastoji od ulaznog hodnika, kupatila, dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinji sa šankom, spavaće sobe i prelepe terase....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 49.500 €, 55,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Neuseljavan dvosoban stan, moderno namešten i vrlo svetao, u najnovijoj zgradi u poznatom novom kompleksu Voždove kapije. Prostorije: hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo i terasa. Plaćanje za centralno grejanje je po potrošnji. Voždove kapije je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 28.000 €, 56,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 589-605 (od ukupno 605)

<< <6 7 8 9 10 11 12 13 14 15> >>