• GoHome Professional
do 300000 eura lift kablovska do 2500 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 300000 eura lift kablovska do 2500 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 300000 eura lift kablovska do 2500 eura/m2

  • Za upit "do 300000 eura lift kablovska do 2500 eura/m2" pronađeno 5 399 nekretnina - prosečna cena 2.063 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 180000 eura
    • do 230000 eura (prosečna cena)
    • do 270000 eura
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 126.975 €, 51,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan 51m u izgradnji Detelinara Lokacija: Detelinara (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Detelinara Sobnost: Dvosoban Kvadratura: 51m2 Stanje objekta: U izgradnji Grejanje: Gas Nivo u zgradi: 5. sprat Dodatne informacije Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 104.000 €, 42,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan 42m Sremska Kamenica u izgradnji Lokacija: Mišeluk (Srbija, Novi Sad, Sremska Kamenica) Ulica i broj: Sremska Kamenica Mišeluk Sobnost: Dvosoban Kvadratura: 42m2 Stanje objekta: U izgradnji Nivo u zgradi: 1. sprat Dodatne informacije Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 167.800 €, 68,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban stan 68m Sremska Kamenica u izgradnji Lokacija: Mišeluk (Srbija, Novi Sad, Sremska Kamenica) Ulica i broj: Sremska Kamenica Mišeluk Sobnost: Trosoban Kvadratura: 68m2 Stanje objekta: U izgradnji Nivo u zgradi: 1. sprat Dodatne informacije Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 300000 eura lift kablovska do 2500 eura/m2'
221.450 €
221.450 €
275.000 €
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 100.000 €, 40,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan 40m duplex Bul Jaše Tomića Lokacija: Železnička stanica (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Bulevara Jaše Tomića Sobnost: Dvosoban Kvadratura: 40m2 Stanje objekta: Starija gradnja Nivo u zgradi: 5. sprat Dodatne informacije U potkrovlju, Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 270.000 €, 108,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Hitno se prodaje četvorosobni stan od 108 m2 na prvom spratu i parkirnim mestom u suterenu zgrade. Zgradu je zidala Aleksandar gradnja, sa posebnim kvalitetom. Stan je dvorišno orjentisan, bez većih ulaganja. 270.000€ plus 3% agencijska provizija. Magistrator 021 reg br:622 Telefon;0631448223....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 270.000 €, 108,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

BULEVAR OSLOBOĐENJA, 108m2, ČETVOROSOBAN Predstavljamo Vam izuzetan stan u zgradi renomiranog investitora. Ako ste u potrazi za nekretninom, a volite kvalitet i luksuz, definitivno je ovaj stan rešenje za Vas. Odlične strukture, na prvom spratu, sastoji se od komfornog dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 130.000 €, 52,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja iz 2023. Godine. Stan poseduje dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo, 2 spavaće sobe i terasu od 6m². Takođe stan ima parking mesto ispred zgrade i podrumski box od 3m² za ostavu. Nalazi se na trećem spratu u zgradi od deset spratova koji zbog kosine ima visinu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 225.000 €, 90,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo troiposoban stan na atraktivnoj lokaciji na Zvezdari kod Cvetkove pijace. U neposrednoj blizini je dom zdravlja, park, Sportski centar Olimp, tržni centar, autobuska stajališta, što ovu lokaciju čini pogodnom za komforan svakodnevni život. Ima odličnu....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 65.000 €, 26,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je luksuzno opremljen apartman u okviru kompleksa Harmonia Palace 5. Apartman se nalazi u tek završenom objektu(Blok A) Harmonia Palace 5.Sastoji se od sobe sa kuhinjom predsoblja i kupatila.Potpuno je opremljen novim stvarima.Apartman ima izlaz na terasu.Ispod apartmana....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 287.500 €, 115,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar (Spens), ulica Radnička. Izdvajamo iz ponude nov, neuseljavan, kompletno namešten luksuzan četvorosoban stan na jednoj od najlepših lokacija za stanovanje. Nadomak Spensa, TC Promenada, fakulteta, strogog centra grada Ovaj lep i enterijerski moderno uređen stambeni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 3, 170.000 €, 68,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oličan, uknjižen stan u održavanoj i urednoj zgradi. Stan je delimično renoviran. Zamenjena stolarija, parket hoblovan, kupatilo rađeno pre desetak godina. Odlična veza gradskog prevoza sa centrom grada, u blizini više marketa, TC Stadio na samo par minuta. U blizini vrtića, osnovne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 155.000 €, 62,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Stan po strukturi trosoban, ukupne korisne površine 62 m2. Odlična lokacija. Uknjižen. Terasa, Lift, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 287.500 €, 115,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar (Spens), ulica Radnička. Predstavljamo neuseljavan četvorosoban stan u novoizgrađenom stambeno-poslovnom objektu visokog kvaliteta gradnje. Nadomak Spensa i osnovnog suda, TC Promenada, a u neposrednoj blizini osnovne i srenje škole, fakulteta i pešačke zone. Ovaj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 190.000 €, 76,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je prostran i svetao dupleks stan na šestom spratu stambene zgrade sa liftom. Nalazi se u mirnom i dobro povezanom delu grada, idealnom za porodični život ili investiciju. Ukupna površina stana iznosi 96 m², dok je uknjiženo 76 m². Funkcionalno je podeljen na dva nivoa, pružajući....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 257.500 €, 103,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 4 soban stan u Novom Sadu, NOVA DETELINARA, površine 103 m².U ceni ostaju stvari.Dobra lokacija u blizini svih sadržaja za ugodan život.Vredi pogledati. Terasa, Lift, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 240.000 €, 96,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

PODBARA, 96m 2 , TROIPOSOBAN Prodaje se lep, funkcionalan troiposoban stan u neposrednoj je blizini centra, pešačke zone, Saborne crkve, osnovne škole, dečijeg vrtića, Zmaj Jovine gimnazije, Riblje pijace i keja. Stan je pogodan za porodično stanovanje kao i za poslovnu delatnost.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 100.000 €, 40,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX novogradnja u samom centru garda, u mirnoj ulici u neposrednoj blizini suda. Stanovi kvadratura od 36m2, do 104m2. Zgrada kvalitetne izrade, kako stanova, tako i celokupnog objekta, zgrada sa dva lifta. Projektovani Stanovi odlicnog rasporeda sa jednom, dve ili tri spavace sobe.....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 110.000 €, 44,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

na izuzetnom mestu, u samom centru, u mirnom delu zlatibora nalazi se apart hotel, lux kategorije, apartman koji se prodaje sastoji se iz predsoblja, kupatila, dnevnog boravka sa kuhinjom, trpezarije i spavace sobe. sve opremljeno vrhunskom opremom. Zgrada ima dvorište gde se nalazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 267.500 €, 107,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan, osvetljen stan u Braće Jerković u blizini okretnice 26. Trosoban stan po strukturi, nalazi se na trećem spratu sa liftom. Stan se prodaje namešten sa svim stvarima. Za više informacija, pozovite. Agencijska provizija 2% Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 270.000 €, 108,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U najlepšem delu Vidikovca u prilici smo da vam ponudimo odličan četvorosoban stan - duplex, na 5.spratu, u zgradi od crvene fasadne cigle, sa sledećim rasporedom prostorija: Donji nivo: hodnik, toalet, trpezarija sa izlazom na zastakljenu terasu, kuhinja i dnevna soba sa izlazom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 155.000 €, 62,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3.0 stan u NOVOM SADU, kod LIMANA 4 površine 62m2. Stan je u izgradnji. Cena stana sa pdv. Renomiran investitor. Odlična lokacija u blizini svih sadržaja za život. Vrhunski kvalitet gradnje i opreme. Povezan sa sa Limanom 4 kao i ostalim delovima grada. Zavređuje pažnju.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 167.500 €, 67,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Eklskuzivno zastupanje! Prodajemo prelep , renoviran, stan 67m2 koji ne obuhvata kvadraturu dve terase, odnosno lođe. Sve ukupno ima 70m2. Ono što izdvaja ovaj stan je kvalitetna gradnja, blizina svih sadržaja neophodnih za kvalitetan život uklučujući i gradski prevoz. Nalazi se u....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 225.000 €, 90,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 Luksuzan stan za izdavanje – BW Simfonija 2, Belgrade Waterfront U prilici smo da vam predstavimo prostran i luksuzno opremljen stan u jednoj od najprestižnijih zgrada Belgrade Waterfront-a – BW Simfonija 2. 🏡 Osnovne informacije: • Površina: 90m²....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 100.000 €, 40,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam komforan dvosoban stan od 40m2 na urbanoj gradskoj lokaciji. Za više informacija kontaktirajte naše agente prodaje.064/8222-116 Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 187.500 €, 75,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Opis lokacije: Miran kraj, sa dobrom infrastrukturom i sa dosta zelenih površina. Zgrada se nalazi u dvorištu punom zelenila, uredan ulaz, sa tri renovirana lifta ( uključujući i teretni lift). U neposrednoj blizini zgrade sa nalazi poslednje stajalište autobuske linije 26, zatim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 100.000 €, 40,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam komforan dvosoban stan od 40m2 na urbanoj gradskoj lokaciji. Za više informacija kontaktirajte naše agente prodaje. Kontakt: 021/221-5100 Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 132.500 €, 53,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 2 soban stan u Novom Sadu, PODBARA, površine 53 m² +terasa. Prodaje se namešten. Stan poseduje zatvorenu terasu i podrumsku ostavu kao i parking za stanare u dvorištu sa kapijom i daljinskim otvaranjem.Mirna ulica u blizini svih potrebnih sadržaja za život. Pozovite da....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 110.000 €, 44,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvosoban i potpuno nov, neuseljavan stan u atraktivnom delu Telepa, u modernoj i kvalitetno građenoj zgradi. Stan se nalazi u prizemlju i prostire se na površini od 44 m², što ga čini idealnim ne samo za stanovanje, već i za poslovne namene poput ordinacije, salona ili....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 70.000 €, 28,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzno opremljen apartman u ulici Sportova na Zlatiboru, u okviru prestiznog kompleksa Konak Apartmani & Spa. Povrsina apartmana je 28 kv i ukljucuje sav namestaj, tehniku i dekoraciju. Apartman ima dnevnu sobu, kuhinju, kupatilo, zasebnu spavacu sobu i terasu koja gleda....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 325.000 €, 130,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja 4,0 stana od 130m2 u jednoj etaži na 4 spratu na Grbavici. Postoji mogućnost kupovine garaže. +3% agencijska provizija Za sve dodatne informacije pozovite: AGENT: Nebojša Tukodi 060 139 0 333 broj licence 4290 EXPO REAL ESTATE DOO, Bulevar Zorana Đinđića 45V,Novi Beograd Upisan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 162.500 €, 65,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

UKNJIŽEN.LIFT.TERASA. DRUGI SPRAT. Terasa, Lift, Podrum, ostava, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 165.000 €, 66,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam prostran trosoban stan od 66 m2 na Bulevaru Oslobodjenja. Stan je odličnog rasporeda sa mogućnošću adaptacije u troiposoban. Zgrada je uvučena od Bulevara, što pruža mir i privatnost, a ujedno ste na odlično povezanoj lokaciji. Za više informacija pozovite naše agente....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 72, 220.000 €, 88,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lep stan u zgradi iz 2010. godine. U izvornom stanju. Krovni prozori u spavaćim sobama i blaže kosine. Ugrađen norveški radijator, ušteda na računima. Inače je priključen za cg. Potrebna uvećana kapara da bi se otkupio. Ima podrum, interfon, ktv. U blizini Lidl-a. Ulazni hodnik, manja....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Izuzetan stan na traženoj lokaciji, blizu svih sadržaja potrebnih za porodično stanovanje. Velika dnavna soba dvostrano orjentisana pri čemu jedna strana gleda na pešačku zonu, tri spavaće sobe i prostrana terasa. Stan je veoma svetao i dobro održavan, nije potrebno dodatno ulaganje.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 210.000 €, 84,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je uknjižen , 3,0, renoviran stan , na najboljoj lokaciji u naselju Mirijevo. Stan se sastoji od ulaznog hodnika , prostranog dnevnog boravka , dve prostrane spavaće sobe, kuhinje, trpezarije, kupatila, malog toaleta i dve lođe. Stanu pripada i odgovarajući podrum. Zamenjena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 330.000 €, 132,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzno opremljen i kompletno namešten penthouse površine 132m2 sa sopstvenom baštom i 2 garažna mesta. Ova ekskluzivna nekretnina nalazi se u mirnom delu grada, u čijoj neposrednoj blizini imaju sve sadržaje potrebne za život, a ujedino traže udobnost,eleganicju i privatnost.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 300.000 €, 120,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux stan penthouse u samom srcu Beograda nadomak Tašmajdana, Botaničke bašte i Palilulske pijace. Smešten je u novoizgrađenoj zgradi sa video nadzorom i privatnom garažom. Stan je dvorišno orjentisan i izolovan od buke. Na raspolaganju je dnevni boravak koji sa trpezarijskim delom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 185.000 €, 74,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

PODBARA, 74m2, TROSOBAN SNIŽENA CENA!!! Predstavljamo Vam izuzetan, komforan, trosoban stan na Podbari. Na prvom spratu u odlično održavanoj zgradi sa liftom, kompletno je renoviran, od poda do plafona. Sastoji se iz dve komforne spavaće sobe, velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 102.500 €, 41,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 2 stan u NOVOM SADU, SOMBORSKI BULEVAR povrsine 41m2. Stan je u izgradnji. Cena stana sa PDV. Odlično povezan sa ostalim delovima grada. Izuzetno funkcionalan. Zavređuje pažnju. Pozovite da pogledate...,. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 130.000 €, 52,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

GRBAVICA, 52m2, DVOSOBAN Prodaje se potpuno namešten dvosoban stan u neposrednoj blizini Limanske pijace i TC Promenade. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa izlazom na terasu, odvojene kuhinje, spavace sobe, kupatila i dva garderobera. Stan je svetao, komforan, lepo opremljen kvalitetnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 195.000 €, 78,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U Mirijevu, u ulici Mirijevski venac, nalazi se ovaj lep trosoban stan. Infrastruktura je kompletna, u blizini se nalazi škola, pošta, vrtić, pijaca, marketi kao i svi ostali neophodni sadržaji za život. Saobraćajna povezanost sa ostalim delovima grada je odlična. Smešten je u zgradi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 109.920 €, 44,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fenomenalnu izgradnju na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, ova moderna zgrada projektovana je po najvišim standardima, s posebnim fokusom na kvalitet gradnje i pažljivo biranu opremu. Planirani završetak radova je januar 2026. a kupcima je omogućen povrat....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 586)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>