• GoHome Professional
do 300000 eura lift kablovska 80 m2 što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 300000 eura lift kablovska 80 m2 što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 300000 eura lift kablovska 80 m2 što manji

  • Za upit "do 300000 eura lift kablovska 80 m2 što manji" pronađeno 1 065 nekretnina - prosečna cena 2.453 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 280000 eura (malo jeftiniji)
    • 310000 eura (malo skuplji)
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 293.360 €, 73,00 m2 cca 4020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Parking Kanalizacija Novogradnja U izgradnji Terasa Interfon Tikveska (BEZ BEZ PROVIZIJE !) Sprat: 3 Spratnost: 4 Soba: 4 Godina izgradnje: 2026 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 206.000 €, 73,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaja stanova Novi Sad – Bulevar oslobođenja, trosoban stan 73m2, kompletno renoviran, neuseljavan, odlična lokacija Na prodaju kompletno renoviran i neuseljavan stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – Bulevar oslobođenja, Novi Sad. Ova nekretnina predstavlja idealnu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 310.000 €, 73,00 m2 cca 4250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Kablovska Internet Lift Centralno grejanje Terasa Interfon Podrum Nebojšina Sprat: 1 Spratnost: 6 Soba: 4 Godina izgradnje: 1991 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 300000 eura lift kablovska 80 m2 što manji'
315.000 €
265.500 €
159.650 €
  Stan, NOVI SAD, 203.000 €, 73,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban stan 73m Bul. Evrope Lokacija: Bulevar Evrope (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Bulevar Evrope Sobnost: Trosoban Kvadratura: 73m2 Stanje objekta: Novogradnja Grejanje: Gradsko Nivo u zgradi: 1. sprat Dodatne informacije Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 310.000 €, 73,00 m2 cca 4250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Parking Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Hadzi Djerina Sprat: 3 Spratnost: 4 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 199.250 €, 73,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan trosoban stan u tek završenoj zgradi na Bulevaru Patrijarha Pavla. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Za kupce prvog stana postoji mogućnost povrata pdv-a. Za više informacija, kao i sam obilazak ove fantastične nekretnine, pozovite naše agente prodaje! S25 73m2 - Bulevar....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 154.500 €, 73,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Odličan namešten uknjižen trosoban dupex sa predivnim pogledom. U ceni stana komplet nameštaj. Komforne spavaće sobe, kupatilo sa prirodnom ventilacijom, kao i kuhinja. Prelepa terasa za uživanje gde staje garnitura za sedenje i uživanje. U blizini gradskog prevoza, mega marketa "LIDL",....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 192.450 €, 73,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Nedaleko od Zemunskog stadiona, na jednoj od najpopularnijih i najbolje pozicioniranih lokacija u Zemunu se nalazi zgrada u izgradnji, proverenog investitora koji je radio na desetine projekata po Zemunu, a koji je cenjen i poštovan kako kod svojih kupaca, tako i kod poslovnih partnera.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 188.000 €, 73,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3.0 stan u Novom Sadu, SOMBORSKI BULEVAR, površine 73 m².Stan je nov i useljiv.Nalazi se na dobroj lokaciji u blizini svih sadržaja za život.Vredi pogledati Terasa, Lift, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 159.650 €, 73,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan trosoban stan na Petrovaradinu. Stan se prodaje kompletno namešten i lociran je u centru Petrovaradina, u blizini vrtića, škole, Doma Zdravlja i gradskog prevoza, na 3 km od centra Novog Sada. Strukturu stana čini velika dečija soba sa mogućnošću pregrade....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 152.440 €, 73,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu nekretninu u Petrovaradinu. U pitanju je troiposoban stan. Nekretnina je u izvornom stanju i zahteva ulaganja. Pozicija zgrade je odlična jer se u blizini nalazi sve što Vam je potrebno za svakodnevno funkvionisanje: pošta, autobuska stajališta, železnička....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 169.950 €, 73,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan odličnog rasporeda, na izuzetno traženoj lokaciji. U blizini se nalazi sve neophodno za svakodnevno funkcionisanje, i kao takva ova nekretnina je idealna za porodičan život. Za više informacija pozovite naše agente prodaje! Kontakt: 021/221-5100 i 064/803-3306....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 171.940 €, 73,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan na Bulevaru Evrope, cena sa povratom PDV-a Za više informacija, pozovite Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, MAJUR, 195.700 €, 73,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantastičan četvorosoban stan u novogradnji, idealan za porodičan život. Nalazi se u mirnom delu Petrovaradina i u neposrednoj blizini autobuske stanice, prodavnica, vrtića, škole i svih ostalih potrebnih sadržaja za život. Izuzetno svetao stan, prodaje se kompletno....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 219.030 €, 73,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu izgradnju u Sremskoj Kamenici sa rokom završetka novembar 2026 godine. Stanovi su fenomenalnog rasporeda i ima svih struktura. Sam investitor je poznat po odličnim projektima i savremenom kvalitetu gradnje. Oprema je vrhunskog kvaliteta, od video nadzora,....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Nova Detelinara - Trosoban - 73 m2 - savršen raspored - Terasa, Ostava - Novogradnja - Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 152.450 €, 73,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3.5 stan u PETROVARADINU površine 73m2. Nalazi se u BLOKU VIII. Odlčan kraj za život. Svi potrebni sadržaji u blizini. Ostava uz stan. Izuzetna funkcionalnost. Izvrsna komunikacija sa gradom. Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Zavređuje pažnju. Pozovite da pogledate.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 254.390 €, 73,00 m2 cca 3490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Luksuzna izgradnja po najvišim standardima modernog života. Lokacija ovog objekta je sam centar Novog Sada. Rok završetka izgradnje kraj 2025. godine. Za više informacija pozovite naše agente. Terasa, Lift, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 200.020 €, 73,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan trosoban stan u tek završenoj zgradi na Bulevaru patrijarha Pavla. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Za kupce prvog stana postoji mogućnost povrata pdv-a. Za više informacija, kao i sam obilazak ove fantastične nekretnine, pozovite naše agente prodaje! Terasa, Lift, Internet,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 209.500 €, 73,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan u izgradnji na Podbari. Treći sprat, sa terasom i liftom. 021/221-5500 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 254.530 €, 73,00 m2 cca 3490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Za više informacija pozovite One nekretnine! 021/2100-690 532003 Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 281.888 €, 73,00 m2 cca 3860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 AKCIJA SNIZENA CENA DO 15.JULA : 3800 cena evra/m2 📌 Specijalna ponuda: samo 281 888 evra 305 000 evra sa garažom / cena garaže 24.000e Luksuzan 3.0 stan u BW Nota – Izvanredna prilika!STAN SE NALAZI BUKVALNO PREKO PUTA TC GALERIJE- POGLED NA REKU....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 180.250 €, 73,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Odličan duplex u novogradnji sa jednom zanemarujućom kosinom u spavaćoj sobi, redovni prozori. Stan bez ulaganja, održavan. Zgrada se nalazi na samom Bul. patrijarha Pavla, u blizini novog zavoda za hitnu medicinsku pomoć. 064/8222-116 064/8222-117 Terasa, Lift, Internet, Telefon,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 157.900 €, 73,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

0643187924 Oglašavamo prodaju trosobnog stana73m u Novom Sadu na Bulevaru Evrope. Stan je na I spratu, ulično orijentisan, u stanu se nalaze: dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo, gostiljski wc, terasa. Zgrada se nalazi na odličnoj mirnoj lokaciji za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 199.250 €, 73,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu priliku - izgradnju stana sa planiranim rokom useljenja u avgustu 2024. godine. Ova izgradnja obećava visok kvalitet i modernu opremu, čineći je idealnom za one koji traže savremen i udoban životni prostor. S obzirom na planirani rok useljenja, imate dovoljno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 204.400 €, 73,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo četvorosoban stan u izgradnji u blizini stare okretnice tramvaja, Kluza Stan je površine 73,22m2, nalazi se na trećem spratu stambene zgrade od četiri sprata sa liftom Po strukturi se sastoji od hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, tri spavaće sobe, kupatila,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 254.390 €, 73,00 m2 cca 3490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Za više informacija pozovite One nekretnine! 021/2100-690 531991 Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 190.550 €, 73,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan u novoj kvalitetnoj zgradi,uknjizen i bez ulaganja. Stan se nalazi u potkrovlju,a krovni prozori ne remete funkcionalnost prostora,već ga osvetljavaju i čine prijatnim za boravak.Prodaje se kompletno namešten,što ga čini idealnim za useljenjem bez dodatnih troškova.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 198.420 €, 73,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Ekstra lokacija, blizina Limana. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Cena sa pdv-om. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 184.215 €, 73,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je veoma prostran trosoban stan u mirnom delu Nove detelinare u Cika Stevinoj ulici u blizini Novosadskog Sajma i svih drugih gradskih sadržaja.Stan se nalazi u zgradi relativno novije gradnje sa liftom na 2/5 spratu i sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 195.000 €, 73,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Dvoiposoban stan površine 73m2 na Konjarniku u Zidarskoj ulici, na II spratu stambene zgrade iz 1974. godine. Nalazi se iznad okretnice 31, 17 i 19. Stan je u izvornom održavanom stanju, veći deo stana je okrenut ka jugu, a manja soba ka istoku. Sastoji se od: hodnika iz kog se ulazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 225.570 €, 73,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u kvalitetnoj novogradnji, na petom spratu. Stan uknjižen i useljiv po isplati. Savršen raspored prostorija koji pruža maksimalnu funkcionalnost i udobnost. Ovo sto ovu nekretninu izdvaja jeste fantastičan panoramski pogledna na celi grad,kao i terasa iznad stana koja....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 130.000 €, 73,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosoban stan u Čairu, na idealnoj lokaciji kako za život tako i za izdavanje. Blizina centra i svih vitalnih institucija, parka, škole, marketa. Površina 73m2 sa dve terase, uknjižen na 67m2. Na 6. spratu stambene zgrade sa dva lifta. Centralno grejanje u stanu. Sastoji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 189.800 €, 73,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

***Ekskluzivno*** Na prodaju izuzetan stan površine 73m2, u blizini Hotela Sheraton. Stan je uknjižen 1/1, bez tereta, odmah useljiv Parking mesto u dvorištu ide uz stan, iza rampe, obeleženo. - 2 x spavaće sobe, open space dnevna soba sa kuhinjom, kupatilo, terasa - Panoramski pogled....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 123.600 €, 73,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se troiposoban stan-dupleks 73 m2 koji se nalazi na odličnom mestu blizu Sajma . Idealna lokacija za stanovanje. Zgrada ima lift. Na donjem nivou stana se nalaze hodnik iz kog se ulazi u sve prostorije, kuhinja je odvojena šankom od trpezarije i dnevne sobe, hodnik, kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 209.500 €, 73,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu izgradnju na Podbari. U pitanju je izgradnja sa rokom kraj 2025-e godine. Stan je dvostrano orijentisan. U stanu će biti postavljena sigurnosna ulazna vrata,pvc stolarija i kvalitetna keramika. Za više informacija nas pozovite. b121 Šifra:538987 Terasa, Lift,....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan od 73 kvadrata smešten na Novoj Detelinari. Stan je svetao i prostoran, sa funkcionalnim rasporedom koji uključuje dnevni boravak, dve spavaće sobe, kuhinju, kupatilo, toalet i ostavu. Odličan pristup glavnim saobraćajnicama, prodavnicama i svim potrebnim sadržajem za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 172.250 €, 73,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja na odličnoj lokaciji u blizini Limana 4. Pouzdan investitor sa višegodišnjim iskustvom. Cena je sa pdv-om, tako da kupac stana ima pravo na povrat pdv-a. Moguća je prodaja i putem stambenog kredita. Oprema stana je izuzetno kvalitetna. Nekretnina za svaku preporuku. Moguća....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 171.940 €, 73,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja, cena sa povratom PDV-a. Rok završetka 2024. godine. Popust zavisi od dinamike isplate.kontakt.060/423-30-33 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 148.000 €, 73,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se troiposoban stan od 73m2 sa podrumskom ostavom i zastakljenom terasom od 4m2. Stan je pogodan za renoviranje i sledećeg je rasporeda: dnevna soba, velika trpezarija sa odvojenom kuhinjom, tri spavaće sobe od kojih je jedna velika, kupatilo, 2 terase. Odlična nekretnina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 254.530 €, 73,00 m2 cca 3490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna izgradnja po najvišim standardima modernog života. Lokacija ovog objekta je sam centar Novog Sada. Rok završetka izgradnje kraj 2025. godine. Za više informacija pozovite naše agente. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 139.050 €, 73,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je odličan trosoban duplex na Novoj Detelinari u blizini sajma, prodavnoca, škola, doma zdravlja i svih drugih važnih gradskih sadržaja.Stan se sastoji od dve etaže u donjoj se nalazi hodnik,dnevni boravak sa kuhinjom, zastakljena terasa i veliko kupatilo sa kadom.U....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 595)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>