• GoHome Professional
do 300000 eura lift kablovska 70 m2 - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • do 300000 eura lift kablovska 70 m2 - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 300000 eura lift kablovska 70 m2

  • Za upit "do 300000 eura lift kablovska 70 m2" pronađeno 1 295 nekretnina - prosečna cena 2.541 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 280000 eura (malo jeftiniji)
    • 310000 eura (malo skuplji)
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BELE VODE, 210.000 €, 72,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju dvoiposoban stan, mereno 75m² (uknjižen na 72 m²), visoko prizemlje od 7. spratova, u mirnoj ulici Nikolaja Gogolja u samom srcu Banovog brda. Stan je dvostrano orijentisan, izuzetno funkcionalnog rasporeda, sa terasom, lođom i pripadajućim podrumom. Održavan, sa klasičnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 180.250 €, 68,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3.0 stan u Novom Sadu, SOMBORSKI BULEVAR, površine 70 m².Stan je nov iuseljiv.Nalazi se na dobroj lokaciji u blizini svih sadržaja za život..Vredi pogledati. Terasa, Lift, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 165.000 €, 68,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U najlepšem delu Mirijeva, u neposrednoj blizini ulice Mirijevski venac, nalazi se ovaj dvoiposoban stan. Infrastruktura je kompletna, u blizini se nalaze škola, pošta, vrtić, pijaca, marketi kao i svi ostali neophodni sadržaji za život. Saobraćajna povezanost sa ostalim delovima....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 140.000 €, 72,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lep i funksionalan stan u samom centru grada, u neposrednoj blizini Saborne crkve. Stan je uknjižene površine 72m2 i nalazi se na VI spratu stambene zgrade sa liftom. Stan je po strukturi trosoban i sastoji se od predsoblja, ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 182.750 €, 72,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3 stan u Novom Sadu, SALAJKA, površine 72 m², po ceni od 182750€ (što je 2538€/m²). Stan je u izgradnji. Stan je Potkrovlje. Stan poseduje telefon, kablovsku. Terasa, Lift, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 214.200 €, 72,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

530191-Odličan kvalitet gradnje i opreme. Top lokacija, na samo 5 minuta od centra grada! Stanovi sa PDV-om.Izgranja rok 2025. Za više informacija pozovite! Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 148.700 €, 68,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX novogradnja u neposrednoj blizini reke Nišave, gimnazije 9. Maj, Gradske kuće i parka, Tvrđave Konkretan stan na 1. spratu povrsine 67,59m2, po strukturi stan je trosoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, veliki dnevni boravak sa terasom, kuhinjom i trpezarijom dve prostrane....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 161.800 €, 68,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3 stan u NOVOM SADU, TELEP površine 68m2. Stan je nov, odmah useljiv. Cena stana sa pdv. Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Odlično je povezan sa Limanom 4 kao i ostalim delovima grada. Svi potrebni sadržaji su u blizini. Vrhunski kvalitet gradnje i opreme. Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 177.980 €, 72,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja, vrhunska oprema, PDV! Top lokacija! Mogućnost kupovine garažnog mesta! Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 175.000 €, 72,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

ODLIČAN stan od 72m2. Trosoban stan, renoviran bez ulaganja, poseduje dve terase, dva mokra čvora, dve spavaće sobe. Nekretnina je dvostano orjentisana u pitanju je novogradnja na odličnoj lokaciji za život i za vašu porodicu u blizini marketa, škole i autobuskog stajalisša. Naša....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 167.800 €, 68,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban stan 68m Sremska Kamenica u izgradnji Lokacija: Mišeluk (Srbija, Novi Sad, Sremska Kamenica) Ulica i broj: Sremska Kamenica Mišeluk Sobnost: Trosoban Kvadratura: 68m2 Stanje objekta: U izgradnji Nivo u zgradi: 1. sprat Dodatne informacije Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 139.900 €, 72,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je 1/1 uknjižena nekretnina u Balzakovoj ulici. Stan je u izvornom stanju, lepo održavan, trenutno je prazan i odmah useljiv. Strukturu stana čine predsoblje, kuhinja, trpezarija, dve zatvorene terase, kupatilo i tri sobe. Stanarima zgrade je na raspolaganju zajednička....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 135.500 €, 68,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u Jagodin mali. U neposrednoj blizini nalaze se vrtić, škola, ambulanta, Pantelejska crkva, kao i brojne trgovinske radnje. Stan ima 68,33m2 projektovane površine, po strukturi je trosoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i delom za kuhinju,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 238.000 €, 72,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan trosoban stan u novoj zgradi – Pregrevica, Zemun -Lokacija: Pregrevica, Zemun -Površina: 72 m² - Sobe: 2 odvojene spavaće sobe - Terase: 2 - Zgrada: Nova luksuzna gradnja -Cena: 230.000 eur plus Pdv Opis nekretnine: Ovaj moderno dizajniran trosoban stan smešten je u novoj....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 115.130 €, 68,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Odličan trosoban stan u izgradnji, sa rokom maj 2025. Odličan kvalitet gradnje. Postoji mogućnost povrata pdv-a. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 164.800 €, 72,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Uz malo ulaganja i mašte ovaj stan moze biti idealan za porodično stanovanje. Uknjižen na 72 m2 ima i plus galeriju 14 m2. Nalazi se u blizini škole, marketa, sajma, bulevara Tih i miran kraj! HITNA je prodaja, moguć svaki dogovor, čak i zamena za dve manje nekretnine. Pozovite....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 11c, 259.000 €, 68,00 m2 cca 3810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd, Stari Merkator, Aleksinačkih rudara, trosoban stan, ukupne površine sa lođom 71m2, uknjižen na 68m2. Na šestom spratu od osam, stambene zgrade sa centralnim grejanjem, interfonom i novim liftom postavljenim prošle godine. Dvostrano je orijentisan, spavaći deo gleda na....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 93.000 €, 68,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan, uknjižene površine 68m2, u neposrednoj blizini Doma Zdravlja i Delte. Nalazi se na 6-om, spratu zgrade stare gradnje bez lifta. Veliki i svetao stan sadrži mali ulazni hodnik, prostran dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom u "open space" stilu, spavaću sobu, kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajmište, 242.000 €, 72,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 4 stan u Novom Sadu, SAJMISTE Terasa, Lift, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 263.740 €, 68,00 m2 cca 3880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Za više informacija pozovite One nekretnine! 021/2100-690 531978 Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, MAJUR, 137.260 €, 72,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam nekretninu u izgradnji sa rokom 31.05.2025. godine. Poznat kvalitet gradnje, sam stan će biti opremljen sa PVC stolarijom sa roletnama, troslojni parket, unutrašna stolarija od medijapana, sigurnosna ulazna vrata. Podno grejanje na gas. Tehnički vrhunski opremljeno.....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 120.000 €, 72,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Predstavljamo vam moderan i luksuzan kompleks stanova u užem centru Vrnjačke Banje, idealan za investiciju, život ili odmor. U ponudi su stanovi različitih kvadratura i struktura, a svaki je deo arhitektonski osmišljenog ambijenta koji spaja udobnost, sigurnost i visoke standarde....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 188.500 €, 72,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u izgradnji u zgradi visokog kvaliteta gradnje i opreme. Cene su sa uračunatim PDV-om pa budućim vlasnicima kojima je prva nekretnina pruža refundaciju istog. Rok uselenja je 01.03.2026. godine. Ne propustite priliku da kupite kvalitetan stan odličnog rasporeda. Terasa, Lift,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 175.100 €, 68,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 2.5 stan u NOVOM SADU, LIMAN 3 površine 68m2. Stan je odličnog rasporeda i nalazi se na izvrsnoj lokaciji u blizini svih sadržaja potrebnih za život, Škola, Vrtić, park, pijaca kao i ostali sadržaji. Puno zelenila i parking prostora oko zgrade. Odlično je povezan sa ostalim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 252.000 €, 72,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se komforan veći dvosoban stan od 72m2,adaptibilan u trosoban gde se dobija soba dimenzija 2.30m X 4,60m.,terasa,2.sprat sa liftom,grejanje na GAS.Visina plafona 2,7m do 3m,roletne na elektromotor,komarnici.Odlična zgrada,novogradnja,sa parking mestima u dvorištu zgrade.Miran....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 239.120 €, 68,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar - Blizina Bulevara oslobođenja i Futoške pijace. Stan u izgradnji. Kupovina od investitora. Mogućnost povrata pdv-a za kupce prve nekretnine. Ovaj stan funkcionalnog rasporeda čine dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo, hodnik i terasa.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 300.000 €, 68,00 m2 cca 4410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Najbolji deo,najlepse ulice na Vozdovcu ! Cena je 4200 e/m2. Odlican dvoiposoban stan,stara gradnja(1968),uknjizen 69.5m2 (63.5m2+terasa 6 m2), CG, 2/4,bez lifta. Stan je svetao,odlicnog rasporeda prostorija ( predsoblje,kuhinja sa ostavom,dnevna soba-terasa,hodnik,dve spavace sobe,kupatilo),....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 164.800 €, 72,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju komfornog trosobnog stana u najlepšem delu novog naselja okružen zelenilom, sportskim terenima, vrtićima, školom, bankama, mega marketima na par desetina metara od čak dva bulevara. Stan se nalazi na osmom spratu poseduje veliku dnevnu sobu, odvojenu kuhinju sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 171.600 €, 68,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na savršenoj lokaciji u blizini Limana, nalazi se ovaj fantastičan stan koji se prostire na 68m2, sastoji se iz dnevne sobe, trpezarije i kuhinje, dve spavaće sobe, kupatilo i wc kao i terasu. šifra 540733, b130 telefon 064/822-2153 Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 160.000 €, 72,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan kod Kliničkog centra. Nedaleko su i Gradska bolnica, Medicinski fakultet, Medicinska škola, kao i mnogobroniji trgovinski i ugostiteljski objekti. Odlična investicija za porodični život i izdavanje. Stan je po strukturi trosoban, uknjižene kvadrature 72m2. Nalazi se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 177.980 €, 72,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Besprekoran stan u novogradnji na koji imate povrat pdv-a, nalazi se na samom početku Telepa, pet minuta peške od kružnog toka. Fenomenalne nova zgrada, dvostrano orijentisan, poseduje terasu i lift. Stan urađen najkvalitenijim materijalima, španska keramika, pvc, troslojna stakla....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 184.730 €, 68,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja sa rokom useljenja januar 2026-te. Izuzetno pouzdan investitor sa dugogodišnjim iskustvom. Cena je sa pdv-om i kupac prvog stana ima mogućnost povrata pdv-a. Moguća je prodaja i putem stambenog kredita. Lokacija je mirna i na odličnoj poziciji gde je sve u neposrednoj blizini.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 176.840 €, 68,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u centru grada, spratnosti PO+P+7. Stambeno – poslovni objekat je kvalitetne i moderne arhitekture. Nalazi se na idealnoj lokaciji, nedaleko od pešačke zone, Filozofskog fakulteta, Doma Zdravlja, Narodnog Pozorišta. Stan je projektovane površine 68,86....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 148.000 €, 72,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Salajka, Dositejeva ulica. Izdvajamo iz ponude komforan, po strukturi dvoiposoban stan, koji se nalazi na atraktivnoj lokaciji, u neposrednoj blizini centra grada, doma zdravlja, škole, vrtića, glavne autobuske i železničke stanice. Stan je pozicioniran na III spratu novije....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 3, 170.000 €, 68,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oličan, uknjižen stan u održavanoj i urednoj zgradi. Stan je delimično renoviran. Zamenjena stolarija, parket hoblovan, kupatilo rađeno pre desetak godina. Odlična veza gradskog prevoza sa centrom grada, u blizini više marketa, TC Stadio na samo par minuta. U blizini vrtića, osnovne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 175.100 €, 72,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan izvorno trosoban stan, pretvoren u troiposoban. Stan je u izvornom stanju ali dobro održavan. Drvena stolarija, izvorna keramika, parket. Stan poseduje terasu, pripadajući tavanski prostor i biciklanu. Odličan stan na vrlo traženoj lokaciji! Za više informacija pozovite naše....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 215.850 €, 68,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi. Odličan kvalitet gradnje. Na još boljoj lokaciji u blizini Novosadskog sajma. Useljiv sa pdv-om. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 236.740 €, 68,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna izgradnja po najvišim standardima modernog života. Lokacija ovog objekta je sam centar Novog Sada. Rok završetka izgradnje kraj 2025. godine. Za više informacija pozovite naše agente. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 206.000 €, 72,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je izuzetno lep i funkcionalan stan površine 72m², smešten na visokom prizemlju potpuno nove zgrade, koja se izdvaja kvalitetnom gradnjom i modernim standardima. Objekat je opremljen video nadzorom, što dodatno doprinosi osećaju sigurnosti i komfora. Stan je izuzetno svetao....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 159.000 €, 72,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vlasnik prodaje stan na odličnoj lokaciji, centar Novog Naselja, pored škole i vrtića. Stan je u kuli od 14 spratova. Zgrada je dobro održavana, renovirani liftovi. Parking veliki pored zgrade 24 sata. Dva lifta u zgradi. Redovan i teretni lift. Osmi sprat od 14. Stan je funkcionalan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 175.920 €, 68,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan stan na atraktivnoj lokaciji. Zgrada je vrhunskog kvaliteta gradnje i opreme. Pouzdan investitor! Za kupce prve nekretnine mogućnost refundacije PDV-a! Za više informacija o nekretnini kontaktirajte naše agente prodaje. b119 sifra: 553037 Terasa, Lift, Internet, Telefon,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 250.000 €, 72,00 m2 cca 3470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna novogradnja na odličnoj lokaciji blizu Bulevara kralja Aleksandra. Objekat je izgrađen od najkvalitetnijih materijala na tržištu, a dizajn zgrade zadovoljava najzahtevnije standarde moderne arhitekture. Stan je opremljen PVC stolarijom Rehau Synego velikih dimenzija sa električnim....