• GoHome Professional
do 300000 eura lift 2.sprat 60 m2 - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • do 300000 eura lift 2.sprat 60 m2 - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 300000 eura lift 2.sprat 60 m2

  • Za upit "do 300000 eura lift 2.sprat 60 m2" pronađeno 193 nekretnina - prosečna cena 2.535 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 280000 eura (malo jeftiniji)
    • 310000 eura (malo skuplji)
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Vračar, 267.000 €, 57,00 m2 cca 4680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan – Svetozara Marovića, preko puta škole Vladislav Ribnikar Na prodaju svetao i prostran stan u ulici Svetozara Marovića, preko puta OŠ "Vladislav Ribnikar", smešten u dvorišnoj zgradi na 2. spratu (zgrada nema lift). Stan se nalazi u mirnom kraju, idealnom za porodičan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 28.500 €, 57,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mogućnosti smo da vam ponudimo stan u neposrednoj blizini centra grada, koji se sastoji od tri sobe, velikog hodnika sa garderoberom, kuhinje, kupatila. Iz hodnika se ulazi u sve prostorije, takođe poseduje terasu. Na drugom spratu u zgradi sa liftom u mirnoj ulici u blizini stajališta....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 161.400 €, 63,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1100087 - Uknjižen dvosoban komplet renoviran odmah useljiv stan na Bulevaru blizu železničke stanice. Sastoji se iz spavaće sobe, dnevnog boravka, izdvojene kuhinje sa trpezarijom i prostranog predsoblja. Postoji ustakljena prostrana terasa sa pogledom na dvorište.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 163.700 €, 57,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvosoban stan na Novoj Detelinari, ulica Veselina Masleše, površine 57m2. Sastoji se iz dnevne sobe, kuhinje, spavaće sobe, hodnika, kupatila i terase. Stan se nalazi na drugom spratu. U cenu je uračunata agencijska provizija. Registar posrednika 1500, br. licence 2158....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 129.780 €, 63,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je originalno dvosoban, trenutno organizovan kao trosoban stan od 63,5m2, u starijoj zgradi u mirnom delu Grbavice. Stan je na drugom spratu od tri, dvostrano orjentisan u zgradi bez lifta, sa samo 11 stanova u ulazu. Kompletna renovacija stana radjena pre 10 godina,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 216.999 €, 57,00 m2 cca 3810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban stan (2.0) u luksuznoj novogradnji, izgrađenoj prema najvišim standardima kvaliteta. Stan je površine 57 m² i nalazi se na drugom spratu zgrade. Sastoji se od dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjskim delom, koja izlazi na prostranu terasu, spavaće sobe i kupatila.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 161.400 €, 63,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Komforan, svetao, kompletno renoviran dvosoban stan 63m2, na 2.spratu, lepo održavane zgrade sa dva lifta, na Bulevaru oslobođenja, u blizini Železničke stanice. Stan se sastoji od velike dnevne sobe, odvojene kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, zatvorene terase i ostave.,.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 219.000 €, 57,00 m2 cca 3840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Za sve ljubitelje atmosfere starog Zemun - spoja istorije, kulture, blizine prirode i reke kakav se retko nalazi. Stan se nalazi u samom srcu Zemun, u jednoj od onih ulica koje odišu duhom prošlih vremena. Čim izađete iz zgrade već ste u srcu svih zbivanja u Zemunu a na svega nekoliko....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 194.670 €, 63,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je fantastičan dvoiposoban stan bez potrebe za dodatnim ulaganjem. Uz stan dolazi privatna ostava u suterenu, kao i pravo korišćenja zatvorenog dvorišta za parking. Zgrada je kvalitetno građena 2010. godine, a stan je renoviran pre 3-4 godine. Nalazi se na 2. spratu zgrade....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 148.000 €, 64,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1052909 NOVI SAD - PETROVARADIN, TROSOBAN STAN, 64m2… Uknjižen, odmah useljiv! Oglašavamo prodaju uknjiženog, trosobnog stana u Petrovaradinu. Nalazi se u novoj zgradi, useljenoj pre dve godine. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom i izlazom na terasu, dve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 144.200 €, 64,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.07.2024.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Tozinom Sokaku Uknjižen Lep Dvosoban stan 64 m2 na Predivnoj TIP-TOP LOKACIJI Stan se nalazi na Drugom spratu u mirnom kraju, dvostrano je orijentisan, svetao je i funkcionalan, stan ima odvojenu kuhinju, terasu, grejanje je centralno gradsko. OBAVEZNO POGLEDAJTE.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 105.000 €, 64,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan stan, na top lokaciji, u blizini Pravnog fakulteta. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Nalazi se u jednom od najtraženijih delova grada, jer su nadomak niški kej, osnovna škola, Pravni fakultet, autobuska stajališta, pešačka zona.. Po strukturi je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 128.800 €, 56,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Komforan stan u stambenoj zgradi bez lifta, uknjižene kvadrature 51m2, sa terasom 5m2. Čine ga predsoblje, iz koga se ulazi u sve prostorije, kuhinja i trpezarija, dnevni boravak, spavaća soba, kupatilo i terasa na koju se izlazi iz dnevnog boravka i spavaće sobe. Prodaje sa opremljen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 145.000 €, 64,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.08.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Fenomenalan dvoiposoban stan na Limanu 4 - Bulevar Cara Lazara. Porodičan stan na drugom spratu, ušuškan i uvučen od gradske buke, a opet na najboljoj poziciji. Stan je u odlično odežavanom stanju, dobra osvežena drvena stolarija, keramika, i lamelni parket u top stanju. Dvostrano....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 80.000 €, 56,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan površine 56m² sa dodatnom terasom, smešten na drugom spratu moderne zgrade sa liftom i interfonom, u samom centru grada. Odlična lokacija u neposrednoj blizini škole, crkve, marketa i svih važnih sadržaja za svakodnevni život. Stan poseduje: -podno grejanje na struju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 144.200 €, 64,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjizen, komforan dvosoban stan na Novom naselju - Sonsi. Odlican raspored, iz hodnika se ide u sve prostorije, dvostrano orijentisan, odlicno odrzavan. Drugi sprat, lift, terasa, IDS 18943. .

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 78.400 €, 56,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju jednoiposoban stan u novogradnji, u stambenom objektu p plus 2 plus pk, na odličnoj lokaciji u Sokobanji. Uknjižena površina stana je 56m2 i nalazi se na drugom spratu u zgradi bez lifta. Stolarija je pvc, na podu je laminat I klase, grejanje je na stuju. Odlična investicija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 110.000 €, 64,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka-1100334 CENA 110.000e + agencijska provizija od 3%. Na prodaju KOMPLET NAMEŠTEN dvoiposoban duplex u Adicama, u neposrednoj blizini Futoškog puta. Stan se sastoji iz prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila i terase na donjem nivou, dok se na....

 
 
 
  Stan, NOVI BEČEJ, 76.220 €, 56,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stanova Novi Bečej – predstavljamo moderan dvosoban stan u izgradnji, smešten na atraktivnoj lokaciji u Novom Bečeju, u neposrednoj blizini reke Tise. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku kako za život, tako i za investiciju. Stan je površine 56m2 (55,3m2), nalazi se....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 154.500 € na 144.200 € dana 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 144.200 €, 56,00 m2 cca 2580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 154.500 €
15.03.2026 - 144.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju lep i funkcionalan dvosoban stan površine 56 m², koji se nalazi u mirnom delu Rotkvarije, jedne od najtraženijih lokacija za porodično stanovanje u Novom Sadu. Stan se nalazi na 2. spratu stambene zgrade stare, kvalitetne gradnje sa liftom i video nadzorom. Stan je dvostrano....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 159.500 €, 64,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.07.2024.,

www.indomio.rs

Novi Sad - Avijacija Uknjižena nekretnina 1/1 smeštena je na jednoj od najlepših lokacija za miran i porodičan život. Ova zgrada od fasadne cigle nalazi se u naselju Avijacija, u neposrednoj blizini škole i vrtića. Stan na drugom spratu nudi sve što je potrebno za udoban i komforan....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 149.350 € na 141.300 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 141.300 €, 56,00 m2 cca 2520 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 149.350 €
06.05.2026 - 141.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju funkcionalan dvosoban stan površine 56 m², smešten u blizini Železničke stanice u Novom Sadu, u mirnom kraju okruženom zelenilom i u neposrednoj blizini parka. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade bez lifta i odlikuje ga izuzetno dobar raspored koji pruža mogućnost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 160.000 €, 64,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

CENA je 160 000 eura + agencijska provizija 3%. Uknjizen, komforan dvosoban stan na Novom naselju - Sonsi. Odlican raspored, iz hodnika se ide u sve prostorije, dvostrano orijentisan, odlicno odrzavan. Drugi sprat, lift, terasa, IDS 18943. Dvosoban stan, Novi Sad - Novo Naselje Šonsi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 170.000 €, 56,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo vam pravi biser Banatića! U ponudi je jedan od najlepših stanova na ovoj lokaciji – kompletno renoviran od poda do plafona, spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. Stan se nalazi na drugom spratu uredne zgrade bez lifta, okružen zelenilom i dečijim igralištem, u....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 113.300 €, 64,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

ADICE, u blizini Futoškog puta duplex od 64m2, NAMEŠTEN+++ Agencijska oznaka-1063486 Na prodaju KOMPLET NAMEŠTEN dvoiposoban duplex u Adicama, u neposrednoj blizini Futoškog puta. Stan se sastoji iz prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila i terase na donjem....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 149.350 €, 64,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1061993 - uknjižen komforan dvoiposoban stan na Avijaci ji. Zgrada je u mirnom kraju okružena zelenilom. Stan kompletno renoviran i prodaje se sa svim stvarima. Dve spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinja i trpezarija. Drugi sprat, lift , terasa . KONTAKT OSOBA SVETLANA....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 150.071 €, 64,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

SPECIJALNA PONUDA SAMO KOD NAS !!! CENA: 2.350e/m2 sa PDV-om PLAĆANJE U 6 RATA BEZ KAMATE ! 15% - 20% - 20% - 20% - 15% - 10% Predstavljamo Vam kompleks Central Park Residence u Novom Sadu koji se nalazi na Bulevaru partijarha Pavla na granici južnog i severnog Telepa i Novog Naselja.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 143.710 €, 56,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izgradnju u jednoj od najlepših ulica Salajke u mirnom delu grada. Stan je u izgradnji sa rokom kraj 2026 godine. Orjentacija stana je na dvorište u pitanju je drugi sprat, nekretnina će od opreme imati sledeće: sigurnosna vrata, pvc stolariju, keramiku extra kvaliteta,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 189.000 €, 56,00 m2 cca 3380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan, vrlo funkcionalan stan na idealnom drugom spratu u urednoj i održavanoj zgradi okruženoj zelenilom. Svetao, dvostrano orijentisan. Pripadajući podrum. Moguća zamena za manji na Zvezdari, uz doplatu. Uknjižen. Agencijska provizija 2% Terasa, Lift, Podrum, ostava.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 140.000 €, 56,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 112239, II/V, terasa, uknjižen. Prodajem klasičan dvosoban stan 56m2 u Maksima Gorkog ulici na drugom spratu bez lifta. Stan je odličan za život a može i za kancelarije, ordinacije,biroe i dr. Telefon. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 149.350 €, 64,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja stana- renoviran-Avijatičarsko naselje Prodajemo renoviran stan na Avijatičarskom naselju, nalazi se na drugom spratu sa liftom u zgradi kvalitetne gradnje. Nekretnina je okružena zelenilom, ispred zgrade se nalazi parking koji nije zoniran. Poseduje 64m2, dvoiposobne je strukture,....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1098841 - uknjižen komforan dvoiposoban stan na Avijaci ji. Zgrada je u mirnom kraju okružena zelenilom. Stan je kompletno renoviran i prodaje se sa svim stvarima. Dve spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinja i trpezarija. Drugi sprat, lift , velika terasa . KONTAKT....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 109.560 €, 56,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo stan, Novo Naselje. Šarengrad. Uknjižen. Stan se nalazi na drugom spratu, zgrada nema lift. Cena je 1900eur/m2 + 3% agencijske posredničke naknade. Stan poseduje prostranu dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom, spavaću, kupatilo i terasu. Za više informacija pozovite: 0668442233.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 44.800 €, 56,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdaje se dvoiposoban stan – Bulevar Evrope, 56m² | 2. sprat | Kompletno namešten | Odmah useljiv ✨ Na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Bulevar Evrope , izdaje se moderno opremljen i kompletno namešten dvoiposoban stan površine 56m² . Stan se nalazi na 2. spratu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 158.620 €, 64,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan 2,5 stan od 64m2 Rumenački put,Avijatičarsko naselje.Stan poseduje prostran dnevni poravak,dve spavaće sobe,kuhinje,terasu,wc i kupatilo.Kuhinja je kompletno opremljena i ulazi u cenu stana.Stan se nalazi na drugom spratu u zgradi sa liftom,centralno grejanje,protočna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 60, 222.000 €, 55,27 m2 cca 4020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Odlican i funkcionalan dvosoban stan u novoj zgradi New Minel faza 1.Stan se nalazi na drugom spratu.Sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje,dnevno trpezarijskog dela,spavace sobe,kupatila i terase.Stan se prodaje kompletno opremljen.Odmah useljiv.Za svaku preporuku. Uz stan je moguce....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 237.000 €, 65,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.09.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Na prodaju veliki dvosoban stan od 65m² na odličnoj lokaciji u u ulici Maksima Gorkog, u neposrednoj blizini čuvene Kalenić pijace. Stan se nalazi na drugom spratu uredne zgrade bez lifta, dvostrano je orijentisan i odlukuje se svetlim i prostranim prostorijama. .

 
 
 
  Stan, VELIKI MOKRI LUG, 164.450 €, 65,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Nov stambeni kompleks u Velikom mokrom lugu. Mirna lokacija, lagan i brz pristup auto putu, odlicna povezanost sa drugim delovima grada. Sva potrebna infrastuktura na dohvat ruke. Projekat se radi sa kompletnom dokumentacijom i u ponudi su stanovi raznih struktura i raznih kvadratura.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 193.050 €, 65,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054852, NOVI SAD, TELEP JUŽNI, TROSOBAN STAN, 65 m2. IZGRADNJA NA ODLIČNOJ LOKACIJI! Izdvajamo iz ponude trosoban stan, površine 65 m2, pozicioniran na drugom spratu zgrade u izgradnji. Pouzdan investitor, moderna gradnja i tražena lokacija ovu nekretninu čine idealnom za....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 83.000 €, 55,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u širem centru Jagodine, na idealnoj lokaciji koja pruža odličnu povezanost sa svim važnim sadržajima grada. Stan se nalazi na drugom spratu zgrade od ukupno pet spratova, a zgrada poseduje lift, što dodatno doprinosi svakodnevnoj praktičnosti. Stan je funkcionalnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 181.550 €, 65,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

POVOLJNO - NOVOGODIŠNJI POPUST CENA sa PDV-om, kvalitetna novogradnja u centru grada useljiva na proleće 2026. godine Stan se nalazi na drugom spratu, terasa, lift Zgrada sa energetskim pasošem Agencijska šifra - 1101172 Kontakt Mihailo 064/823- 6600 Prikaži broj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 160.680 €, 65,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijska oznaka 1082153-Trosoban stan u izgradnji u blizini CENTRA.Radi se najkvalitetnijim materijalima. Cena je sa PDV-om. Drugi sprat, lift, ,terasa, mogućnost kupovine garaže ili parking mesta. .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 194)

<< <1 2 3 4 5> >>