• GoHome Professional
do 300000 eura lift 2.sprat 60 m2 - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • do 300000 eura lift 2.sprat 60 m2 - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 300000 eura lift 2.sprat 60 m2

  • Za upit "do 300000 eura lift 2.sprat 60 m2" pronađeno 193 nekretnina - prosečna cena 2.535 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 280000 eura (malo jeftiniji)
    • 310000 eura (malo skuplji)
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Telep, 153.000 €, 58,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 116128, II/II, klima, lift, terasa, uknjižen, garaza, ostava. Dvoiposoban nov stan sa novim nameštajem pravljenim po meri. Grejanje na gas, centralna klima inverter ( svaka soba ima svoju jedinicu ). Uz stan moze da se kupi i garaža (15.000e) u suterenu, lift ide iz....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 157.590 €, 58,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 1007259.Prodaje se nov, moderan dvoiposoban stan (58m²) na drugom spratu zgrade, smešten u mirnoj ulici na Telepu, u neposrednoj blizini Futoškog puta. Stan je u potpunosti opremljen novim nameštajem pravljenim po meri i sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 127.200 €, 62,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Ukoliko tražite porodičan stan na mirnoj lokaciji onda ne propustite ovu priliku. Stan se nalazi na Staroj Detelinari, na drugom spratu. Poseduje dve odvojene spavaće sobe, dnevni boravak, fizički odvojenu kuhinju sa ostavom, sanitarni čvor, terasu kao i ostavu u podrumu. U blizini....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 135.000 €, 58,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRERADOVIĆEVA 98 - PETROVARADIN, NOVI SAD Prodaje se dvoiposoban stan - 60 m 2 , na drugom spratu. 2.250 €/m 2 sa PDV-om Direktno od investitora! Mogućnost povrata PDV-a. Parking mesta i garaže u dvorištu i suterenu zgrade. Rok izgradnje - februar 2026. godine. Opremljenost u stanovima:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 132.300 €, 58,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

PRERADOVIĆEVA 98 - PETROVARADIN, NOVI SAD Prodaje se dvoiposoban stan - 58 m 2 , na drugom spratu. 2.250 €/m 2 sa PDV-om Direktno od investitora! Mogućnost povrata PDV-a. Parking mesta i garaže u dvorištu i suterenu zgrade. Rok izgradnje - februar 2026. godine. Opremljenost u stanovima:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalemegdan, 43.500 €, 58,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban na premijum lokaciji, bogat prirodnim svetlom. Nalazi se u mirnom delu ulice, a na svega nekoliko minuta od dinamičnih dešavanja i bogatog izbora sadržaja. Kupljeni su novi ormani, novi sto za trpezariju koji se uklapa u prostor, biće i sudomasina.Stan je useljiv....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 191.400 €, 58,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Ikat nekretnine su u prilici da vam ponude izuzetno prostran i svetao trosoban stan na Lekinom brdu u kod opštine Voždovac, ugao Banjalučke i Todora Dukina. Stan je površine 58m2 i nalazi se na drugom spratu stambene zgrade od 5 sprata. Zgrada poseduje lift Po strukturi se sastoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 4, 210.000 €, 58,00 m2 cca 3620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

DVOSOBAN STAN NA IZUZETNOJ LOKACIJI! Cena: 210000€ Kontakt: +381668091211 Lokacija: Novi Beograd Površina: 58m2 Struktura: dvosoban stan koji se sastoji od: - predsoblja - kupatila - kuhinje - trpezarije - dnevne sobe - spavaće sobe OPIS: Prodaje se stan od 58 m² (realna površina....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 135.000 €, 62,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u centru. Nalazi se na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini fakulteta i škole. Odlična investicija za porodični život, kao i za izdavanje. Stan je uknjižene površine 62 m2 i terase 8m2 koja ne ulazi u kvadraturu stana. Nalazi se na drugom spratu u zgradi bez lifta.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 155.000 €, 62,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

OBJEKAT VISOKOG KVALITETA , TROSOBAN STAN, ŠAJKAŠKA 8, DIREKTNA PRODAJA STANOVA---Agencijska šifra 1000052Ekskluzivno predstavljamo objekat u izgradnji visokog kvaliteta na Salajci, u Šajkaškoj ulici. Odlična lokacija , u blizini glavnih gradskih saobraćajnica , dobra povezanost sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 31.900 €, 58,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 ADAMOVIĆEVO NASELJE, UL. TEODORA PAVLOVIĆA 🏢 📍 Lokacija: Mirna i poželjna zona, neposredna blizina Medicinske škole, Doma zdravlja, bolnice i parka – idealna za porodičan život ili zaposlene 👨‍👩‍👧‍👦🌳 🔑 Opis nekretnine: 🛋️ Trosoban, kompletno namešten stan 📐 Površina:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 206.415 €, 62,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo lux novogradnju. Objekat ima jednu podzemnu garazu ( podrum -1 ), prizemlje, dva sprata i potkrovlje. U prizemlju se nalazi jedan stan, zajednicke prostorije i komunikacije ( ulazni trem, vetrobran i stepenisni prostor sa liftom ). Na prvom i drugom spratu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 34.100 €, 62,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdaje se nov neuseljavan trosoban stan – Južni Telep, Jerneja Kopitara ✨ 📍 Lokacija Ulica Jerneja Kopitara, Južni Telep, Novi Sad Mirno i atraktivno okruženje u blizini Dunava Iza zgrade dečije igralište 👶 Odlična povezanost – autobuska linija 12 🚍 📐 Osnovne karakteristike....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 75.000 €, 57,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.gsigma.rs

Stan naselje Lesnina, novija zgrada. Površine 57 m2. Drugi sprat zgrada bez lifta. Dnevni boravak spojen je sa trpezarijom i kuhinjom (špajz), kupatilo, terasa i odvojena spavaća soba. PVC spoljna stolarija, na podovima parket, keramika, centralno grejanje gradsko sa ugrađenim kalolimetrima....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, Bagljaš, 97.000 €, 57,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.02.2026.,

www.gsigma.rs

Naselje Bagljaš - NOV DVOSOBAN STAN. Drugi sprat. Površine 57 m2. Funkcionalan raspored i moderan dizajn u stanu. Dnevni boravak spojen je sa trpezarijom i kuhinjom, jedna spavaće sobe, kupatilo i terasa. Grejanje podno Zgrada sa liftom. Odlična lokacija u neposrednoj blizini BIG....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 187.000 €, 63,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2026.,

www.galerijanekretnine.com

2. 5, 63m2(terasa 8m2), 2/4, CG, interfon, internet, ktv, podrum Vitanovačka ulica se proteže centralnim delom opštine Voždovac i spaja ulice Vojvode Stepe i Zaplanjsku. Miran kraj grada prepoznatljiv po nižim stambenim zgradama i porodičnim kućama pri čemu je infrastrukturno kompletno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 255.000 €, 57,00 m2 cca 4470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju dvosoban, svetao stan u mirnom delu Cvetnog trga, preko puta OŠ „Vladislav Ribnikar“, površine 57m². Nalazi se na drugom spratu uredno održavane dvorišne zgrade, bez lifta. Stan je dvostrano orijentisan, više prema zapadu, sa visinom plafona 3,2m. U stanu je zamenjena stolarija,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 72.100 €, 57,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Dupleks stan na dva nivoa na drugom spratu, bez lifta, na donjoj etaži je dnevni boravak sa kuhinjom, hodnik i kupatilo, na gornjoj su dve sobe, hodnik i kupatilo. Adaptacija urađena 2000. godine. (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1052757 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 142.500 €, 57,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Ledine, 2-5-soban stan u novogradnji, 57m2. Stan ima 2 spavaće sobe – veću i manju, i dve terase. Stanovi ove kvadrature nalaze se na 1. i 2. spratu nove zgrade koja ima lift i mogućnost kupovine parking mesta. Odlična konekcija sa centrom grada. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 162.750 €, 63,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

Oglašavamo prodaju dvosobnog stana u blizini Železničke stanice. Sastoji se od : - dve sobe -kuhinje -hodnika -kupatila -dve terase Nalazi se na drugom spratu u zgradi sa dva lifta. Uknjižen 1/1. Idealan kao investicija ali i za život. Agencijska provizija od 3% je uračunata u cenu.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 45.600 €, 57,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo vrlo komforan stan nadomak Beograda na vodi. Stan se nalazi u Sarajevskoj ulici i površine je 57m2. Nalazi se na drugom spratu stambene zgrade od šest spratova. Zgrada novije gradnje sa obezbeđenjem i kamerama. Poseduje i dva lifta. Po strukturi je dvosoban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 180.250 €, 57,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan površine 57m² nalazi se na drugom spratu novije stambene zgrade. Raspored prostorija je izuzetno funkcionalan i obuhvata prostran dnevni boravak sa trpezarijom, odvojenu kuhinju, dve spavaće sobe, kupatilo i terasu. Grejanje je centralno, sa kalorimetrima, što omogućava....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 194.500 €, 63,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.08.2024.,

www.indomio.rs

Dvoiposoban stan na Bulevaru Patrijarha Pavla Agencija Moj Dom vam predstavlja odličan dvoiposoban stan na Bulevaru Patrijarha Pavla. Stan je površine 63m2, i nalazi se na 2. spratu zgrade od 4. Zgrada ima lift a stan ima terasu . Sav nameštaj uključen je u cenu. Stan se nalazi na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 194.670 €, 63,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Otvaramo vrata vašem savršenom domu! Na prodaju je elegantan dvoiposoban stan smesten na prestižnom Bulevaru Patrijarha Pavla, površine 63m². Ovaj izuzetan stan nudi prostranu dnevnu sobu koja se prostire u trpezariju i modernu kuhinju, dve udobne spavaće sobe, kupatilo, odvojen toalet,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 171.960 €, 63,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1096688 - HITNA PRODAJA, nov trosoban stan na Novoj Detelinari.. Dve spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Prostrana terasa sa pogledom na dvorište. Grejanje na gas sa kalorimetrima. Drugi sprat, lift. Postoji mogućnost kupovine parking mesta u....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 138.000 €, 57,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju 3.0 stan građevinske površine od 85m i korisne površine od 57m. Nalazi se na drugom spratu manje porodične zgrade (poslednji sprat, bez lifta). Stan se sastoji od ulaznog hodnika, trpezarije i kuhinje, dve spavaće sobe i kupatila. Grejanje je na inverter klimu. Dodatna....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 112.680 €, 63,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 62,60m2 . Stan je po strukturi dvoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, odvojene trpezarije sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta i terase. Stanu pripada i podrumska prostorija.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 165.000 €, 63,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 126741, II/IV, lift, terasa, uknjizen, parking. Na prodaju odlican namesten trosoban stan na Telepu u Presernovoj ulici na drugom spratu sa liftom. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavace sobe, kupatila,, terase sa ostavom, zaseban toalet i hodnik.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 142.500 €, 57,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan u novogradnji, 57m2, odmah useljiv, Ledine. Nova zgrada, ima lift, ima mogućnost kupovine parking mesta, oflična konekcija sa centrom grada. Stan se na lazi na 2. Spratu, ima 1 spavaću sobu i veliku terasu sa odličnim pogledom. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 56.700 €, 63,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BULEVAR EVROPE, 63m2, TROSOBAN Izdaje se potpuno namešten stan na Bulevaru Evrope sa garažnim mestom. Stan se nalazi na drugom spratu sa liftom. Stan je potpuno namešten, ima sve kuhinjske elemente, mašinu za sudova, frižider, zamrzivač takođe i mašinu za veš. Stan se sastoji od dnenevnog....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 118.450 € na 113.300 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 113.300 €, 57,00 m2 cca 1990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 118.450 €
01.05.2026 - 113.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvoiposoban dupleks stan ukupne površine 57 m², smešten na 2. spratu stambene zgrade u atraktivnom delu Nove Detelinare, u neposrednoj blizini pijace, marketa i svih neophodnih sadržaja za svakodnevni život. Stan se nalazi u potkrovlju, funkcionalnog rasporeda na dva nivoa.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 165.000 €, 63,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 126741, II/IV, lift, terasa, uknjižen, parking. Na prodaju odličan namešten trosoban stan na Telepu u Prešernovoj ulici na drugom spratu sa liftom. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila,, terase sa ostavom, zaseban toalet i hodnik.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 160.680 €, 63,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je strukturno odličan trosoban stan na Novoj Detelinari, smešten na drugom spratu stambene zgrade sa liftom. Stan se odlikuje funkcionalnim rasporedom i prostranim prostorijama. Sastoji se od dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće sobe i kupatila. Terasa pruža....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 182.310 €, 57,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 101.543 €, 57,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelep stan u novogradnji, na odličnoj lokaciji, u blizini Pantalejske crkve. Izvanredan za porodično stanovanje i izdavanje. Nalazi se u manjoj stambenoj zgradi spratnosti po+p+4. Po strukturi je dvoiposoban, projektovane površine 57.45m2, sa funkcionalnim rasporedom prostorija.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 99.000 €, 63,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 63,87m2 . Stan je po strukturi dvoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, odvojene trpezarije sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta i terase. Stanu pripada i podrumska prostorija.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 28.500 €, 57,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se dvosoban stan – Bulevar oslobođenja, 57m² 🏙️✨ U ponudi je kompletno namešten dvosoban stan površine 57m² , koji se nalazi na 2. spratu stambene zgrade na odličnoj lokaciji – Bulevar oslobođenja. Stan je prostran, funkcionalan i odmah useljiv ✅, što ga čini idealnim izborom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 194.670 €, 63,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se fantastičan dvoiposoban stan bez ulaganja. Uz stan je uključena privatna ostava u suterenu kao i pravo korišćenja zatvorenog dvorišta za parking. Zgrada je kvalitetno građena 2010. godine ali je stan renoviran pre 3-4 godine. Stan se nalazi na 2. spratu zgrade sa liftom.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 161.400 €, 63,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 1007297.Prodaje se renoviran, prostran dvosoban stan na drugom spratu zgrade sa liftom nadomak železničke stanice u Novom Sadu. Stan se sastoji od dnevnog boravka, spavaće sobe, odvojene kuhinje sa trpezarijom, kupatila i dve terase. Urbana lokacija sa svim sadržajima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 154.500 €, 63,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvoiposoban stan na Novoj Detelinari, drugi sprat, dvorišno orijentisan, ima lift, ima terasu. Uz stan ide i pripadajuće parking mesto u dvorištu zgrade. Uknjižen, bez tereta. U cenu uračunata agencijska provizija. Terasa, Lift, Parking, garaža, Klima.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 31.350 €, 57,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzan stan na najtraženijoj lokaciji u gradu, na Bulevaru Nemanjića. Površine je 57m2, nalazi se na drugom spratu stambene zgrade sa dva lifta. Stan čine: ulazni hodnik, dnevna soba sa kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i terasa. Stan je veoma komforan, kompletno renoviran....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 190.550 €, 63,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 194)

<< <1 2 3 4 5> >>