• GoHome Professional
do 290000 eura lift novogradnja - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • do 290000 eura lift novogradnja - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 290000 eura lift novogradnja

  • Za upit "do 290000 eura lift novogradnja" pronađeno 4 653 nekretnina - prosečna cena 2.540 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • 270000 eura (malo jeftiniji)
    • 300000 eura (malo skuplji)
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 231.750 €, 93,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka-1100813 Na prodaju uknjižen četvorosoban duplex na Novoj Detelinari u neposrednoj blizini Bulevara Evrope. Stan se sastoji iz prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom, izdvojene kuhinje, toaleta i terase na donjoj etaži, dok se na gornjoj etaži nalazi velika master....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJA DUPLEX STANA 93 m2– NOVA DETELINARA, NOVI SAD, CENA: 231.750 eur sa mogućnošću kupovine parking mesta, i mogucnost zamena za manji stan uz doplatu. Četvorosoban duplex stan | 93 m² | V sprat. Novogradnja | Zgrada stara 5 godina | Uknjižen 1/1 I Lift. Parking mesto - prodaje....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se fantastičan NOV četvorosoban stan na Novoj detelinari. Mogućnost kupovine parking mesta u dvorištu zgrade. Stan je u dva nivoa, veoma lepog i funkcionalnog rasporeda. Na prvom nivou je hodnik sa ugradnim plakarom, veliki dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, terasa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 231.570 €, 83,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.08.2025.,

www.status-nekretnine.com

Na odličnoj lokaciji u mirnom delu Grbavice nalazi se ovaj extra porodičan stan. Novogradnja Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 231.427 €, 75,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu – Lekino brdo, u mirnom i prijatnom kraju, nadomak parka Šumice. Cena iznosi 3.060 €/m² sa PDV-om, bez agencijske provizije. Karakteristike objekta: Moderna fasada sa termoizolacijom debljine 10 cm Protivpožarni....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 231.050 €, 85,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Poštovani klijenti, sa zadovoljstvom Vam predstavljamo nov objekat sa 8 stambenih jedinica u izgradnji u prelepom delu Sremske Kamenica sa rokom završetka maj 2026. godine + 60 dana. Ono što je karakteristično i izdvaja ovu ponudu od drugih jeste izrazito visok kvalitet gradnje i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 231.000 €, 48,00 m2 cca 4810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.02.2026.,

www.galerijanekretnine.com

2. 0, 48m2 (terasa 5m2), 2/5, CG, dva lifta, KTV, internet, interfon, novogradnja Ulica Vojislava Nanovića se prostire između ulica Ustaničke i Todora Dukina a u neposrednoj blizini opštine Voždovac. Blizina osnovne škole, vrtića, Doma zdravlja, opštine, pijace, pošte, Opšteg i Specijalnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 230.720 €, 64,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Spens - Dvoiposoban - Novogradnja sa liftom - 539003 Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 230.720 €, 64,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Spens.Novogradnja kod fakulteta,uknjižen trosoban diplex stan. Bez tereta i zabeležbi. Dogovor. 0648222-116 Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 299.900 €, 83,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux novogradnja sa garažom - Dimitrija Tucovića Predstavljamo vam moderan, svetao stan sa panoramskim pogledom na grad. Osnovna prednost ovog stana je što cena obuhvata potpuno opremljenu kuhinju, sve ugradne plakare, luksuznu opremu i zavrsnu obradu koju su koristili investitori.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 299.925 €, 67,00 m2 cca 4480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Parking Centralno grejanje Novogradnja Terasa Interfon Ustanička Sprat: 4 Spratnost: 8 Soba: 3 Godina izgradnje: 2024 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 299.999 €, 96,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Četvorosoban stan 96m Telep Heroja Pinkija Lokacija: Telep (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Heroja Pinkija Sobnost: Četvorosoban i više Kvadratura: 96m2 Stanje objekta: Novogradnja Grejanje: Gas Nivo u zgradi: 3. sprat Dodatne informacije Terasa, Lift, Internet, Telefon,....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 235.000 € na 230.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Trošarina, 230.000 €, 70,00 m2 cca 3290 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 230.000 €
18.03.2026 - 235.000 €
27.03.2026 - 230.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Trosarina, Milisava Djurovica, 3.5, 70 m2 sa terasom, II od III sprata, eg, tel, lift, interfon, video nadzor, odmah useljiv, gradjevinska dozvola (placeno gradsko gradjevinsko zemljiste), mogucnost kupovine parking mesta u garazi, novogradnja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 230.000 €, 38,00 m2 cca 6050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.10.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Lift Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Novogradnja Interfon Knez Miletina Spratnost: 6 Soba: 1 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 230.000 €, 70,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.06.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Useljivo Lift Parking Novogradnja Terasa Interfon Milisava Đurovića Sprat: 2 Spratnost: 3 Soba: 4 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 243.200 € na 230.000 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 230.000 €, 64,00 m2 cca 3590 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.04.2026 - 243.200 €
07.05.2026 - 230.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju potpuno renoviran trosoban stan u Bloku 62, u ulici Dušana Vukasovića – idealan izbor za porodičan život u mirnom i dobro povezanom delu Novog Beograda. Stan se nalazi na trećem spratu od ukupno četiri, u uredno održavanoj zgradi novije gradnje (2002), bez lifta. Zahvaljujući....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 235.000 € na 230.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 230.000 €, 70,00 m2 cca 3290 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.02.2026 - 230.000 €
17.03.2026 - 235.000 €
27.03.2026 - 230.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Milisava Djurovica Sprat: 2 Spratnost: 3 Soba: 4 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 230.000 €, 58,00 m2 cca 3970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U prilici smo da vam ponudimo renoviran stan na odličnoj lokaciju u Zemunu, u neposrednoj blizini Dunava, na Karađorđevom trgu. Nalazi se na drugom spratu sa pogledom na park i Kej. Sastoji se iz komotnog predsoblja, dnevnog boravka povezanog sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 230.000 €, 51,00 m2 cca 4510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 105351, I/VII, lift, uknjizen, nov, novogradnja, ostava. Stan u novoizgradjenoj zgradi sa centralnim grejanjem , svetao , bez ulaganja u blizini gradskog prevoza , prodavnica , skola i vrtica. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 230.000 €, 86,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se izuzetan, svetao i kompletno namešten troiposoban stan grejne površine 86 m², sa dodatnom terasom od 14 m² što ukupnu površinu čini 100 m². Stan se nalazi u novijoj stambenoj zgradi izgrađene 2022. godine, u samom centru Petrovaradina. Stan je rasporeðen na dva nivoa -....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 300.000 €, 127,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.12.2022.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 91204, V/, dupleks, lift, terasa, uknjižen, nov, novogradnja. Na prodaju u novogradnji, moderan, lux opremljen stan od 127 kvadrata, 4,5 soban. Veliki dnevni boravak sa izlaskom na zatvorenu, zastakljenu terasu. Kuhinja je odvojena i ima svoju odvojenu ostavu. Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 230.000 €, 82,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se prostran porodičan i funkcionalan stan površine 82m2. Stan se nalazi u modernoj novogradnji sa odličnim kvalitetom završnih radova. Po strukturi trosoban , nalazi se na atraktivnoj lokaciji u Novom sadu, na Bulevaru patrijarha Pavla. Stan se izdvaja velikom dnevnom sobom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 300.000 €, 127,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaji u novogradnji, (Novo Naselje- Bate Brkića)moderan , lux opremljen duplex od 127 kvadrata, 4,5 soban, uknjižen. Stan ima veliki dnevni boravak sa izlaskom na zatvorenu, zastakljenu terasu. Kuhinja je zasebna i ima svoju odvojenu ostavu. Stan ima jos 3 sobe, od kojih jedna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 230.000 €, 51,00 m2 cca 4510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 105351, I/VII, lift, uknjižen, nov, novogradnja, ostava. Stan u novoizgrađenoj zgradi sa centralnim grejanjem , svetao , bez ulaganja u blizini gradskog prevoza , prodavnica , škola i vrtića. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 230.000 €, 71,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude nov, dvoiposoban stan na Voždovcu u ulici Save Maškovića. Stan se nalazi na drugom spratu u zgradi sa liftom. Prostorije: -hodnik, -kuhinjsko-dnevni boravak, -dve spavaće sobe, -kupatilo, -lođa, -ostava, -parking mesto ( 12m2 30.000e ) Stan se nalazi na....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 230.000 €, 106,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi na atraktivnoj lokaciji u mirnom i porodičnom kraju Petrovaradina, u neposrednoj blizini škole, vrtića, prodavnica, apoteka i javnog prevoza. Prostor je svetao, funkcionalan i moderno uređen, sa pažljivo biranim nameštajem i kvalitetnom tehnikom – sve spremno za useljenje,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 230.000 €, 74,00 m2 cca 3110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 86177, I/, klima, lift, terasa(2), uknjižen, novogradnja, parking. Trosoban stan u H. Ruvimovoj. Jedna etaza, dva kupatila, dve terase, ostava, dvostrano orijentisan. Pogodan da se iskoristi kao kancelarija ili ordinacija. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 300.000 €, 120,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 104766, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza, podrum, stambena zgrada. Predstavljamo vam stan u zgradi sa recepcijom i obezbeđenjem, koji se po svom modernom enterijeru i fantastičnoj pozicioniranosti izdvaja od ostalih. Nalazi se u dinamičnom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 230.000 €, 113,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 96973, V/VII, klima, lift, telefon, terasa(2), uknjižen, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaža(2), parking, ostava, deljiv. U ponudi tek useljen,lux opremljen stan u novogradnji na Panteleju. PRODAJE SE KOMPLETNO NAMEŠTEN ( Bosh tehnika). namestaj uredjen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 300.000 €, 96,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 4 stan u Novom Sadu, TELEP, površine 96 m². Stan se nalazi u kvalitetnoj novogradnji. Smart sistem, luks oprema. Mirna ulica u blizini glavne saobraćajnice Heroja Pinkija. Cena stana sa pdv. Mogučnost kupovine putem stambenog kredita. Zavređuje pažnju. Pozovite da pogledate.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 300.000 €, 133,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 SPECIJALNA PONUDA ZA KEŠ KUPCE POSTOJI MOGUĆNOST KOREKCIJE CENE. TAKOĐE PORED OVOG STANA IMAMO JOŠ DVA PENTHAUSA NA BULBULDERU OD 109m2 i 125m2 po ceni 2900evra plus PDV, koji će za dva meseca biti useljivi novo LUX, PENTHAUS cetvorosoban stan 133,02m2,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 300.000 €, 75,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJA STANA – SAKURA PARK, NOVI BEOGRAD Nova gradnja u okviru luksuznog kompleksa Sakura Park, blizu Savskog keja i TC Delta City Mirna zelena zona, park okruženje sa japanskim trešnjama, odlična povezanost sa centralnim zonama grada Površina: 75,6 m² Struktura: trosoban — dnevni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 229.970 €, 61,00 m2 cca 3770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi su funkcionalni stanovi u novoizgrađenoj stambeno-poslovnoj zgradi. Zgrada u kojoj su stanovi je izgrađena od kvalitetnih materijala, po visokim standardima građevinarstva i useljiva je odmah. Tehnički prijem je u toku. Grejanje je omogućeno pomoću norveških radijatora. Ispred....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 229.900 €, 57,00 m2 cca 4030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju odličan dvosoban, trostrano orijentisan stan, obiluje prirodnim svetlom tokom celog dana i odlikuje se funkcionalnim rasporedom prostorija. Stolarija je već zamenjena, što je značajna prednost i ušteda za budućeg vlasnika. Zgrada poseduje lift, što je prava retkost kod....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 229.800 €, 97,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odmah useljiv troiposoban stan u novogradnji. Vrhunski kvalitet opreme i materijala.Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, 3 sobe, 2 kupatila, 2 terase, veseraj. Za kupce prve nekretnine moguc povrat PDV-a. Mogucnost kupovine garaznog mestas po povoljnoj ceni. Dobra lokacija,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 229.000 €, 73,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Moderan, lepo sredjen stan u novogradnji. Odlična lokacija . izdvojen spavaći blok. Uknjižen na 73m3 + dvorišna terasa. Svi ugradni elementi izuzetnog kvaliteta. Odmah useljiv. Uz stan se prodaje i garažno mesto 25.000 e Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 228.800 €, 70,00 m2 cca 3270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U centru svih gradskih dešavanja u Novom Sadu, u naselju Grbavica, gradi se moderna novogradnja namenjena za ljude koji uživaju u urbanom načinu života i koji vole da im je sve na dohvat ruke. Pored vrtića, u blizini osnovnih i srednjih škola, restorana, kafića, marketa i nalazi se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 228.750 €, 69,00 m2 cca 3320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 228.500 €, 96,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se Nov 4 stan u Novom Sadu, TELEP, površine 96 m², po ceni od 228500€ (što je 2380€/m²). Stan je odmah useljiv. Cena stana sa pdv. Odličan kvalitet gradnje. Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Blizina svih potrebnih sadržaja za život. Pozovite da pogledate. Terasa,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 228.500 €, 68,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se nov stan. Odmah useljiv. Opremljen sa kuhinjom(bela tehnika kompletno nova, gorenje), plakarima u spavaćim sobama. Sve novo. Nekorišćeno. Stan ima dve spavaće sobe, dnevnu sobu sa trpezarijom i kuhinjom, terasu, vešeraj, mali wc, kupatilo posebno.(nova mašina za pranje....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 207.480 € na 228.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 228.000 €, 57,00 m2 cca 4000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 207.480 €
17.04.2026 - 228.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac - Lekino brdo 3. 0, 57m2 (terasa), 2/3, podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi je ekskluzivna novogradnja na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu, u neposrednoj blizini parka Šumice. Zgrada se nalazi u mirnom i zelenilom okruženom delu grada, a istovremeno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 228.000 €, 76,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

3.5, Ada Mall, Karpoševa, 76m2, 1/6, CG, 2 lifta, lođa, parking Novogradnja u izgradnji, 3.0, 92m2, 3/6, 2lifta, CG, alu stolarija, kalorimetri, energetski pasoš. Povraćaj PDV-a, rok avgust 2026. Garažna mesta 20.000eur. Cena sa PDV-om 250800 eur. Mogućnost kupovine na kredit. Građevinska....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 379-420 (od ukupno 492)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>