• GoHome Professional
do 270000 eura lift barem 60 m2 2.sprat što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 270000 eura lift barem 60 m2 2.sprat što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 270000 eura lift barem 60 m2 2.sprat što veći

  • Za upit "do 270000 eura lift barem 60 m2 2.sprat što veći" pronađeno 495 nekretnina - prosečna cena 2.354 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 250000 eura (malo jeftiniji)
    • 280000 eura (malo skuplji)
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 162.225 €, 75,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.03.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

41680, 063 547 298 Branka, Trosoban stan odličnog rasporeda, drugi sprat , terasa i lift.Stan je uknjižen a postoji mogućnost kupovine parkirnog mesta u dvorištu. .

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 170.000 €, 200,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju tripleks na Bulevaru Nemanjića. Nalazi se u neposrednoj blizini Delta Planeta i parka Svetog Save. Odličan je za porodično stanovanje, jer se nalazi u mirnoj ulici, koja nije izložena saobraćajnoj gužvi, a svakako je pristupačna i dobro pozicionirana. U blizini su mnogobrojni....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 280.000 €, 200,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.12.2023.,

www.indomio.rs

Materijal: Cigla Dvorište: DA Nus prostorija: DA Izolacija: DA Stolarija: PVC Garaža: DA Parking: U dvorištu zgrade Sprat: 1 i 2 Spratnost: Prizemlje + 2 sprata Lift: NE Grejanje: Gas Struja: Trofazna Voda: Gradska Kanalizacija: Gradska Fiksni telefon DA | CATV: DA Terasa: 2 terase....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 270000 eura lift barem 60 m2 2.sprat što veći'
116.390 €
116.390 €
271.000 €
  Stan, SUBOTICA, 220.000 €, 181,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Reprezentativna rezidencija u istorijskoj zgradi u centru Subotice ukupne površine od 180 m2 na drugom spratu u zgradi bez lifta, sa pogledom na katoličku katedralu i bulevar.Stan je renoviran 2023. godine, kompletno zamenjena elektrika, vodovod i cevi. Stan sadrži tri sobe površine....

 
 
 
  Stan, TEMERIN, 253.095 €, 169,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan luksuzan stan od 169,73m2, u izgradnji u centru Temerina, stan će se nalaziti na drugom spratu zgrade koja će biti nešto sasvim novo u Temerinu. Stanovi će biti opremljeni sa prvoklasnim ugradnim elementima, kao što su prvoklasni parket i keramika, spoljna ALU stolarija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 251.500 €, 148,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Idealna ponuda, komplet nov, skockan stan bez potrebe za bilo kojim majstorem (nova zgrada) a na redovnoj etaži na Novoj Detelinari+++Agencijska oznaka stana 1045255 Novi Sad, Nova Detelinara, 42 m2, dvosoban, drugi sprat. Stan kompletno nov, odmah spreman za useljenje. Stan se vodi....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 88.800 €, 148,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odličan porodičan stan u naselju Čalije. Nalazi se na drugom spratu porodične zgrade koja nema lift. Stan je površine 148 m2 i sastoji se od ulaznog predoblja, tri odvojene spavaće sobe od kojih svaka ima izlaz na terasu, kupatila i velike dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 227.800 €, 134,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju master stan sa tri kupatila u novogradnji iz 2019. godine. Na drugom spratu zgrade bez lifta. Petokomorna PVC stolarija, vrhunski laminat 12/14, slovenačka keramika. Grejanje na gas, topla voda. Ulaz uredan, održavan, sa video nadzorom. Mogućnost kupovine parking mesta.....

 
 
 
  Stan, TEMERIN, 193.068 €, 125,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan luksuzan stan od 124,56m2, u izgradnji u centru Temerina, stan će se nalaziti na drugom spratu zgrade koja će biti nešto sasvim novo u Temerinu. Stanovi će biti opremljeni sa prvoklasnim ugradnim elementima, kao što su prvoklasni parket i keramika, spoljna ALU stolarija....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 227.000 €, 124,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan trosoban stan, površine 124m2 (97m2 korisne površine +27m2 terase)u samom centru grada, iza Dušanovog Bazara. Stan se nalazi na drugom spratu manje stambene zgrade bez lifta. Zgrada je veoma kvalitetna. Stan je opremljen kvalitetnim nameštajem i kuhinjom. Spoljašna....

 
 
 
  Stan, TEMERIN, 188.139 €, 121,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan luksuzan stan od 121,38m2, u izgradnji u centru Temerina, stan će se nalaziti na drugom spratu zgrade koja će biti nešto sasvim novo u Temerinu. Stanovi će biti opremljeni sa prvoklasnim ugradnim elementima, kao što su prvoklasni parket i keramika, spoljna ALU stolarija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 108.000 €, 120,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Liman II, ulica Ravanička. Odličan, veoma komforan četvorosoban stan na lepoj i mirnoj lokaciji. Preko puta škole, a u blizini vrtića, Štranda, fakulteta, zgrade NIS-a. Ovaj lep stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa trpezarijom, odvojena kuhunja sa izlazom na....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 179.000 €, 119,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.07.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

U samom centru grada luksuzno opremljen duplex od 119m2 na 2/2 spratu u zgradi bez lifta. Stan se sastoji iz dve etaže, u donjem delu se nalazi trpezarija, kuhinja, dnevna soba, spavaća soba i kupatilo. U gornjem delu koja čini galeriju od 45m2 se nalazi se spavaća soba, radna soba.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 258.000 €, 116,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzno opremljen stan u samom centru grada, u novijoj zgradi sa liftom, kvalitetne gradnje na drugom spratu. Sastoji se od hodnika, tri spavaće sobe, prostrane dnevne sobe, trpezarije, kuhinje, wc-a i toaleta. Stan poseduje dve terase koje povezuju dve spavaće i dnevnu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 291.000 €, 115,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju četvorosoban stan 115 m2, na drugom spratu u zgradi bez lifta u Krilovoj ulici, Grbavica. Strukturu stana čine ulazni hodnik iz koga se ulazi u prostran dnevni boravak sa trpezarijom i izlazom na terasu (sa ostavom), odvojenu kuhinju sa prirodnom ventilacijom i ostavom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 255.500 €, 114,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju nov, četvorosoban stan na atraktivnoj i mirnoj lokaciji na Somborskom bulevaru. Stan se nalazi na drugom spratu modernog stambeno-poslovnog objekta spratnosti 2Po+P+5 sa dva lifta novije generacije, projektovanog i izvedenog po najvišim standardima savremenog stanovanja.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 158.200 €, 113,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo moderno opremljen stan sa garažnim mestom na Vračaru u Čuburskoj ulici. Stan se nalazi u novijoj zgradi u blizini svih potrebnih sadržaja za život. Stan se nalazi na drugom spratu uredne stambene zgrade i kompletno je opremljen dizajnerskim namešatajem. Sastoji se iz ulaznog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 295.000 €, 110,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.07.2022.,

www.galerijanekretnine.com

4. 0, 110m2 (67m2+43m2) duplex , terasa, 1/2, EG, terasa, interfon, telefon, ktv, uknjiženo 63m2 Ulica Cara Uroša se nalazi u najstrožem centru Beograda, u delu opštine Stari Grad koji se naziva Dorćol. Spaja Dunavsku ulicu sa Uzun Mirkovom. Nepokretnost je u blizini ugla sa Cara....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 283.000 €, 109,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.01.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzno renoviran salonski stan na drugom spratu u lijepom ulazu , dvostrano orijentisan i sunčan. Struktura stana: Ulazni hodnik, dnevni boravak, trpezarija, kuhinja, dvije spavaće sobe, degazman, kupatilo, loda + terasa. Grijanje je sopstveno etazno, video nadzor, liftStan predstavlja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 185.250 €, 109,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.11.2024.,

www.indomio.rs

CENA sa PDV-om - MOGUĆA refundacija kucu prvog stana. Uknjizen troiposoban stan na granici Salajke i Podbare u blizini centra u novijoj zgradi iz 2009. godine. odvojena kuhinja sa svojim prozorom, dva mokra cvora, dve terase, drugi sprat, lift, IDS 39672. .

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 271.700 €, 109,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantastičnu izgradnju urbane vile na Mišeluku. Oprema vrhunskog kvaliteta i sve je građeno i opremljeno savremenim materijalima. Četvorosoban stan od ukupno 109m2 koji se nalazi na drugom spratu, veoma je ušuškan a orijentisan je trostrano sa gratis krovnom terasom....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 135.000 €, 109,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prostran, četvorosoban stan u naselju Mala Amerika, Zrenjanin, na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini fakulteta. Stan se nalazi na 2. spratu stambene zgrade bez lifta i dvostrano je orijentisan (istok-zapad), što omogućava dosta prirodne svetlosti tokom celog dana. Strukturu stana....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 278.100 €, 108,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju fantastičnog četvorosobnog stana na prelepoj lokaciji, sa puno zelenila. Zgrada vrhunskog kvalitetagradnje i opreme u stanu. Stan je uknjižen na 108m2, sastoji se iz dnevnog boravka sa trpezarijom i izlaskom na dve terase, jedna zastaklena dvorešno orjentisana,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 128.400 €, 107,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Salonski stan - poslovni prostor - Novi Sad -Centar Daje se u zakup, prelep salonski stan u samom centru grada, idealan za poslovnu delatnost. Može za firme ili za *** coworking prostor*** - top lokacija!!!! Stan poseduje četiri odvojene sobe, dve veće i dve manje. Odvojenu kuhinju,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 262.030 €, 106,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjizen cetvorosoban stan na Novoj Detelinari u zgradi iz 2005. godine. Funkcionalan raspored, sa komfornim dnevnim boravkom i tri lepe spavace sobe. Drugi sprat, lift, tri terase, dva sanitarna cvora, IDS 72808. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 282.500 €, 105,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompleks urbanih vila i osmisljenog zelenila unutar kompleksa. Vrhunska gradnja i rasporedi unutar stanova+++Agencijska oznaka stana 1100770, Novi Sad, Telep, 106m2, četvorosoban, drugi sprat. Dizajniran kao zatvoreni kompleks sa prostranim zelenim površinama i raznovrsnim uslužnim....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 115.000 €, 103,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2021.,

www.indomio.rs

3.5 stan - 103m2 na Banovom brdu , nalazi se u mirnoj ulici , na 2. spratu , dupleks , zgrada iz 2007.godine . Stan ima na I nivou : dnevni boravak , izdvojenu kuhinju , 2 terase , kupatilo , hodnik i 2 spavaće sobe , na II nivou su : 1 spavaća soba i radni deo . Grejanje na gas ,....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 175.000 €, 103,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Četvorosoban stan u blizini centra u novosagrađenoj zgradi, površine 103m2, nalazi se na drugom spratu u zgradi bez lifta.Sastoji se od dnevnog boravka, tri spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i manjeg toaleta, hodnika, dve terase.Po podovima je keramika u teksturi drveta,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 231.500 €, 102,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se odličan červorosoban stan, površine 102m2 u samom centru grada, iza Dušanovog Bazara. Stan se nalazi na drugom spratu manje stambene zgrade bez lifta. Zgrada je veoma kvalitetna. Stan je opremljen kvalitetnim nameštajem i kuhinjom. Spoljašna stolarija je drvo aluminijum,....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 110.000 €, 101,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju jedinstven salonski stan od 101m², smešten u samom centru grada – u pešačkoj zoni, na korak od svih bitnih sadržaja. “Ovde se živi lagano — blizu centra, a daleko od stresa.“ Stan se nalazi na drugom spratu zgrade bez lifta i odiše autentičnim šarmom starog Sombora. Raspored....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 55.550 €, 101,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov, četvorosoban stan u novoizgrađenom stambeno-poslovnom kompleksu Square garden na Avijatičarskom naselju. Drugi sprat u zgradi sa liftom. Odvojena i opremljena kuhunja. Dva kupatila. Dvostrano orjetisan. Dve terase. Grejanje se plaća samo tokom zimske sezone po utrošku.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 168.000 €, 100,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju odličan četvorosoban stan u samom centru grada, na 100 metara od pešačke zone. Stan ima lep raspored tako da je odlična investicija kako za život, tako za izdavanje, kao i za poslovni prostor. Stan je po strukturi četvorosoban , uknjizene površine 87m2, plus dve terase....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 269.000 €, 100,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

DVlad Game 12:30 (пре 5 минута) коме ја Stan se sastoji iz dvije odvojene cjeline-(dva stana)Desna strana je jug,jugozapad A lijeva strana stana je istok, jugoistokStan je svijetao,Osunčan..Kad uđete u stan, u hodnik, lijevo je WC,Pored WC je Hodnik koji vodi u spavaći dioSa....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 278.100 €, 100,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuzan petosoban duplex od 100m2u lepom i mirnom delu Novog Naselja. Stan je bez ikakvih ulaganja, veoma prostran i svetao. Prodaje se kompletno namešten, sa vrlo kvalitetnim nameštajem i stvarima, koje su uključene u ovu cenu. Prvi sprat: prostran dnevni boravak,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 278.810 €, 100,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo petosoban stan u Novom Sadu na odličnoj lokaciji. Luksuzan petosoban stan od 100 kvadratnih metara u mirnom delu grada, idealan za porodični život. Uknjižen na 100m2 dok je podna površina veća. Stan se prodaje namešten kao na slikama. Prvi sprat: prostran dnevni boravak,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 278.100 €, 100,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Ponosno vam predstavljamo ekskluzivni petosobni duplex od 100m2 u prelepom i mirnom delu Novog Naselja. Ovaj stan ne zahteva nikakva dodatna ulaganja, izuzetno je prostran i osvetljen prirodnom svetlošću. Prodaje se potpuno namešten, opremljen vrhunskim nameštajem i stvarima, uključenim....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 165.000 €, 100,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 265.000 €, 100,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je prostran dupleks stan savršen za udoban život. 1 lift Godina izgradnje: 2021. Zgrada poseduje: prilaz za invalide, ventilacija, video nadzor Stan se nalazi na jugoistoku i pruža prijatan ambijent sa pogledom na mirno dvorište. Osnovne karakteristike: Površina: 100m2....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 170.000 €, 99,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju nov, neuseljavan troiposoban stan na lepoj, mirnoj lokaciji kako za stanovanje, tako za izdavanje. Stan se nalazi u novoizgrađenom kompleksu Vagres Sity. Stan je po strukturi troiposoban, uknjižene površine 99.04 m2. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 238.800 €, 99,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

NOVA DETELINARA, 99m2, TROSOBAN Prodaje se trosoban stan na drugom spratu moderne zgrade. Zgrada poseduje video nadzor, dva lifta, svoje dvorište sa mestom za sedenje i garažu u suterenu dvorišta. U garaži je postavljena klapna koja ne dozvoljava da se garaža poplavi. Mogućnost kupovine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 180.000 €, 99,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*NAŠA PREPORUKA*Prodajemo u Adicama Uknjižen Šestosoban stan 99 m2(realno ima 170 m2) na vrlo Lepoj i traženoj LokacijiStan se nalazi u Novoj kvalitetnoj zgradi na Drugom spratu,svetao je i funkcionalan,dvostrane orijentacije ima pet odvojenih spavaćih soba i dve lepe Terasemože....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 449)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>