• GoHome Professional
do 130 m2 do 1700 eura/m2 zadnjih 14 dana što skup - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 130 m2 do 1700 eura/m2 zadnjih 14 dana što skup - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 130 m2 do 1700 eura/m2 zadnjih 14 dana što skuplji

  • Za upit "do 130 m2 do 1700 eura/m2 zadnjih 14 dana što skuplji" pronađeno 644 nekretnina - prosečna cena 1.310 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1600 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1700 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 140000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • uknjižen
    • kablovska
    • 3.sprat
    • prizemlje
    • potkrovlje
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Centar, 85.500 €, 63,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 132140, I/II, uknjižen, novogradnja, parking. U blizini gradskog prevoza, pijace, opštine, škola, vrtića, doma zdravlja i poznatog restorana Vinogradi. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 247.000 €, 143,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se izuzetno dobro organizovan stan-duplex 143m2 na Novoj Detelinari. Na donjem nivou se nalazi prostran dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve terase, dve spavaće sobe i kupatilo, kao i dve ostave. Na gornjem nivou se nalazi veliki dnevni boravak sa jednom spavaćom....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Zvezdara, 245.000 €, 143,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Terasa Kačićeva Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 130 m2 do 1700 eura/m2 zadnjih 14 dana što skuplji'
59.740 €
230.000 €
225.000 €
  Kuća, SREMČICA, 235.000 €, 140,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Lepa, porodična četvorosobna kuća u Sremčici, uknjižena na 140 kvm,mereno 200m² na placu od 7a. Nalazi se na odličnoj lokaciji, na samo 50m od glavne ulice i prodavnice, u mirnom okruženju sa puno zelenila. Kuća poseduje terasu, podrum, garažu, parking i pomoćne objekte. Ugrađena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 230.000 €, 125,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U Obrenovcu, u naselju Rvati, nalazi se ovaj funkcionalan, četvorosoban duplex za prodaju. Smešten je u kvalitetnoj, dobro održavanoj i urednoj zgradi, novije gradnje. Infrastruktura je dobra, u neposrednoj blizini se nalaze svi ostali neophodni sadržaji za ugodno i lagodno stanovanje.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković, 220.000 €, 129,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Voždovac, Medaković II - Rastka Petrovića 5.0, 129m2 (dve terase 10m2), EG i mermoterm ploče, 1+2/2, telefon, interfon U ponudi je funkcionalan dupleks ukupne površine 129m2, dvostrano orijentisan, smešten u mirnoj ulici. Prvi nivo sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 220.000 €, 129,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Kanalizacija Terasa Interfon Rastka Petrovića Sprat: 1 Spratnost: 2 Soba: 5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 220.000 €, 119,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Terasa Interfon Rastka Petrovića Sprat: 1 Spratnost: 2 Soba: 5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 212.135 €, 135,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam ekskluzivan stan u luksuznoj novogradnji, smešten u mirnom i prestižnom delu grada, punom zelenila, idealnom za one koji žele privatnost, komfor i vrhunski kvalitet života. Ovaj stan nije samo nekretnina – već stil života. Projektovan sa jasnom idejom da zadovolji....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Kalvarija, 210.000 €, 140,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Neuseljiva porodična kuća u mirnoj ulici u naselju Kalvarija, u Zemunu. Kuća se nalazi u Vinarskoj ulici, na placu površine 2.7 ara i predstavlja odličnu investiciju ili adaptaciju po sopstvenim potrebama za porodično stanovanje. Objekat je prizemni, ukupne površine 140m², sa funkcionalnim....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 206.000 €, 118,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Renovirana kuća u starom Futogu, na odličnoj lokaciji blizu Dunava.. Podrum Uknjiženo.

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 205.000 €, 121,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Porodična kuća sa pomoćnim objektima, majstorskom radionicom i garažom. Uknjižena na 121 m2 u osnovi i sa ukupnom korisnom površinom od 193 m2, kao i pomoćni objekat od 42 m2. Površina placa je 1000 m2 i prilaz sa donje strane je uz Ibarsku magistralu sa uređena 2 parking mesta. Gornji....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 201.000 €, 110,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se četvorosoban stan u Kragujevcu, u naselju Pivara. Stan se nalazi na trećem spratu stambene zgrade sa tri sprata i prostire se na 110 m². Ovaj moderno opremljen stan odlikuju svetlost i prostranost, što omogućava maksimalno iskorišćenje prostora. Raspored prostorija pruža....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 200.850 €, 130,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Sremska Kamenica, Tatarsko brdo, prodaje se stan na fantastičnoj lokaciji, mirnoj i lepo uređenoj za život! Nalazi se u polusuterenu manje stambene zgrade, ali je vrlo lepo osvetljen i ima veliku terasu koja mu pruža dnevno svetlo. Stan je komotan, porodičan, uknjižen na 130m2,, ima....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 200.000 €, 120,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se stan u centru grada, kvadrature 120 m², na prvom spratu, grejanje na gas. Sastoji se od predsoblja, velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, dva kupatila, dve terase i ostave. Stan se prodaje sa nameštajem i tehnikom u viđenom stanju. UKNJIŽEN....

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, 200.000 €, 120,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju nova kuća prizemlje + potkrovlje u osnovi 8,5 x 8,5 a u prirodi predstavlja dva odvojena trosobna stan sa posebnim ulazima. U dvorištu ima jedan pomoćni objekat U kući je razvedeno grejanje. KUćća nije legalizovana( predat je zahtev za legalizaciju. .

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 200.000 €, 122,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo Vam kuću u naselju koje je osmišljeno tako da spoji prirodu i blizinu grada, omogućavajući da povratak u mir i zelenilo nakon napornog dana bude brz i jednostavan. U neposrednoj blizini nalaze se i linije gradskog prevoza, što dodatno olakšava povezanost sa Beogradom.....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Gornji Grad, 200.000 €, 135,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Kuća u zajedničkom dvorištu (dve kuće na placu), sa zajedničkim ulazom. Kuća je u dvorištu sa pripadajućim placem od 1,1 ar placa, novije gradnje, na dve etaže, sa podrumom od 50 m2 ispod kuće. Agencijska provizija je 2% Šta podrazumeva agencijska provizija od 2%: Agencija, zajedno....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 200.000 €, 136,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Prodajemo kuću sa bazenom kao savršeno mesto za život ili vikendicu, na samo 35min od Beograda – Autokomande na primer. Nemenikuće, Srbija ; Sopot, Nemenikuce, plac 10ari+kuća 136m2+bazen 7x4m, odmah useljivo!.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 198.000 €, 124,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U mirnom, tihom kraju , nalazi se ova zgrada i lep , očuvan stan-duplex. U donjem delu se nalazi dnevno kuhinjsko trpezarijski deo sa izlaskom na terasu duž celog stana, spavaća soba i kupatilo, a na gornjem nivou 3 sobe , kupatilo i manja terasa. U zgradi ima malo stambenih objekata,pa....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 197.000 €, 111,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Bele vode, ul. braće Vučković, stan sam na spratu dvostrano orjentisan 111 m2, funkcionalan raspored, veliki dnevni boravak, 2 spavaće sobe, 2 kupatila, velika kuhinja sa trepezarijskim delom, 2 lepe terase i galerija sa komfornom spavaćom sobom. Kompletno renoviran, namešten i odmah....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Voždovac, 197.000 €, 107,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju porodična kuća u mirnom i prijatnom delu Kumodraža, idealna kako za porodični život, tako i kao investicija. Nekretnina se nalazi na odličnoj lokaciji, udaljena svega 2.5 km od Farmaceutskog fakulteta i oko 5 km od Trošarine, što omogućava dobru povezanost sa svim delovima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 195.000 €, 130,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Na jednoj od najtraženijih lokacija u okolini Novg Sada, poznato po miru, pogledu I luksuznim objektima, prodajemo fenomenalan uknjižen četvorosoban stan u novijoj zgradi na Tatarskom brdu. Stan je sa odličnim rasporedom u kojem je kvadratura je maksimalno iskorišćena. Prostrani dnevni....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 190.000 €, 141,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća se nalazi u širem centru grada, nedaleko od osnovne škole, kvadrature 141 kvm, na 2,07 ari placa, sa centralnim gradskim grejanjem.visina plafona 2,8 m. Sastoji se od podruma, prizemlja ( predsoblje, kupatilo, dve spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, i sprata....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 189.110 €, 105,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Jedan od najluksuznijih stambenih kompleksa u centru Obrenovca otvara vam vrata savremenog življenja u ambijentu koji spaja mir, eleganciju i vrhunski kvalitet. Kompleks je projektovan tako da pruži osećaj izdvojenosti i komfora, okružen bogatim zelenilom, prodavnicama, sportskom....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Novi Beograd, 187.200 €, 117,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

LOKAL ZA PRODAJU U SURČINU Površina: 85 m² + terasa 32 m² KLJUČNE KARAKTERISTIKE Unutrašnji prostor: 85 m² – idealan za kancelarije, salone, maloprodaju ili ugostiteljstvo. Prostrana terasa: 32 m² – savršena za dodatne aktivnosti, letnje bašte ili izlaganje proizvoda. Atraktivna lokacija:....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 186.000 €, 109,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Ekskluzivan stan u Jagodini, u naselju Akva Park, predstavlja spoj komfora, funkcionalnosti i prestižnog pogleda. Nalazi se na 5. spratu zgrade od ukupno 5 spratova, sa liftom, što dodatno doprinosi svakodnevnoj praktičnosti. Stan površine 109 m² pažljivo je organizovan i sastoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 185.000 €, 112,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Uknjižen, sređen 3.5 soban stan. Sastoji se od dnevne sobe, 3 spavaće sobe, 2 mokra čvora, kuhinje, 2 terase. Grejanje je EG-struja. U neposrednoj blizini je gradski prevoz i marketi. Vredi pogledati. Agencijska provizija 2% Agent: Dragan Vučićević br. licence 836 "Art nekretnine"....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 185.000 €, 112,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Palilula, 185.000 €, 127,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Centralno grejanje Porečka Godina izgradnje: 2006 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 185.000 €, 100,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

UKNJIŽEN petosoban dupleks stan na Novoj Detelinari Agencijska šifra - 1102607 CENA 185.000 eur + 3% provizije Novija zgrada na Novoj Detelinari sa liftom Donji nivo - dnevna soba, kuhinja, ostava, kupatilo, terasa i dve spavaće sobe. Gornji nivo - Dve spavaće sobe i manje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 180.000 €, 100,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka-1102322 CENA 180.000e + 3% agencijska provizija. Uknjižen duplex na 87m2 dok u stvarnosti ima 110m2. Prodaje se četvorosoban duplex na Novom Naselju-Savina, u neposrednoj blizini Doma Zdravlja. Sastoji se iz prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, zastakljene....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Zvezdara, 178.000 €, 108,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Kanalizacija Terasa Kačićeva Soba: 4.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 175.000 €, 104,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U Pančevu je na prodaju četvorosoban stan koji odiše modernošću i praktičnošću. Prostrana dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom čini centralni deo stana, dok tri spavaće sobe pružaju dovoljno prostora za porodičan život. Kupatilo i poseban WC obezbeđuju komfor, a terasa donosi dodatnu....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 172.000 €, 111,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u strogom centru Pančeva – odmah useljiv Na prodaju komforan i funkcionalan stan smešten u strogom centru Pančeva, na izuzetnoj lokaciji koja pruža neposrednu blizinu svih važnih sadržaja za svakodnevni život i poslovanje. Stan je odmah useljiv i pažljivo organizovan.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 170.000 €, 104,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju 3.5 stan na Paliluli, u blizini Palilulske rampe. Nalazi se na 4. spratu zgrade sa liftom (nije poslednji sprat). Kvadratura: 104m² Sastoji se od: prostrane dnevne sobe, trpezarije sa kuhinjom, velike terase, 2 spavace sobe, kupatila, wc-a, i posebne prostorije koja se....

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, 170.000 €, 94,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća u Starčevu, nadomak Pančeva – mir, zelenilo i veliki potencijal Na prodaju kuća u Starčevu, u mirnoj i lepoj ulici, okružena zelenilom, idealna za porodičan život, odmor od gradske gužve ili život u prostoru koji pruža mnogo mogućnosti. Kuća je uknjižena na 94 m², što predstavlja....

 
 
 
  Stan, NOVI BANOVCI, 170.000 €, 92,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Stara Pazova, Novi Banovci – Beogradska 4.0, 92m2 (dve terase 8m2), 3/6, lift, GAS, klima, interfon, parking Prodaje se četvorosoban, funkcionalan stan, u novoj stambenoj zgradi u centru Novih Banovaca. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka povezanog sa trpezarijom i kuhinjom sa....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 169.600 €, 107,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo odličan, komforan stan u mirnom delu Pančeva, nadomak samog centra grada. Zgrada se nalazi u tihoj ulici, skrivenoj od gradske buke, a na samo nekoliko minuta hoda do centra grada. U blizini se nalaze škole, vrtići, marketi, parkovi, Narodna bašta i ostali....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Centar, 165.000 €, 108,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.gsigma.rs

Retkost na tržištu nekretnina u Zrenjaninu! Prizemna kuća u centru grada. Građena od čvrstog materijala, sendvić zid plus demit fasada. Lep raspored prostorija. Površine 108 m2. Iz hodnika se ide u sve prostorije. Dnevni boravak spojen sa trpezarijom i kuhinjom, kupatilo, dve spavaće....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Centar, 165.000 €, 126,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.gsigma.rs

Retkost na tržištu nekretnina u Zrenjaninu! Spratna kuća u centru grada, u mirnoj ulici. Objekat je zidan od cigle, odnosno cigla i po plus demit fasada.Površine 126 m2. U prizemlju kuće nalazi se komforan dnevni boravak koji je povezan sa trpezarijom i kuhinjom. Jedno kupatilo se....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 165.000 €, 128,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132222, 10a, 1, struja, klima, terasa(2), uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada prosečna, parking, dvorište/bašta, tavan, ostava, cela. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 459)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>