• GoHome Professional
do 130 m2 do 1600 eura/m2 što skuplji zadnjih 7 da - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • do 130 m2 do 1600 eura/m2 što skuplji zadnjih 7 da - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 130 m2 do 1600 eura/m2 što skuplji zadnjih 7 dana

  • Za upit "do 130 m2 do 1600 eura/m2 što skuplji zadnjih 7 dana" pronađeno 262 nekretnina - prosečna cena 1.238 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1500 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1600 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 130000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, MLADENOVAC, Centar, 105.837 €, 65,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzni stan nove gradnje – nekoliko minuta od centra U ponudi je stan vrhunskog kvaliteta gradnje, projektovan po najvišim savremenim standardima, na izuzetnoj lokaciji – svega nekoliko minut hoda od centra grada. Savršen spoj komfora, bezbednosti i moderne tehnologije, namenjen....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 105.000 €, 62,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Niš, Palilula - Staro groblje, prodaje se komforan 2.5 stan, od 62m2, na 5. spratu od 5 u zgradi bez lifta. Stan je u odličnom stanju, bez puno ulaganja, a sastoji se iz prostrane dnevne sobe sa trpezarijskim delom odakle se izlazi na jednu terasu, dve spavaće sobe od kojih jedna....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 105.000 €, 138,00 m2 cca 760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se salaš blizu Palića i autoputa, na odličnoj lokaciji pored kanala Palić- Ludaš, na parceli površine 2312 m². Kuća je građena od naboja, sa temeljima od cigle. Površina kuće je 102 m² i sastoji se od predsoblja, kupatila, kuhinje sa trpezarijom, ostave, dve spavaće sobe i....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 105.000 €, 60,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvosoban stan površine 60 m² na petom spratu (poslednji, zgrada bez lifta) u blizini Vojne bolnice. Stan odlikuje funkcionalan raspored i prostrana terasa sa otvorenim pogledom. Karakteristike nekretnine: Struktura: Dvosoban stan sa odličnim rasporedom prostorija. Grejanje:....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 104.280 €, 79,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom i urbanistički uređenom delu Mladenovca, nadomak gradskog jezgra i tržnog centra, nalazi se kvalitetna novogradnja iza koje stoji renomirani investitor sa bogatim iskustvom i desetinama uspešno realizovanih objekata. U pitanju je stan pažljivo projektovan da pruži maksimalnu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 103.000 €, 100,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Zemun Polje – uknjižen dupleks u uređenom naselju Na prodaju uknjižen dupleks smešten u mirnom i uređenom naselju u Zemun Polju. Nekretnina se nalazi u sivoj fazi, što budućem vlasniku pruža mogućnost da završne radove i uređenje enterijera prilagodi sopstvenim željama i potrebama.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 102.000 €, 85,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban stan - Gradska bolnica(Gradska Bolnica)(Stan - Trosobna Struktura)Prodaja trosobnog stana - duplex, u blizini lutkarsog pozorišta, na V spratu uknjižene površine (državina) 85 m2, EG. Stan se satoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, trpezarije, kuhinje, wc na V spratu, dok....

 
 
 
  Kuća, MEDOŠEVAC, 100.000 €, 84,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća 84 m² na placu od 3.8 ari, na odličnoj lokaciji, sa velikim potencijalom za porodično stanovanje ili investiciju. Nekretnina se sastoji od 3 odvojene stambene jedinice, svaka sa posebnim ulazom, što omogućava da funkcionišu kao manje zasebne celine. Jedna jedinica je useljiva....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 99.940 €, 59,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U gradu koji se stalno menja i raste, po prvi put niče nešto potpuno novo — kondominijum, prvi takve vrste na ovoj lokaciji. Zamišljen kao moderan, zatvoren stambeni kompleks sa svim sadržajima unutar samog naselja, ovaj projekat donosi novu dimenziju života. Svaka zgrada ima svoju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 99.000 €, 67,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Stan u prizemlju male zgrade. Odlično iskorišćen prostor. Veliki dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, hodnik, kupatilo, terasa (izlaz iz dnevne sobe), podrum (oko 15 kvm), parking mesto. Nova stolarija, urađena spoljna izolacija. Samo za keš kupce. GREJANJE....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 99.000 €, 66,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Ugrinovačka Sprat: 2 Spratnost: 2 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 99.000 €, 60,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U mirnom i zelenilom okruženom delu Mladenovca, na lokaciji 25. maj, nalazi se novi stambeni kompleks koji spaja savremenu arhitekturu i kvalitetnu gradnju sa praktičnošću porodičnog života. Zgrada je projektovana i izvedena po najvišim arhitektonskim i inženjerskim standardima, sa....

 
 
 
  Kuća, BANOSTOR, 99.000 €, 100,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Banoštor-Vikend kuća 100 m2 na Placu 1500 m2 u Zelenoj Oazi sa Pogledom na Dunav-065/385 8880 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Kuća 199.000 € 100 m 2 5 Fruška Gora-Porodična kuća 100 m2 na osunčanom velikom Placu 11408 m2 na brdu iznad Beočina-065/385....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 97.350 €, 59,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Kanalizacija Garsije Lorke Soba: 2 Godina izgradnje: 1970 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 97.000 €, 64,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je stan u mirnom i uređenom naselju okruženom zelenilom, idealnom za porodičan život i sve koji žele da pobegnu od gradske buke, a da im je centar grada i dalje na dohvat ruke. Lokacija nudi savršen balans – u neposrednoj blizini nalaze se autobuske stanice, marketi, apoteke,....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 95.000 €, 62,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se manja održavana kuća površine 62m2,smštena na prostranom placu koji pruža brojne mogućnosti.Poseduje kuhinju sa trpazarijom,ostavu,dnevni boravak i spavaću sobu.Stolarija pvc,vodovod bušeni bunar,kanalizacija septička jama,struja monfazna,gejanje etažno na čvrsto gorivo.Plac....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 95.000 €, 68,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je izuzetno funkcionalan i potpuno uređen dvoiposoban stan površine 68 m², idealan za porodičan život. Stan je pažljivo održavan i prodaje se sa većinom nameštaja i uređaja, što budućim vlasnicima omogućava brzo i jednostavno useljenje bez dodatnih ulaganja. Struktura stana:....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 94.535 €, 63,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Stanovi u izgradnji na atraktivnoj lokaciji sastoje se od 4 zgrade. Na nekoliko minuta nalazi se BIG tržni centar, dve škole i više super marketa. Ono što izdvaja ove zgrade je zelenilo i prakovi u okruženju. Može putem kredita. .

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 94.500 €, 54,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je stan u modernoj stambenoj zgradi savremenog koncepta, smeštenoj u centru grada, a ipak okruženoj zelenilom – idealan spoj urbanog života i prijatnog ambijenta. Objekat je građen po najvišim standardima kvaliteta i nalazi se u najvišoj energetskoj kategoriji, što garantuje....

 
 
 
  Stan, VALJEVO, 93.500 €, 55,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Nudimo Vam mogućnost da postanete vlasnici stambene jedinice u novogradnji na odličnoj lokaciji na Divčibarama u blizini ski staze. Moguća je kupovina apartmana različitih kvadratura i struktura. Ovaj poslovni apartman se nalazi na prizemlju i koncipiran jej tako da se sastoji od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 93.500 €, 95,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132377, PR/II, uknjizen, novogradnja, parking. Uknjizen na 69m2 + 26m2 pripadajuce uknjizeno dvoriste. U blizini gradskog prevoza, pijace, opstine, skola, vrtica, doma zdravlja i poznatog restorana Vinogradi. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
  Stan, BANJA, 93.000 €, 56,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja stana u strogom centru Niške Banje(Niška Banja)(Stan - Dvosobna Struktura)Prodaje se opremljen stan u samom centru Niške banje na I spratu starije zgrade sa TA grejanjem. Stan se sastoji od komfornog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, odvojene spavaca sobe, hodnika....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 92.000 €, 61,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo stan u mirnom, a veoma snabdevenom naselju Strelište. U blizini zgrade se nalaze osnovna škola, vrtići, marketi, dom zdravlja, kao i Narodna bašta, autobuska stajališta, teretana, kafići i drugi sadržaji bitni za udoban život. Stan se nalazi na 7. od....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 91.637 €, 56,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 90.180 €, 62,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U najlepšem i najzelenijem delu Mladenovca, nadomak centra grada, nalazi se stan vrhunske gradnje koji predstavlja savršen spoj kvaliteta, udobnosti i odlične lokacije. U pitanju je stan čija je struktura pažljivo osmišljena – svaki kvadrat je maksimalno iskorišćen kako bi se obezbedio....

 
 
 
  Kuća, KNIĆ, 90.000 €, 81,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Impozantna nekretnina, Vikendica na Gružanskom jezeru - nova gradnja, Brvnara površine 81 m2, plac 319 m2, do vode Na prodaju vikendica - brvnara na Gružanskom jezeru, nove gradnje, opremljena i funkcionalna kako za odmor tako i za život. Dimenzije objekta su prizemlje 9x6 metara,....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 90.000 €, 130,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća se nalazi u prvom delu naselja Bresnice, nedaleko od OŠ Đura Jakšić, kvadrature 130 kvm, na zajedničkoj parceli sa pripadajuća oko 2 ara placa.Kuća je useljiva i sastoji se od prizemlja : predsoblje, dnevna soba sa kuhinjom, kupatilo, špajz,kotlarnica i garaža. Sprat: hodnik,....

 
 
 
  Kuća, VRČIN, 89.900 €, 104,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 103552, 4a, prizemna, klima, terasa, u izgradnji. Zidana kuca u izgradnji, izuzetno dobra i mirna lokacija,na kraju asvaltnog puta,u blizini kompleksa avalske doline,udaljenost od beograda 15 minuta autom, gradski prevoz 120m od kuce.Do zavrsetka gradnje, sistem "kljuc....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 89.700 €, 87,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na jednoj od najtraženijih lokacija u Subotici, u neposrednoj blizini Ekonomskog fakulteta, u ulici Marije Vojnić Tošinice, nalazi se prostran salonski stan površine 87m², smešten na prvom spratu manje zgrade sa svega tri stana. Ovaj stan je jedini na spratu, što budućem vlasniku....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 89.180 €, 69,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je dvoiposoban stan na mirnoj lokaciji, idealan za sve koji žele privatnost, tišinu i kvalitetan život, a da su i dalje na dohvat svih važnih sadržaja. Stan je smešten u ušuškanom okruženju bogatom zelenilom, što pruža poseban osećaj mira i komfora. U neposrednoj blizini....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 89.000 €, 53,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se renoviran stan nedaleko od centra grada.Strukturu stana čine dve odvojene spavaće sobe i dnevni boravak sa kuhinjom,kupatilo sa tuš kabinom.Ugrađena je PVC stolarija ,postavljem novi laminat,a grejanje je na klimu i gas. .

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 88.913 €, 63,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

NA PRODAJU: Premium stan u novogradnji – Savršen spoj prirode i urbanog života blizu centra. Tražite dom koji spaja mir, prirodu i maksimalnu funkcionalnost? Na prodaju je stan u izgradnji, u modernom stambenom objektu koji postavlja nove standarde u pogledu estetike i dugovečnosti.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 88.000 €, 50,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan u zgradi izgrađenoj 2009te, u klasičnom prizemlju. Stan je dvosobne strukture, dvostrano orijentisan. Prostorije: ulazni hodnik, ostava, velika dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo, terasa i bašta u kojoj je jedno parking mesto koje pripada stanu. Dokumentacija....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, 87.450 €, 53,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se poslovni prostor koji je uređen kao stan, u vrlo kvalitetnoj novogradnji u blizini skretanja za aerodrom. Zgrada je rađena po Švajcarskom sistemu gradnje čelične konstrukcije, tako da je sezmički 2x bolja od klasične novogradnje i 2,3x energetski efikasnija od drugih novogradnji.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 85.000 €, 56,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Stan u naselju Padinska Skela ukupne površine 56 m2,po strukturi dvosoban.Odlična lokacija,blizina prevoza,doma zdravlja,vrtića,škole,pošte i sl.Uknjižen. Oglas za: Prodaju Kvadratura: 56 m 2 Sobe: 2 Nameštenost: prazan Tip objekta: novogradnja Sprat: 3 Ukupno Spratova: 4.

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 85.000 €, 56,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan u naselju Padinska Skela ukupne površine 56 m2,po strukturi dvosoban.Odlična lokacija,blizina prevoza,doma zdravlja,vrtića,škole,pošte i sl.Uknjižen. .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 85.000 €, 73,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju dve kuće u jednom od mirnijih delova Jagodine – naselju Tabane. Idealna prilika za one koji žele svoj dom, dvorište i dodatni prostor za razne namene. Veca kuca se sastoji od dve spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom,predsoblja i kupatila. Manja kuća ima....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Mužlja, 85.000 €, 98,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.gsigma.rs

Kuća sa potkrovljem u Mužlji. U prizemlju nalazi se dnevni boravak, kuhinja, dve sobe i kupatilo. U potrkovlju jedna soba i veliki prostor koji se može pretvoriti u spavaću sobu. Grejanje na gas - plinske peći Na podovima parket, keramika Drvena spoljna stolarijaKuća je površine....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 85.000 €, 100,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2026.,

www.ikatnekretnine.com

U ponudi imamo prelep, trosoban svetao i komforan stan kod Liona u mirnijoj ulici Nalazi se u novijoj kvalitetnoj zgradi sa interfonom i bešumnim liftom Stan je uknjižen na 83m2, plus tri terase površine 17 m2 pristupačne iz svake prostorije Nalazi se na petom spratu Sastoji se od....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 85.000 €, 107,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.agencijapragma.com

Nova Kolonija – trosobna kuća od čvrstog materijala površine 107m2 + pomoćna zgrada površine 29m2 na placu površine 7,65 ara. Plin, trofazna i monofazna struja, kanalizacija, tavanica betonska ploča, uknjižena 1/1. Moguća prodaja sa nameštajem. Moguća kupovina putem stambenog kredita!....

 
 
 
  Stan, LEŠTANE, 84.070 €, 48,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na mirnoj lokaciji u Leštanima, u blizini hotela Radmilovac i Smederevskog puta, u prodaji je stan u modernom objektu čija je izgradnja u toku. Do Cvetkove pijace stiže se za svega 15 minuta vožnje, što lokaciju čini posebno pogodnom za svakodnevni život. Objekat će biti izgrađen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 84.000 €, 50,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Parking Novogradnja Terasa Interfon Jovana Đorđevića Spratnost: 4 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 263)

<< <1 2 3 4 5 6 7> >>